Jump to content


Photo

Devojke danas i u buducnosti


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
212 replies to this topic

#61 denzel

denzel
  • Members
  • 1,726 posts

Posted 16 January 2012 - 21:29

@ acajou

vreme kad asu se muskarci podjednako brinuli o svojoj frizuri i odeci kao i zene, pravo vreme jednakosti...stoga bih volela povratak ovakve mode za muskarce....go, eddie, go :lol:


Posted ImagePosted Image


men, you gotta move like jagger

http://www.youtube.com/watch?v=iEPTlhBmwRg


Ovo je bilo pravo vreme ;)

Edited by denzel, 16 January 2012 - 21:30.


#62 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 16 January 2012 - 21:31

Ovo je bilo pravo vreme ;)


al' pazi....bez depilacije ... da se zna :lol:

#63 denzel

denzel
  • Members
  • 1,726 posts

Posted 16 January 2012 - 21:36

al' pazi....bez depilacije ... da se zna :lol:


Eh sad me podseti , na moje tinejdzerske dane .
Ovako je trebao po meni da izgleda pravi muskarac :D

Attached Files



#64 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 16 January 2012 - 21:38

1326746184[/url]' post='3437040']
Eh sad me podseti , na moje tinejdzerske dane .
Ovako je trebao po meni da izgleda pravi muskarac :D


:D
Nego se taj prerano istrosio.

Edited by mrd, 16 January 2012 - 21:38.


#65 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 16 January 2012 - 21:45


nema kontra-argument. muskarci i dalje kontaju da su numero uno, pa bi da i dalje oni ''ocjenjuju'', ovo valja, ovo ne valja, ova valja, ova ne valja. a sad boldovano. iste, jednako lijepe. a jos pametnije. nego tesko muskarcima, narocito sa balkana i slicnih destinacija izaci iz onog patrijarhalnog bunkera. pa kad im dodje da malo stagod prcnu, onda su im te napucane i hiper moderne ok. a kad dodje vrijeme za zenidbu traze zenu kao sto su majke. eee toga slabo vise ima, cak i na balkanu. to njih zulja! :D


ps
e da mnogi se depiliraju i neki mirishu kao zene. a roze i ljubicastu boju i moja malenkost voli. :P


e to sam isto hteo i ja da kazem samo sam se malo useprtljao.

potpis.

Na ovu temu o cednim devojkama iz patrijahalnog perioda imala sam ja jednom raspravu sa svojom babom pre nekih godina kad sam ja imala 20 - gledala je baka parove i rekla mi da to 'u njihovo vreme' nije bilo - kad sam je ja pitala kako nije bilo kad ja znam da su i oni 'ljubavisali' njen glat odgovor je bio "jesmo ali po tavanima da nas niko ne vidi".


u mom selu ima jedna stara kuca gde su se oni susretali posle tih njihovih vasara iako su bili i ozenjeni i imali vec i decu. slusao sam price jednom kako su se oni muvali, krivio sam se od smeha, pa su se tukli oko tih svojih "riba" samo nije bilo razvoda pa je bilo povuci - potegni kad se sazna. sada to zvuci glupo ali njima je verovatno bilo zanimljivo. verovatno ce se i nasa deca i unuci nama smejati za fejsbuk. e nisam skontao sta su radili za kontracepciju, bilo me sramota da pitam :blush:

fast forward vreme mojih roditelja, cale od nasih kucnih prijatelja je bio direktor u jednoj tadasnjoj velikoj fabrici, i napravio svojoj svalerki vikendicu i kada se to sve otkrilo on se samoubio jer je vec imao poodraslu decu i jos su bili ugledna porodica pa ga valjda bilo sramota. mislim otkrila se opsta jedna malverzacija bilo je tu i putovanja i svega i vise ljudi umesano, ali on je to najteze podneo.

and fast forward prica od pre par meseci, covek pravi sebi vikendicu da moze da se sastaje sa svojom ljubavnicom, ali njegova zena posto imaju zajednicku firmu pa su i pare za vikendicu bile zajednicke u tu istu vikendicu dovodi svog mnogo mladjeg ljubavnika. ravnopravnost na delu ;)

kratak esej "svaleracija kroz istoriju", by misko1 -_- svi izvori informacija pouzdani, znaci sve moze da se proveri ako nekoga bas interesuje. a gde su price koje se nikad nece ni saznati...

a poenta cele price je da to "vreme cednosti" nikad nije ni postojalo, tj. postojalo je i postoji samo u romanima i mashti.

#66 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 16 January 2012 - 21:52

uh, sto bi tebi jedna takva dosla glave :lol:


:D


http://www.youtube.com/watch?v=uRkgjI20KJo


:D

#67 kupina

kupina
  • Members
  • 246 posts

Posted 16 January 2012 - 21:54

Leonidas Posted Imagehttp://www.youtube.com/watch?v=UyIhxxvvy1Y&feature=related

#68 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 16 January 2012 - 21:56

Posted Image

Andy Murray, Davor Šuker, Savo Milošević - pronađi ih na slici

#69 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 16 January 2012 - 21:58

^^


Zaista je Gerard Butler zgodan glumac

Edit: a 300 mi je katastrofa film

Edited by mate mišo, 16 January 2012 - 22:01.


#70 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 16 January 2012 - 22:24

@ acajou

vreme kad asu se muskarci podjednako brinuli o svojoj frizuri i odeci kao i zene, pravo vreme jednakosti...stoga bih volela povratak ovakve mode za muskarce....go, eddie, go :lol:


Posted ImagePosted Image


men, you gotta move like jagger




Pa sad, hm.Ne treba preterivati, ne bih bas povratak takve mode ni za zene ni za muskarce...ali sve je bolje od celavaca sa kajlama.

No moj je post bio sasvim pogresno shvacen.Htela sam da slicicama docaram da su se zene

uvek sredjivale i bilo im je vazno kako izgledaju pre svega (valjda) zbog sebe
i uvek su volele da na slikama ispadnu lepo

sto im nikako nije ukidalo druge, intelektualnije kvalitete ako bi ih imale.To sto se sad nesigurni i uplaseni vajkaju zbog izgubljenih "pravih" vrednosti je samo posledica njihove nesnadjenosti-vrednosti se menjaju kako se menjaju i epohe.Nema generalizacija.

#71 Vollmeise

Vollmeise
  • Members
  • 1,043 posts

Posted 16 January 2012 - 22:31

Sa ostatkom se slazem, samo jedno pitanjce:

.ali sve je bolje od celavaca sa kajlama.


Sta su kajle?

Inace, protiv celavih nemam nista, bolje celav nego dugokos. :D


Edited by Vollmeise, 16 January 2012 - 22:32.


#72 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 16 January 2012 - 22:33

Sa ostatkom se slazem, samo jedno pitanjce:



Sta su kajle?

Inace, protiv celavih nemam nista, bolje celav nego dugokos. :D



To je lokalni izraz, sori.Kajle su lanci (debeli zlatni lanci po mogucnosti sa krstom ).

#73 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 16 January 2012 - 22:36

^ no worries...samo sam se salila (girls just wanna have fun....), a usput zamisljala ove nase forumase tako obucene....doduse, realno je da su blizi ovom:


Posted Image

#74 Vollmeise

Vollmeise
  • Members
  • 1,043 posts

Posted 16 January 2012 - 22:39

To je lokalni izraz, sori.Kajle su lanci (debeli zlatni lanci po mogucnosti sa krstom ).




lol
Ah, okay, hvala. Uz dlakava prsa i raskopcanu kosulju?

#75 denzel

denzel
  • Members
  • 1,726 posts

Posted 16 January 2012 - 22:42

lol
Ah, okay, hvala. Uz dlakava prsa i raskopcanu kosulju?


Da obavezno . I pistolj za pojasom :D

Edited by denzel, 16 January 2012 - 22:43.