Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Kuda ide USA


  • Please log in to reply
20155 replies to this topic

#7231 babyW

babyW
  • Members
  • 4,672 posts

Posted 13 April 2017 - 21:42

Dok demonstranti pocnu da vicu Trumpe Srederu, ima da se raspadne vasiona. :D

 

 

Cek dok demonstranti otkriju za jedno dva veka ko je Sreder pa ce onda lako... :D


  • 0

#7232 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 14 April 2017 - 01:53

Gde je ona grupa mudrih Srba koji su podrzavali Trump-a. Da vas je Trump bombardovao, jos uveki bi US bila u Srbjiji i vi bi i dalje kukali.

:P


Edited by mrd, 14 April 2017 - 01:53.

  • 0

#7233 babyW

babyW
  • Members
  • 4,672 posts

Posted 14 April 2017 - 01:59

Gde je ona grupa mudrih Srba koji su podrzavali Trump-a. Da vas je Trump bombardovao, jos uveki bi US bila u Srbjiji i vi bi i dalje kukali.

:P

 

 

 

Evo, demokrate hoce drzavni udar http://www.cnn.com/2...inkId=36502202:lol+:


  • 0

#7234 Dani 007

Dani 007
  • Members
  • 487 posts

Posted 14 April 2017 - 05:44

...

 

Je li Nikita citao iz papira?

 

...

 

 

Nebitno za  citanje iz  papira,duh staljinizma je svuda prisutan.

 

Put u  proslost je poceo,odbrojavanje se nastavlja.


Edited by Dani 007, 14 April 2017 - 05:45.

  • 0

#7235 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 17 April 2017 - 21:13

Postovi o United Airlinesu su premešteni u novu temu koja se nalazi OVDE.


  • 1

#7236 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 17 April 2017 - 21:31

Važi za split, ali promeni naslov.
Kakav monopol? Čega (sile)?

"Scenes of ordinary, everyday fascism"

Da malo animiramo pdf... :)
  • 0

#7237 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 17 April 2017 - 23:12

Ovo je bio predlog naslova i tako sam ga i postavio. Obrisao sam sve postove koji su tehničke prirode ili off-topic.


  • 1

#7238 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 17 April 2017 - 23:50

Sistem zasere i napravi brljotinu. Sistem je potpuno slep za svoje greške.
 Svu krivicu svali na prizvoljno odabranog "malog čoveka", ni krivog ni dužnog, a onda brutalno iskoristi silu kojom raspolaže, da svoj problem reši brzo i "po kratkom postupku".

UA je zasrao sa rezervacijama, UA je zasrao sa posadom aviona na drugom aerodromu.
Taj lik od 60 i kusur, koga su umlatili i izbacili, nije napravio nikakvu grešku.

Rešenje sistema za sopstvenu brljotinu? Hajde da kaznimo/izbacimo proizvoljno izabranog putnika... iako je  taj putnik još odavno naručio kartu, dobio rezervaciju, ušao u avion i sedi na sedištu do kog ga je dovela naša stjuardesa.

To je totalitarna logika: "Naš problem nikada nije nije naš problem".
Problem ćemo svaliti na leđa nekog putnika, sitne ribe... pogotovo ako "odbije da bude dobrovoljac ( :ph34r: )"
Radiće pendreci, jer ih mi (sistem) imamo, a on nema i ko ga jebe kad je mali i sam.

Mi smo uvek u pravu, pojedinci nikada.

Kad kazes "mi" ovde mislis na aparat prinude, dakle najvecim delom na... drzavu. (Mada nije da nemamo problema sa silom u crkvama i porodicama.) Dakle, to mu dodje problem sa sistemima koji su suvise, ahem, kolektivisticki.

 

A sistemi koji su najvise kolektivisticki su, ahem, totalitarni a ne liberalni. Pri cemu su podjednako na uslovno levom, kao i na uslovno desnom delu politickog spektra. 

 

Sto je, ahem, u koliziji sa tvojim velicanjem boraca za kolektivizam, tipa Che Gevare, na drugim topicima. Taj se za pojedinca borio samo u paralelnom univerzumu, u ovom nasem je licno streljao "neprijatelje naroda"...


Edited by Schrodinger, 17 April 2017 - 23:50.

  • 1

#7239 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 19 April 2017 - 23:26

slusao neke stare dobre stvari od Joan Baez, u biti pustio YouTube neka ih vrti dok ja kuckam nesto s posla na laptopu, kad ono...

 

 

i dalje je kraljica.

76 godina!  :)


  • 1

#7240 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 20 April 2017 - 04:59

Trump2


  • 0

#7241 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 22 April 2017 - 01:10

...

 

 

no comment

 

;)

 

...


  • 6

#7242 Pjetro

Pjetro
  • Members
  • 506 posts

Posted 22 April 2017 - 15:19

Izgleda da su Ameri resili da se obracunaju sa Kimom i Severnom Korejom..  Logika je da treba to sto pre uraditi, jer SK razvija svoj nuklerni potencial iz dana u dan, i bolje ih napasti sada nego za nekoliko godina.. Ako SK razvije rakete koje mogu da dobace do obala SAD, to se moze odraziti i na Wall Street i izazvati ekonomsku nestabilnost zemlje.

Druga teza koja govori u prilog napadu je i bojazan Izraela da SK moze prodati tehnologiju Iranu.

 

Trampu je skocila popularnost posle raketiranja Sirije na preko 50%, te mozda Tramp blefira u vezi ovoga.


  • 0

#7243 bohumilo

bohumilo
  • Members
  • 1,267 posts

Posted 22 April 2017 - 15:35

Izgleda da su Ameri resili da se obracunaju sa Kimom i Severnom Korejom..  Logika je da treba to sto pre uraditi, jer SK razvija svoj nuklerni potencial iz dana u dan, i bolje ih napasti sada nego za nekoliko godina.. Ako SK razvije rakete koje mogu da dobace do obala SAD, to se moze odraziti i na Wall Street i izazvati ekonomsku nestabilnost zemlje.

Druga teza koja govori u prilog napadu je i bojazan Izraela da SK moze prodati tehnologiju Iranu.

 

Trampu je skocila popularnost posle raketiranja Sirije na preko 50%, te mozda Tramp blefira u vezi ovoga.

 

Ako ubije krmka i oslobodi Severnokorejce Tramp treba da dobije Nobelovu nagradu za mir, i to bi bila jedna od najzasluzenijih nagrada ikad dodeljenih.


  • 4

#7244 Pjetro

Pjetro
  • Members
  • 506 posts

Posted 22 April 2017 - 15:44

Ako ubije krmka i oslobodi Severnokorejce Tramp treba da dobije Nobelovu nagradu za mir, i to bi bila jedna od najzasluzenijih nagrada ikad dodeljenih.

 

Ja se nadam da postoji takav plan koji predvidja likvidaciju krmka i prisiljavanje politickog i vojnog vrha na pregovore da bi se izbegao rat.. Mislim da Kina moze tu odigrati kljucnu ulogu, ali njima, na zalost, nije u interesu promena rezima. Jedina nada je ta da je krmak dojadio i Kini i da su ga pustili niz vodu.
Zaista bi mi bilo zao da Ameri sravne tu zemlju uz milione zrtava..


Edited by Pjetro, 22 April 2017 - 15:51.

  • 1

#7245 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 22 April 2017 - 17:29

Zaista bi mi bilo zao da Ameri sravne tu zemlju uz milione zrtava..

 

Zrtava?!? Zar oni imaju zivote? Valjda se radjaju, zive i umiru kao zrtve.


  • 0