Jump to content


Photo
- - - - -

KK Radnički 2013/2014


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2004 replies to this topic

#16 stefan81888

stefan81888
  • Members
  • 6,709 posts

Posted 02 October 2013 - 20:01

Iskreno vam želim da vas vidim u finalu kupa, domaćice, ABA  lige pa i Evrokupa sa Zvezdom. :)



#17 donsale

donsale
  • Members
  • 177 posts

Posted 02 October 2013 - 20:09

Hvala...da bude opet srpski f4 i da opet imamo 4 tima.

A međusobno...ćeraćemo se.



#18 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 02 October 2013 - 21:17

Хвала, у име дела суграђана, јавиће се и остали :)

 

Трибине у Крагујевцу се увелико "припремају" за подршку Радничком у сезони 2013/2014.

Кошарка&Р'н'Р: Кабасти - Химна 

http://www.kkradnick...himna.html</em>

 

 

:hail: ko je ovo spevao/otpevao?



#19 Poisonapple

Poisonapple
  • Members
  • 191 posts

Posted 02 October 2013 - 21:27

Hvala svima na lepim željama , sve najbolje u Euroligi .

#20 ppns

ppns
  • Members
  • 503 posts

Posted 02 October 2013 - 21:47

:hail: ko je ovo spevao/otpevao?

Лаза ЧБС+Шоми Лур+Луне Лур-ЧБС 



#21 donsale

donsale
  • Members
  • 177 posts

Posted 03 October 2013 - 02:47

Zaključana je stara tema,pa se izvinjavam što moram Crnom Gruji da odgovorim ovde...I što se opet prožima stara priča,neki dan aktualizovana,

 

http://imageshack.us...s/513/ae4o.jpg/



#22 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 03 October 2013 - 08:25

Zaključana je stara tema,pa se izvinjavam što moram Crnom Gruji da odgovorim ovde...I što se opet prožima stara priča,neki dan aktualizovana,

 

http://imageshack.us...s/513/ae4o.jpg/

 

Meni nisi odg - koji igrači nisu imali pravo nastupa u Kupu, kada je Radnički na svom terenu poražen 26 razlike od KKCZ?



#23 donsale

donsale
  • Members
  • 177 posts

Posted 03 October 2013 - 08:57

Varda,Ćapin,Borisov i Marković.

 

http://rikss.rs/Default.aspx

 

I pre toga i tad i sad se vode kao srpski igrači.

Bitnije od svega je što je vladala mučna i napeta atmosfera.Ogromna većina građana i sportske javnosti KG je tražila od gradonačelnika da otkaže finalni turnir,od uprave KK da odustane od takmičenja...Totalno nesportske stvari su preovladale,a epilog je bio dvodnevno finale,bruka i sramota...

A nažalost to nije prvi put,podsetiću na finalni turnir pre dve godine i ponoćno-dopisani član pravilnika,koji je Radnički oslabio neigranjem Čakarevića u polufinalu....

Sve dok se takve stvari dešavaju,nema boljitka,sve se reflektuje i na reprezentaciju.



#24 Poisonapple

Poisonapple
  • Members
  • 191 posts

Posted 03 October 2013 - 09:58

Meni nisi odg - koji igrači nisu imali pravo nastupa u Kupu, kada je Radnički na svom terenu poražen 26 razlike od KKCZ?

Ja mislim da ti namerno unosiš taj ton sprdanja ovde i potenciraš razliku sa kojom je Zvezda pobedila i još više namerno ne želiš da pogledaš zvanični dokument KSS-a na Saletovom linku . Sa kojom bi razlikom pobedio Radnički da za Zvezdu nisu igrali Nelson , Skot , Savović i Samardžiski ? Za nas nisu mogli da nastupe Vizer , Marković , Vortington i Varda , pa smo morali da iz juniorskog pogona pozovemo Vučkovića i Milosavljevića . Za Ćapina , Vardu i Borisova nikada nije traženo da se plati naknada koja se inače plaća za strane igrače , što se vrlo lako može proveriti .Čiji su tu prsti umešani videlo se kasnije na sednici na kojoj je van dnevnog reda smenjen Pedja Bojić .

#25 donsale

donsale
  • Members
  • 177 posts

Posted 03 October 2013 - 15:45

.....Da se nadovežem,Bojić,diplomirani pravnik sa stažom više od 15 godina u KSS,ni jednom rečju se nije oglasio prilikom tumačenja ´´pravila´´.

Ovim je sa moje strane završena ova rasprava....Bude li se produbila tema,imam i ja štošta da kažem o nekim stvarima oko kluiba za koji pomenuti navija.



#26 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 03 October 2013 - 16:09

Ja mislim da ti namerno unosiš taj ton sprdanja ovde i potenciraš razliku sa kojom je Zvezda pobedila i još više namerno ne želiš da pogledaš zvanični dokument KSS-a na Saletovom linku . Sa kojom bi razlikom pobedio Radnički da za Zvezdu nisu igrali Nelson , Skot , Savović i Samardžiski ? Za nas nisu mogli da nastupe Vizer , Marković , Vortington i Varda , pa smo morali da iz juniorskog pogona pozovemo Vučkovića i Milosavljevića . Za Ćapina , Vardu i Borisova nikada nije traženo da se plati naknada koja se inače plaća za strane igrače , što se vrlo lako može proveriti .Čiji su tu prsti umešani videlo se kasnije na sednici na kojoj je van dnevnog reda smenjen Pedja Bojić .

 

Upravo si nabrojao 2 igrača koja nisu ni mogla da igraju zbog povrede - Vardu i Vortingtona. Faktički, Radnički je bio lišen usluga Vizera i Stivena, koji su bili u stanju da nastupe, ali nisu mogli zbog propozicija. Sa druge strane, CZ je bila lišena usluga Samardžiskog, a Partizan Lovernja.

 

Definitivno zavera protiv Radničkog, drugog objašnjenja nema.



#27 ppns

ppns
  • Members
  • 503 posts

Posted 03 October 2013 - 17:35

ШУМАДИНЦИ ПЕТИ ПУТ ПЛОВЕ ЈАДРАНОМ, ЈОШ ЧЕКАЈУ ВЕТАР У ЛЕЂА ОД ДРЖАВЕ
- Никакву подршку државе немамо, иако и ми представљамо Србију. Уз јаку регионалну лигу, и ми се такмичимо у Европи. Мислим да ће нам држава изаћи у сусрет, иако смо то очекивали пре почетка такмичења, истакао је НИКОЛИЋ
- Не можемо да "претимо" екипи као што је Цибона, али идемо тамо као екипа која нема шта да изгуби, а можемо много да добијемо уколико победимо, наглашава МАРИНОВИЋ
- Обећавамо борбу. Млада смо екипа које може да игра брзе нападе, контранападе, да ствара прилике за лаке поене. Као млад састав имамо енергију и за јаку одбрану. То треба да нам буде главна опција за успех, поручује КАЛИНИЋ
 
Другачије је то кад каже Дуда...
"Треба ревитализовати старе центре, попут Чачка, Крушевца, Краљева, Крагујевца, формирати јаку јуниорску лигу, а не доводити играче у Београд и овде их што пре 'утопити'", рекао је Ивковић.
 
АНКЕТА НА КЛУПСКОМ САЈТУ
ДОМЕТ РАДНИЧКОГ У АБА ЛИГИ 2013/2014?
 
АНКЕТА ПОРТАЛА МОНДО - Раднички, за сада, трећепласиран :) http://www.mondo.rs/...a-ABA-ligu.html


#28 ppns

ppns
  • Members
  • 503 posts

Posted 04 October 2013 - 13:47

Промотивне фотографије играча Радничког
ЗА СРЕЋАН ПУТ И УСПЕХ У ЗАГРЕБУ! :)
 


#29 ppns

ppns
  • Members
  • 503 posts

Posted 04 October 2013 - 18:40

АБА ЛИГА, ПРВО КОЛО: ЦИБОНА-РАДНИЧКИ (СУБОТА ОД 17:00, ТВ АРЕНА)
 
РАДНИЧКИ НА СКЕНЕРУ СТРУЧЊАКА
Един Авдић, коментатор на ТВ Арена спорт, Александар Јањушевић, скаут, Владе Ђуровић, тренер
 
РТК прилог: КК Раднички - најава сезоне


#30 ppns

ppns
  • Members
  • 503 posts

Posted 05 October 2013 - 00:45

РАДНИЧКИ У ДРУГОЈ КОНФЕРЕНЦИЈИ ЕВРОКУПА, ПРВИ МЕЧ У КРАГУЈЕВЦУ
 
qxvq.jpg