Jump to content


Photo

najljigaviji bend...?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
513 replies to this topic

#91 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 05 September 2003 - 17:01

Nemoj BRE Shaniu pustinjsku "leopardicu" da mi diras. :lol:

#92 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 05 September 2003 - 18:08

gospode boze kakav spot!
ajd shto je u pustinji vec shto, out of the blue, nailaze kola sa frajerom i ona ga odbija, odbija, ODBIJA probably saying something like Sorry boy, I'm out of your league...I think I'll just stay here in the sun like a fucking lizard i odmahuje rukom u stilu dvojka si

treba je samo zbog spota baciti u sred Sahare pa nek se snalazi ko Bob Rock i Alan Ford u epizodi Dobra stara vremena, poslati dzip sa Bred Pitom, koji ce joj, kad je sretne ispucalih usana i delirichnu od dehidratacije, prdnuti pod nos i zapizditi dalje, ostavljajuci je da proklinje i spot i pesmu i kostimografa i rezisera i scenaristu.

and than she'll die

sad, ako sam pobrkala ovu Shainu za neku drugu pustinjsku leopardicu onda se izvinjavam Shaini

Edited by DUNADAN, 05 September 2003 - 18:09.


#93 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 05 September 2003 - 19:10

Shania i Faith Hill su mi uvek bile ljubimice, nijedna diva-wannabe ne moze dosegnuti taj stripoteka feeling. One su kao da ih je neko izmislio, kao da ih je nacrtao. Odlicna je emisija na VH1 ciju reprizu gledam svakog treceg meseca - o Shania's cindarella-story; slicna je Celininoj, ali ima vise neocekivanih preokreta :lol: - siroche, Kanadjanka, raspevano devojce, praed aspera ad astra, go Neshville, americki san. Vrhunac: danas bira da zivi u mirnoj i sredjenoj Svajcarskoj, u kolibi u snegu (woo-hoo - let's party let's go crazy!!).

Ljigava lista, continuing:
Mr. Big i Boston.
Right Said Fred su ipak svesni koliko su ljigavi, pa se ne racunaju.

Kylieca je sa Jasonom bila vrh ljige. Postala je kul tek kad je upoznala partyboya i dandyja sa tajnom - Michaela Hutchinsa.
Zato vodite racuna o svojim bojfrendima. Uticaj je mnogo veci nego sto vam se cini.

:lol:

#94 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 05 September 2003 - 20:44

@Sick boy, da roxette, kako sam smela zaboraviti!

def lepard!

#95 U prolazu

U prolazu
  • Members
  • 2,098 posts

Posted 05 September 2003 - 22:19

Harid Invalid Hari, Plavi Orkestar, Merlin, Prljavo Kazaliste, Yu-grupa, Zana (poslije Nimani)...

#96 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 06 September 2003 - 09:51

a Kerber i onaj njihov glavati pevach sa repovima...

#97 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 07 September 2003 - 01:02

orthodox celts, eyesburn, jarboli, darkwood dub, sunshine, obojeni program, night shift, negative, kanda kurta itd., pressing, sila, rare, e-play, partibrejkers (osim prvog albuma!!) i ostali sto cine sadasnju main stream "scenu" (ovi sto su nezaobilazni na svim glupim domacim festivalima!!). mislim, ovo je u rangu sa onim grozotama od pre 10-15-20 godina (r. corba, bajaga, divlje jagode, belo dugme, parni valjak...), ako ne i gore. ah, da, mozda najljigaviji van gogh!! pa ljudi, da je m. mladenovic ziv imao bi vise para od tuzbi za plagijat nego beba popovic od tuzbi za "dusevne boli"!!

#98 HellaBad

HellaBad
  • Sleepers
  • 646 posts

Posted 07 September 2003 - 15:24

orthodox celts, eyesburn, jarboli, darkwood dub, sunshine, obojeni program, night shift, negative, kanda kurta itd., pressing, sila, rare, e-play, partibrejkers (osim prvog albuma!!) i ostali sto cine sadasnju main stream "scenu" (ovi sto su nezaobilazni na svim glupim domacim festivalima!!)

Ako si onaj koji mislim da jesi, onda OK, potpisujem, jedino ne bih DD stavljao u ravan s ostalima. Ma ustvari i oni, jebo ih Nikolaj, za kog đoke zdravlje da im gledam kroz prste...

