Jump to content


Photo

Buducnost seksa, zablude proshlosti .....


  • Please log in to reply
223 replies to this topic

#136 dhx

dhx
  • Members
  • 7,032 posts

Posted 13 February 2016 - 01:21

Pih, izabrati 13. februar za posljednje reči što se tiče seksa na forumu su stvarno sve nesreće što te mogu zadesiti u pravom životu. I to dan pre najvećeg svetskog praznika ljubavi.


Edited by dhx, 13 February 2016 - 01:22.

  • 0

#137 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 13 February 2016 - 01:36

Seks je umetnost taman koliko i bilo sta drugo.

Posto su akteri seksualnog cina ujedno i korisnici te 'umetnosti'

i jedini verodostojni da sude o njoj.

Tako da....

Igra? Verovatnije.....

 

Po cemu je to covek doveo seks do novih visina ?

Seks je za Bonobo-a sve. Dok nasi drugi rodjaci simpanze

razbijaju lobanje jedni drugima,

muzjak bonoboa zivi u pohotnom matrijarhatu gde je neophodno

da se dnevno pojede toliko i toliko i da se spava dovoljno, da se isprati ritam.

 

Mi smo po socijalnom uredjenju blizi nazalost simpanzi, gde polovi imaju preca posla.

To je nasa priroda.


  • 0

#138 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 13 February 2016 - 02:31

Denise,
Ne hvalim se samo iznosim cinjenicno stanje. Sex nije igra, sex je umetnost. Po tome se izmedju ostalog razlikujemo od ostatka zivotinjskog carstva. Mi se ne parimo da bismo ostavili potomstvo iskljucivo. Mi vodimo ljubav. Covek je kao ziva vrsta doveo sex do novih visina. O njemu se pisu pesme, knjige, prave skulpture, slikaju slike... U sexu kao i u svakoj drugoj umetnosti treba uzivati.
Sto se tvoje licne izdrzljivosti i poznavanja specijalnih poza, zar nisi rekao da se je hvalimo na forumu. Sta je ovaj tvoj opus nego hvalospev?
Nemoj da mi persiras, malo je bezveze :)Ko jos kome persira na forumu.

To sto sam jedina forumasica koja pise ovde govori vise o stanju i polozaju zena na Balkanskom poluostrvu i sire nego o meni. Ujedno ovo je i moj poslednji post na ovoj temi, posto vam jedna forumasica nije dosta. Wishing you all the luck :)


Prvo, nisam josh doshao u fazu da seks vidim kao umetnost, a sumnjam i da cu. Zavidim ti. Za mene je to (za)-jebancija, jedan od hobija i tako ce ostati.

Drugo, ne secam se da sam prichao o mojoj "izdrzljivosti", bar ne u vremenskim jedinicama, tako da ostaje da nagadjamo - mozda ja smatram i 7 minuta - ultra maratonom :D ...... Kazesh da je ovaj "moj opus" hvalospev. Nije mi bila namera. Kao "domacin topika" pokushavam da ga ozivim, na pochetku je bio skroz besperspektivan, sad se josh kao neshto i deshava ... uglavnom zato shto izigravam dvorsku ludu, a ne nekog opakog yebacha, mislio sam da je to ochigledno.

Pa shta? Ja sam ovde da se zezam i meni je dobro. Iskreno, mislim da se i drugi dobro provode. Uostalom, kao shto sam obecao moderaciji :s_d: , pishem iskljuchivo o seksu, droZi i rokenrolovima ..... poshto dama vishe nema, evo ja cu biti animir dama.

Edited by Denis Jasharevic, 13 February 2016 - 03:37.

  • 0

#139 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 13 February 2016 - 12:14

Zablude proshlosti...

 

 

It is interesting to note that the "sexual revolution" was sometimes portrayed as a communal utopia, whereas in fact it was simply another stage in the historical rise of individualism. As the lovely word "household" suggests, the couple and the family would be the last bastion of primitive communism in liberal society. The sexual revolution was to destroy these intermediary communities, the last to separate the individual from the market. The destruction continues to this day.

 


Michel Houellebecq, The Elementary Particles, 1998.


  • 0

#140 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 13 February 2016 - 12:31

Zablude proshlosti...

 

 

It is interesting to note that the "sexual revolution" was sometimes portrayed as a communal utopia, whereas in fact it was simply another stage in the historical rise of individualism. As the lovely word "household" suggests, the couple and the family would be the last bastion of primitive communism in liberal society. The sexual revolution was to destroy these intermediary communities, the last to separate the individual from the market. The destruction continues to this day.

 


― Michel Houellebecq, The Elementary Particles, 1998.

 

As his website states, his parents "lost interest in his existence pretty quickly" and at the age of six, he was sent to France to live with his paternal grandmother, a communist, while his mother headed off to live the hippie lifestyle in Brazil with her newly met boyfriend.

 

in 1980, he married and had a son; then he divorced, became depressed and took up writing poetry. 


Edited by Denis Jasharevic, 13 February 2016 - 12:33.

  • 0

#141 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 13 February 2016 - 12:46

He, he... nemas potrebe grebati za njegovom biografijom; sve je to (mnogo bolje) u knjizevnom opusu. Topla preporuka -poceti sa EP / neces se pokajati ;)


  • 0

#142 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 13 February 2016 - 13:05

He, he... nemas potrebe grebati za njegovom biografijom; sve je to (mnogo bolje) u knjizevnom opusu. Topla preporuka -poceti sa EP / neces se pokajati ;)

 

S obzirom da je napolju -23, a ja ovaj vikend provodim sa decom - a chuj stari, zakaj pa ne? Pomislih iz biografije da nije neki drKoshtunica  :D .


