Jump to content


Photo

KK Partizan 2012/13 - Arhiva


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
29277 replies to this topic

#29266 midnight rambler

midnight rambler
  • Members
  • 2,358 posts

Posted 17 June 2013 - 14:26

Napisah pola oproštajnog posta, ali nemam vremena za drugu polovinu. Nema veze...

 

Zbogom Luda sezono, ponosan sam na Duleta i ekipu, a i na sebe zbog uzdržanosti i čuvanja vatre. Kao i na ovu ekipu ovde.



#29267 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 17 June 2013 - 15:02


A nemoj da pričamo o njihovim pogrešnim procenama, ima ih tona...

 

ali sada je tu the covke ... :wicked:

 

 

jbt, pretvoriste topic u parastos :lol+:



#29268 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 17 June 2013 - 15:17

Samo da ponovim - komšije su se nakon treće tekme u ovosezonskoj seriji nauživali za duže vrijeme :wicked:

 

sledi sunovrat. pokajte se.



#29269 Bole Tyson

Bole Tyson
  • Members
  • 1,090 posts

Posted 17 June 2013 - 15:51

Jedan samo quote za odjavu

 

Briga me sta prica Tegeltija, covek je davno prolupao... Briga me sto nas komsije nisu dobile onako ko u nedelju zadnjih 10 godina, briga me i ako cemo puci od Besiktasa 20 razlike. Briga me i ako puknemo 3 posle toga... Preziveo sam i kad smo pukli od Jugoplastike, preziveo sam kad nas je Lukajic unistio u finalu, preziveo sam i Zeravicu, i polufinale od FMP-a, i VJ-a i njegovo ziherasenje. I znao sam da ce ovo biti teska sezona, i znali smo da ce biti uspona i padova, iako mnogi to sad poricu i zaboravljaju. Verujem u ove klince i ne bi ih menjao za 5 afro-amerikanaca koji bi nam doneli Evroligu. Ovaj klub mi je doneo Istanbul i F4 u Parizu kojem sam licno prisustvovao i u svojoj 33 godini se radovao kao malo dete i plakao kad smo pukli. I bas me briga sto se sad napravila euforija oko komsija, i sto imaju jaci sastav. Bas me briga za sve to. Klinca za ruku, i pravac hala, u dzepu godisnja ko zna koja po redu, oko vrata sal. Ne znam da li igraci i uprava daju svoj maksimu, ja cu svoj da dam. Niko i nista mi u ovoj zemlji mi nije donelo radosti ko KK Partizan i ja cu da nastavim da svoj maksimum dajem. Mala pomoc za klub, ali to je ono sto ja umem i mogu. Bice jos tuge ove godine, ali bice i mnogo radosti, ja sam u to siguran. Ziveli



#29270 vetboy

vetboy
  • Members
  • 1,538 posts

Posted 17 June 2013 - 16:13

Dugo cu pamtiti ovu sjajnu sezonu. Zeleo bih da nastavimo pracenje razvitka nasih klinaca.



#29271 Bajro(n)Zupic

Bajro(n)Zupic
  • Members
  • 881 posts

Posted 17 June 2013 - 17:05

DV i upravi zbog lude hrabrosti da pocnu sezonu sa onakvim timom jedan veliki naklon.

 

Nadam se da naredne sezone nece biti potrebe da se cuva vatra. Eventualno da se drze vrata (mislim ono dule, vrsac, gepek i sl) :s_d:



#29272 Son_of_a_gun

Son_of_a_gun
  • Members
  • 7,203 posts

Posted 17 June 2013 - 21:22

Napad je praznik za oči ali odbrana donosi titule... -_-

Mi smo ružni, prljavi i zli, uništavamo srpsku košarku, zato smo tu gdje jesmo zadnjih kusur godina.

Ovo je najmlađi tim Partizana u istoriji, to ponavljajte kao mantru svaki put kad se desi neka glupost na terenu! Kakvi su da su, naši su, i treba im naša bezrezervna podrška sad više nego ikad. Sramota je kako pojedinci daju sebi za pravo da omalovažavaju ovaj i ovakav Partizan. Da nipodaštavaju ove dječake koji bukvalno pišaju krv i znoj, svakodnevno, višesatno. I šta treba posle, još da zabavljaju nas na tribinama? Idite u pozorišteTM, bre!

Što se tiče komentara da je Dule prolupao, naravno da je prolupao, koja bi još budala sa ovakvim timom krenula u sezonu sa našim ambicijama?

Nismo jednom bili na koljenima, dizali se iz pepela, mi smo Partizan, mi smo neuništivi!

Istoriju pišu pobjednici preživjeli, a ko će preživjeti na kraju - vidjećemo.

Što se mene tiče, i da ne osvoje ništa, i da se ne kvalifikujemo za EL, ovi momci su za mene pobjednici.

Ginu za ovaj dres, i daju svoj maksimum, a često i mnogo preko toga.

Šta smo mi gospodo uradili za ovaj tim a dajemo sebi za pravo da očekujemo mnogo?

I okanite se više Čakarevića, dečko jedva da igra a vi ga ne vadite iz usta još uvijek. On je dio ovog tima i ja ga volim kao brata rođenog, i jednako kao i svakog drugog igrača našeg tima. Za Đekića vrijedi isto.

Ko god je na terenu i šta god da uradi na istom hvala mu, jer znam da je izašao i dao sve od sebe, any day, any time, any bloody given sunday...

 

Evo da se i ja samokvotujem za kraj novi početak... :)



#29273 odupri se ludilu

odupri se ludilu
  • Members
  • 1,840 posts

Posted 17 June 2013 - 21:57

Ovo je sezona o kojoj ćemo pričati za šankom za par godina...dao Bog da se prisjećamo ovih porođajnih muka iz perspektive neke  buduće sezone u kojoj buddemo harali!



#29274 William H. Bonney

William H. Bonney
  • Members
  • 7,725 posts

Posted 18 June 2013 - 11:49

Dragane, Luča, Bogdane, Leo, Žofri, Dejane, Nikola, Gorda, Davise . . .         o s t a n i t e.



#29275 real goofy

real goofy
  • Members
  • 2,919 posts

Posted 18 June 2013 - 12:01

Dragane, Luča, Bogdane, Leo, Žofri, Dejane, Nikola, Gorda, Davise . . .         o s t a n i t e.

 

hmmm... to je devet... dobar izbor, slazem se.

 

znaci 3 (tri) POJACANJA !!!

(pozicije dva, cetiri i pet)


Edited by real goofy, 18 June 2013 - 12:03.


#29276 William H. Bonney

William H. Bonney
  • Members
  • 7,725 posts

Posted 18 June 2013 - 14:09

hmmm... to je devet... dobar izbor, slazem se.

 

znaci 3 (tri) POJACANJA !!!

(pozicije dva, tri, cetiri i pet)

:D

 

ne daš se prevariti.


Edited by the kid, 18 June 2013 - 14:10.


#29277 real goofy

real goofy
  • Members
  • 2,919 posts

Posted 18 June 2013 - 20:14

pa jes'

treba nam trojka dok se Davis ne oporavi :tired:



#29278 MilenkoTepic<3

MilenkoTepic<3
  • Members
  • 4,932 posts

Posted 18 June 2013 - 23:39

Prije nego što se prijavim na 13/14 temi, red je da se odavde odjavim. Prvo- svaka čast narode, dosta kvalitetnih i zabavnih stvari je moglo da se pročita ovdje. 

 

Moram reći da mi ova sezona našeg kluba posebno mnogo znači, jer sam konačno došao u BG i bio u prilici da redovno pratim sazrevanje naših igrača i stvaranje onoga što se zove TIM. Posebno sam ponosan što sam pratio uživo skoro sve utakmice našeg kluba u Pioniru(propustio sam samo u ABA Radnički, Cibonu i Olimpiju i poslednju utakmicu sezone). Privilegija je nervirati, tugovati i radovati se uz Partizan.

 

Moram reći da me Dule mnogo nervirao. 

I da zahvalim i Gordonu na svemu pruženom u našem dresu, a uvijek je ginuo, ali mi je prilično drago što nije ostao(ne zbog toga što je Žofri eksplodirao, već jer je jednostavno bio nekako previše glup za KKP bez nekog izgleda da se opameti). Hvala i Toriju i Anđušiću. Svoj trojici sve najbolje u karijerama. Čakareviću želim da nađe neki klub :)

 

 

Ostalima- vidimo se u Pioniru od septembra, nemoj da je neko otišao : )))