Jump to content


Photo
- - - - -

Samo Jako....


  • Please log in to reply
1346 replies to this topic

#871 handys111

handys111
  • Members
  • 379 posts

Posted 19 March 2017 - 07:09

" suocavanje sa realnoscu"

Jasta, malo je 57%, s obzirom da na tv ima 95% vremena...
  • 0

#872 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 19 March 2017 - 07:20

Dosadan si.

 

Ne moraš na svakoj stranici da pominješ "Lazu". 

 

Ponavljaš se.

.. ono sto zabrinjava je oko 3 % podrske Belom ... to je oko 100k + biraca ... gde ce svi oni u Lazu ... moracemo da izgradimo jos puno "Laza" a to kosta .


  • 1

#873 handys111

handys111
  • Members
  • 379 posts

Posted 19 March 2017 - 10:11

Mene bi zabrinjavalo da bilo koji kandidat ima vise od svih ostalih zajedno. To nikako nije dobro za demokratiju. Mora da postoji nekakav sistem u kom se ideje zaista suceljavaju. Glupo je da u 21. veku politicke poruke budu 'glasajte za nas jer ce ovi drugi sve da upropaste, opljackaju, bankrotiraju, itd...'. Bilo bi lepo da postoji jedan sirok dijapazon pitanja koja se konstruktivno mogu razmatrati. 'Mi bismo da uradimo x, a nas protivnik y. Mi mislimo da je x bolje zato i zato - evo studija, brojki...' - to je pravi politicki dijalog. U suprotnom, imate vestern-politiku. S jedne strane mi dobri i spasioci, s druge strane ruzni, prljavi, zli.

Mil je lepo primetio da uvek treba raspravljati o nekim stanovistima, i uvek ih treba preispitivati, cak i kad ste sigurni da ste u pravu, jer ako se jedan stav stalno dogmatski namece, vremenom zaboravimo na razloge iz kojih smo ga zastupali. BIlo bi lepo da jednom pocnemo i s tim. Situacija u kojoj neko ima 50-60% (cak i 40%) jednostavno nije pogodna za zdravu razmenu.


  • 0

#874 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 19 March 2017 - 10:27

.. ono sto zabrinjava je oko 3 % podrske Belom ... to je oko 100k + biraca ... gde ce svi oni u Lazu ... moracemo da izgradimo jos puno "Laza" a to kosta .

Zašto je to problem, evo, bilo je ovde nekoliko komentara nastupa Belog na N1 televiziji, ono što mu je zamereno je što se u više pitanja ne razlikuje od Vučića, Kosovo, Rusija, gej brakovi, ne treba da te brine tih 3% nego onih, oko 50% koji glasaju za iste stavove , a drugog čoveka.


  • 0

#875 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 19 March 2017 - 10:42

Zašto je to problem, evo, bilo je ovde nekoliko komentara nastupa Belog na N1 televiziji, ono što mu je zamereno je što se u više pitanja ne razlikuje od Vučića, Kosovo, Rusija, gej brakovi, ne treba da te brine tih 3% nego onih, oko 50% koji glasaju za iste stavove , a drugog čoveka.

Zato sto oko 150k ljudi treba strpati u "Lazu" ... nije to bas lagan posao...


  • 1

#876 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,537 posts

Posted 19 March 2017 - 10:54

.. ono sto zabrinjava je oko 3 % podrske Belom ... to je oko 100k + biraca ... gde ce svi oni u Lazu ... moracemo da izgradimo jos puno "Laza" a to kosta .

 

to je tvoje misljenje...

 a moje misljenje je da je cela srbija u stvari jedna oveca otvorena Laza..  posto je vecina za AVa, Dacica i ekipu...  :wicked:


  • 1

#877 dulematic

dulematic
  • Members
  • 11,603 posts

Posted 19 March 2017 - 12:06

.. ono sto zabrinjava je oko 3 % podrske Belom ... to je oko 100k + biraca ... gde ce svi oni u Lazu ... moracemo da izgradimo jos puno "Laza" a to kosta .

 

Evo, izvoli izgradi, pa ću ja sam da se prijavim


Edited by dulematic, 19 March 2017 - 12:06.

  • 0

#878 Nek grmi jako

Nek grmi jako
  • Members
  • 1,021 posts

Posted 19 March 2017 - 12:07

20170319148992154150547.jpg

 

Dakle, već imamo Dosije Belog. Ovi ne dangube.

 

Ali Soroš i Beli... Pa da li je moguće?!

 

Sak kad krenu ostali iz opskurnih redakcija, a svima kao on nije bitan. Pa tako nebitan, na naslovnu stranu... Pored svih ovih bitnih.


Edited by Nek grmi jako, 19 March 2017 - 12:10.

  • 0

#879 Officer Barbrady

Officer Barbrady
  • Banned
  • 166 posts

Posted 19 March 2017 - 12:31

Evo, izvoli izgradi, pa ću ja sam da se prijavim



Nije valjda da drug Bane očekuje da država gradi ludnice i bolnice? Druže bane, od prđenja na forumu se ludnica izgraditi neće.


Znač lopatu u ruke i udri.
  • 0

#880 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 19 March 2017 - 12:42

Nije valjda da drug Bane očekuje da država gradi ludnice i bolnice? Druže bane, od prđenja na forumu se ludnica izgraditi neće.


Znač lopatu u ruke i udri.

...ja ti nisam nikakav drug !?


  • 1

#881 Officer Barbrady

Officer Barbrady
  • Banned
  • 166 posts

Posted 19 March 2017 - 12:57

...ja ti nisam nikakav drug !?


Naravno da mi nisi drug, u životu se ne bi družio sa nekim ko ima stavove kao ti, a i ko je upućen u "svet oko nas" kao ti ;)
  • 0

#882 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 19 March 2017 - 13:01

Naravno da mi nisi drug, u životu se ne bi družio sa nekim ko ima stavove kao ti, a i ko je upućen u "svet oko nas" kao ti ;)

Dovoljno sam upucen da mogu reci : Vucko dobija oko 60% ... tu je negde kao Slobo u najboljim danima ! 


  • 0

#883 Officer Barbrady

Officer Barbrady
  • Banned
  • 166 posts

Posted 19 March 2017 - 13:06

Dovoljno sam upucen da mogu reci : Vucko dobija oko 60% ... tu je negde kao Slobo u najboljim danima !



Samo mu fali JeNeA, al sjebali ga žuti pa mu to otopili kod amerikanaca u Smederevu... ;)
  • 0

#884 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 19 March 2017 - 13:42

 

Ali Soroš i Beli... Pa da li je moguće?!

Pa u tome i jeste sustinski problem: ekstremisti koji vladaju Srbijom u kontinuitetu od 1903. do danas (sa pauzom 2001-2003. koja brzo korigovana na tradicionalni nacin), bez obzira da li levicarske ili desnicarske provenijencije, su sve vrednosti zajednickim naporima okrenuli naglavacke, pa je humanista i filantrop i sjajan covek kakav je Soroš postao i kod jednih i kod drugih simbol za nekakvo zlo. I rulja se naravno lozi na te Tri minuta mrznje fazone, kako je cika Orwell odavno opisao...


  • 4

#885 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 19 March 2017 - 13:44

Zašto je to problem, evo, bilo je ovde nekoliko komentara nastupa Belog na N1 televiziji, ono što mu je zamereno je što se u više pitanja ne razlikuje od Vučića, Kosovo, Rusija, gej brakovi, ne treba da te brine tih 3% nego onih, oko 50% koji glasaju za iste stavove , a drugog čoveka.

A ti se ne brines zbog toga sto se ne razlikuje, onako iskreno? Sto je bolest postala defaultno stanje?


Mene bi zabrinjavalo da bilo koji kandidat ima vise od svih ostalih zajedno. To nikako nije dobro za demokratiju. Mora da postoji nekakav sistem u kom se ideje zaista suceljavaju. Glupo je da u 21. veku politicke poruke budu 'glasajte za nas jer ce ovi drugi sve da upropaste, opljackaju, bankrotiraju, itd...'. Bilo bi lepo da postoji jedan sirok dijapazon pitanja koja se konstruktivno mogu razmatrati. 'Mi bismo da uradimo x, a nas protivnik y. Mi mislimo da je x bolje zato i zato - evo studija, brojki...' - to je pravi politicki dijalog. U suprotnom, imate vestern-politiku. S jedne strane mi dobri i spasioci, s druge strane ruzni, prljavi, zli.

Mil je lepo primetio da uvek treba raspravljati o nekim stanovistima, i uvek ih treba preispitivati, cak i kad ste sigurni da ste u pravu, jer ako se jedan stav stalno dogmatski namece, vremenom zaboravimo na razloge iz kojih smo ga zastupali. BIlo bi lepo da jednom pocnemo i s tim. Situacija u kojoj neko ima 50-60% (cak i 40%) jednostavno nije pogodna za zdravu razmenu.

Mislim, bilo bi dobro da Srbija udje u 20. vek, a lako cemo posle za 21...


  • 3