  • 0

#143 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 13 February 2016 - 13:42

cenim da se cujemo za tri dana... :D


  • 0

#144 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 14 February 2016 - 03:13

S obzirom da je napolju -23, a ja ovaj vikend provodim sa decom - a chuj stari, zakaj pa ne? Pomislih iz biografije da nije neki drKoshtunica  :D .

 

Pusti citanje sad, imas All Star kod tebe u Torontu.


  • 0

#145 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 14 February 2016 - 10:26

All star! U Torontu?! Kad? ...... :lol+: Ja i sport .... slaba kombinacija. Vodio sam decu na par nba utakmica, ali ja sam da idem, ne interesuje me. Te ribe shto tamo dolaze nisu moj tip. Neshto me drma o-patri-jotizam ovih dana pa mozda odem da gledam Djokana nasheg, u julu chini mi se. Nikad nisam gledao profi tenis.

 

Nego, nedostaje mi Yoyogi ..... seks u Japanu mora da je hi-tech, mislim da Hitachi proizvodi najbolje vibratore a i postavljao je neke eksplicitne slike svoje supruge ovde, perverznjak, popio i ban zbog toga .... halo Japan! Chujemo li se .... ovde Pozega.

 

Ja kazem Cico lezi, a ona nije mogla da legne nego sela .....

 

Che bella cosaaaaaa una iurnataaaaa e sole


Edited by Denis Jasharevic, 14 February 2016 - 11:13.

  • 1

#146 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 14 February 2016 - 10:41

:lol+: Ja i sport .... slaba kombinacija. Vodio sam decu na par nba utakmica, ali ja sam da idem, ne interesuje me. Te ribe shto tamo dolaze nisu moj tip. Neshto me drma o-patri-jotizam ovih dana pa mozda odem da gledam Djokana nasheg, u julu chini mi se. Nikad nisam gledao profi tenis.

 

Nego, nedostaje mi Yoyogi ..... seks u Japanu mora da je hi-tech, mislim da Hitachi proizvodi najbolje vibratore a i postavljao je neke eksplicitne slike svoje supruge ovde, popio i ban zbog toga .... halo Japan! Chujemo li se .... ovde Pozega.

 

Ja kazem Cico lezi, a ona nije mogla da legne nego sela .....

 

Che bella cosaaaaaa una iurnataaaaa e sole

Yoyogi je razocaran tvojim banovanjem demonstrativno odjebao forum… valjda se jos uvek solidarise...


  • 0

#147 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 14 February 2016 - 11:04

Yoyogi je razocaran tvojim banovanjem demonstrativno odjebao forum… valjda se jos uvek solidarise...

 

Svako pominjanje njegovog imena na www se registruje na njegovim serverima bato, kao zemljotresi ..... njegov sat sad vibrira, on gleda u sat i postaje transformer .... u web samuraja ..... japanska tehnologija, vrh.

 

Stavljao on slike neke Japanke koja mu je bila prevodilac ..... uuuh hot, hot, hot .... al' nishta nije uradio, prichao o njenoj plati .... yebesh platu, ja bih joj dao i pola moje ..... sa'ce on ..... da izbaci slike, ima oko milijardu ipo slika trenutno, ali fanatichno posvecen, sve u glavi drzi, datume, ekspoziciju, blendu, ISO .....

 

 


Edited by Denis Jasharevic, 14 February 2016 - 11:05.

  • 0

#148 dhx

dhx
  • Members
  • 7,032 posts

Posted 14 February 2016 - 17:22

:rotflmao:

 

Idi, bre.


  • 0

#149 yossarian

yossarian
  • Members
  • 3,774 posts

Posted 14 February 2016 - 20:58

.


Edited by yossarian, 14 February 2016 - 21:55.

  • 0

#150 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 14 February 2016 - 23:09

Kad dodjete u najbolje godine, znachi 50 :wicked: , bice vam potrebno malo podrshke kako bi imali dovoljno energije, zashtitili svoje zdravlje, pre svega prostatu, odrzali staminu .... jednostavno osecali se kao da imate ... recimo 40, da ne preterujemo. Do sada, iz mog iskustva, izdvojio bih za preporuku Mega Men Energy Vitapak. 

 

Tu cete naci sve, apsolutno sve. Dnevno se uzima 8 pilula koje su moram reci prilichno velike i sve se nalaze u jednoj kesici.

 

Znachi vitamini + minerali, anti-oksidanti, ginseng i guarana za energiju, maca, horny goat weed i yohimbe za seksualno zdravlje, saw palmetto za prostatu, naravno Zinc kao prekurzor testosterona ..... i josh mnogo toga.

 

Cena u Kanadi je 50 dolara za mesec dana u USA se moze naci dosta jeftinije.

 

Dovoljno je 7 dana da osetite znachajnu promenu narochito u zimsko vreme, kada ste pod stresom, naporan posao i svim drugim situacijama kada osecate da organizam nije vishe mlad da se nosi sa izazovima.

 

 

 

Vitapak_Pak_zps2fwu7a2f.png

 

 

pGNC1-5396436dt_zpspvtdot2z.jpg


  • 0