Jump to content


Photo
- - - - -

Vaterpolo


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
661 replies to this topic

#616 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 12 August 2012 - 18:32


Ipak je tebe potreslo sto je ovoj Srbiji koja drzi Vojvodinu pod okupacijom, stigla jos jedna medalja :wicked:
Inace, sumnjam da bi se izvoleo pojaviti u ovaj nas brlog ili tor (kako ti drago, tj. kako vise volis da ga nazivas)

#617 Trofej

Trofej
  • Members
  • 4,307 posts

Posted 12 August 2012 - 18:32

Kad su svi protiv nas, pa i sudije, jedini odgovor je INAT!

#618 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 12 August 2012 - 18:34

Do sutra ćemo čitati od strane vrsnih poznavalaca igre i redovnih pratilaca svih sportskih dešavanja kako smo pobedili samo zahvaljujući ogromnoj i nesebičnoj pomoći sudija. Tako to krene kad se malo pomalo, mic po mic, krene sa zamenom teza :D

#619 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 12 August 2012 - 18:39

...mislim da je gete nedje u razgovorima s ekermanom rekao (po sjecanju):

"nema nista strasnije od neznanja kada je aktivno".

adio

#620 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 12 August 2012 - 18:51

Možeš da se laćaš i Geta i Fihtea i Ničea i Njegoša i Gandija i Njutna i Gedela i Boga oca, ovde nikog nećeš uveriti da nije postajalo kriminalno tendeciozno navlačenje za CG.

Adio i tebi :)

#621 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 12 August 2012 - 19:04

...ovde nikog nećeš uveriti...


...to mi je prilicno jasno. :)

#622 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 12 August 2012 - 19:36

koja je količina besa i frustracije nastupila zbog osvajanja medalje kad su muraš i melankolik morali da silaze na sport da se istresaju. :D

#623 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 12 August 2012 - 19:37

ma bravo breeee, i protiv sudija (dabogda grcka opet propala :)) ,do bronze.

:hail:

#624 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 12 August 2012 - 19:49

koja je količina besa i frustracije nastupila zbog osvajanja medalje kad su muraš i melankolik morali da silaze na sport da se istresaju. :D


Kakav bes i frustracija? Ja samo mislim da je suđenje bilo u granicama regularnosti, sa minimalnim greškama, a većina tvrdi da je u to vreme ronila u bazenu i plivala leđno na pločicama kraj bazena pa su sve videli svojim očima.
Uostalom, muras je sve objasnio u onom podužem postu i jedini je koji je ovde objektivno analizirao utakmicu. Sve ostalo je već viđeno '90- ih.

#625 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 12 August 2012 - 19:53

Vid' polit'ćara što prate i sve znaju o sportu :lol+:


Čovek bi pomislio, na osnovu gaženja, ponižavanja i čega sve ne, da si sve to ti sam ostvario.
Ostaviću te da na miru odslušaš Lijepu našu. -_-


Moderacijo, svođenje diskusije na lični nivo, anybody?

#626 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 12 August 2012 - 19:54

inace mislim da su reprezentativci srbije pogubili zivce nenaviknuti na, da ga tako nazovem, normalno sudjenje i onda kao da su namjerno cinili neke greske koje inace ne rade.


objektivno

#627 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 12 August 2012 - 19:56

Ljudi koji čitav život prate vaterpolo i koji su gledali utakmicu, neki čak i na licu mesta, tvrde da većeg navlačenja odavno nije bilo. Njima verujem više nego onima koji u svemu vide "devedesete"...

#628 Milutinov Tata

Milutinov Tata
  • Members
  • 5,429 posts

Posted 12 August 2012 - 19:57

Ne znam zasto se sada bavite sudjenjem, nasi momci su okrenuli izgubljenu utakmcu i treba pohvaliti njihovu veliku mentalnu spremnodt ovog puta da mirno i precizno odigraju zavrsnicu. Zao mi je sto sa CG nismo igrali u finalu, tamo je mnogo igraca koje pratim jos iz omladinskih dana, a posebno mi je krivo sto se Vlada Gojkovic oprasta od vaterpola bez olimpijske medalje.

#629 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 12 August 2012 - 19:59

Ljudi koji čitav život prate vaterpolo i koji su gledali utakmicu, neki čak i na licu mesta, tvrde da većeg navlačenja odavno nije bilo. Njima verujem više nego onima koji u svemu vide "devedesete"...


A ja ne verujem onima koji tek sada spominju neke "sudije sa lica mesta" (za svesportske selektore i obožavaoce '90- ih znamo šta misle). Uostalom, ako treba neka se žali VSS na suđenje ili hajde da vidimo šta će reći o suđenju Međunarodni vaterpolo savez.

#630 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 12 August 2012 - 20:05

Ne znam zasto se sada bavite sudjenjem, nasi momci su okrenuli izgubljenu utakmcu i treba pohvaliti njihovu veliku mentalnu spremnodt ovog puta da mirno i precizno odigraju zavrsnicu. Zao mi je sto sa CG nismo igrali u finalu, tamo je mnogo igraca koje pratim jos iz omladinskih dana, a posebno mi je krivo sto se Vlada Gojkovic oprasta od vaterpola bez olimpijske medalje.

Ma sudjenje je bolna tačka vaterpola od kada pamtim za sebe, nije tu ništa novo. Sudjenje je danas bilo loše i bilo je sigurno više na štetu Srbije, ali nema to veze sa Crnom gorom, koliko ima veze sa LEN-om i nekim zakulisnim stvarima koje sada ne bih potezao, jer kako ti kažeš nisu više ni bitne.

Meni je žao što je neko od ove dve reprezentacije morao da ostane bez medalje, ali to je tako. Koliko god mi ili komšije imali dobre ekipe, uvek nekako Italijani izađu u prvi plan. Mada ruku na srce, ni mi nismo imuni na neke zakulisne radnje, obzirom da su meč u grupi na Olimpijadi i meč na Evropskom, takođe u grupi sa CG, veoma upitni.