Jump to content


Photo
- - - - -

KK Radnički 2013/2014


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2004 replies to this topic

#1 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 01 October 2013 - 20:48

ok, ajd da krenem, kad već Mek neće -

Nova sezona za KKR, ponos Šumadije.....

 

 

KK-Radni%C4%8Dki-logo1-546x323.jpg

ove godine krećemo sa nešto slabijim timom, makar po imenima. Naš veliki strateg Mutinjo, kao i Uprava,su za sada čudno mirni sa izjavama o planovima i dometima kluba u ovoj sezoni.
 Delimično je to posledica prilično šarenog rostera, u kome ima svega - mladih nada, surovih profesionalaca i nepoznatih igrača. Koliko sam juče čuo prilično ćemo dugo biti bez Birčevića koji još uvek hoda na štakama, a počinjemo već po starom običaju sa jednim centrom /ukoliko se neko čudo ne dogodi u naredna 3 dana/. Moje skromno mišljenje je da ćemo do NG, opet po običaju, biti jači za makar još jednog pleja i jednog centra - naravno, kad opadnu cene na pijaci. Videćemo.....

Ono što su fakti - Radnički kreće na tri fronta - ABA, KLS i EVROKUP. Od potonjeg realno niko ništa ne očekuje osim časne borbe i par ekstra utakmica na parketu Jezera. Opet smo neki favoriti iz senke za ABA ligu, mada će, čini mi se, ova sezona biti izjednačenija od prethodne. A što se tiče domaće scene, tu ćemo (opet) računati na mogućnost da iznenadimo nekog od Blizanaca (ili da nam se žreb okrene).

Sastav ekipe

mada je to, makar kad je Radnički u pitanju najpromenljivija kategorija. :D

prema tome krećemo, i neka nam je Muta u pomoći.....


Miroslav-Nikolic.jpg



PS molim modove da prebace neke postove sa stare teme, da imamo kakav takav šlagvort....



#2 _Galileo_

_Galileo_
  • Members
  • 2,342 posts

Posted 01 October 2013 - 21:03

sto se tice abe, sumnjam da moze da se ponovi proslogodisnji plasman na f4, a sto se tice kls-a, klanje sa megom za trece mesto :P



#3 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 02 October 2013 - 08:56

želim vam što bolji plasman i što više pobeda sem u one dve utakmice protiv KKCZ, ova ekipa ima potencijal da napravi dobar rezultat a to je po meni plasman u prvih šest u ABA ligi ali znamo svi koji pratimo Radnički da ipak sve zavisi od svevišnjeg jednog jedinog nezamenljivog Mute i njegovog vođenja ekipe, ako bude iole normalan može se očekivati dobar rezultat ali kao što rekoh kad je Muta u pitanju tu se ništa ne zna unapred pa jem oguće i da se zaređa sa porazima i lošim igrama 



#4 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 02 October 2013 - 08:59

Ko dovodi strance kod vas?Imate najbolji skauting po tom pitanju ubedljivo,ova 2 obecavaju dosta

#5 donsale

donsale
  • Members
  • 177 posts

Posted 02 October 2013 - 09:14

Ko dovodi strance kod vas?Imate najbolji skauting po tom pitanju ubedljivo,ova 2 obecavaju dosta

 

Od predloga koji dobiju,prvi filter je Nikola Marković,osvajač grdnih medalja kao pomoćni trener u U18,U19,U20)...drugi filter je Maxa,prvi pomoćnik,pa onda zajedno pred cara :-))).



#6 donsale

donsale
  • Members
  • 177 posts

Posted 02 October 2013 - 09:27

Perkos,

hvala na lepim željama,jedan si od retkih realnih od navijača blizanaca.

Od 13 igrača u pogonu,10 je novih,od kojih su samo Sava i Malina igrali ABA ligu.A od starosedeoca,Dimić praktično nije ni igrao,a Birča je još povređen.Znači tanki smo iskustveno.Ekipa ima potencijala da napreduje,ovi mlađiimaju dosta talenta,ali mora tu još puno da se radi.

Ono što sigurno znam je da će izginuti na terenu i da konačno nećemo biti skakački inferiorni,pogotovo dolaskom Kalinića.Sve ekipe u pripremnom smo nadskakali,a pogotovo u ofanzivnom skoku.

Sigurno je i da će podizati formu i samopouzdanje tokom prvenstva,a i iskustvo će rasti.Pa šta nam Bog da.

Svi jedva čekamo petak....LET THE GAMES BEGIN.



#7 HereComesJohnny

HereComesJohnny
  • Members
  • 735 posts

Posted 02 October 2013 - 10:01

Po meni sezona vam dosta zavisi od Maline. Ne znam u kakvom je stanju sad, nisam gledao nijednu vasu pripremnu utakmicu, ali sam ga video letos na Exitu. Nije mogao da stoji na nogama. Inace decka licno poznajem, steta sto ima ozbiljnih problema sa vodjenjem sportskog nacina zivota, mogao je uraditi mnogo vise od ovog sad. Mada to ne mora nista da znaci, Malina moze bilo kome u ovoj ligi da izdivlja i ubaci 30 poena.



#8 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 02 October 2013 - 10:09

...večiti (od 2009.) favoriti (za šta?) iz senke..

 

:)



#9 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 02 October 2013 - 10:26

Vi ove godine igrate Eurocup,i tek treba da vidimo kako ce se ekipa ponasati na dva fronta(jos uvek se ne zna ni sa kime ste u grupi),ali ako MN opet bude igrao u rotaciji sa 7-8 igraca,ne pise vam se dobro...Do domacice ima podosta vremena...Ali vam zelim jos dugo budete u vrhu(ali nikako na njemu :P)   

 

 

P.S:I da vas zaobidju povrede ove sezone



#10 ppns

ppns
  • Members
  • 503 posts

Posted 02 October 2013 - 12:21

АБА ЛИГА
ПРОПОЗИЦИЈЕ 2013/2014
 
АББА ЛИГА - РАДНИЧКИ ТРАЖИ СВОЈУ ШАНСУ
Аутор: Един Авдић
 
Раднички на сајту ЕК
 

Уочи жреба 5. октобра, сви учесници Еврокупа на једном месту - међу њима и Раднички Крагујевац, једини представник Србије

https://www.facebook...&type=1

 

 

Па нек' (нам) је са срећом! :)



#11 Poisonapple

Poisonapple
  • Members
  • 191 posts

Posted 02 October 2013 - 13:07

Evo i mene po prvi put ovde . Trudicu se , koliko mi obaveze budu dozvoljavale , da se sto aktivnije ukljucim u rad uglavnom na ovom topic-u . Na drugima cu cisto informativno da se pojavljujem , ili ako me bude zagolicao neko od dezurnih pljuvaca koji posmatraju moj klub sa " high Ground-a " . :ss:



#12 Poisonapple

Poisonapple
  • Members
  • 191 posts

Posted 02 October 2013 - 13:09

I da ... Srecno nam bilo ove godine , pa da s vremena na vreme ponovo slome zube na nama neki od vecih ...



#13 BojanaCZV

BojanaCZV
  • Members
  • 5,085 posts

Posted 02 October 2013 - 18:23

Dragi Šumadinci, da i vi imate zajedničku fotografiju sa svojim voljenim klubom.

 

radnicki-kg.jpg

 

Sve najlepše u predstojećoj sezoni.

 


#14 simple red white

simple red white
  • Members
  • 12,615 posts

Posted 02 October 2013 - 18:44

Vi koji ste iz prve prestonice Srbije, želim vam uspešnu sezonu (samo sa nama imajte negativan skor), pa da se vidimo opet na F-4.


Edited by Ганац, 02 October 2013 - 19:23.


#15 ppns

ppns
  • Members
  • 503 posts

Posted 02 October 2013 - 18:49

Хвала, у име дела суграђана, јавиће се и остали :)

 

Трибине у Крагујевцу се увелико "припремају" за подршку Радничком у сезони 2013/2014.

Кошарка&Р'н'Р: Кабасти - Химна 

http://www.kkradnick...himna.html</em>