Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Vox populi


  • Please log in to reply
32155 replies to this topic

#27241 kovacevicsavo

kovacevicsavo
  • Members
  • 2,251 posts

Posted 17 February 2019 - 23:49


  • 2

#27242 Dzep

Dzep
  • Members
  • 6,006 posts

Posted 18 February 2019 - 00:24

U severnoj Mitrovici AV plačlčenici provocirali i pretili učesnicima šetnje. Popustaju im nervi

 

moj ćale je popio mesec dana suspenzije s posla zbog šetnje... naravno da je razlog šta god drugo i naravno da će tužiti i na kraju dobiti ali mi je apsolutno neverovatno (i neprihvatljivo) da si recimo ti direktor, ti si takođe poznavao pok Olivera (i to više i bolje nego ja), ja odem na protest (ti naravno ne odeš zato što čuvaš fotelju) i ti me suspenduješ rečima 'pa što si morao da ideš'

 

idem zato što su mi (između ostalog) ubili komšiju, poznanika, ratnog druga iz vremena kad u km nije ostalo više od dve hiljade ljudi... pička ti materina poltronska


Edited by Dzep, 18 February 2019 - 00:40.

  • 4

#27243 SunZero

SunZero
  • Members
  • 8,304 posts

Posted 18 February 2019 - 00:52

Ima li ko srećniji od novinara Blica kad neko poznat umre / pogine?

:lol+:


  • 0

#27244 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 18 February 2019 - 08:25

moj ćale je popio mesec dana suspenzije s posla zbog šetnje... naravno da je razlog šta god drugo i naravno da će tužiti i na kraju dobiti ali mi je apsolutno neverovatno (i neprihvatljivo) da si recimo ti direktor, ti si takođe poznavao pok Olivera (i to više i bolje nego ja), ja odem na protest (ti naravno ne odeš zato što čuvaš fotelju) i ti me suspenduješ rečima 'pa što si morao da ideš'
 
idem zato što su mi (između ostalog) ubili komšiju, poznanika, ratnog druga iz vremena kad u km nije ostalo više od dve hiljade ljudi... pička ti materina poltronska


Odavno su pogubljeni svi kriterrijumi ljudskosti, ne znam ko su likovi koji prete i vređaju šetače( verovatno vojnici MR ili žandarmi) koji idu da zapale sveću najboljem čoveku kojeg je Mitrovica imala. Niko Srbina ne može da ponizi kao sam Srbin

Edited by perkos, 18 February 2019 - 08:26.

  • 0

#27245 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 18 February 2019 - 12:58

dbd005a44a28b6e907e1da6de52bd4a5.jpg
  • 0

#27246 The Clash

The Clash
  • Members
  • 1,619 posts

Posted 18 February 2019 - 13:10

I tako...

 

Attached File  Image-1.png   149.17KB   11 downloads

 

Očekuje se da će zvezda sajma biti bespilotna letelica Aleks (ALECS – Advanced Light Electric Composit System). 

 

https://www.b92.net/...&nav_id=1507142


  • 0

#27247 MilenkoTepic<3

MilenkoTepic<3
  • Members
  • 4,932 posts

Posted 18 February 2019 - 13:37

https://www.b92.net/...&nav_id=1507121

"čekam nešto pa ću da komentarišem"
  • 0

#27248 KRAJ RADA FORUMA B92!

KRAJ RADA FORUMA B92!
  • Members
  • 1,316 posts

Posted 18 February 2019 - 13:47

Dva komentara na vest:

 

 

 

Trebaće mu sad pet penzija da plati troškove ove njegove ekskurzije.

 

 

Žao mi je tog penzionera, ali ja drugačiji epilog nisam ni očekivao, a vi?

 

Anestezija, amnezija, eutanazija.

Ubiti svaki otpor, dok se na kraju ne ubije telo.

Kolektivno nam fali adrenalin, iskreno se nadam nekom velikom prasku na ovim protestima.


  • 0

#27249 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 18 February 2019 - 14:41

Blamiranje na engleskom, ovog puta Turistička organizacija Srbije:

http://www.nedeljnik...i-na-engleskom/
  • 4

#27250 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 18 February 2019 - 15:18

Koka Kola kupila Bambi.

 

Jedna od najjacih kompanija na svetu je lako nasla poslovni interes i bez uplitanja drzave, 50 neuspesnih tendera i tajnih ugovora kupila brzo i lako jednu od najuspesnijih srpskih kompanija.

 

Kada postoji obostrani poslovni interes, stvari se lako resavaju.

 

Samo ovaj jedan primer je sasvim dovoljan da pokaze koliki je idiotizam tvrdnja u koju u Srbiji veruju milioni - stranci zele da nas potlace i zato nam kupuju fabrike i namerno ih upropascavaju.

 

Ovde vise maltene nema sta da se upropasti, svi ti neuspesni socijalisticki frankenstajni su bili osudjeni na propast svojim osnivanjem, da ne pricamo koliko dugo vec su i zvanicno propali, ali svi zatvaraju oci pred istinom.

 

Ali kada je fabrika uspesna, lako se nadje kupac/strateski partner.


  • 0

#27251 Cavani

Cavani
  • Members
  • 2,721 posts

Posted 18 February 2019 - 15:30

Nije uspela kuc-kuc metoda, odnosno zabole ih da promene danas "gresku" koju su na ocenjivanju tendera napravili.

Niko nije hteo ni da me primi, od predsednika komisije, pomocnika direktora, finansijskog direktora, svi su redom bili na "sastancima" ceo dan.

Podneo sam rano ujutru dopis i proveo ceo dan kod njih, kada sam zvao predsednika komisije oko 14h rekao je da dopis jos nije stigao do njega, iako ga je zena predamnom odnela u njegovu kancelariju.

Nisu promenili odluku na sajtu a sutra je zadnji dan za zalbu.

Nista, sutra advokat i pravac komisija za zalbe, 60 soma uplata pa cemo videti.


Edited by Cavani, 18 February 2019 - 15:31.

  • 0

#27252 kovacevicsavo

kovacevicsavo
  • Members
  • 2,251 posts

Posted 18 February 2019 - 15:45

1. 


Edited by kovacevicsavo, 18 February 2019 - 15:50.

  • 0

#27253 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 18 February 2019 - 15:49

Koka Kola kupila Bambi.

 

Jedna od najjacih kompanija na svetu je lako nasla poslovni interes i bez uplitanja drzave, 50 neuspesnih tendera i tajnih ugovora kupila brzo i lako jednu od najuspesnijih srpskih kompanija.

 

Kada postoji obostrani poslovni interes, stvari se lako resavaju.

 

Samo ovaj jedan primer je sasvim dovoljan da pokaze koliki je idiotizam tvrdnja u koju u Srbiji veruju milioni - stranci zele da nas potlace i zato nam kupuju fabrike i namerno ih upropascavaju.

 

Ovde vise maltene nema sta da se upropasti, svi ti neuspesni socijalisticki frankenstajni su bili osudjeni na propast svojim osnivanjem, da ne pricamo koliko dugo vec su i zvanicno propali, ali svi zatvaraju oci pred istinom.

 

Ali kada je fabrika uspesna, lako se nadje kupac/strateski partner.

Niti su svi bili frankestajni kako ih nazivas,niti su bili osudjeni na propast samim osnivanjem.
Neki jesu,ali neki i nisu.

Ono sto je mnoge upropastilo je cinjenica da je izbio rat,izgubili su trzista,dosle su sankcije,hiper-inflacija..firme su dodatno pocele da zaostaju za konkurencijom pre svega tehnoloski itd.
I taj Bambi je osnovan u Jugi '60-ih kao drustveno preduzece.


  • 0

#27254 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 18 February 2019 - 15:51

Koka Kola kupila Bambi.

 

Jedna od najjacih kompanija na svetu je lako nasla poslovni interes i bez uplitanja drzave, 50 neuspesnih tendera i tajnih ugovora kupila brzo i lako jednu od najuspesnijih srpskih kompanija.

 

Kada postoji obostrani poslovni interes, stvari se lako resavaju.

 

Samo ovaj jedan primer je sasvim dovoljan da pokaze koliki je idiotizam tvrdnja u koju u Srbiji veruju milioni - stranci zele da nas potlace i zato nam kupuju fabrike i namerno ih upropascavaju.

 

Ovde vise maltene nema sta da se upropasti, svi ti neuspesni socijalisticki frankenstajni su bili osudjeni na propast svojim osnivanjem, da ne pricamo koliko dugo vec su i zvanicno propali, ali svi zatvaraju oci pred istinom.

 

Ali kada je fabrika uspesna, lako se nadje kupac/strateski partner.

 

I Bambi je bio taj socijalistički Frankeštajn, osuđen na propast svojim osnivanjem, ali se nekako izvukao očigledno tokom tranzicije :)


  • 0

#27255 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 18 February 2019 - 15:54

Svi ti neuspesni socijalisticki frankenstajni, neki nisu bili neuspesni, a kasnije su prosli i kroz restrukturiranje.

 

Svaka fabrika cije je otvaranje imalo za cilj "razvoj nase lepe domovine" je propala, bilo gde da se nalazila u Ex Yu.


  • 0