Jump to content


Photo

Buducnost seksa, zablude proshlosti .....


  • Please log in to reply
223 replies to this topic

#1 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 25 January 2016 - 02:08

"Da mi je ova pamet ......" i one godine ..... ...... sve teme na ovom podforumu su se pre ili kasnije svele na zayebanciju. Zashto je to tako? Zashto se o tako vaznoj stvari u nashim zivotima izbegava pricha? Da, treba raditi - manje prichati, slazem se. Ali, jeste li sigurni da ste od svog seksualnog zivota izvukli maksimum? Garantujem 95% ljudi nije. Zashto? Nedostatak informacija i niska motivacija! Nekada se do informacija teshko dolazilo, struchna literatura oskudna, novinske informacije vishe smeshne nego korisne "pitajte Savetu" :lol+: , "sa kolena na koleno" nedovoljno ili nishta, usmena predanja dokazanih starih shvalera teshko dostizna, a bilo je tu i dosta lovachkih pricha :wicked: . Tachno je da i ta zrelost dolazi sa godinama. Sa njom, nazalost i neki limitirajuci faktori. Kada vidim mlade kako se loze na neke nepismene vrshnjake koji guraju loptu nogom, skachu za njom, udaraju je nekom prakljachom pa se povrh svega loze i na nekog celavog Rusa onizeg rasta i zandarske proshlosti - ja znam da je to posledica losheg seksa. S druge strane mislim da su i devojke malo zalutale i pate zbog nekvalitetnog seksa. Kod njih se radi pre svega o nenormalno velikom pritisku i pogubnom uticaju medija. I pored fenomena zvanog internet prosechna osoba provodi mizerno malo vremena da bi se seksualno obrazovala i juri internetom u potrazi za lakim sadrzajima, jer seks trazi posvecenost do granica opsesije ako zelite da budete shampion. Svoj shampion, prvak svog sveta.

Ovo je topik o seksologiji, svim vrstama seksa, seksualnim igrachkama, seksualnoj ishrani, suplementima, tehnikama, vezbama, iskustvima, anatomiji i fiziologiji, seksu u zrelim godinama, seksualnoj zavisnosti .... ukratko - orgazam topik. Mladi, stari, dame, gospoda, hetero, homo ..... izvolite.


Edited by Denis Jasharevic, 25 January 2016 - 02:26.

  • 0

#2 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 25 January 2016 - 02:10

.


Edited by Denis Jasharevic, 25 January 2016 - 02:11.

  • 0

#3 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 25 January 2016 - 02:40

Nije da se zalim, ali u poslednje vreme seks je vise postao sredstvo. Sto se tice ukusa devojke radje vole da vide dobar auto, ili skupo odelo, makar kod nas, a to imam li dobru "zvaku", jesam li lep ili ne d'o Bog pametan, ko to shisha. Danas mediji "zvacu" iste price o seksu, te je dobar ovako, "otpozadno onako", velicine, duzine, obimi, a zaboravlja se poenta seksa. Uvek ce mi biti veci uzitak, ako mi je stalo do osobe, nego ako pokupim neku "zunzaru", metem ispred nje dva pica i zurka do ujutru. Tek kad pogledam neka pisanija, ziv me blam pojede. Uvek sam smatrao da zena treba da uziva, a da ja treba da joj pruzim paznje, ljubavi, pa ce obostrano zadovoljstvo veoma brzo doci. Zato sam cesto ostajao i kratkih rukava, nisam nikoga molio, niti sam iskao to, cekao sam da se desi kako treba, jer je tako najlepse. Seks ne sme da bude nesto o cemu ce se kroz sapat govoriti, ali njemu je mesto u sobi/gde vec, a ko zeli da bude frajer neka nauci da voli zenu, da je postuje, tako ce obe strane biti zadovoljne i srecne. A ko hoce da se "karambicuje" za posao/slavu/hvaljenje u drustvu/ili jer ga je pritislo, takva osoba ce mozda imati ovo gore u reci, ali nikako zaistinski seks sa uzivanjem.
  • 0

#4 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 25 January 2016 - 03:18

Nije da se zalim, ali u poslednje vreme seks je vise postao sredstvo. Sto se tice ukusa devojke radje vole da vide dobar auto, ili skupo odelo, makar kod nas, a to imam li dobru "zvaku", jesam li lep ili ne d'o Bog pametan, ko to shisha. Danas mediji "zvacu" iste price o seksu, te je dobar ovako, "otpozadno onako", velicine, duzine, obimi, a zaboravlja se poenta seksa. Uvek ce mi biti veci uzitak, ako mi je stalo do osobe, nego ako pokupim neku "zunzaru", metem ispred nje dva pica i zurka do ujutru. Tek kad pogledam neka pisanija, ziv me blam pojede. Uvek sam smatrao da zena treba da uziva, a da ja treba da joj pruzim paznje, ljubavi, pa ce obostrano zadovoljstvo veoma brzo doci. Zato sam cesto ostajao i kratkih rukava, nisam nikoga molio, niti sam iskao to, cekao sam da se desi kako treba, jer je tako najlepse. Seks ne sme da bude nesto o cemu ce se kroz sapat govoriti, ali njemu je mesto u sobi/gde vec, a ko zeli da bude frajer neka nauci da voli zenu, da je postuje, tako ce obe strane biti zadovoljne i srecne. A ko hoce da se "karambicuje" za posao/slavu/hvaljenje u drustvu/ili jer ga je pritislo, takva osoba ce mozda imati ovo gore u reci, ali nikako zaistinski seks sa uzivanjem.