I btw. nije dobro sve sto je surf, punk, garage ili odjednom... :lol:

#99 kinky kitten

kinky kitten
  • Members
  • 2,915 posts

Posted 07 September 2003 - 15:50

orthodox celts, eyesburn, jarboli, darkwood dub, sunshine, obojeni program, night shift, negative, kanda kurta itd., pressing, sila, rare, e-play, partibrejkers (osim prvog albuma!!) i ostali sto cine sadasnju main stream "scenu" (ovi sto su nezaobilazni na svim glupim domacim festivalima!!). mislim, ovo je u rangu sa onim grozotama od pre 10-15-20 godina (r. corba, bajaga, divlje jagode, belo dugme, parni valjak...), ako ne i gore. ah, da, mozda najljigaviji van gogh!! pa ljudi, da je m. mladenovic ziv imao bi vise para od tuzbi za plagijat nego beba popovic od tuzbi za "dusevne boli"!!

Potpisujem sve osim eyesburn-a. Posle koncerta u barutani (pre 2?! godine) mišljenja sam da je to trenutno jedini domaći bend koji valja i, što je najbitnije, dobro zvuči uživo. Jedini njihov problem je što nemaju konkurenciju pa su ih malo isforsirali.

#100 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 07 September 2003 - 16:12

Potpisujem sve osim eyesburn-a. Posle koncerta u barutani (pre 2?! godine) mišljenja sam da je to trenutno jedini domaći bend koji valja i, što je najbitnije, dobro zvuči uživo. Jedini njihov problem je što nemaju konkurenciju pa su ih malo isforsirali.

"Potpisujem sve osim eyesburn-a. Posle koncerta u barutani (pre 2?! godine) mišljenja sam da je to trenutno jedini domaći bend koji valja i, što je najbitnije, dobro zvuči uživo. Jedini njihov problem je što nemaju konkurenciju pa su ih malo isforsirali."

a to sto znaju da zasviraju Deep Purple (bend koji je pored Doors bio najzastupljeniji na poledjini teksas jakni kod HM populacije u Srbiji tokom 80-tih, onih sa cuvenim dubokim puma patikama)?? pa sto onaj bradonja umislja da je u najmanju ruku reinkarnacija B. Marleya, te je redovno, satro, naduvan (to tako treba, ako 'oces da se igras reggae-a;), pa ogavni HM....
ah, da, zaboravih na "misaone" block out, quasi intelektualci nalik na Kostu Pecanca, ma, ima ih koliko hoces, dovoljno je da ukljucis tv.

#101 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 07 September 2003 - 16:29

Ako si onaj koji mislim da jesi, onda OK, potpisujem, jedino ne bih DD stavljao u ravan s ostalima. Ma ustvari i oni, jebo ih Nikolaj, za kog đoke zdravlje da im gledam kroz prste...

I btw. nije dobro sve sto je surf, punk, garage ili odjednom... :lol:

ok, samo nije lepo da ne znam ko si, a ja sam taj, naravno!!
i to je tacno da nije sve surf, punk, garage i sl. dobro. ima tu puno kukolja. opet, svaki od navedenih zanrova toliko je neisprostituisan (osim W. Stripes ili Hives, koji su OK, ali vec duze vreme imaju efekat prsta duboko gurnutog u grlo!!), da zasluzuju makar nesto vise paznje, zar ne?

#102 kinky kitten

kinky kitten
  • Members
  • 2,915 posts

Posted 07 September 2003 - 16:33

a to sto znaju da zasviraju Deep Purple (bend koji je pored Doors bio najzastupljeniji na poledjini teksas jakni kod HM populacije u Srbiji tokom 80-tih, onih sa cuvenim dubokim puma patikama)?? pa sto onaj bradonja umislja da je u najmanju ruku reinkarnacija B. Marleya, te je redovno, satro, naduvan (to tako treba, ako 'oces da se igras reggae-a;), pa ogavni HM....
ah, da, zaboravih na "misaone" block out, quasi intelektualci nalik na Kostu Pecanca, ma, ima ih koliko hoces, dovoljno je da ukljucis tv.

