Jump to content


Photo

KK Partizan 2012/13 - Arhiva


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
29277 replies to this topic

#76 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 21 June 2012 - 23:49

Vrtim nešto po netu i, majq mu BožjuTM, ja stvarno ne vidim boljeg kandidata za backup četvorku od ovog momka

ne mislis da bi ipak malcice rizikovali sa banetom kao starterom? 0:)

#77 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 22 June 2012 - 00:01

ne mislis da bi ipak malcice rizikovali sa banetom kao starterom? 0:)


Bane i starter bi mogli u istu rečenicu samo u kulinarskom smislu, ako bi ga kakvi ljudožderi komentarisali :wicked:

Edited by Beonegro, 22 June 2012 - 00:01.


#78 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 22 June 2012 - 00:10

Bravo za Milutinova, posle Ristića best-buy u Srbiji definitivno...

U juniorskoj ligi je imao 15ppg uz 66% iz igre, 10 skokova, 2 as, 2 blokade... Definitivno pravi materijal za rad. Drag mi je Beške, al on je već sada daleko iza ovog momka.


Za Stevića se ne slažem sa Beom, eventualno kad bi imali neku bombu kao startera, pa onda...

#79 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 22 June 2012 - 01:00

?

Mastas ili znas nesto...

tako nesto :D



ako ne uleti ozbiljnija kinta (a verovatno nece), imacemo tim sa 1-2 stranca, 1-2 domaca 'igraca od poverenja', 2-3 prasinara i gomilu neafirmisanih klinaca

bekovi: startna '1', andjusic, kecman, miljenovic, jaramaz, bogdanovic, radicevic*, djordjevic*, milosavljevic, pesakovic
krila: startna '4', lucic (?), cakarevic, bertans, djekic, marinkovic, cekovsky, majic*, andric*
centri: startna '5', besovic, milutinov (?), miskovic*


#80 snooker

snooker
  • Members
  • 3,936 posts

Posted 22 June 2012 - 06:16

RaspakivacTM kod MajeTM u jutarnjem prica o Vujosevicu i najavljuje Dodika za sledecu emisiju. Zauzeli smo Bastilju, sija zlatom obasjan crno - beli tron RTS :D

#81 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 22 June 2012 - 07:00

Za Stevića se ne slažem sa Beom, eventualno kad bi imali neku bombu kao startera, pa onda...


Ako bismo imali neku bombu od startera na, onda bismo mogli (i trebali) sa Marinkovićem kao backupom. Tebi se Stević ne uklapa kao profil igrača, ili smatraš da jednostavno nema kvalitet za Parizan/EL?

#82 milan_l

milan_l
  • Members
  • 7,534 posts

Posted 22 June 2012 - 07:31

DUŠKO Vujošević će, po povratku na klupu Partizana, birati i novi stručni štab. U njemu će se verovatno naći aktuelni kapiten Petar Božić, a pominje se i bivši as Vlado Šćepanović, kao drugi pomoćnik. Na predsedniku Daniloviću i sportskom direktoru Todoriću je, zatim, zadatak da što bolje odrade posao u predstojećem prelaznom roku, jer su odlazak iz kluba već najavili neki igrači koji su se u finalu sa Zvezdom okitili 11. uzastopnom titulom šampiona.

Novosti

Edited by milan_l, 22 June 2012 - 07:32.


#83 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 22 June 2012 - 08:37

Ako bismo imali neku bombu od startera na, onda bismo mogli (i trebali) sa Marinkovićem kao backupom. Tebi se Stević ne uklapa kao profil igrača, ili smatraš da jednostavno nema kvalitet za Parizan/EL?


I jedno i drugo u ogromnoj meri. Kvalitet čovek nema, pa on je prošlu sezonu bio rezervna četvorka u klubu koji je lagano ispao iz nesretne italijanske lige?

Drugo - četvorka bez šuta za tri je klasično samoubistvo.




U njemu će se verovatno naći aktuelni kapitenPetar Božić, a pominje se i bivši as Vlado Šćepanović, kao drugi pomoćnik.



Sjajno, posebno za Šćepa, pošto sam po pitanju Božića i struke, totalni pesimista...

#84 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 22 June 2012 - 08:41

Vrtim nešto po netu i, majq mu BožjuTM, ja stvarno ne vidim boljeg kandidata za backup četvorku od ovog momka

... Uz to, bivši igrači Zvezde su nam uvijek talični ;)


Crni Beo, kad se sad nisam šlogirao!

Ostatak teksta koji sam izbacio je govorio suprotno, ali meni je samo ovo bilo pred očima, klikćem na linak i ponavljam samonetadija samonetadija samonetadija...Valjda ne moram da objašnjavam da kad ugledah Olju ubalavih monitor od sreće. :lol:


Simpa igrač, zadnji put sam ga gledao po Njemačkama i tamo je igrao upravo onako kako ga pamtim odavde. Da li nam baš sada treba, dosta zavisi od toga koliki nam je (guber) i šta planiramo na 4/5 generalno.

#85 snooker

snooker
  • Members
  • 3,936 posts

Posted 22 June 2012 - 08:48

B-)

Nemanja Jaramaz, talented 21 years old guard, who played for Partizan and Mega Vizura, signed contract with Italian team, Biella.


edit: zora rudi, Jaramaz u Bijeli, ....cemo Jadran cijeli :thumbs:

Edited by snooker, 22 June 2012 - 08:58.


#86 Soldier of fortune

Soldier of fortune
  • Members
  • 9,513 posts

Posted 22 June 2012 - 08:59

Hebote samo lepe vesti stizu, neka se nastavi :)

#87 Hades & Persephone

Hades & Persephone
  • Members
  • 1,212 posts

Posted 22 June 2012 - 09:07

jao Dulenceee <3 na moru sam, ne mogu da chitam sve... ukratko, shta ima josh od bitnih deshavanja? :D

#88 AkoPostaveNekogVisokog

AkoPostaveNekogVisokog
  • Members
  • 12,197 posts

Posted 22 June 2012 - 09:15

Neka nam je nova sezona srećna i energična. Sve ostalo je već rečeno.
Samo da se osvrnem na neke stvari:

Vrtim nešto po netu i, majq mu BožjuTM, ja stvarno ne vidim boljeg kandidata za backup četvorku od ovog momka

Domaći, 28 i po godina, čvrst (za ne daj Bože može i na 5), atleta, igra odbranu, skače u napadu, pčretpostavljam da može da se dovede za normalne pare... Uz to, bivši igrači Zvezde su nam uvijek talični ;)


Mene mi se svidja. Pogotovo što uz njega možemo da imamo neku Lazme type peticu, i donekle ponovimo igru iz 2008/09. Me like :)


B-)


Opaaa. Znači znamo ko otpada sa Dudinog spiska 28og :)

Što se tiče bekovske linije, ja bih isfurao Kec-Anđa-Bogdan postavku. To onda zahteva ozbiljne minute za Bogdana, ali mislim da je spreman.

Krila: ništa ne bih dirao (mada mi je Čakar najveća enigma. Često deluje kao da može dosta više, a nekad baš i ne :)

Sve u svemu, biće ovo jedna interesantna sezona. min 2 trofeja, Top 16 EL i učešće u istoj sledeće sezone, uz dobijenog nekog igrača - ja zadovoljan

#89 snooker

snooker
  • Members
  • 3,936 posts

Posted 22 June 2012 - 09:16

jao Dulenceee <3 na moru sam, ne mogu da chitam sve... ukratko, shta ima josh od bitnih deshavanja? :D


LeBron uz'o titulu, pa je u jutarnjem bio prilog o jednom mladom forumasu iz Valjeva koji je kao resenja na sve zadatke na prijemnom iz matisa upisao broj 6, za srecu i slavu; prilog isao uzivo jutros sa Povlena odakle se cuju pucnji iz haubica uz muziku iz "Miami Vice", ma show :D

#90 Dzep

Dzep
  • Members
  • 6,006 posts

Posted 22 June 2012 - 09:18

Što se tiče očekivanja - uopšte mi ne trebaju trofeji, trebaju mi igrači koji će one tamo godine da pocepaju sve živo.

Hoću bre pleja, mladog i našeg (imamo ga), i beka, ali odličnog beka, mladog i našeg (i to imamo)!!

Hoću da se nerviram svaki put kad ne urade nešto kako treba, ali hoću da igraju i da vidimo da li su ruže i da li će procvetati