Jump to content


Photo
* * * - - 2 votes

Sirija - Pripreme za novi svetski rat?


  • Please log in to reply
5902 replies to this topic

#5686 A sad

A sad
  • Members
  • 3,504 posts

Posted 21 June 2017 - 09:35

Ode jos jedan ljubitelj sporta na vecna lovista. Ukrajinu je preziveo, ali iz Sirije se ne vraca tako lako.
  • 0

#5687 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 21 June 2017 - 15:07

Da se pojave ovog trenutka vanzemaljci sa nekim naprednim naoružanjem kako ih predstvljaju Ameri u filmovima i upere svoje naoružanje na američke i ruske vojne baze navijao bih za vanzemaljce.

A kad bi nakon toga vanzemaljci uperili svoje naoruzanje na tebe ... i onda bi navijao za njih....


  • 0

#5688 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 21 June 2017 - 15:14

A kad bi nakon toga vanzemaljci uperili svoje naoruzanje na tebe ... i onda bi navijao za njih....

 

zasto si tako okrutna :lol+:

 

...i otkud ta ideja da su vanzemaljci ratoborni samo zbog toga sto su zemljani takvi....


  • 0

#5689 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 21 June 2017 - 18:08

zasto si tako okrutna :lol+:

 

...i otkud ta ideja da su vanzemaljci ratoborni samo zbog toga sto su zemljani takvi....

Iskreno receno cisto sumnjam da su vanzemaljci ratoborni - ali ako jesu tesko nama....

 

 

Samo rekoh da ga uputim na rezultate njegovog razmisljanja 


  • 0

#5690 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 23 June 2017 - 13:01

A kad bi nakon toga vanzemaljci uperili svoje naoruzanje na tebe ... i onda bi navijao za njih....

Navijao bih za mene naravno kao i uvek.

 

 

Ali u ovom slučaju između vanzemaljaca Rusa i Amera, govorim o vojsci što sam lepo i naveo, draži bi mi bio vanzemaljski terorizam nad Rusima i Amerikancima nego terorizam Amerikanaca i Rusa nad celim ostalim svetom.


  • 0

#5691 Pajkić

Pajkić
  • Banned
  • 3 posts

Posted 23 June 2017 - 14:59

Ja bi volio da Rusija ostvari dominaciju na svetu. Može i uz pomoć vanzemaljaca.


  • 0

#5692 ironside

ironside
  • Members
  • 3,781 posts

Posted 23 June 2017 - 15:06

Ja bi volio da Rusija ostvari dominaciju na svetu. Može i uz pomoć vanzemaljaca.

 

Ja bih volio da Rusija nestane. Može i uz pomoć Amerikanaca.


  • 3

#5693 Pajkić

Pajkić
  • Banned
  • 3 posts

Posted 23 June 2017 - 15:14

Evo u Siriji nam dobro ide. Glupi Katar i Saudijska arabija se svađaju. Rusi i Iranci guze sve tamo i okreću ih jedan protiv dugih. Bedna evropa puna terorističkih napada od svojih islamista koje su podupirali. Amerika ostaje sama, još kad im latinosi preuzmu državu. Ja jedem kokice i pratim sve to.


  • 0

#5694 red pill

red pill
  • Members
  • 616 posts

Posted 23 June 2017 - 15:25

Kako to "nama" kad direktno ja ne ucestvujem u tome? Dalje, na koju stranu insinuiras, Rusko-Iransko-Assadovsku? Americku?


  • 0

#5695 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 23 June 2017 - 15:27

Evo u Siriji nam dobro ide. Glupi Katar i Saudijska arabija se svađaju. Rusi i Iranci guze sve tamo i okreću ih jedan protiv dugih. Bedna evropa puna terorističkih napada od svojih islamista koje su podupirali. Amerika ostaje sama, još kad im latinosi preuzmu državu. Ja jedem kokice i pratim sve to.

A ti si samo jedan bedni klon koji ce, vidim, brzo biti odstranjen.


  • 1

#5696 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 23 June 2017 - 15:29

Da se pojave ovog trenutka vanzemaljci sa nekim naprednim naoružanjem kako ih predstvljaju Ameri u filmovima i upere svoje naoružanje na američke i ruske vojne baze navijao bih za vanzemaljce.

:rotflmao:

 

Naravno, pokret nesvrstanosti bi nakon toga sigurno trijumfovao nad svim tim galaktickim nemanima!  :ajme:


  • 3

#5697 Pajkić

Pajkić
  • Banned
  • 3 posts

Posted 23 June 2017 - 15:33

Kako to "nama" kad direktno ja ne ucestvujem u tome? Dalje, na koju stranu insinuiras, Rusko-Iransko-Assadovsku? Americku?

 

Koalicija Iran, Irak, Sirija, Hezbolah, Sisi su naši.

 

Koalicija Amerika,Evropa, NATO,Turska, Arabija i Katar su njihovi.


  • 0

#5698 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 23 June 2017 - 17:00

Pa Srbija po meni i prolazi ovako baš zbog te Rusije. Ustvari ima tu itekako i naše krivice što dozvoljavamo to, ali zapad je imao i možda i ima dalje, takav tretman prema nama baš zbog toga što smo mi jedina zemlja u ovom delu Evrope koju Rusija kontroliše, a zapad na čelu sa Amerikom ne želi to. Pa se oni prepucavali preko naših leđa isto kao što se sad prepucavaju u Siriji preko sirijskih i čijih sve ne leđa.

 

 

U suštini nas ništa osim Rusije ne zanima, čak ni ta EU (i ja siguran da su i oni toga svesni) al nas hebe malo geografija tj. što smo previše udaljeni od "braće" a okolo nas svi se opredeliše za drugačiji put. 


Edited by dzone87, 23 June 2017 - 17:02.

  • 0

#5699 mudrac na klonji

mudrac na klonji
  • Banned
  • 810 posts

Posted 24 June 2017 - 18:30

Ja bih volio da Rusija nestane. Može i uz pomoć Amerikanaca.

 

Želje na stranu, samo bi bilo interesantno vidjeti rasplet situacije  da neko umjesto Rusije stavi, recimo, Izrael.


  • 0

#5700 ironside

ironside
  • Members
  • 3,781 posts

Posted 24 June 2017 - 20:09

Želje na stranu, samo bi bilo interesantno vidjeti rasplet situacije  da neko umjesto Rusije stavi, recimo, Izrael.

 

Kako želiš. Dakle možeš po volji umjesto Rusija staviti tzv 'Palestina', a umjesto Amerikanaca - Izraelci.


  • 0