Jump to content


Photo

FK Crvena Zvezda 2015/2016


  • Please log in to reply
16821 replies to this topic

Poll: Glasanje za otvaranje topika FKCZ 16/17 (23 member(s) have cast votes)

Ko otvara topik?

  1. Tsva (7 votes [30.43%] - View)

    Percentage of vote: 30.43%

  2. Manoly (2 votes [8.70%] - View)

    Percentage of vote: 8.70%

  3. Sreda (2 votes [8.70%] - View)

    Percentage of vote: 8.70%

  4. Markoss (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. Dečak iz vode (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  6. Barakuda (2 votes [8.70%] - View)

    Percentage of vote: 8.70%

  7. Abraham (ako se vrne) (1 votes [4.35%] - View)

    Percentage of vote: 4.35%

  8. Bogi (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  9. Bojana (7 votes [30.43%] - View)

    Percentage of vote: 30.43%

  10. Don Juan (2 votes [8.70%] - View)

    Percentage of vote: 8.70%

Vote Guests cannot vote

#12001 DEJAN.CZV

DEJAN.CZV
  • Members
  • 3,067 posts

Posted 30 January 2016 - 18:03

Ne vidim kako bi mogli da ispuste ovoliku prednost. A fijasko nece biti na leto ako nije bio ove zime. Mnogi subse plasili da ce se tim raspasti ove zime, da necemo dobiti licencu... Ali nista od toga. Pravi se ekipa za evropu, tako da se sigurno nece osipati tim. Ja se samo potajno nadam da ce Katai i Hugo ostati i posle kvalifikacija.
  • 0

#12002 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 30 January 2016 - 18:17

Ne vidim kako bi mogli da ispuste ovoliku prednost. A fijasko nece biti na leto ako nije bio ove zime. Mnogi subse plasili da ce se tim raspasti ove zime, da necemo dobiti licencu... Ali nista od toga. Pravi se ekipa za evropu, tako da se sigurno nece osipati tim. Ja se samo potajno nadam da ce Katai i Hugo ostati i posle kvalifikacija.

Nije nemoguce izgubiti ovu prednost, uz derbi koji nas ceka na pocetku sezone, ali se nadam da nismo toliki baksuzi.


  • 0

#12003 imbaSpirit

imbaSpirit
  • Members
  • 1,668 posts

Posted 30 January 2016 - 18:42

Samo kazem da ne treba trcati pred rudu i uzimati stvari zdravo za gotovo. Ipak imamo Terzica i co, a i nije da se nismo milion puta opekli u proslosti. 

 

Korak po korak, forumasi :D


  • 1

#12004 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 30 January 2016 - 18:47

Nije nemoguce izgubiti ovu prednost, uz derbi koji nas ceka na pocetku sezone, ali se nadam da nismo toliki baksuzi.

 

Uz Grofa i ekipu koja je, ipak, ostala na okupu - mislim da je nerealno procerdati ovoliku prednost, uz napomenu da sad posmatram samo nasu igru Mislim da komsije nece posebno blistati na prolece, ali ne bih o njima ovde.

 

Elem, ono to je mnogo vaznije od titule koju treba osvojiti je borba za ocuvanje Grofa na klupi i ono sto on trazi. Glavna stvar je obezbedenje normalnog funkcionisanja igraca, koji su u prvom delu lige pokazali da umeju da budu strpljivi, ali tesko da ces sa, za nase uslove sjajnim strancima ponovo moci da se "zajebavas" i ne isplacujes ih...

Naravno da ce zbog toga uslediti nove prodaje, a to je ono sto kvari polaznu osnovu stvaranja stabilne ekipe na duze staze - ocuvanje igrackog kadra i posle juna.

 

Kad je Zvezda u pitanju, navikao sam da nije dobro, tako da me nista ne moze iznenaditi, a i dalje je mnogo, mnogo negativnih uticaja i u samom klubu i spolja.


  • 1

#12005 DEJAN.CZV

DEJAN.CZV
  • Members
  • 3,067 posts

Posted 30 January 2016 - 18:55

Nije nemoguce izgubiti ovu prednost, uz derbi koji nas ceka na pocetku sezone, ali se nadam da nismo toliki baksuzi.


Treba biti realan, nemoguce je da ova ekipa ispusti toliku prednost. Prosto je nemoguce da ekipa koja redja pobede odjednom pocne da redja poraze. Pogotovo u nasoj ligi. Imamo neverovatno jak tim za nase uslove.
  • 1

#12006 DEJAN.CZV

DEJAN.CZV
  • Members
  • 3,067 posts

Posted 30 January 2016 - 18:58

Samo kazem da ne treba trcati pred rudu i uzimati stvari zdravo za gotovo. Ipak imamo Terzica i co, a i nije da se nismo milion puta opekli u proslosti.

Korak po korak, forumasi :D


Terzic i co su napavili ekipu kakvu si samo mogao da sanjas.
  • 3

#12007 arsen123

arsen123
  • Members
  • 162 posts

Posted 30 January 2016 - 19:04

Pa nama do kraja treba 5 pobeda i sve ostalo mogu da budu remiji, ukljucujuci da ne izgubimo derbije... ali mislim da je glupo razmisljati uopste na tu temu, samo lagano i utakmicu po utakmicu.


  • 0

#12008 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 30 January 2016 - 19:09

Terzic i co su napavili ekipu kakvu si samo mogao da sanjas.


Sve je to sjajno sa onog cuvenog kratkorocnog aspekta, ali znas i sam da su nas slicne politike po pitanju sastava timova upravo dovele do prosjackog stapa, uz jos par "istorijskih"licnosti i poteza foteljasa.

Ono o cemu je Grof govorio tokom jesenjeg dela lige je stvarno stanje- spasavaj kako stignes taktika. Eto, Grujic je izleteo sa sjajnim igrama i formom pa su pokrpili rupe, ali daleko od toga da je brod prestao da tone.
  • 0

#12009 Боги

Боги
  • Members
  • 7,209 posts

Posted 30 January 2016 - 19:54

Stigao Silva

stigo.jpg


  • 2

#12010 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 30 January 2016 - 20:00

Malko je sed.
  • 6

#12011 Ikac

Ikac
  • Members
  • 2,242 posts

Posted 30 January 2016 - 20:12

Sve je to sjajno sa onog cuvenog kratkorocnog aspekta, ali znas i sam da su nas slicne politike po pitanju sastava timova upravo dovele do prosjackog stapa, uz jos par "istorijskih"licnosti i poteza foteljasa.

Ono o cemu je Grof govorio tokom jesenjeg dela lige je stvarno stanje- spasavaj kako stignes taktika. Eto, Grujic je izleteo sa sjajnim igrama i formom pa su pokrpili rupe, ali daleko od toga da je brod prestao da tone.

Upravo tako, ovo je instant tim za koji smo imali dosta sreće. Jednom se, hvala višoj sili, dogodilo da većina od hrpe igrače koje smo doveli igra dobro, čak odlično i zato će sad posle dužeg vremena doći samo tri igrača. Loš žreb da leto može da dovede do egzodusa, a nova loša selekcija na koju smo više navikli samo bi nas vratila gde smo i bilo na početku ove sezone. I dalje nema planskog praćenja i traženja igrača od strane ljudi koji su kvalifikovani za tako nešto, a ne možemo uvek da računamo da će izaći 5 igrača iz samo jedne generacije omladinske škole.

 

Da se vratimo malo na aktuelnosti, pošto sam neplanirano pomerio temu na duele sa Skandinavcima odigrane pre više od decenije  :D


  • 0

#12012 Decembarski

Decembarski
  • Banned
  • 1,439 posts

Posted 30 January 2016 - 21:28

Kakvo crno gubljenje,ja sam ubedjen da ce prednost da se poveca...


  • 2

#12013 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 30 January 2016 - 21:43

Kakvo crno gubljenje,ja sam ubedjen da ce prednost da se poveca...


Ovo i nije bitno, ovaj nas tim nece prosipati bodove.
Ono sto je vazno sledi iza sezone, tad cemo videti koji su dometi ove Zvezde (iskljucivo mislim na teren).
  • 0

#12014 imbaSpirit

imbaSpirit
  • Members
  • 1,668 posts

Posted 30 January 2016 - 21:55

Titula je samo jedan korak. Nakon toga treba da usledi kakvo-takvo zadrzavanje tima, ostanak trenera, neiskakanje nekog urgentnog duga od par miliona evra, malo srece u zrebu, iskakanje jos nekog mladog igraca, ne daj boze neka teza povreda...ima tu milion faktora. U situaciji u kakvoj smo ne mozemo planirati stvari toliko unapred sa takvom sigurnoscu kakva kod pojedinih provejava.


  • 0

#12015 Decembarski

Decembarski
  • Banned
  • 1,439 posts

Posted 30 January 2016 - 22:06

Ovo i nije bitno, ovaj nas tim nece prosipati bodove.
Ono sto je vazno sledi iza sezone, tad cemo videti koji su dometi ove Zvezde (iskljucivo mislim na teren).

Cek prvo da vidimo nas sastav,pa zreb,pa tek onda domete...

Da ne trcimo pred rudu


  • 0