Jump to content


Photo
- - - - -

Reprezentacija Srbije


  • Please log in to reply
10063 replies to this topic

#4246 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 22 December 2017 - 14:51

:rolleyes:

 

angazovanje Milojevica, koji bi radio dva posla istovremeno bi bila gora odluka nego zadrzavanje Krstajica 10x

Ja se iskreno nadam da zadržavanje Krstajića nije opcija, pošto čovek u životu nije radio samostalno.

 

Milojević ima klub, tako da neka traže dalje.


  • 2

#4247 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 23 December 2017 - 12:16

Kao sto sam(smo) i preDpostavili , ucenik resavske skole prestaje da ima prefiks VD i (p)ostaje selektor reprezentacije srbije.

Videcemo u buducnosti kako ce se pokazati i dokazati,za sada puna podrska igracima/treneru i slicne floskule.


P.S:Ovoj lopovskoj bagri u FSS (Kokeza,Savo ,Bunja itd ) + mesetarima oko reprezentacije da sto pre vidimo ledja.
  • 1

#4248 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 23 December 2017 - 12:33

Ja se iskreno nadam da zadržavanje Krstajića nije opcija, pošto čovek u životu nije radio samostalno.

 

:wicked:

 

Uzasna odluka. 

Krstajic je gotivan lik, odlicna karijera, pamtim ga po lepom iz igrackih dana u Partizanu i po losem na poziciji SD-a. I vise nego losem.

 

Da ja postojala bilo kakva zelja za rezultatom, mogli su da se potrude oko Stanojevica. Mada, obzirom sta je prioritet - verujem da bi gospodski odbio.


  • 0

#4249 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 23 December 2017 - 13:11

Krstajic neka angazuje Stanojevica kao pomocnika a verujem da bi i Kosanovic iz Zvezde bio od koristi u strucnom stabu. Ozbiljnog trenera nismo ni mogli da ocekujemo pa sva podrska Krstaji
  • 0

#4250 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 23 December 2017 - 13:21

Meni je ovo skroz neozbiljno. Kao da sam očekivao nešto drugo...


  • 0

#4251 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 23 December 2017 - 14:42

Krstajic neka angazuje Stanojevica kao pomocnika a verujem da bi i Kosanovic iz Zvezde bio od koristi u strucnom stabu. Ozbiljnog trenera nismo ni mogli da ocekujemo pa sva podrska Krstaji

Stanojević da bude pomoćnik Krstajiću? Nema logike. Slično važi i za Kosanovića, pošto i on ima mnogo više i iskustva i znanja od Krstajića.

 

Nama za SP treba trener/selektor, Krstajić to nije, on je bio sodilan fudbaler, ali nije za selektora.


Edited by DonJuan, 23 December 2017 - 14:42.

  • 0

#4252 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 23 December 2017 - 14:53

Stanojević da bude pomoćnik Krstajiću? Nema logike. Slično važi i za Kosanovića, pošto i on ima mnogo više i iskustva i znanja od Krstajića.

Nama za SP treba trener/selektor, Krstajić to nije, on je bio sodilan fudbaler, ali nije za selektora.

Jesu saradjivali Krstaja i Stonoje? Jesu i to dobro cak su se zajedno borili protiv Djure mutavog. Kosanovic bi mogao da pomogne pre svega svojim analizama protivika. Da li bi prihvatili taj poziv ostaje pitanje. Ja samo iznosim svoj predlog kad smo vec dosli do ove situacije da nemamo pravog selektora. Naravno da je trebalo odmah nakon smene Muslina postaviti selektora koji ima odredjeno iskustvo i kvalitet ali ko jos to ocekuje od celnika FSS.
  • 0

#4253 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 23 December 2017 - 15:30

Krstajic se bas dobro borio protiv Djure Mutavog. Nijedan domaci klub jos od Piksijeve Zvezde nije imao love za prelazni rok kao Partizan to leto kada je borbeni Krle uspeo da napravi najgori prelazni rok u istoriji FKP.
  • 1

#4254 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 23 December 2017 - 15:38

tu se totalno ne slazem, da su ostali Krstaja i Stanoje sa svojim idejama danas bi Partizan bio ozbiljan evropski klub ali u Srbiji secikese imaju prednost.
  • 0