Pa sad... moj pojam ljige podrazumeva kako izgled benda tako i (pre svega) njihovu muziku... u tom smislu eyesburn ne bih svrstala u kategoriju ljige... mislim da grešiš u svojim stavovima, momci su potpuno ok i nisu umišljeni, a Kojot nije šatro, već stvarno uduvan, i to je njegov problem ukoliko ti se to ne dopada... Ogavni HM? To je već stvar ukusa, mada je HM širok pojam, i kao u svakom "pravcu" tako i u pomenutom ima i dobrih stvari i ljige...
Block Out, takođe potpisujem :lol:

#103 HellaBad

HellaBad
  • Sleepers
  • 646 posts

Posted 07 September 2003 - 16:42

opet, svaki od navedenih zanrova toliko je neisprostituisan (osim W. Stripes ili Hives, koji su OK, ali vec duze vreme imaju efekat prsta duboko gurnutog u grlo!!), da zasluzuju makar nesto vise paznje, zar ne?

Naravno, samo čekam da dobiju priliku pošto već debelo ponestaje žanrova za masovnu upotrebu.
Ne mogu baš da se kladim, ali mislim da ćemo uskoro dobiti smekšanu verziju takve muzike na Mtv-ju, čim discopunk pohlepnici izduvaju svoju lulu, Rapture, Radio 4, Yeah yeah yeahs, Hot hot heat i slični.

No i to je bolje od retard-anti-panka koji smo trpeli u prošlom veku: offspring, green day i slične protuve...

E i koji su to metalci koji slušaju Doorse? :lol:

Edited by HellaBad, 07 September 2003 - 16:44.


#104 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 07 September 2003 - 16:58

Pa sad... moj pojam ljige podrazumeva kako izgled benda tako i (pre svega) njihovu muziku... u tom smislu eyesburn ne bih svrstala u kategoriju ljige... mislim da grešiš u svojim stavovima, momci su potpuno ok i nisu umišljeni, a Kojot nije šatro, već stvarno uduvan, i to je njegov problem ukoliko ti se to ne dopada... Ogavni HM? To je već stvar ukusa, mada je HM širok pojam, i kao u svakom "pravcu" tako i u pomenutom ima i dobrih stvari i ljige...
Block Out, takođe potpisujem :lol:

slazem se. sta da radim, meni je malo muka od eyesburn. ne ljuti se.
nemam nista protiv sto decko duva, naprotiv. tu bi mogli da se slozimo. ali mi smeta sto je svaki put kad ga nesto pitaju isceren kao voditeljice na pinku ili je to ono "imidz ne trpi kompromise"?
nego, ne rece nista za d. purple?? i to je jedan od ljigavijih bendova (pa zeppelin i ostalo flower power drustvo).
sto se b. out tice, bilo bi lepo da neko sakupi sve njihove tekstove, pardon, "pesme", pa da se objavi jedna lepa zbirka za uveseljavanje u ova teska i neduhovita vremena.
HM jeste sirok pojam. malo je poznato da je taj termin prvi put upotrebljen da se opise zvuk Stooges i MC5 (Lester Bangs). e, taj HM nije ogavan, makar nije meni.
ljubim ruke...

#105 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 07 September 2003 - 17:13

Naravno, samo čekam da dobiju priliku pošto već debelo ponestaje žanrova za masovnu upotrebu.
Ne mogu baš da se kladim, ali mislim da ćemo uskoro dobiti smekšanu verziju takve muzike na Mtv-ju, čim discopunk pohlepnici izduvaju svoju lulu, Rapture, Radio 4, Yeah yeah yeahs, Hot hot heat i slični.

No i to je bolje od retard-anti-panka koji smo trpeli u prošlom veku: offspring, green day i slične protuve...

E i koji su to metalci koji slušaju Doorse?  :lol:

u pravu si, na zalost. zamisli, mozda jednog dana Dirtbombs dodju na dodelu mtv nagrada - nightmare!!
offspring, green day - bljak!! ali to ti je sve posledica sonic youth i nirvana na geffenu. tada su korporacije shvatile da mogu da "muzu" $$$ i iz drugih izvora pored m. jackson, madonna itd.
rekoh, oni sto su nosili morrisona na ledjima teksas jakni (obavezno bez rukava!!). ako si shvatio da sam hteo da diram doors, gresis, mada... :lol: