Jump to content


Photo
- - - - -

Vaterpolo


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
661 replies to this topic

#31 Milutinov Tata

Milutinov Tata
  • Members
  • 5,429 posts

Posted 29 July 2012 - 06:04

Evo ukratko kako ja vidim situaciju. Mislim da smo i mi i Crna Gora bolji od Madjara. Madjarski tim je prestar i ako im se ne dozvoli da pobegnu na startu meca i kontrolisu rezultat, mislim da ne mogu fizicki da izdrze jak ritam utakmice. Takodje ukoliko budu morali da igraju 1/4 finale, ne verujem da mogu da dobiju 3 utakmice zaredom. SAD je takodje jedna iskusna i stara ekipa i realno ne bi tebalo da pripreti favoritima. Njihova sansa je u rasporedu, sutra igraju mozda i odlucujucu utakmicu pa ocekujem da sve karte bace na sto. Crna Gora ima mnogo jake pojedince, novi selektor Ranko Perovic je izgleda popravio i atmosferu u ekipi. Njihov problem moze biti kao sto ga imaju Hrvati, visoko misljenje o sebi, pa ako stvari ne krenu kako treba sledi raspad sistema i vrlo losa igra. Videcemo da li je i na tom segmentu radio Perovic. Sutra protiv SAD moraju da dobiju jer im raspored ne ide na ruku. Po meni uz nas glavni favoriti na turniru (mada sam slab prema par igaca iz CG pa nisam objektivan). Sto se Rumuna i domacina tice, oni su bez sansi za prolaz dalje, ali Rumuni bi mozda mogli nekome da priprete (mi smo imali par nezgodnih duela sa njima).

Sto se nase reprezentacije tice, imali smo vrlo neubedljiv pripremni period i par povreda igraca. Zavisimo od jake odbrane i tria Vanja - Filip - Andrija. Odbranu verujem da cemo igrati maksimalno, a ako bar dvojica iz udarne trojke budu raspolozena, ne mozemo da izgubimo utakmicu. Naravno dzokeri su Pijetlovic koji je izrastao u vrhunskog centra i Mitrovic i Aleksic. Imamo sirinu da uvek neko povuce ako zatreba, i nadam se dovoljo iskustva i strpljenja do izguramo do medalje. Sutra ce biti vrlo tezak mec jer ovo je prvi mec i sigurno Madjari imaju dosta snage. Ali lomimo ih odbranom i tempom i da Soro poskida par suteva iz daljine na pocetku da ih malo obeshrabri. Nikako im ne smemo dozvoliti da se raspucaju, Sangaj se sigurno nece ponoviti, pre ce biti repriza Zagreba u tom slucaju.

U drugoj grupi verujem da su Hrvati maksimalno nalozeni da konacno nesto urade na OI, vratiili su se Hinic i Vican, Rudicu je ovo poslednje takmicenje, ostatak tima je u najboljim godinama (sem Baraca), grupa je slabija i verovatno ce biti prvi, mada i kod njih je prisutan potcenjivacki duh, pa se mozda negde i okliznu. Italijani su verovatno uzdrmani svime sto se dogadja u njihovom klupskom vaterpolo i mislim da nece odigrati ciste glave ovo takmicenje, a oni bez maksimalne koncentracije ne mogu da dobije velike reprezentacije. Spanija ce verovatno nekoga da potkaci kao i obicno, ali to ce biti sve od njih. Grcka i Australija mogu da iznenade nekoga u grupi, Kazahstan ne. Zbog Andrica bih vole da Grci prodju dalje.

Edited by Milutinov Tata, 29 July 2012 - 06:05.


#32 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 29 July 2012 - 15:31

Aca Informacija prenosi vaterpolo :ajme:

#33 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 29 July 2012 - 15:41

Aca poceo da vice:-D

#34 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 29 July 2012 - 15:42

Aca viče kao da je finale... naši solidni, biće gusto do kraja...

#35 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 29 July 2012 - 15:45

Pocelo tvrdo, al kako bi drugacije i bilo u duelima protiv Madjara...

Aca Informacija prenosi vaterpolo :ajme:


Nije mu prvi put. Secam se jednog finala protiv Spanaca, sutirali se peterci. Mi postigli odlucujuci gol, a on je tek posle nekih 5-10 sek skontao da je kraj i poceo da se dere ko maloumnik. :D :ajme:

Edited by Xpert, 29 July 2012 - 15:46.


#36 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 29 July 2012 - 15:50

Aca poceo da vice:-D


fejker

#37 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 29 July 2012 - 15:51

@NBK
slazem se

#38 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 29 July 2012 - 15:55

Nije mu prvi put. Secam se jednog finala protiv Spanaca, sutirali se peterci. Mi postigli odlucujuci gol, a on je tek posle nekih 5-10 sek skontao da je kraj i poceo da se dere ko maloumnik. :D :ajme:

Rim 2009. ja sam mislila prvo da je Aleksic promasio a videla sam da je gol jer je on cutao :lol: :D

#39 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 29 July 2012 - 15:55

kakvo avreme sad kod mene...vetar duva 500 na sat...ocekujem da ode struja ili bar kablovska...

#40 munze

munze
  • Members
  • 3,294 posts

Posted 29 July 2012 - 15:55

Danilo Ikodinovic@deniferiz
Neeeeeeee, Aca Kosica prenosi, neeeeeeeeeeeee. Ma idi u picku materinu!



#41 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 29 July 2012 - 15:59

Pa da l' si normalan Aleksicu?!?! Sa 2 metra od gola, znas koliki je gol aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Nema veze, 2 razlike na poluvremenu, bolji smo, Soro brani kao besan.

#42 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 29 July 2012 - 15:59

Jao kakve sanse propustamo. Ne sme se to protiv Madjara!

#43 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 29 July 2012 - 16:01

Evo ukratko kako ja vidim situaciju. Mislim da smo i mi i Crna Gora bolji od Madjara. Madjarski tim je prestar i ako im se ne dozvoli da pobegnu na startu meca i kontrolisu rezultat, mislim da ne mogu fizicki da izdrze jak ritam utakmice.


Your friki'n dzinius

#44 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 29 July 2012 - 16:01

Kakve šanse, prvo kontra pa dva zicera... početnički šutevi... samo da nam se to ne obije o glavu...

Aca je lood... Braaaaaaaaaaaani Sorooooo :)

#45 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 29 July 2012 - 16:01

@NBK
kod mene mirno ali kablovska pocela da secka:-(