Jump to content


Photo

Antifa vs. Antiantifa Fight Club


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
162 replies to this topic

#91 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 17 February 2012 - 23:36

...

...



Nije tacno.
Placaj redovno 200 - 300 evritja mesecno, pa mozes da se smatras da si 'beogradjanin'.

...

#92 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 17 February 2012 - 23:37

Zbilja je odlican post, no da bi bio verifikovan jedan plusic ipak nedostaje. Mora da je bilo zauzeto spremanjem kifala. Aniway, sugestija na banovanje prvih, govor mrznje i ogovaranje nepristupacnih drugih (po kazni, jelte) i vredjanju trecih (koji su se, eto, odjavili) govore o ljuCkim kvalitetima te bosancheroshke elementarne nepogode.


jesu to iste one kifle koje su ti i na slici mirisale i za koje si tražio recept? :D


eeee, moji vajni borci protiv nacionalne, verske i rasne mržnje... čim vam neko stane na žulj nestaju svi principi, "neposlušni" postane muslimski lik, bosančeros, a oni kojima ste koliko juče stavljali :hail: na postove što javno što nejavno postaju to (pa još zauzeto pravljenjem kifala)... i vi biste da budete avangarda srbije? možda, neke nacoške. moje, vala, nećete.

sve kad bih bila jedina osoba u srbiji koja tako misli. -_-

#93 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 17 February 2012 - 23:45

...

... U par postova ovde prochitah rechenicu, od raznih nickova, parafraziracu je: idite tamo odakle ste i doshli! To je ono shto mene plashi, jako ...



Nije tacno!
Sto bi te nesto plasilo, kad je sustina vrlo jednostavna?

Nemojte mi davati savete kako da zivim zivot gde jesam, posto ja nikome ne dajem savete za zivot gde oni jesu!

Pa cak i da zivimo u istom gradu - sta se mene ticu njihovi saveti?

...

#94 headhunter

headhunter
  • Members
  • 6,691 posts

Posted 17 February 2012 - 23:49

Za sebe hocu. Meni si nebitan, ne obracam ti se, postovi su ti smece i ne vidim razlog zbog kojeg ne bih mogao da donesem takav sud. Nekom drugom mozes biti bitan mada mi je tesko to da zamislim. I cudnije stvari su se desavale.


Ma idi, nisam ni mislio da se meni obracas. Tvoji postovi o rupi umesto usa, fasistickoj nemackoj na celu sa merkelovom i sl. su bitni, ali samo ljudima koji dele taj izvrnuti pogled na svet. Ponavljam, hotel sa 5* je mesto za vas odmor.

#95 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 17 February 2012 - 23:54

jesu to iste one kifle koje su ti i na slici mirisale i za koje si tražio recept? :D


eeee, moji vajni borci protiv nacionalne, verske i rasne mržnje... čim vam neko stane na žulj nestaju svi principi, "neposlušni" postane muslimski lik, bosančeros, a oni kojima ste koliko juče stavljali :hail: na postove što javno što nejavno postaju to (pa još zauzeto pravljenjem kifala)... i vi biste da budete avangarda srbije? možda, neke nacoške. moje, vala, nećete.

sve kad bih bila jedina osoba u srbiji koja tako misli. -_-


Čuj, ti isti koji su molili za milost prema njihovim saborcima, ti sada dele plusiće (a i ti njima, da ne ostaneš dužna). Šta ti je život?

#96 kanader

kanader
  • Members
  • 1,138 posts

Posted 18 February 2012 - 00:19

Šta ti je život?

Kad smo vec kod ciscenja snega, naleteo sam na grupu zatvorenika kako ciste. Podelio cigare, malo popricao i onda otisao.
I to je zivot.

#97 svashtabezneshto

svashtabezneshto
  • Members
  • 94 posts

Posted 18 February 2012 - 00:32

...



Nije tacno!
Sto bi te nesto plasilo, kad je sustina vrlo jednostavna?

Nemojte mi davati savete kako da zivim zivot gde jesam, posto ja nikome ne dajem savete za zivot gde oni jesu!

Pa cak i da zivimo u istom gradu - sta se mene ticu njihovi saveti?

...


Da li je sushtina da ja sa 200-300 evritja 'biJogradske stanarine' imam pravo da kritikujem Beogradjane? Da li je pravo na kritiku toliko jeftino? A kako da znam da li je kritika smislena ako malo ne zavirim u tudje, komshijsko dvorishte, pa i ono preko njega? A opet kako da zavirim u tudje dvorishte, ako komshiji ne dopustim da zaviri u moje?! (pod dvorishtem ne podrazumevam sopstvena chetiri zida, da ne bude zabune)

Edited by svashtabezneshto, 18 February 2012 - 00:33.


#98 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 18 February 2012 - 00:35

...

...



Tja, tuzno je citati ovaj vesninski ex_moderatorski sunovrat o cemu najbolje svedoce 'plusicari' koji su do juce bili kinjeni / gazeni a danas lupaju aplauze - 'jos jedan preobraceni u nasim redovima'.

Apsolutno me se ne tice nicija licna, subjektivna, strast / ljubav spram necijih postova / 4umskog piskaranja, ako to piskaranje ne zadovoljava neki civilizicaijski / pismeni / kulturoloski nivo.

Ko' je to stao na 'zulj'?
Nik koji svako malo spominje 'alkoholu, duvku & zhemski organ'?
I sve to 'potvrdjeno' pozivanjem na 4umsku, pa i licnu prepisku?
Pa zar smo na to spali?

Taman posla da bih ja ulazio u 'tvoju avangardu srbije' i taman posla da bi ti sada, kakva jesi, meni nametnula svoju 'vesninsku'.
Tebi 'vesninska' meni - 'kinicka'.

I za kraj, parafraza jedne sale iz bivseg USSR: 'Nema tuznijeg lika od bivseg clana Politbiroa CK KPSS (moderatora 4B92)'.

E, Vesna, vajni moderatore.
Kasno je sada da se trsis da si jedina u sVrBiju, kad si se upisala u 'plusicare'!

...

#99 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 18 February 2012 - 00:41

...

...



Pa ja kad bih iznajmio stan u USA, pa i privremeno, da kazemo bilo gde - imao bih pravo da kritikujem to mesto.
Upravo pravo na kritiku podrazumeva odredjeni broj evritja / dolara.
'Plati pa klati'!

Zaboravi 'gvirenje u tudje komsijsko dvoriste'.
Mi odlicno znamo kako se ta balkanska pojava zove.

To je civilizacijski prevazidjena stvar.

...

#100 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 18 February 2012 - 00:44

Jebte, kol'ko reči, a sve zbog jednog znaka. :rolleyes:

Ja mislim, da svima vama fali jedan 'plusić'... :kece:

Eve vam, pa da se pomirite. ^_^



Posted Image


EDIT: ne bi bilo loše, da posetite zgradu koja nosi jedan 'vaki, u vašem lokalnom gradu/selu...
Samo, da na kraju ipak ne bude gužva. :ph34r:

Edited by Gogy, 18 February 2012 - 00:46.


#101 Kino Sutjeska

Kino Sutjeska
  • Members
  • 219 posts

Posted 18 February 2012 - 00:45

...
Apsolutno me se ne tice ,,,
...


Ti stalno tako, sta me se tice, a ne mozes da izdrzis a da ne komentarises sve ono sto te se ne tice.
Pa to nema nikakvog smisla.
Da ti se nadje ;)

Posted Image

#102 Forward Observer

Forward Observer
  • Members
  • 174 posts

Posted 18 February 2012 - 00:48

...


Znaš li šta je u svemu ovome na samoj granici humornog, pa i paradoksalnog? Da nije onih koji, pronoseći oganj uzvišenosti, monologiziraju, mi skoro da ne bismo znali koliko je važno da - razgovaramo.

#103 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 18 February 2012 - 00:49

...



Tja, tuzno je citati ovaj vesninski ex_moderatorski sunovrat o cemu najbolje svedoce 'plusicari' koji su do juce bili kinjeni / gazeni a danas lupaju aplauze - 'jos jedan preobraceni u nasim redovima'.

Apsolutno me se ne tice nicija licna, subjektivna, strast / ljubav spram necijih postova / 4umskog piskaranja, ako to piskaranje ne zadovoljava neki civilizicaijski / pismeni / kulturoloski nivo.

Ko' je to stao na 'zulj'?
Nik koji svako malo spominje 'alkoholu, duvku & zhemski organ'?
I sve to 'potvrdjeno' pozivanjem na 4umsku, pa i licnu prepisku?
Pa zar smo na to spali?

Taman posla da bih ja ulazio u 'tvoju avangardu srbije' i taman posla da bi ti sada, kakva jesi, meni nametnula svoju 'vesninsku'.
Tebi 'vesninska' meni - 'kinicka'.

I za kraj, parafraza jedne sale iz bivseg USSR: 'Nema tuznijeg lika od bivseg clana Politbiroa CK KPSS (moderatora 4B92)'.

E, Vesna, vajni moderatore.
Kasno je sada da se trsis da si jedina u sVrBiju, kad si se upisala u 'plusicare'!

...


sve bih ti poverovala što pišeš da si bio tako principijelan i rekao "hvala, ne treba. meni civilizacijski/ pismeni/ kulturološki nivo ne dozvoljava da prihvatim... "

a ti znaš i šta i od koga. :D

#104 Kino Sutjeska

Kino Sutjeska
  • Members
  • 219 posts

Posted 18 February 2012 - 00:50

...
Pa ja kad bih iznajmio stan u USA, pa i privremeno, da kazemo bilo gde - imao bih pravo da kritikujem to mesto.
Upravo pravo na kritiku podrazumeva odredjeni broj evritja / dolara.
'Plati pa klati'!
...


Potpuno se slazem sa ovim !
I sam sam to rekao pre. Zato sam i pitao ono Gjergija, ali na zalost ti si reagovao u punoj suprotnosti sa ovim sto tvrdis ovde, valjda je bio previd.

Edited by Kino Sutjeska, 18 February 2012 - 00:51.


#105 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 18 February 2012 - 00:52

Jebte, kol'ko reči, a sve zbog jednog znaka. :rolleyes:

Ja mislim, da svima vama fali jedan 'plusić'... :kece:

Eve vam, pa da se pomirite. ^_^



Posted Image


:ajme: Gde nadje ovol`ku krstacu? :rotflmao: