Jump to content


Photo

Kako ste proveli dan?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
553 replies to this topic

#91 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 26 January 2013 - 10:05

Bila sam na kosarkaskoj utakmici, prvi put nakon par decenija. Igrali Stockholm EaglesAttached File  LOGO%20BLUE.jpg   103.21KB   0 downloads

i Sundsvall Dragons

Attached File  Sundsvall-Dragons.jpg   16.17KB   1 downloads.

 

Pobedili zmajevi 93:83 :( , ali ni orlovi se nisu obrukali, obzirom da su tek usli u prvu ligu, a zmajevi prvi na listi.

Pljeskavica u somunu, s ajvarom, bila odlicna :s_d: .


Edited by vilhelmina, 26 January 2013 - 10:06.


#92 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 26 January 2013 - 10:14

Pljeskavica u somunu, s ajvarom, bila odlicna :s_d: .

 

Opet si mi dala inspiraciju. Ima ducan u ovom gradu, drzi ga Libanac, uvozi svasta, ukljucujuci i ajvar - istina, bugarski. Al' dobar.

 

Probacu spraviti svoj, po bakinom receptu. A i pindjur...



#93 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 26 January 2013 - 10:38

>>A i pindjur..<<

 

 

ja neki dan nabavio neki makedonski .. nista bolje od tih ajvar/ljutenica/pindjur kombinacija nisam probao, u zivotu. 

 

makedonci majstori  :+1:



#94 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 26 January 2013 - 17:52

pokvario nam se blu-ray player, ustvari, vise se radi o nasem nezadovoljstvu pri gledanju filmova sa netflixa. jedno pet puta pokusavali da odgledamo kanadski film "monsieur lazhar" i uvek se zaustavljao u 31-om minutu. sinoc nam dojadi  i odosmo u "best buy" da vidimo da li ce ga popraviti. objasnimo sve prodavacici, racun nemamo. kupili u maju mesecu prosle godine.  kaze ona, nema problema, dajte mi samo karticu kojom ste kupili. pronadje racun i ustanovi da imamo placenu i dodatnu garanciju i kaze: mozete da odete i izaberete nov model. mi nesto nezadodovljni ovim, kazemo, mi bi da probamo neki drugi. nema problema, evo vam refund: puna cena playera plus pro-rated iznos od garancije, sto je ispalo da nam nisu vratili samo 9 dolara. odemo i izaberemo novi, (cene u medjuvremenu pale) ponovo uzmemo garanciju na cetiri godine, koja kosta $20 za 4 godine. kad smo sve preracunali, ostasmo u dobitku za nekih $30...i odosmo na veceru, srecni  :)



#95 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 26 January 2013 - 17:57

sad si me oraspolozila CF iako ne znam zasto - valjda zbog vaseg zadovoljstva, ja obicno ne kupim garanciju pa onda bacam stvari.

 

Moram da kupim novi telefon daljinac mi crkava, skontam juce da u stvari ne moram da kupim ceo set nego mogu posebno daljinac ^_^ bar ce kosta oko 100$ manje.

 

Momci nemojte jos jednu temu da pretvorite u kuhinju :D



#96 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 26 January 2013 - 17:59

pokvario nam se blu-ray player, ustvari, vise se radi o nasem nezadovoljstvu pri gledanju filmova sa netflixa. jedno pet puta pokusavali da odgledamo kanadski film "monsieur lazhar" i uvek se zaustavljao u 31-om minutu. sinoc nam dojadi  i odosmo u "best buy" da vidimo da li ce ga popraviti. objasnimo sve prodavacici, racun nemamo. kupili u maju mesecu prosle godine.  kaze ona, nema problema, dajte mi samo karticu kojom ste kupili. pronadje racun i ustanovi da imamo placenu i dodatnu garanciju i kaze: mozete da odete i izaberete nov model. mi nesto nezadodovljni ovim, kazemo, mi bi da probamo neki drugi. nema problema, evo vam refund: puna cena playera plus pro-rated iznos od garancije, sto je ispalo da nam nisu vratili samo 9 dolara. odemo i izaberemo novi, (cene u medjuvremenu pale) ponovo uzmemo garanciju na cetiri godine, koja kosta $20 za 4 godine. kad smo sve preracunali, ostasmo u dobitku za nekih $30...i odosmo na veceru, srecni  :)

Sta ste jeli?  :wicked:

 

 

sad si me oraspolozila CF iako ne znam zasto - valjda zbog vaseg zadovoljstva, ja obicno ne kupim garanciju pa onda bacam stvari.

 

Moram da kupim novi telefon daljinac mi crkava, skontam juce da u stvari ne moram da kupim ceo set nego mogu posebno daljinac ^_^ bar ce kosta oko 100$ manje.

 

Momci nemojte jos jednu temu da pretvorite u kuhinju :D

 

 

A ti jela telefon? :P

 

edit:

fala za ono momci. :wub:


Edited by mrd, 26 January 2013 - 17:59.


#97 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 26 January 2013 - 18:02


fala za ono momci. :wub:

Kazu da muskarci nikad ne odrastu :wicked:



#98 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 26 January 2013 - 18:10

Kazu da muskarci nikad ne odrastu :wicked:

 

na ovom forumu je to vise nego ocigledno  :kece:



#99 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 26 January 2013 - 18:14

mrd, ja retko kada jedem junk-food, ali smo bili blizu five-guy burgers i nisam mogla da odolim...sto imaju dobre cajun french fries uz burgere, njam-njam...

jutros smo hteli da odemo u planine,  nema dovoljno snega, ali nam ovde pada kisa i svi smo presrecni zbog toga...znam, zvuci naopako, ali kad je ne vidis mesecima, uh kakvo radovanje...


Edited by ControlFreak, 26 January 2013 - 18:15.


#100 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 26 January 2013 - 18:27

mrd, ja retko kada jedem junk-food, ali smo bili blizu five-guy burgers i nisam mogla da odolim...sto imaju dobre cajun french fries uz burgere, njam-njam...

jutros smo hteli da odemo u planine,  nema dovoljno snega, ali nam ovde pada kisa i svi smo presrecni zbog toga...znam, zvuci naopako, ali kad je ne vidis mesecima, uh kakvo radovanje...

ja danas moram da lopatam, iako malo se i otopilo.

 

Sinoc je bila uzbudljiva voznja, kad sam pocela da klizam levo desno :blush: nisam ocekivala da se sneg ledio dok je padao pa sam, ovaj, malo usla ostro u krivinu...posle toga sam poooooolaaaako ulazila u krivine.



#101 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 26 January 2013 - 18:28

ja danas moram da lopatam, iako malo se i otopilo.

 

Sinoc je bila uzbudljiva voznja, kad sam pocela da klizam levo desno :blush: nisam ocekivala da se sneg ledio dok je padao pa sam, ovaj, malo usla ostro u krivinu...posle toga sam poooooolaaaako ulazila u krivine.

Kupi zimske gume. :P



#102 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 26 January 2013 - 19:03

Kupi zimske gume. :P

nema to ovde :)



#103 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 26 January 2013 - 19:06

Kazu da muskarci nikad ne odrastu :wicked:

 

Istina.

 

Mi starimo, ali ne odrastamo.

 

Stanemo tamo negde na 16.



#104 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 26 January 2013 - 20:12

Istina.

 

Mi starimo, ali ne odrastamo.

 

Stanemo tamo negde na 16.

Ja sam vec rekao da je karakter najvazniji 21-25.



#105 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 26 January 2013 - 21:18

Kupi zimske gume. :P

 

grtalicu  :lol+: