Jump to content


Photo

Devojke danas i u buducnosti


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
212 replies to this topic

#31 denzel

denzel
  • Members
  • 1,726 posts

Posted 16 January 2012 - 10:14

uslovno receno, ova tema bi mogla da se nadje i u podforumu "drustvo".

katkad sama sebi licim na jednog od ona dva muppetovca koji posmatraju sa terase... a onda se zurück-nem, jer shvatim da svako vreme nosi promene koje kod nas "zrelijih" izaziva kriticke stavove prema mladima, u ovom spercificnom slucaju - devojkama.
cf rece da je komunikacija sa porodicom na najnizem nivou. slazem se, ali zar je komunikacija nekadasnjih "cednih" devojaka iz patrijarhalnog perioda bila bolja? ne.
da li je komunikacija u vreme kad sam i sama bila klinka bila bolja, jeste, ali samo bolja. ipak, iskakala sam kroz prozor da bih otisla na svirku partibrejkersa, a pocepane farmerice oblacila u haustoru zgrade, jer moja mama nije mogla da zamisli da joj dete ide pocepano, kao da nema sta da obuce :) .
kada mi je pronasla joint, dozivela je nervni napad. za nju je to bila teska droga, a za mene i moju generaciju tek povremeno kuliranje.

istina je da nas je prethodnih 20 godina mnogo unazadilo, stvorilo neke nove kriterijume, ali ni mi stariji nismo iz toga bas izuzeti.
a sto se tice devojaka, bez namere da zauzimam zensku stranu, zar tu, u kompletu ne idu i momci?
svi uticemo jedni na druge. ponuda uzrokovana potraznjom. i obrnuto. uzrok, posledica, uzrok, posledica, uzrok... i tako u nedogled.
i sad kao, devojke su napucane, pune silikona, promiskuitetne, proracunate....


Sjajan post, koleginice. :+1:
Samo da dodam da i dalje muskarci kreiraju ovaj svet pa samim tim i trendove. Dakle devojke su danas napucane i pune silikona jer je to proizvod muske fantazije.

#32 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 16 January 2012 - 10:24

Sjajan post, koleginice. :+1:
Samo da dodam da i dalje muskarci kreiraju ovaj svet pa samim tim i trendove. Dakle devojke su danas napucane i pune silikona jer je to proizvod muske fantazije.


ma imas coveka koji je ulozio par stotina hiljada dolara da lici na tigra, ugradio covek neke jagodice i naostrio zube i sto cuda. ali ko smo mi da mu kazemo da to ne valja?

ako on hoce da bude covek-tigar neka mu bude.
ja to ne bih nikad uradio ali eto on je uradio, tako da ja mislim da je jos uvek dobro kako bi moglo da bude :D

#33 Yarran

Yarran
  • Members
  • 600 posts

Posted 16 January 2012 - 10:26

Dakle devojke su danas napucane i pune silikona jer je to proizvod muske fantazije.

Greshish, shinko, ovaj - grdno greshish. Poshten svet voli nenapucane aka "od prirode tapacirane" a i one manje obdarene narocito ako su pritom nadarene... I tako. Moj tetak, iz svojih retkih trenutaka lucidnosti, kad nije bio high & kad je, onako kolateralno, bio i trezan usput.

#34 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 16 January 2012 - 10:31

i samo da dodam ono sto meni smeta kod danasnjih devojaka a to je sto se trude da budu sve iste. to je toliko glupo i protivprirodno da ja nemam reci. nije da se zalim nego apelujem na sve devojke da se trude da budu razlicite a ne iste. mislim mogu i muskarci ali za njih se mnogo ne potresam jer vecina ni ne zna kako izgleda :D

Edited by misko1, 16 January 2012 - 10:32.


#35 dexter8

dexter8
  • Members
  • 764 posts

Posted 16 January 2012 - 11:03

katkad sama sebi licim na jednog od ona dva muppetovca koji posmatraju sa terase... a onda se zurück-nem, jer shvatim da svako vreme nosi promene koje kod nas "zrelijih" izaziva kriticke stavove prema mladima, u ovom spercificnom slucaju - devojkama.
cf rece da je komunikacija sa porodicom na najnizem nivou. slazem se, ali zar je komunikacija nekadasnjih "cednih" devojaka iz patrijarhalnog perioda bila bolja? ne.
da li je komunikacija u vreme kad sam i sama bila klinka bila bolja, jeste, ali samo bolja. ipak, iskakala sam kroz prozor da bih otisla na svirku partibrejkersa, a pocepane farmerice oblacila u haustoru.


Mislio sam da je vilhlemina potpuno nenadmašiva kao forumska kraljica (bar za mene), ali posle ovog boldovanog dela moram da pitam nešto: jelisaveta, jel mogu da budem i tvoj fan? Posted Image Klinke u mojoj generaciji su se uglavnom ložile na EKV, Haustor, ElOrg, dok su Brejkersi uvek bili previše sirovi za njihov ukus. Vidi se da si bila šmekerska riba, svaka čast.




#36 Golubica

Golubica
  • Members
  • 3,253 posts

Posted 16 January 2012 - 11:19

Vidi se da si bila šmekerska riba, svaka čast.


Dobro poce, pa ga usra na kraju :lol:

#37 denzel

denzel
  • Members
  • 1,726 posts

Posted 16 January 2012 - 11:33

Dobro poce, pa ga usra na kraju :lol:


A i ne znam zasto razdvaja EKV od Partibrejkersa ? ;)

#38 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 16 January 2012 - 11:42

A i ne znam zasto razdvaja EKV od Partibrejkersa ? ;)


Ma, to, bre, sve mlado & loodo :D

Posted Image

Edited by kronostime, 16 January 2012 - 12:03.


#39 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 16 January 2012 - 14:33

Pod uticajem medija, a posebno drustvenih mreza, devojke postaju izvestacene i neprirodne, kako fizicki tako i psihicki. Jos veci problem je sto i mladje generacije usvajaju postupke njihovih starijih drugarica kao nesto normalno, dok roditelji i ne slute kakve slike njihova cerka ima na Facebook-u. Moje pitanje je da li ce devojke moci da se urazume ili nas u nekoj blizoj buducnosti cekaju samo sponzoruse ili MaleNafuraneSwatkice ? :)



I tako, devojke su .kaze covek, napucane...nerazumne...
a nisu vise kao ove

sezdesete sedamdesete osamdesete devedesete dvehiljadita na kraju...


Ukratko,

to su zene sa druge planete.I kazu ''zemljane, jarane, poznanice sa Bascarsijeeeeeeeeee', nemoj da te strah od mene...

ps. to su uvek iste zene


Kamo kontra -argumenti? ;)

Attached Files



#40 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 16 January 2012 - 17:24

Ne vidim sta moze da se promeni, a kako ce muski izgledati?

#41 dexter8

dexter8
  • Members
  • 764 posts

Posted 16 January 2012 - 17:51

<br>Ne vidim sta moze da se promeni, a kako ce muski izgledati?


Muška moda će pratiti žensku baš kao što reče jelisaveta (uzrok-posledica), a to znači isticanje testisa, pa će mnogi početi da ugrađuju silikone kako bi ispali mudoviti. Tako će se ubuduće prepoznavati srodne duše, po srazmernoj veličini silikonskog poprsja/skrotuma.

#42 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 16 January 2012 - 18:18

Ne vidim sta moze da se promeni, a kako ce muski izgledati?


Kao i do sada

http://www.index.hr/...ortfolijo8V.jpg

http://www.radiodalm...PortalID=86&q=1

http://www.frendice....c3e3ed35ED.jpeg


Posted Image

Edited by mate mišo, 16 January 2012 - 18:29.


#43 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 16 January 2012 - 18:31

I tako, devojke su .kaze covek, napucane...nerazumne...
a nisu vise kao ove

sezdesete sedamdesete osamdesete devedesete dvehiljadita na kraju...


Ukratko,

to su zene sa druge planete.I kazu ''zemljane, jarane, poznanice sa Bascarsijeeeeeeeeee', nemoj da te strah od mene...

ps. to su uvek iste zene

Kamo kontra -argumenti? ;)

nema kontra-argument. muskarci i dalje kontaju da su numero uno, pa bi da i dalje oni ''ocjenjuju'', ovo valja, ovo ne valja, ova valja, ova ne valja. a sad boldovano. iste, jednako lijepe. a jos pametnije. nego tesko muskarcima, narocito sa balkana i slicnih destinacija izaci iz onog patrijarhalnog bunkera. pa kad im dodje da malo stagod prcnu, onda su im te napucane i hiper moderne ok. a kad dodje vrijeme za zenidbu traze zenu kao sto su majke. eee toga slabo vise ima, cak i na balkanu. to njih zulja! :D

ps
e da mnogi se depiliraju i neki mirishu kao zene. a roze i ljubicastu boju i moja malenkost voli. :P

Edited by Rotterdamac, 16 January 2012 - 18:34.


#44 kupina

kupina
  • Members
  • 246 posts

Posted 16 January 2012 - 18:39

Nemam pojma o cemu pricate, nista se nije drasticno promenilo, niti ce se promeniti . Uvek ce biti ljubavi



#45 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 16 January 2012 - 19:26



Spoiler



Edit: sredio lyrics

Edited by mate mišo, 16 January 2012 - 20:20.