Jump to content


Photo
- - - - -

Grupa A


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
100 replies to this topic

#91 Nikola87

Nikola87
  • Members
  • 5,364 posts

Posted 17 June 2012 - 11:39

Svaka čast Grcima, zasluženo prolaze dalje. Uh kad bi mogli i Nemce da izbace al to je već sf ipak.

#92 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 17 June 2012 - 11:58

Може али само ако играју храбро и стварају шансе, а не да дођу до завршнице као 2004.
Рекао сам већ сасвим заслужено су у 1/4-финалу али то је била убедљиво најлакша група тако да су сада и њима и Чесима јако мале шансе. Да не буде сад сви навијамо за изненађење а после се жалимо да је првак играо одвратан фудбал...

#93 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 17 June 2012 - 12:23

Posted Image

#94 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 17 June 2012 - 13:13

Heh, Ruje dokazali, da su šupci i luzeri. Znači, nismo ih mi pre dve godine slučajno izbacili u baražu. Gluperde.
A Poljaci - kako sam i rekao nakon prvih utakmica - da nisu domaćin, ni izdaleka ne bi videli EP. Baš me zanima, kako će se osećati UEFA prekosutra, kad ispadne i druga zemlja domaćin. <_< Valjda će razmisliti, kome će sledeći put davati duplo domaćinstvo nekog prvenstva. :angry:

#95 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 17 June 2012 - 13:26

kome će sledeći put davati duplo domaćinstvo nekog prvenstva.

Posted Image

#96 Wesley Sneijder

Wesley Sneijder
  • Members
  • 2,666 posts

Posted 17 June 2012 - 15:59

A onda Hrvati 1/4 u Nisu, a Srbija u Splitu...

#97 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 17 June 2012 - 16:36

Da spojimo sve stadione u ove 2 zemlje, ne bi mogli skembati jedan koji bi odgovarao standardima za domacinstvo takvog prvenstva. :D

#98 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 17 June 2012 - 17:42

Da spojimo sve stadione u ove 2 zemlje, ne bi mogli skembati jedan koji bi odgovarao standardima za domacinstvo takvog prvenstva. :D



Ja sam mislio da je http://www.synottiparena.cz/en, stadion u Edenu, gde igra praška Slavija bogznašta (a mi u Češkoj nemamo bolji stadion), dok nisam video Wroclaw, to sam pao na dupe iz mesta. Nije to zayebancija, organizacija takvog takmičenja.

Edited by alberto.ascari, 17 June 2012 - 17:42.


#99 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 17 June 2012 - 22:05

Valjda će razmisliti, kome će sledeći put davati duplo domaćinstvo nekog prvenstva. :angry:

Аустрија и Швајцарска су биле још слабије кад су добиле организацију пре 4 год.

#100 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 17 June 2012 - 22:09

Heh, Ruje dokazali, da su šupci i luzeri. Znači, nismo ih mi pre dve godine slučajno izbacili u baražu. Gluperde.
A Poljaci - kako sam i rekao nakon prvih utakmica - da nisu domaćin, ni izdaleka ne bi videli EP. Baš me zanima, kako će se osećati UEFA prekosutra, kad ispadne i druga zemlja domaćin. <_< Valjda će razmisliti, kome će sledeći put davati duplo domaćinstvo nekog prvenstva. :angry:


pa najbolje da daju najjačima i da gledamo njihovo finale. :twak:

#101 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 18 June 2012 - 08:42

Аустрија и Швајцарска су биле још слабије кад су добиле организацију пре 4 год.


Pa isto sranje, da. Četiri ekipe, umesto da bar još dve kvalitetne budu unutra nakon kvalifikacija, pa je bar zasluženo.

pa najbolje da daju najjačima i da gledamo njihovo finale. :twak:


Nisam rekao da treba dati najjaćima. Ali da bar vode računa, da duplo domaćinstvo ne pada na države, koje nemaju šanse ni za prolazak iz grupe bez da ih guraju. ;) Recimo, Turci su ipak jaći od Poljaka ili od Ukrajine.