Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Sve o kladionicama


  • Please log in to reply
1413 replies to this topic

#1036 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 07 April 2016 - 18:39

Znaci ko je stigao da uplati i da mu ga aktivira, stigao je  :krsta:


  • 1

#1037 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 07 April 2016 - 18:41

Nadam se da su ih barem oprali oni što vole da zategnu.
Ja dobar možda 3k, ko ih jebe.
  • 0

#1038 n4l1m

n4l1m
  • Members
  • 8,684 posts

Posted 07 April 2016 - 20:27

Nema vise bonusa u Socceru-u , ukinuse ga pre roka :P

klosari.. ja teo jos pre 3 dana da otvorim sa novog racuna, al me mrzilo, planirao sutra nakon posla..


  • 0

#1039 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 08 April 2016 - 00:20

Hmm, videli su da im mnogi otvaraju dvocifren broj naloga, znaci na babu, dedu, surnjaju,ljubavnicu, prababu pa mi i nije cudno sto su skratili promociju...  :lol+:


  • 1

#1040 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 08 April 2016 - 07:38

Nadam se da su ih barem oprali oni što vole da zategnu.
Ja dobar možda 3k, ko ih jebe.

 

Izvrteo pare, imam nekih 6k na računu, a uplatio sam 5. Možda ostavim tisuću, ostalo migrira u Meridijan. 


  • 0

#1041 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 17 April 2016 - 18:54

Poceo Saker da zajebava i da menja granice na verifikaciji za NBA igrace i to za moje fascinantne uplate od oko 2e  :rotflmao:


  • 0

#1042 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 19 April 2016 - 11:57

Kao i u Maxbetu 1,4, ali te kvote nose zamku u sebi. To su kvote gde imas tri znaka, tj. ako ti se zalomi X, padas odmah. Tu svesno caste Mocart i Maxbet sa kvotama nesto vecim od realnih ali je i veci rizik. Pogledaj kvote na igri w1 (tu ponudu zavuku negde sto nize da se ne vidi najbolje  :lol+:), sigurno su manje za 0,1

 

 

I jos nesto: Na igri winner u basketu, vidim da Maxbet u slucaju produzetaka racuna kvotu 1 (u mocartu cak ni nema objasnjenja za ovu igru u kosarci, valjda im je zao sto su je i uveli, ali pretpostavka je da je i kod njih kvota jedan), sto mislim da nije uredu. Jedino logicno jeste da racunaju i produzetke pa ako je tvoj tim dobio nakon produzetaka, da se racuna pogodjeno i obrnuto. Bas bi bilo dobro da se neki predstavnik bilo koje ovih kladionica javi i napise kojom logikom racunaju kvotu jedan u kosarci na igri winner?


Edited by milance-bg, 19 April 2016 - 12:13.

  • 0

#1043 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 19 April 2016 - 13:04

Kao i u Maxbetu 1,4, ali te kvote nose zamku u sebi. To su kvote gde imas tri znaka, tj. ako ti se zalomi X, padas odmah. Tu svesno caste Mocart i Maxbet sa kvotama nesto vecim od realnih ali je i veci rizik. Pogledaj kvote na igri w1 (tu ponudu zavuku negde sto nize da se ne vidi najbolje :lol+:), sigurno su manje za 0,1


I jos nesto: Na igri winner u basketu, vidim da Maxbet u slucaju produzetaka racuna kvotu 1 (u mocartu cak ni nema objasnjenja za ovu igru u kosarci, valjda im je zao sto su je i uveli, ali pretpostavka je da je i kod njih kvota jedan), sto mislim da nije uredu. Jedino logicno jeste da racunaju i produzetke pa ako je tvoj tim dobio nakon produzetaka, da se racuna pogodjeno i obrnuto. Bas bi bilo dobro da se neki predstavnik bilo koje ovih kladionica javi i napise kojom logikom racunaju kvotu jedan u kosarci na igri winner?


Prvi pasus - jasno, zna se sta je ki 1, a sta pobednik meca. Inace je pb 1 1.38, sto cu verovatno i odigrati i spojiti sa Juveom sutra.

Drugi pasus - logicno je da se winner tako racuna, mada je potpuno nepotrebna igra. Ako hoces da ti se racuna pobeda nakon produzetaka, odigras pobednik meca i kraj. Nema kvote 1, prosao si ili pao.
  • 0

#1044 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 19 April 2016 - 13:33

 

 

I jos nesto: Na igri winner u basketu, vidim da Maxbet u slucaju produzetaka racuna kvotu 1 (u mocartu cak ni nema objasnjenja za ovu igru u kosarci, valjda im je zao sto su je i uveli, ali pretpostavka je da je i kod njih kvota jedan), sto mislim da nije uredu. Jedino logicno jeste da racunaju i produzetke pa ako je tvoj tim dobio nakon produzetaka, da se racuna pogodjeno i obrnuto. Bas bi bilo dobro da se neki predstavnik bilo koje ovih kladionica javi i napise kojom logikom racunaju kvotu jedan u kosarci na igri winner?

 

 

Tako mocart računa winner u fudbalu. Ako igraš w1 1.3 pobeda domaćina ta kvota, x kvota 1. 

 

I slažem se da je glupo primenjivati isto pravilo za košarku, kao što radi Maxbet. 

 

Što se Mocart tiče, oni imaju k1/x/2 što je rezultat na kraju regularnog dela, i igru pobednik meča gde se računaju produžeci.

 

Moja neka logika je da mečeve do 1.45 - 1.50 igram k1, a preko toga pm1, tj sa uračunatim produžecima.

 

 

Ps. Mocart ima i duplu šansu 1x ili x2, to sam možda par puta odigrao, kad se kladim na neke velike autsajdere, kvote preko 2. To je igra gde ako dođe x, automatski si pogodio tu kvotu, bez obzira na ishod produžetaka.

 

_________

 

Suma sumarum - nije bitno kako se igre nazivaju i šta se stavlja u prvi plan, bitno je samo da ti ponude sve opcije, pa ti igraj šta ti se svidi. Ja Meridian baš volim zbog odličnog live klađenja, ali im je veliki minus što nemaju uopšte kvotu za pobedu u regularnom delu.


Edited by realno *W, 19 April 2016 - 13:43.

  • 0

#1045 NikolaSRB93

NikolaSRB93
  • Members
  • 280 posts

Posted 19 April 2016 - 13:56

Kod mocarta mi se ne svidja sto u live kladjenju ne moze da se igra na pobednika meča ukljucujuci produzetke, vec samo 1/x/2. Olimp ima lepo live kladjenje, i verovatno najsiru ponudu liga i utakmica, samo sto cesto baguje. I nije mi jasno kod njih da u regularnoj ponudi moze da se igra na kosarci samo 1/x/2, a na live samo pobednik meča ukljucujuci produzetke.

Edited by NikolaSRB93, 19 April 2016 - 13:57.

  • 0

#1046 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 19 April 2016 - 13:59

Kod mocarta mi se ne svidja sto u live kladjenju ne moze da se igra na pobednika meča ukljucujuci produzetke, vec samo 1/x/2. Olimp ima lepo live kladjenje, i verovatno najsiru ponudu liga i utakmica, samo sto cesto baguje. I nije mi jasno kod njih da u regularnoj ponudi moze da se igra na kosarci samo 1/x/2, a na live samo pobednik meča ukljucujuci produzetke.

 

Da, zato i kažem da je Meridian bolji za live. I ne samo to, Meridian kod live klađenja nudi 3-4 hendikepa i 3-4 granice poena u svakom trenutku, to je jako dobro.


  • 0

#1047 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 19 April 2016 - 14:02

Pa Meridijan je ukinuo X u kosarci prosle godine pa je logicno da nemaju "kvotu za pobedu u regularnom delu". Koji je smisao takve kvote? Kapiram da je jedini smisao kada igras na autsajdera neki kratak +hendikep tipa +2,5 pa da ti odgovara pravilo da se ne racunaju produzeci.

 

Meridijan ima najsiru ponudu za live kod nas, ali su se nase kladionice izgleda lepo izborile da izdejstvuju zabranu uplata preko banaka na strane online kladionice, a Bet365 je neuporedivo kvalitetniji za live od bilo koje nase kladionice, tj kvote su mnooogo bolje, nasi mnooogo kradu, ukljucujuci i Meridijan.

 

Za veceras najlogicnije mi je

 

Atlanta 1  :lala:


Edited by milance-bg, 19 April 2016 - 14:58.

  • 0

#1048 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 19 April 2016 - 14:57

Pa Meridijan je ukinuo X u kosarci prosle godine pa je logicno da nemaju "kvotu za pobedu u regularnom delu". Koji je smisao takve kvote? Kapiram da je jedini smisao kada igras na autsajdera neki kratak +hendikep tipa +2,5 pa da ti odgovara pravilo da se ne racunaju produzeci.

 

Da li su to oni nazvali "ukidanjem X-a" ili ukidanjem igre na rezultat regularnog dela, nebitno je. Poenta je da nemaju jednu od osnovnih igara.

 

A smisao kvote je da kad već igra recimo 1.3 ili 1.4 kvotu na nekom dublu sa jačim ulogom, onda mi zaista ne treba dodatno smanjivanje kvote na 1.25 zbog računanja produžetaka. Ako već igram na tolikog favorita, onda zaista mislim da treba da dobije u regularnom delu.

 

 

Meridijan ima najsiru ponudu za live kod nas, ali su se nase kladionice izgleda lepo izborile da izdejstvuju zabranu uplata preko banaka na strane online kladionice,.

 

 

Ma da, nije to država uradila da bi mogla da uzme deo kolača, nego da učini domaćim kladionicama :lol+:

Svakoj stranoj kladionici je  ponuđena opcija da se registruju u našoj zemlji, pa samim tim i da plaćaju porez na promet, da plate licencu koju plaćaju domaće kladionice itd. 

 

Ali nebitno je to, apsolutno niko tebi ne može da zabrani da uplatiš novac na račun strane kladionice. Ja sam dosta dugo imao nalog na bet-at-home i bet-and-win, uplate preko paypal-a, skrill-a, neteller-a  i ostalih elektronskih novačnika idu najnormalnije. I uplate i isplate i šta god ti treba.

 

A prestao sam da se kladim kod njih, jer se priča o mnogo većim kvotama u većini slučajeva svodi samo ako igraš na autsajdere. Ukupni value jeste veći, ali ako želiš da uplatiš jači iznos na favorita, onda često bude slabija kvota.

 

Primer, Panatinaikos danas, pobeda sa produžecima:

 

Bwin     1.30

Bhome  1.26

Mozz  1.38


Edited by realno *W, 19 April 2016 - 15:01.

  • 0

#1049 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 19 April 2016 - 17:09

Da li su to oni nazvali "ukidanjem X-a" ili ukidanjem igre na rezultat regularnog dela, nebitno je. Poenta je da nemaju jednu od osnovnih igara.

 

A smisao kvote je da kad već igra recimo 1.3 ili 1.4 kvotu na nekom dublu sa jačim ulogom, onda mi zaista ne treba dodatno smanjivanje kvote na 1.25 zbog računanja produžetaka. Ako već igram na tolikog favorita, onda zaista mislim da treba da dobije u regularnom delu.

 

 

 

Ma da, nije to država uradila da bi mogla da uzme deo kolača, nego da učini domaćim kladionicama :lol+:

Svakoj stranoj kladionici je  ponuđena opcija da se registruju u našoj zemlji, pa samim tim i da plaćaju porez na promet, da plate licencu koju plaćaju domaće kladionice itd. 

 

Ali nebitno je to, apsolutno niko tebi ne može da zabrani da uplatiš novac na račun strane kladionice. Ja sam dosta dugo imao nalog na bet-at-home i bet-and-win, uplate preko paypal-a, skrill-a, neteller-a  i ostalih elektronskih novačnika idu najnormalnije. I uplate i isplate i šta god ti treba.

 

A prestao sam da se kladim kod njih, jer se priča o mnogo većim kvotama u većini slučajeva svodi samo ako igraš na autsajdere. Ukupni value jeste veći, ali ako želiš da uplatiš jači iznos na favorita, onda često bude slabija kvota.

