Jump to content


Photo
- - - - -

REFORME


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
61 replies to this topic

#61 ras kass

ras kass
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 21 February 2014 - 19:37

zanimljiv pogled, posebno sto sam nedavno procitao da se pod reformama u buducnosti podrazumeva prodaja EPS-a i Telekoma. Tim potezom se ukrupnjava EPS a mislim i cena istog. Bice tu lepog priliva evrica. 

 

Nije to nikakva strategija,nego cista kupovina glasova pred izbore.Isto kao i prelazak onih ljudi u Kolubaru iz neke cerka firme.Ovi ne prezaju ni od cega,o posledicama ce razmisljati ranije.

Inace ovakve stvari mogu samo da obore cenu EPS-a,nikako povecaju.Sta ce novom kupcu neko transportno preduzece,cist trosak.



#62 veciti putnik 2

veciti putnik 2
  • Members
  • 628 posts

Posted 21 February 2014 - 19:51

Nije to nikakva strategija,nego cista kupovina glasova pred izbore.Isto kao i prelazak onih ljudi u Kolubaru iz neke cerka firme.Ovi ne prezaju ni od cega,o posledicama ce razmisljati ranije.

Inace ovakve stvari mogu samo da obore cenu EPS-a,nikako povecaju.Sta ce novom kupcu neko transportno preduzece,cist trosak.

 

Verovatno ce EPS doziveti sudbinu NIS-a, mislim na prodaju "ispod svake realne cene" tako da ce im to transportno preduzece biti gratis, koji ce buduci vlasnik sigurno prodati.  Nego, bugari su svoju elektro privredu prodali i kad cene struje visu nisu bila socijalna kategorija i kad je cena skocila, pala vlada. Mozda ih to i ne brine, kad se lepo "ugrade u cenu" mogu i da odu sa vlasti.