Jump to content


Photo

ФК Црвена Звезда 2014/2015


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
11035 replies to this topic

#91 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 02 June 2014 - 10:59

Ne shvatam cak ni navijacki entuzijazam kada su u pitanju pisanja u vezi resavanja gorucih problema u klubu.

Koliko glup covek moze biti da misli o plasmanu nu evro-jesen, dok na vrata kucaju dobri stari dugovi, a upravitelji se razmecu izjavama da ce sve biti u redu, ujedno dobijajuci packe od djubradi kakva su Tole  i Djurkovic!

 

Dosli smo odavno do dna, a navijacku ljubav rasplamsao je stav momaka na terenu i njihova zelja da se konacno dodje do zaboravljene titule.

Dalje nema...

 

U Jevropu cemo ici juce kako stvari stoje, tim necemo imati i nastavice se dovijanje sa ogromnim finansijskim balastom koji Crvenoj zvezdi stoji na ledjima, a na koji danasnja uprava "bespomocno" dize ruke, pokazujuci na prethodnike, od kojih nimalo nisu bolji.

 

Nista dobro ne treba ocekivati, plana nema, buducnost nije svetla i to svako realan zna.

Sto rece Dzoni - titula se proslavila, ENDE!



#92 San Nicola

San Nicola
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 02 June 2014 - 11:38

Čitam komentar, a onda ti pročitam potpis...

 

:D



#93 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 02 June 2014 - 11:44

Čitam komentar, a onda ti pročitam potpis...

 

:D

 

To nema veze sa FK Crvena Zvezda, koliko god je voleo. ;)



#94 kenjara

kenjara
  • Banned
  • 696 posts

Posted 02 June 2014 - 11:50

Sve mi ovo sto se prica ovih dana smrdi na izbacivanje..



#95 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 02 June 2014 - 11:55

Čitam komentar, a onda ti pročitam potpis...

 

:D

Oneliner i smiley?

Ko si ti i sta si uradio sa San Nicolom? :D



#96 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 02 June 2014 - 12:01

Sve mi ovo sto se prica ovih dana smrdi na izbacivanje..

 

Jasno kao dan.

A sva prica kako ce licenca biti obezbedjena i kako se bore u ime tog cilja - puka politikantska laza!



#97 n4l1m

n4l1m
  • Members
  • 8,684 posts

Posted 02 June 2014 - 12:16

slika govori vise od hiljadu reci, slobodno mozete da zakljucate topik i bacite kljuc..

sp-zvezdafud_620x0.jpg

da se nose u kurac sva trojica zajedno sa vucicem koji ih je poslao da nas "spasavaju"!


Edited by _Keyser Söze_, 02 June 2014 - 12:16.


#98 estrela vermelha

estrela vermelha
  • Members
  • 594 posts

Posted 02 June 2014 - 12:37

Ne treba da se zakljuca topic, ti ako bez licence nemas motiv da pises i pratis CZ nemoj da kenjas po temi i da prizivas katance i gubljenje kljuceva. 



#99 Khal Drogo

Khal Drogo
  • Members
  • 7,907 posts

Posted 02 June 2014 - 12:37

Onda te neko pita kako možeš da se ne nerviraš, pa prosto zbog koga da se nerviram.

 

Pre par godina nisam mogao da verujem da će me boleti qrac za neki poraz i da se neću ama baš iznervirati . Gledao sam svaku utakmicu, pizdeo, posle poraza nisam mogao danima da spavam, vraćao film kako je to mopglo bolje, sada toga nema...

 

Sad mi neki ortak kaže e dobili smo vas u basketu , ja ga samo pogledam i nasmejem se , rekoh nisam ni znao da smo igrali .

 

Basket sam i gledao i nervirao  se ove sezone, do teranja Šilba, kasnije me je savršeno boleo polni organ šta se dešava i kad igraju utakmice.

 

Ameri nisu toliko glupi ljudi, imaju oni i par pametnih poslovica " Fool me once , shame on you , fool me twice , shame on me

 

Pogledaš ti poneku utakmicu i sve ali neke nade da će biti bolje sa ovim sistemom nema .

 

Moraće da se raščisti ta gamad , treba tu dosta vremena. Živim za dan da se u klubu radi transparentno , imamo gazdu koji neće dozvoljavati da se lopine izvlače i klub u kome se navijači neće pitati oko dolaska Babovića, Prosinečkog,Alivodića ...

 

 

Slušaj pa ovog , kakva bre licenca  :ajme:


Edited by Khal Drogo, 02 June 2014 - 12:40.


#100 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 02 June 2014 - 12:53

Ne treba da se zakljuca topic, ti ako bez licence nemas motiv da pises i pratis CZ nemoj da kenjas po temi i da prizivas katance i gubljenje kljuceva. 

Sta da prati? tole super ligu?

Evropske utakmice su ono pravo, ono sto cekas nedelju dana unapred i razmisljas o tome. Pa makar ispali u avgustu vec...

Ova gomila nesposobnjakovica je znala da ce imati problem sa Uefom...

Ako ne srede stvar, mogu da se pokupe i vrate u Brodarac! Za bolje i nisu....

Da vidimo kako ce vodje reagovati kad nas izbace..Da li ce podrzavati Kokija i drustvance...



#101 estrela vermelha

estrela vermelha
  • Members
  • 594 posts

Posted 02 June 2014 - 12:57

Kakve to ima veze sa zakljucavanjem topica? 

 

 

Sta da prati? tole super ligu?

 

 


Da prati Zvezdu.



#102 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 02 June 2014 - 13:00

Kakve to ima veze sa zakljucavanjem topica? 

 

 

 


Da prati Zvezdu.

Ne mislim ja da treba topic da se zakljuca.

Cemu titula ako ne ides u Evropu? To ti je kao da si bio 5. u prvenstvu onda...



#103 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 02 June 2014 - 13:01

Onda te neko pita kako možeš da se ne nerviraš, pa prosto zbog koga da se nerviram.

 

Pre par godina nisam mogao da verujem da će me boleti qrac za neki poraz i da se neću ama baš iznervirati . Gledao sam svaku utakmicu, pizdeo, posle poraza nisam mogao danima da spavam, vraćao film kako je to mopglo bolje, sada toga nema...

 

Sad mi neki ortak kaže e dobili smo vas u basketu , ja ga samo pogledam i nasmejem se , rekoh nisam ni znao da smo igrali .

 

Basket sam i gledao i nervirao  se ove sezone, do teranja Šilba, kasnije me je savršeno boleo polni organ šta se dešava i kad igraju utakmice.

 

Ameri nisu toliko glupi ljudi, imaju oni i par pametnih poslovica " Fool me once , shame on you , fool me twice , shame on me

 

Pogledaš ti poneku utakmicu i sve ali neke nade da će biti bolje sa ovim sistemom nema .

 

Moraće da se raščisti ta gamad , treba tu dosta vremena. Živim za dan da se u klubu radi transparentno , imamo gazdu koji neće dozvoljavati da se lopine izvlače i klub u kome se navijači neće pitati oko dolaska Babovića, Prosinečkog,Alivodića ...

 

 

Slušaj pa ovog , kakva bre licenca  :ajme:

 

Ne mozes u isti kos stavljati slucaj Babovic i slucaj Alivodic ili Prosinecki.

 

Da se razumemo, sa ostatkom posta se uglavnom slazem.  ;)


Edited by Markoss, 02 June 2014 - 13:07.


#104 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 02 June 2014 - 13:01

ispali bi ionako u prvom pretkolu od nekih kiprana ili gruzijaca



#105 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 02 June 2014 - 13:09

ispali bi ionako u prvom pretkolu od nekih kiprana ili gruzijaca

 

Ovo je po sistemu lisice i kiselog grožđa.

Poenta bi trebalo da bude da stvari gledamo sa nekog srećnijeg aspekta, ovako možemo samo da opljunemo po govnarima iz uprave i kukakmo kako bi ispali u 2.kolu kvalif, koje pride nećemo ni igrati.