Jump to content


Photo

Kako ste proveli dan?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
553 replies to this topic

#496 jasamja32

jasamja32
  • Banned
  • 676 posts

Posted 11 March 2014 - 10:31

napio sam se sinoc kao zver, po jedno 10ak piva smo sasili sad treba nesto kao da radim. dajboze samo da napravim sto manju stetu danas :hail: :hail: :hail:



#497 grandisimo

grandisimo
  • Members
  • 22 posts

Posted 11 March 2014 - 17:12

Imamo 2 bebe rodjene krajem proshle godine i doshlo je vreme za odlazak u posetu pa smo obishle nekoliko prodavnica opreme za bebe - ima toliko slatkih, dobro uradjenih stvarcica, sve je malecko, mekano, savrsheno dizajnirano, nisam videla druge materijale osim pamuka i to je dobra vest. Da nije bilo cerke da moj izbor svede na razumnu meru, ostavila bih u prodavnici 2 penzije. Na kraju me je izbacila iz radnje uz komentar "tesko nama sa tobom kad stigne nasha beba...."
 

najboljao pomoc je pomoc

 

normalan dan, sve sa uvojcima



#498 cmix909

cmix909
  • Members
  • 776 posts

Posted 12 October 2014 - 18:41

Prosetao delom staze pored novobeogradske obale Dunava i delom bulevara kojim ce 16. oktobra proci kolona. Razgledao tehniku i zivu silu. Utisak nedelje: ne videh nijednog psa lutalicu. Nisam ni ocekivao, ali gde su dokazi da su ih uklonili s tog terena? Mozda su se uplasili buke letelica i gusenicara, a mozda smo se jednostavno mimoisli...

 

Jos nesto: prvi put sam video fazana na nekoliko stotina metara dalje od zelenog pojasa, na travnjaku ispred jedne zgrade. Za njega vec verujem da mu metalne pticurine nisu ulepsale  vikend.



#499 Parazit

Parazit
  • Members
  • 19 posts

Posted 17 December 2014 - 20:40

Kao i uvek



#500 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 23 December 2014 - 18:55

Kao i uvek

 

Sve si nam rekao  ;)



#501 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 02 January 2015 - 11:41

Juce sam dobila poklon od snahe, veliki album sa stotinak slika nashe prve bebe. Jutros, uzivam u prelistavanju i ne mogu cudom da se nacudim - na  slikama sa bebom, od njenog prvog dana pa do proshle nedelje - pored bebe koja je, definitivno, najsladja beba ikad (nije stoje nasha!) je jedna ljupka baka koja veze nema sa onom slikom  koju ja imam o sebi? Gledam i ne verujem da sam to ja - a volela bih, jer je TA baka bash mila, nekako - isijava neku blagost i neznost. To je zbog bebe, znam. 



#502 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 03 January 2015 - 00:25

Verovali vi ili ne, nishta nisam htela da "isticem" osim da podelim sa NN licima jedno malo novogodishnje cudo - odavno sebe ne proucavam u ogledalu, zaboga, imam 64 godine. I ne stojim pred ogledalom kad imam unuce u narucju. Nekako, u ovim godinama sebe prvenstveno osecam, manje se identifikujem sa svojim fizickim telom. I tako, imala sam dozivljaj sebe kao.....drveta, na nekom proplanku, starog drveta, grubog i spolja i iznutra, sa, eventualno, jednim pticijim gnezdom u proredjenoj kroshnji. 

Kada sam videla slike sa bebom i  sebe na tim slikama, do neverice sam bila iznanadjena koliko JOS neznosti ima u tim ocima, ljupkosti u osmehu, gracije u rukama....to nije slika onog usahlog drveta na proplanku. 

I nije vazno to sto je u pitanju moj unuk, niti sam vazna ja, poenta je u ljubavi, onoj bezvremenoj i univerzalnoj, onoj ljubavi u koju sam prestala da verujem davno, kada sam postala odrasla osoba.U pitanju je malo cudo, malecno a tako slatko i jedna mala sreca shto mi se to bas danas - dogodilo a moglo je i da se ne dogodi i ja bih i dalje verovala da sam samo jos staro, roshavo drvo koje ceka oluju da ga iscupa iz korena i da ga vishe ne bude. 

Oluje ce doci, ja cu otici ali dok sam jos tu, sad znam da imam jos toga lepog da dam vrapcetu u onom gnezdu u mojoj kroshnji.



#503 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 06 January 2015 - 01:27

Danas imali avion u 2:40pm. Vecito jurim zenu da stignemo na vreme, ali gospoja mora da se naspava. :lol+: Nema sanse da nas puste. Vrati se mrd, ponovo rentira kola, bukira sledeci let sutra u 6:50pm. Stizem sada na posao sa 2 dana zakasnjenja plus jos malo(vise) para. 

 

Narodno veselje. ;)

Na kraju se i nebo otvorlo, pa imamo pravi tropski dozivljalj. Lije kao iz kabla. Setih se lovca na onaj sasavi dijamant, zaboravio sam ime filma. Curi kisa ko luda.  :rotflmao: 


Edited by mrd, 06 January 2015 - 01:32.


#504 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 06 January 2015 - 01:49

...

 

... setih se lovca na onaj sasavi dijamant, zaboravio sam ime filma ... 

 

 

The Jewel of the Nile?
Romancing the Stone?
 
...


#505 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 06 January 2015 - 02:46

 

...

 

 

 

The Jewel of the Nile?
Romancing the Stone?
 
...

 

Romancing the Stone. Secas se one scene gde se nebo otvorilo a oni se kriju ispod kabanice. To je tako izgledalo, ko Avgustovski pljuskovi u Beogradu, ali ovo je trajalo par sati. 



#506 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 06 January 2015 - 10:32

Romancing the Stone. Secas se one scene gde se nebo otvorilo a oni se kriju ispod kabanice. To je tako izgledalo, ko Avgustovski pljuskovi u Beogradu, ali ovo je trajalo par sati. 

Jos da ste naleteli na srusen avion u dzungli :D

.ебеш аероплан ,још и не ради , ја сам пре за дијамант :D

#507 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 06 January 2015 - 11:35

Romancing the Stone. Secas se one scene gde se nebo otvorilo a oni se kriju ispod kabanice. To je tako izgledalo, ko Avgustovski pljuskovi u Beogradu, ali ovo je trajalo par sati. 

Jos da ste naleteli na srusen avion u dzungli :D

Ma od mene je sve moguće. :P

#508 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 06 January 2015 - 19:25

Gde nestade Hajlenderkin post o tome kako vidi sebe? Da li ga tražim na pogrešnom topiku?



#509 ravnicar

ravnicar
  • Members
  • 2,743 posts

Posted 06 January 2015 - 21:55

Gde nestade Hajlenderkin post o tome kako vidi sebe? Da li ga tražim na pogrešnom topiku?


Verovatno ga greskom izbrisao moderator cisteci za kinikom. Mnogo je "isijavao" pa su morali da ga suzbiju.

#510 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 06 January 2015 - 22:09

Verovatno ga greskom izbrisao moderator cisteci za kinikom. Mnogo je "isijavao" pa su morali da ga suzbiju.

Da li ti možeš da napišeš nešto, što ne komentariše nečiji post/ličnost, već govori o temi? Ohladi malkice.