 

Slazem se sa vecim delom napisanog, "otpozadno onako"  :lol+: je lako shtivo i prisutno je u medijima na lopate, pa i ovde na B92 u okviru "Praktichne Zene", chini mi se da se tako nekada zvala. To shto tu pishe je otprilike prosek onoga shto masa ljudi o seksu zna, a to je nula, nishta. Dalje ne idu. Tu i nema neke novinarke koja bi se potrudila, uglavnom prevodi iz tinejdzerskih i chasopisa za domacice sa zapada. ja stvarno ne znam ko to uopshte chita???

 

Ne slazem se da "to treba da ostane u sobi". To je jedna od zabluda proshlosti o kojima pricham. Zashto bi neshto shto nam svima toliko znachi "ostajalo u sobi"? Pishe se na forumu o intervenciji Saudijske Arabije u Jemenu na 100 strana, o seksu ne! Seks imamo .... kako ko, ali cheshce nego shto cemo posetiti Jemen, tachnije necemo nikada, shta cemo u Jemenu? Podrazumeva se da se o seksu moze prichati pristojno.

 

Postoje samouki, talentovani ljubavnici, koji imaju "ugradjenu motivaciju" da sami beskrajno istrazuju i uche, ali ih je malo, retki su. Za nas ostale treba puno rada i uchenja .... i uspesi ce doci, nagrade i pohvale pljushtati, dobar glas se shiriti, a celokupan osecaj ce uchiniti drastichan podsticaj u kvalitetu zivota i samoposhtovanju  :D .


Edited by Denis Jasharevic, 25 January 2016 - 03:20.

  • 1

#5 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 25 January 2016 - 13:50

Lose si skapirao za sobu, mislio sam da o seksu treba da se prica, ali da "trofejisanje" treba ostati u sobi. Nikoga ne zanima, koliko, koga, sta i gde. Nas koji cenimo seks i smatramo ga vaznim delom ljubavi iskljucivo zanima kako da nam bude lepse u istom i kako da obe strane budu zadovoljne. Zbog toga mi se i svidja ovaj topic.
  • 1

#6 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 25 January 2016 - 14:04

"trofejisanje" treba ostati u sobi. Nikoga ne zanima, koliko, koga, sta i gde.

 

Apsolutno.


  • 0

#7 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 27 January 2016 - 20:01

...

 

 

Kad pomislim na 'smrdushe donje', sto M/Z, samo mogu da se kinicki nasmejem na zvaku o 'zakasnelom sehu'.

Sve sto su hteli da saznaju, no im se dalo u kasnim godinama.

;)

 

 

...


  • 0

#8 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 27 January 2016 - 20:45

Shta je to "smrdusha donja" ???? M/Z ????? I shta je to "zakasneli seks" ??????? Mislim da nisam jedini kojem treba prevod, tachnije, sumnjam da iko razume. 


  • 0

#9 uros3g

uros3g
  • Members
  • 1,173 posts

Posted 28 January 2016 - 21:50

Samo da Denisu mahnem u prolazu, u pravu si. Iinhibicije su za kukavice :)


  • 0

#10 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 29 January 2016 - 02:57

Imash mahanje Uroshe, baci neku, shto si u prolazu ..... nego ja bih vishe voleo da saznam shta je to "smrdusha donja", mozda  :-1:  ...... ne smem ni da pomislim, bila bi to gadna generalizacija, apsolutna uvreda, teshki seksizam i povrh svega zabluda koju ne ochekujem od iskusnog choveka ....... ali, dobro, vidim da topik nece zaziveti, stidljivi ste, ja to respektujem, idemo nazad na rokenrol i opijate, mali muzichki predah .....

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=-GDesf1V3os


  • 1

#11 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 29 January 2016 - 03:35

A ceo topic je odlicna zamisao, svidja mi se ideja. Samo sto bi bio popularniji da si ga nazvao "ko je koga". :D Malo ljudi zeli da prica o zabludama, jer smatraju da su u pravu. U sustini, moj otac moze da mi popuje o nekom "o-ruk seksu, niz tarabu", ali on o "vodjenju ljubavi" zna isto sto i ja o pusenju taluzine, i to one prave, jer nije mi to padalo na pamet, jelte Nisu Srbi spremni za to, stide se da kupe zastitu, ako ih zna prodavac, neko ce reci nekome. Meni je npr. uvek smetalo kad devojka pije, pa hoce to. Nisam toliko ruzan, majku mu, a i bolje je da budemo svesni, valjda cemo uzivati vise. Mozda sam u zabludi, zelim da znam.

Edited by Zumbul Infiltrator, 29 January 2016 - 03:36.

  • 0

#12 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 29 January 2016 - 13:04

Kad me jedna prije seksa pitala "imas li gumicu?", reko "ma sta ce ti, nemoj vezati kosu"  :D


  • 3

#13 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 29 January 2016 - 14:06

Kad me jedna prije seksa pitala "imas li gumicu?", reko "ma sta ce ti, nemoj vezati kosu"  :D

U Svecke bi te optuzili za silovanje, k`o Asanza :D


  • 0

#14 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 29 January 2016 - 17:34

 mislio sam da o seksu treba da se prica

 

u sexu bi trebalo da bude misterije, da ne znas bas sve, da se iznenadis

 

naravno ne da si totalno neuk pa se iznenadis trudnocom ili nekom bolestinom, nisam na to mislila

 

 

mozda jedino u nekoj stogodisnjoj vezi kad je sve dosadilo, a zeli da se ostane sa istim partnerom, onda mora da se prica da vidimo sta jos nismo i da cujemo kako to drugi...ali meni je sve ta prica o sexu glupa, znam da od price nema nista...


  • 0

#15 boktemazo

boktemazo
  • Banned
  • 1,342 posts

Posted 29 January 2016 - 18:05

Jebes musko koje je sramota da kupi kondome. "Crveni durex" i toeto.
  • 0