#4255 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 23 December 2017 - 15:52

Sta god i kakav god igrac ili SD je Krstaja bio, da li se on junacki borio sa Djurom, Perom, Zikom ili Mikom, sve je to savrseno irelevantno. Covek je dobio selektorsko mesto sa kojeg treba da vodi reprezentaciju na SP a jedina stavka u profesionalnom CV-ju mu je to da je nosio cunjeve Muslinu na trening. Muslin je posluzio Kokezi i drustvu da im zavrsi posao oko odlaska u Rusiju, valjanja u putnim troskovima (citaj: jebavanju kurava od 100 dolara po Rusiji), ugradjivanja u razne sponzorske ugovore koji ce preplaviti Terazije 35 da bi firme mogle da budu vidjene na "najvecoj smotri svetskog fudbala" i slicno. Posto Kokezu i drustvo zivo zabole sta cemo u Rusiji uraditi najidealnija opcija im je sada da stave pozeljnog zrtvenog jarca na klupu na kojeg ce svaliti svu krivicu kad se tamo izblamiramo. Krstajica ce svakako lakse ucutati i provuci kroz blato nego sto bi mogli Muslina jer ovaj drugi ipak ima nekakvu trenersku reputaciju, za razliku od prvog koji je diletant-pocetnik.

 

Ove stvari su se uvek radile samo sto se sada rade na nacin na koji naprdnjaci sve drugo rade, potpuno otvoreno i bahato jer im se moze i jer se ne plase nicije kritike, posto za te koji bi kritikovali imaju vec rezervisane batinase pa niko ne sme da pisne. Sve drugo je mlacenje prazne slame i trosenje vremena na besmislene rasprave o tome ko je mogao da dodje, ko bi bio pomocnik kome i da li su Krstaja i Stanoje vodili rat protiv Djure Mutavog.

 

Svi treba da se setimo toga kad krenu da nas guze u Rusiji da se ne bismo bespotrebno nervirali oko ovog mafijaskog isprdka koji sebe naziva reprezentacijom Srbije. Zali Boze igraca ali to im je sto im je.


  • 1

#4256 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 23 December 2017 - 16:37

problem predstavlja i ugovor do '20.

 

Pozitivno je to sto Kezmanu& Savi niko nece da se mesa u sastavlanje tima + mozda Kokeza zabelezi prvi nastup za reprezentaciju .


  • 0

#4257 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 23 December 2017 - 16:51

Čestitke Krletu.

Sjajna karijera, možda ispadne novi Sale.
  • 1

#4258 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 23 December 2017 - 17:20

Uvek postoji izbor da se odustane od reprezentacije Srbije. Od celnika FSS kao po obicaju mogli smo ocekivati neko sranje, licno sam bio ubedjen da ce Lalatovic na mesto selektora pa mi je Krstaja manje zlo. Pošto nemam drugu reprezentaciju praticu Srbiju na SP i prizeljkivati čudo iako realno tesko da mozemo da ne izgubimo sve utakmice. Ako su vec resili da je Krstaja taj koji ce izigravati selektora bolje je da tu budu uz njega treneri koji barem mogu besto na treningu da uvezbaju a ne da se sepure Boba i Filipovic. Mozda je utopija ali ja sam sam navijač reprezentacije Srbije koji uvek zeli dobar rezultat bez obzira ko je na klupi ili na terenu. Razlikujem se ocito od vecine koji gledaju i u reprezentaciji crno- crveno belo.
  • 1

#4259 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 23 December 2017 - 19:09

Nista neocekivano. Prosto je i samo ostrasceni glupanderi ne vide sta stoji iza celokupne falange koju zovu fss.


  • 0

#4260 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 23 December 2017 - 22:47

Čestitke Krletu.

Sjajna karijera, možda ispadne novi Sale.

Poređenje Krstajića i Đorđevića je smešno i tragično na više nivoa.

 

Toliko je besmisleno, da čak ne treba ni da se obrazlaže.

 

Naravno, uvek može da posluži u svrhu trolovanja, ali i čak i kao trol je bezgranično glupo i površno.


  • 3