Jump to content


Photo

ФК Црвена Звезда 2014/2015


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
11035 replies to this topic

#61 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 31 May 2014 - 16:04

Neverujem da bi Fss rizokovao sa nama

Pa FSS i nije problem.Nisu nista spektakularno rekli.



#62 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 31 May 2014 - 16:54

ФСС лиценцирао Звезду, али и Чукарички као резерву!

 

 

После достављених гаранција да ће регулисати своје обавезе, Звезда је пријављена за такмичење на европској сцени.

Tако је дефинитивно разрешена збрка која је настала лошим тумачењем процеса који се воде под окриљем ФСС и УЕФА.

Црвена звезда, Партизан, Војводина, Јагодина, али и Чукарички добили су лиценце од ФСС за такмичење на европској фудбалској сцени у сезони 2014/2015.

– ФСС је обавестио УЕФА који клубови који су се пријавили за такмичења под окриљем европске куче фудбала, испуњавају услове, а међу њима је и Чукарички – објаснио је Зоран Лаковић.

Чукарички се пријавио за играње у Европи надајући се пласману на табели, али у УЕФА може само у случају Звездине суспсензије.



#63 n4l1m

n4l1m
  • Members
  • 8,684 posts

Posted 31 May 2014 - 17:00

Rok je prosao sinoc u 23:59h, ali nam je UEFA preko FSS dala rok jos 3 dana da dokazemo da mozemo da platimo.

 

Tacnije, kad legnu pare od Sportinga dacemo veci deo na dugove, ostatak cemo odloziti dok ne legne nova lova i tako cemo resiti licencu pred FSS.

 

Kad dobijemo licencu i prijave nas UEFA za kvalifikacije za LS, to je to.

 

Ali mi i dalje cekamo odluku UEFA za krsenje finansijskog fer pleja, a ta odluka moze biti i novcana, i zabrana novih transfera ili ogranicavanje istih, a kao krajnja mera je izbacivanje iz takmicenja.

 

Zato ce neka njihova komisija doci da proveri da li nam je FSS regularno dao licencu.

 

To verovatno rade svim savezima, pa i FSS, samo se o tome vise pise ovih dana.

 

 

Najave su da cemo igrati evropu,vec bi nas izbacili,ali ok videcemo,ako se to desi ,sta da se radi,ubaciti klince ,uz nekog iskusnog i sezonu iskoristiti za stabilizaciju i promociju nekog mladog igraca..

 

-nema odakle da se sklupi tih cirka 5m eura..
-sve i da se skupi i plati, kazna nam opet ne gine, posto su nasi pali prosle godine zbog "muljanja" sa papirima...
-a fss ce sad da posalje papire kako smo mi satro "uplatili"
-i onda ce za par dana, posto mi necemo platiti to sto je fss poslao kao da smo platili, prvo da najebe fss, pa onda mi, prvo za ono sto smo zasrali prosle godine, i sada opet...

sustina price i da smo uplatili tih ~5m, ne bi prosli kod uefa.. a ti racunaj kako cemo tek proci posto necemo ni sad uplatiti, plus nas terete i za prekrsaje od prosle godine, a najebace i fss zato sto nam je 2 puta u godinu dana "pokrivao" laznim izvestajima..

 

na to kad dodas da je vucic oprao ruke, kokeza emigrirao, toncev se ne trezni decenijama, dzajic ne zna gde je levo a covic se odavno nista ne pita u fk, jasno je da nema te sile koja ce spasiti zvezdu..

ukoliko mi ovde prodjemo nekaznjeno, da slavimo to kao drugi bari, samo jbg, ne desavaju se cuda svaki dan...



#64 Bojan 21

Bojan 21
  • Members
  • 1,525 posts

Posted 31 May 2014 - 17:36

Печник за РСБ о избору за играча сезоне: Ваше признање највеће у каријери!

#65 stripi

stripi
  • Members
  • 2,422 posts

Posted 31 May 2014 - 17:58

-nema odakle da se sklupi tih cirka 5m eura..
-sve i da se skupi i plati, kazna nam opet ne gine, posto su nasi pali prosle godine zbog "muljanja" sa papirima...
-a fss ce sad da posalje papire kako smo mi satro "uplatili"
-i onda ce za par dana, posto mi necemo platiti to sto je fss poslao kao da smo platili, prvo da najebe fss, pa onda mi, prvo za ono sto smo zasrali prosle godine, i sada opet...

sustina price i da smo uplatili tih ~5m, ne bi prosli kod uefa.. a ti racunaj kako cemo tek proci posto necemo ni sad uplatiti, plus nas terete i za prekrsaje od prosle godine, a najebace i fss zato sto nam je 2 puta u godinu dana "pokrivao" laznim izvestajima..

 

na to kad dodas da je vucic oprao ruke, kokeza emigrirao, toncev se ne trezni decenijama, dzajic ne zna gde je levo a covic se odavno nista ne pita u fk, jasno je da nema te sile koja ce spasiti zvezdu..

ukoliko mi ovde prodjemo nekaznjeno, da slavimo to kao drugi bari, samo jbg, ne desavaju se cuda svaki dan...

U Bariju se nije dogodilo nikakvo cudo...



#66 n4l1m

n4l1m
  • Members
  • 8,684 posts

Posted 31 May 2014 - 18:13

U Bariju se nije dogodilo nikakvo cudo...

pa pobedio je underdog na toj utakmica, al parabola nije bila na to, vec na osvajanje danasnje lige sampiona sa ovim timom..



#67 Hiljadu Nasih..

Hiljadu Nasih..
  • Members
  • 24 posts

Posted 31 May 2014 - 18:39

Videcemo za par dana,da ne mracimo odmah,nekako u klubu mi ipak deluju optimisticno,najvaznije je da smo sampioni,nije dozvoljeno da nas partizan pretekne ,a znamo svi da je tesko u klubu,i ovu godinu iskoristiti za stabilizaciju

#68 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 31 May 2014 - 20:06

pa pobedio je underdog na toj utakmica, al parabola nije bila na to, vec na osvajanje danasnje lige sampiona sa ovim timom..

Vidi se da si mlad decko, tesko da je Zvezda bila underdog na toj utakmici.



#69 crveno - beli

crveno - beli
  • Members
  • 6,335 posts

Posted 31 May 2014 - 20:13

-nema odakle da se sklupi tih cirka 5m eura..
-sve i da se skupi i plati, kazna nam opet ne gine, posto su nasi pali prosle godine zbog "muljanja" sa papirima...
-a fss ce sad da posalje papire kako smo mi satro "uplatili"
-i onda ce za par dana, posto mi necemo platiti to sto je fss poslao kao da smo platili, prvo da najebe fss, pa onda mi, prvo za ono sto smo zasrali prosle godine, i sada opet...

sustina price i da smo uplatili tih ~5m, ne bi prosli kod uefa.. a ti racunaj kako cemo tek proci posto necemo ni sad uplatiti, plus nas terete i za prekrsaje od prosle godine, a najebace i fss zato sto nam je 2 puta u godinu dana "pokrivao" laznim izvestajima..

 

na to kad dodas da je vucic oprao ruke, kokeza emigrirao, toncev se ne trezni decenijama, dzajic ne zna gde je levo a covic se odavno nista ne pita u fk, jasno je da nema te sile koja ce spasiti zvezdu..

ukoliko mi ovde prodjemo nekaznjeno, da slavimo to kao drugi bari, samo jbg, ne desavaju se cuda svaki dan...

 

I sta dobijas time, osim produzenja agonije, samaranja od no name timova i uvecavanja duga? Klub treba da stane na svoje noge, makar to znacilo i ispadanje iz lige, ali sa ovim upravama i piramidalnom strutrukturom JSL (gde Zvezda sluzi samo da bude na vrhu piramide) to ce tesko da ide ...

 

Videcemo za par dana,da ne mracimo odmah,nekako u klubu mi ipak deluju optimisticno,najvaznije je da smo sampioni,nije dozvoljeno da nas partizan pretekne ,a znamo svi da je tesko u klubu,i ovu godinu iskoristiti za stabilizaciju

 

Valtere, ti li si?  :D



#70 @neske@

@neske@
  • Members
  • 1,084 posts

Posted 31 May 2014 - 21:42

http://www.alo.rs/sp...iz-evrope/56851



#71 Khal Drogo

Khal Drogo
  • Members
  • 7,907 posts

Posted 31 May 2014 - 21:58

Kao i uvek alo nagađa ali ipak imaju 50% da pogode.

 

Čemu ova tema ?  Mogli ste da sačekate bar još neko vreme, nema potrebe za žurbom.

 

Lično mislim da će nas izbaciti, mislim kad mi sami navijači znamo koliko su muljali i kakva gamad nam se motala i još uvek mota po klubu vide i stručne službe uefe.

 

Hiljaditi put, privatizacija ili katanac, da se ne mučimo više, ovako samo možemo da totalno ogadimo ovaj klub i sve ono što je predstavljao. Biće prekasno ...



#72 katamaran

katamaran
  • Banned
  • 2,805 posts

Posted 31 May 2014 - 22:21

Alo u zivotu nista osim datuma nije pogodio.



#73 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 31 May 2014 - 22:32

Alo ko Zurnal. ne znam dal su ikada ista pogodili. Uglavnom se svodi na izmisljanje.


Edited by Markoss, 31 May 2014 - 22:32.


#74 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 31 May 2014 - 22:35

Alo ko Zurnal. ne znam dal su ikada ista pogodili. Uglavnom se svodi na izmisljanje.

Serbski copy/paste "novinari" zaradjuju svoje dnevnice....

http://hotsport.rs/2...ezdu-iz-evrope/

 

......izvesno je da najtrofejniji srpski klub čeka sasvim drugačiji epilog, piše „Alo“...... :yawn:


Edited by Constantin Veliki, 31 May 2014 - 22:36.


#75 mile-r

mile-r
  • Members
  • 4,758 posts

Posted 31 May 2014 - 23:03

Krštenje na „Marakani“? Da, moguće je!  

Pre nekoliko dana smo govorili o krštenju klinaca Vujadina Savića, koji je taj važan dan proslavio uz Zvezdine pesme, a sada nam stiže još neobičnija priča. Naime, veliki navijač Crvene zvezde, Goran Vujić, uradio je nešto što niko do sada nije – svog sina Lazara krstio je u hramu fudbala, na Marakani!

Krstenje-na-Marakani-Vujic.jpg

- Otkad znam za sebe navijam za Crvenu Zvezdu i kad mi je Jelena rekla da je trudna počeo sam da razmišljam o krštenju na Marakani, nebitno da li će biti sin ili ćerka. Kad se Lazar rodio i počelo je planiranje – objašnjava Goran i nastavlja:

- Želeo bih da naglasim da je ovo prvo krštenje u svetu na fudbalskom stadionu i velika mi je čast da je to moja Crvena Zvezda! Zahvaljujem se upravi Crvene Zvezde i najviše Delijama bez kojih to sve ne bi bilo izvodljivo!

Krstenje-na-Marakani-Vujic-2-670x1013.jp

Inače, Lazar je rodjen 15.06.2013. godine na dan Kosovske bitke koja je odigrana 15. juna 1389. godine, po julijanskom kalendaru. A trebalo je da se rodi mesec dana kasnije, ali mu se žurilo. Ime je dobio po caru Lazaru i prva je osoba na svetu krštena na fudbalskom stadionu. Kakva priča malog Lazara i kakav će to Delija da bude…

 

:+1: