Jump to content


Photo

FK Crvena Zvezda 2016/2017


  • Please log in to reply
22312 replies to this topic

#22216 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 30 May 2017 - 21:53

Niko ne prijavljuje da je Filjip "drvo" Stojkovic tiha patnja i vlazni snovi nekih forumasa (onih istih kojima je Grof bio dobar trener al sad kao suncokreti laprdaju suprotno) ispao iz Cvajte. Tj, nije on ni ispao jer nije imao kvaliteta ni da igra u njoj. Otisao odigrao 8 utakmica za sezonu, uzeo mesto njihovoj deci i sad bi nama da ga vrate jer on nema kvalitet za trecu ligu. Takvih u Nemackoj mozes naci u osmoj ligi bez problema. Robi je znao. Vodeo covek odmah da od njega i Srnica nikad fudbaler al strucnjacima nije problem da za otpadke plate 300 tisuca uz masne procente. Definicija nepovratne investicije.


  • 4

#22217 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 30 May 2017 - 21:58

Gledajuci spisak koji je postavio mfr ,nama ce i II kolo biti "nepremostiva prepreka" .


  • 0

#22218 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 30 May 2017 - 22:01

taman da se stigne na godisnji laganini


  • 0

#22219 Pero_Cameron

Pero_Cameron
  • Members
  • 4,531 posts

Posted 30 May 2017 - 22:40

Gledajuci spisak koji je postavio mfr ,nama ce i II kolo biti "nepremostiva prepreka" .

Zato cemo se iskaliti na nekome u prvom kolu
  • 0

#22220 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 30 May 2017 - 23:49

Kao sto rekoh plasman u 4 kolo bi bila senzacija i ogroman uspeh. 8 tekmi u evropi eeeej 😁
  • 1

#22221 Dr. J

Dr. J
  • Members
  • 565 posts

Posted 31 May 2017 - 06:21

Ako je tacno da je Milojevic glavni kandidat, onda je to dobar znak pred vrelo leto.
  • 0

#22222 ΠšΠΎΠ½ΡΡ‚Π°Π½Ρ‚ΠΈΠ½

ΠšΠΎΠ½ΡΡ‚Π°Π½Ρ‚ΠΈΠ½
  • Members
  • 1,799 posts

Posted 31 May 2017 - 07:11

I mada primecujem da mnogi forumasi Grofa ponajvise povezuju sa velikim Abrahamom,dacu sebi slobodu da napisem kako mislim da sam ja taj koji ga je najvise branio,hvalio i davao mu kredite kada je vec ocito trosio i stare. Mislim da nisam subjektivan kada kazem da je tako;lako se moze proveriti i u mojim postovima.
I mada sam i sam postao svestan (nakon onog 1:1 remija sa Partizanom) da je najbolje da se rastanemo na kraju sezone,ipak mi je ceo scenario na kraju ispao nekako grub i tuzan. 
Je li trebao da ode ranije ili da makar u inat ostane do kraja,ili jednostavno vise nije mogao protiv 'vetrenjaca' - meni je sada manje bitno.
Od mene nikada nije dobio tesku,a kamoli uvredljivu rec (nije ni jedan drugi Zvezdin trener u bilo kom sportu) i mogu samo da mu kazem veliko HVALA za sve sto je napravio za klub. Ja znam zasto.
 

 

ΠžΡ‚ΠΊΡ€ΠΈΡ˜ Π½Π°ΠΌ Ρ‚Ρƒ Π²Π΅Π»ΠΈΠΊΡƒ Ρ‚Π°Ρ˜Π½Ρƒ ΠΈ Π±ΠΈΡ›Π΅Ρˆ мој ΠΈΠ΄ΠΎΠ».


  • 0

#22223 mad for red

mad for red
  • Members
  • 3,266 posts

Posted 31 May 2017 - 07:13

Ako je tacno da je Milojevic glavni kandidat, onda je to dobar znak pred vrelo leto.

Zurnal kao izvor... hmmm, tesko da je istina
  • 0

#22224 Dr. J

Dr. J
  • Members
  • 565 posts

Posted 31 May 2017 - 07:24

Zurnal kao izvor... hmmm, tesko da je istina


I ja sam skeptican sto se tice izvora, ali tesko da postoji bolja opcija od Vladana u ovom trenutku za nas.
  • 0

#22225 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 31 May 2017 - 07:52

I mada sam i sam postao svestan (nakon onog 1:1 remija sa Partizanom) da je najbolje da se rastanemo na kraju sezone,ipak mi je ceo scenario na kraju ispao nekako grub i tuzan. 
Je li trebao da ode ranije ili da makar u inat ostane do kraja,ili jednostavno vise nije mogao protiv 'vetrenjaca' - meni je sada manje bitno.

 

Grof je pobegao kao picka, istog trenutka kada je postalo jasno da ne moze da osvoji titulu.

Zbrisao i ostavio na cedilu igrace, strucni stab i sve ostale ljude sa kojima je radio.

Nakon toga je bilo potpuno jasno da je on samo cekao da uzme tu titulu, misleci da ce to sigurno da se desi, zbog svog CV-ja, i da bi svakako zbrisao na kraju sezone, ostavivsi klub pred vazne kvalifikacije.

Inace, on je jedini trener koji je rasprodao plus 6 u drugom delu prvenstva i nakon sto je Zvezda bila prva na polusezoni izgubio na kraju.

To se desilo jos samo jednom, kada su Lukic i Adzic oterali Pizona.

Tako da mi na kraju moze biti zao samo zato sto te vetrenjace nisu ranije i jace duvale, ne bi li oduvale tu prepotentnu mesinu sa klupe.


  • 4

#22226 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 31 May 2017 - 07:56

Pridruzio bih se oceni da je Vladan prihvatljivo resenje.
  • 0

#22227 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 6,909 posts

Posted 31 May 2017 - 08:59

Jedva cekam novo otvaranje teme :)

 

Evo, veceras cu, samo da zavrsim nesto.

 

Vidan je napredak u odnosu na proslu sezonu. 

 

U Evropi smo odigrali 2 dobra meca, za razliku od prethodne sezone.

 

U Kupu Srbije smo dogurali, maltene do samog kraja. Dok smo sezonu pre toga doziveli debkl na Marakani protiv Borca.

 

U prvenstvu su momci bili prvi u regularnom delu, ali nisu mogli protiv nekih drugih stvari .

 

Nista se ne radi preko noci, tako da ocekujem da ce tema koju budem otvorio biti jos plodonosnija nego ova !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol+: :P


Edited by Bruce_Wayne, 31 May 2017 - 09:19.

  • 0

#22228 Fender

Fender
  • Members
  • 15,377 posts

Posted 31 May 2017 - 10:10

Grof je pobegao kao picka,

 

Pizda Dravote, ako cemo vec da cepidlacimo da se tako ironicno izrazim. 


  • 0

#22229 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 31 May 2017 - 10:14

Stojkovic i Rodic su dobre opcije za bekove, ali nama trebaju mnogo bolji stoperi od svih ovih koji se do sad spominju.
  • 0

#22230 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 6,909 posts

Posted 31 May 2017 - 10:15

Italijanski casopis... mi, i svi ostali... 

 

 

DBE_vTIXoAIX5QS.jpg


  • 9