Jump to content


Photo

FK Crvena Zvezda 2016/2017


  • Please log in to reply
22312 replies to this topic

#22231 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 31 May 2017 - 10:25

Pizda Dravote, ako cemo vec da cepidlacimo da se tako ironicno izrazim. 

 

Sinonimi.


  • 0

#22232 Mile1

Mile1
  • Members
  • 15,320 posts

Posted 31 May 2017 - 10:26

Stojkovic i Rodic su dobre opcije za bekove, ali nama trebaju mnogo bolji stoperi od svih ovih koji se do sad spominju.

Ko se spominje od stopera?

Znam da je bila neka prica za Lazica


  • 0

#22233 Fender

Fender
  • Members
  • 15,377 posts

Posted 31 May 2017 - 10:33

Sinonimi.

 

Zato si i nevin sto su ti to sinonimi  :lol:

 

 

 

salim se, salim se, salim se bre ajde opustite se  Grof Bozovic seronja Terza lopov Baba deda Toza Mijailovic. 

 

 

Sta bi sa Pantelicem i kumarom u fk?  Inace racunao sam malo ako je dug bio 45 miliona kada je Terza dosao, nema te racunice koja bi ga spustila na 25 miliona u ovom trenutku. Jedino ako je imao neke prihode koje nije prijavio. I to sam uzimao najvece moguce prihode za igrace i najmanje moguce rashode za Pavkove i ostale poluigrace koje smo dovodili u buljucima. 


  • 0

#22234 pavijan

pavijan
  • Members
  • 5,341 posts

Posted 31 May 2017 - 10:41

Stojkovic i Rodic su dobre opcije za bekove, ali nama trebaju mnogo bolji stoperi od svih ovih koji se do sad spominju.

Da dovedemo Dragutinovića.
Ako je "slobodan".
  • 1

#22235 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 6,909 posts

Posted 31 May 2017 - 10:49

Ja bih doveo Bastu i Kacara da igraju zadnje vezne... Basta radilica i, zna sa loptom, a Gojko ima srce....to da nam bude osovina srednjeg reda, iskusni su, a nisu istrulili...po strani Adzic i Plavsic, izmedju njih  neko pojacanje .

 

Pozadi desno Zuca Stojkovic ili Ninkov, levo Milosevic ili Ibanjez,  i 2 stopera.  

 

Napred Boaci nek ostane. 

 

Manojlovic- Ibanjez- stoper-stoper- Stojkovic, Basta- Kacar- Plavsic-Adzic- plejmejker- Boaci

 

 

Ne znam koga drugo od bivsih igraca mozemo da dovedemo, a da ima smisla...  

 

 

Grobari su toliko talicni, da njihovi igraci koji odu u inostranstvo  stalno ostanu bez ugovora u nekom prosecnom evropskom klubu, i vrate se u nasu ligu za koju su doktori.

 

I tu su uvek u prednosti...sad ce da vrate Skuletica i tako te likove...ja ne znam koga bismo mi mogli da vratimo...kakav je Uros Cosic sada? Nije igrao nesto puno u Empoliju. Ili cak Darka Lazica...

 

 

Nasi igraci ili skroz propadnu ili imaju full stabilne ugovore i igraju u evropskim klubovima.


  • 0

#22236 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 31 May 2017 - 10:50

Italijanski casopis... mi, i svi ostali... 

 

Najveci klub sa ovih prostora, bio i bice.

Niti jedan lopov, mafijas, politicar to nikada nece promeniti. Zvezda je vecna, bez obzira koliko su zlikovci duboko kopali!


  • 9

#22237 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 31 May 2017 - 10:50

ajde opustite se  Grof Bozovic seronja Terza lopov Baba deda Toza Mijailovic.

 

Pozdravio te Nebojsa. -_-


  • 0

#22238 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 6,909 posts

Posted 31 May 2017 - 10:53

Doduse, Kacar se raspada :)


  • 0

#22239 spooky_bn

spooky_bn
  • Members
  • 281 posts

Posted 31 May 2017 - 11:15

 

Inace, on je jedini trener koji je rasprodao plus 6 u drugom delu prvenstva i nakon sto je Zvezda bila prva na polusezoni izgubio na kraju.

 

 

Koje to jos, osim njega, imao to zadovoljstvo da vodi tim u ovako genijalno osmisljenom sistemu takmicenja ?


  • 0

#22240 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 31 May 2017 - 11:24

Zato si i nevin sto su ti to sinonimi  :lol:

 

 

 

salim se, salim se, salim se bre ajde opustite se  Grof Bozovic seronja Terza lopov Baba deda Toza Mijailovic. 

 

 

Sta bi sa Pantelicem i kumarom u fk?  Inace racunao sam malo ako je dug bio 45 miliona kada je Terza dosao, nema te racunice koja bi ga spustila na 25 miliona u ovom trenutku. Jedino ako je imao neke prihode koje nije prijavio. I to sam uzimao najvece moguce prihode za igrace i najmanje moguce rashode za Pavkove i ostale poluigrace koje smo dovodili u buljucima. 

 

tolikocuveni  Otpis dugova ? (nesto slicno kao gazdacovic)


  • 1

#22241 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 31 May 2017 - 11:33

Koje to jos, osim njega, imao to zadovoljstvo da vodi tim u ovako genijalno osmisljenom sistemu takmicenja ?

 

Bilo je raznih sistema takmicenja, kao sto su cetvorokruzni sampionat ili penali kod neresenog ishoda, a uvek ce biti raznih izgovora.


  • 0

#22242 K.Dot

K.Dot
  • Members
  • 2,360 posts

Posted 31 May 2017 - 11:39

Ima li šta novo u klubu? Dešava li se nešto?
  • 0

#22243 mad for red

mad for red
  • Members
  • 3,266 posts

Posted 31 May 2017 - 11:52

Pravi Terza pakleni plan kako da srusi Kokezu. Trenutno radi na naslovu, a uzor su mu knjige izvesnog politicara koji je pusten iz Haga...
  • 0

#22244 medakjerkovic

medakjerkovic
  • Members
  • 1,737 posts

Posted 31 May 2017 - 12:08

Ja bih doveo Bastu i Kacara da igraju zadnje vezne... Basta radilica i, zna sa loptom, a Gojko ima srce....

Pozadi desno Zuca Stojkovic ili Ninkov, levo Milosevic ili Ibanjez, i 2 stopera.

Napred Boaci nek ostane.

Manojlovic- Ibanjez- stoper-stoper- Stojkovic, Basta- Kacar- Plavsic-Adzic- plejmejker- Boaci



Zaboravio si Baneta Ivanovica,posto ne igra u Zenitu,mozda moze i Kolarov sa Kuzmanovicem da uskoci. :D :D :D

Druze da li si realan
  • 0

#22245 medakjerkovic

medakjerkovic
  • Members
  • 1,737 posts

Posted 31 May 2017 - 12:15

Top 10 Zvezdinih klinaca za budućnost
 
LUKA ADŽIĆ (1998)
Sa dva bitna gola u sezoni - jedan dat Metalcu u 95. minutu, drugi makazicama Bačkoj, uspeo je da skine teret unuka legendarnog pevača Šabana Šaulića i sina fudbalera Ivana Adžića. Sjajan napadač, koji igra na pozicijama levog krila ili polušpica.
 
VANJA VUČIĆEVIĆ (1998)
Još jedan momak koji mora da se izbori sa slavom svog oca - Ušketa Vučićevića, bivšeg golgetera Partizana. U svom uzrastu se kao prvi strelac već dokazao. Dolaskom iz Čuke zbog administracije je bio osuđen da pauzira jednu sezonu. Dečko se vratio i pokazao da je Zvezdina budućnost.
 
UROŠ RAČIĆ (1998)
Jedan od najtalentovanijih srpskih vezista u svom uzrastu. Mladi Kraljevčanin je sjajnim partijama u poslednjih godinu dana ekspresno uspeo da se od omladinca OFK Beograd, preko prvog tima Zvezde, nađe i na radaru engleskih i španskih timova.
 
LAZAR ROMANIĆ (1998)
Golgeter iz Kragujevca. Sa Zvezdom, klubom s kojim je prošao mlađe kategorije, potpisao je trogodišnji ugovor. Zimus je bio na pripremama s prvim timom. Bio u OFK Beograd s dvojnom registracijom. Još jedan biser...
 
MATEUŠ VIVEIROŠ (1998)
Viveiroš je sa Zvezdom potpisao ugovor na četiri i po godine, odnosno dve i po plus dve. Radi se o fudbaleru koji je rođen 1998. godine, koji je prošao omladinsku školu Sao Paula i koji igra na poziciji desnog beka.
 
DEJAN JOVELJIĆ (1999)
Za italijanski „Tutosport” momak iz Bijeljine je „zlatni dečak”. Zvanično jedan od 100 najperspektivnijih fudbalera Evrope, reprezentativac na poziciji špica. Zbog mononukleoze nije mogao da trenira, pa se kroz omladince vraćao u formu. Zvezdina „zlatna koka”.
 
LUKA ILIĆ (1999)
Momak iz Niša, potiče iz sportske familije. Veliki talenat. Levonog, igra na poziciji centralnog veznog. Još ga je Ognjen Koroman doveo u Zvezdu, sad igra za omladince. Stariji od braće Ilić.
 
VELJKO NIKOLIĆ (1999)
Bio je kapiten omladinske reprezentacije Srbije. Velika su očekivanja pred njim. Fantastičan tehničar, nesebičan asistent.
 
JUG STANOJEV (1999)
Izrazito brz igrač, napadač, krilo. Mnogi su konstatovali da neodoljivo podseća na Dragišu Binića. Takođe reprezentativac, na njega se dosta računa u klubu.
 
IVAN ILIĆ (2001)
Najmlađi debitant u Superligi Srbije, oborio klupski starosni rekord, koji je bio u vlasništvu Luke Jovića. U finišu meča sa Spartakom (2:1) zaigrao za prvi tim samo 15 dana posle 16. rođendana. Igra na poziciji zadnjeg veznog.

 
http://www.alo.rs/to...uducnost/109373


Edited by Baros, 31 May 2017 - 18:38.

  • 0