 

Primer, Panatinaikos danas, pobeda sa produžecima:

 

Bwin     1.30

Bhome  1.26

Mozz  1.38

 

Apsolutno se ne slazemo sto je i normalno  :kece:. Inace evo vec je Panatinaikos 1,33

Mesas live ponudu sa ponudom pre meca. Ovo sto je Mocart dao malkice vecu kvotu na Pao, to se desava cesto da im kvote budu za 0,05 vece. Ali govorim o live igri, standardna je prica da je na Bet365 veca kvota za sva tri znaka u fudbalu ili za oba znaka na kosarci nego na bilo kojoj domacoj kladionici. Naravno ovde ne racunam Mocartov live na kosarci gde bezobrazno ne racunaju produzetke. Pa sad gde je bolje igrati live, na Meridijanu gde su na uzivo basketu kvote npr 1,4 i 2,6 ili na Bet365 gde su u tom istom momentu kvote 1,48 i 2,75 a pritom hendikep naravno isti? Ove brojke su sasvim odokativno napisane ali je poenta jasna.

 

Konacan ishod sa iskom u kosarci uopste nije standardna igra nego izmisljena od strane lopovskih kuca da navuku igrace na losiju ponudu uz vecu kvotu za 0,1  Standardna igra u kosarci moze biti samo igra sa dva znaka a nikako sa tri jer se kosarka i ne zavrsava sa iksom (osim u izuzetnim slucajevima), kao fudbal. Uostalom ljudi koji igraju basket sa tri znaka, najbolje znaju koliko im se puta zalomi iks tamo gde se to nikako ne ocekuje. Postujem svaciji izbor da igra kako misli da treba, ali se ne mogu sloziti da je igra sa tri znaka u kosarci standardna.


  • 0

#1050 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 19 April 2016 - 17:39

Apsolutno se ne slazemo sto je i normalno  :kece:. Inace evo vec je Panatinaikos 1,33

Mesas live ponudu sa ponudom pre meca. Ovo sto je Mocart dao malkice vecu kvotu na Pao, to se desava cesto da im kvote budu za 0,05 vece. Ali govorim o live igri, standardna je prica da je na Bet365 veca kvota za sva tri znaka u fudbalu ili za oba znaka na kosarci nego na bilo kojoj domacoj kladionici. Naravno ovde ne racunam Mocartov live na kosarci gde bezobrazno ne racunaju produzetke. Pa sad gde je bolje igrati live, na Meridijanu gde su na uzivo basketu kvote npr 1,4 i 2,6 ili na Bet365 gde su u tom istom momentu kvote 1,48 i 2,75 a pritom hendikep naravno isti? Ove brojke su sasvim odokativno napisane ali je poenta jasna.

 

Konacan ishod sa iskom u kosarci uopste nije standardna igra nego izmisljena od strane lopovskih kuca da navuku igrace na losiju ponudu uz vecu kvotu za 0,1  Standardna igra u kosarci moze biti samo igra sa dva znaka a nikako sa tri jer se kosarka i ne zavrsava sa iksom (osim u izuzetnim slucajevima), kao fudbal. Uostalom ljudi koji igraju basket sa tri znaka, najbolje znaju koliko im se puta zalomi iks tamo gde se to nikako ne ocekuje. Postujem svaciji izbor da igra kako misli da treba, ali se ne mogu sloziti da je igra sa tri znaka u kosarci standardna.

 

 

Ma da, nije to država uradila da bi mogla da uzme deo kolača, nego da učini domaćim kladionicama :lol+:

Svakoj stranoj kladionici je  ponuđena opcija da se registruju u našoj zemlji, pa samim tim i da plaćaju porez na promet, da plate licencu koju plaćaju domaće kladionice itd. 

 

Ali nebitno je to, apsolutno niko tebi ne može da zabrani da uplatiš novac na račun strane kladionice. Ja sam dosta dugo imao nalog na bet-at-home i bet-and-win, uplate preko paypal-a, skrill-a, neteller-a  i ostalih elektronskih novačnika idu najnormalnije. I uplate i isplate i šta god ti treba.

Naravno da i drzava hoce svoje ali verujem da je ovo uradjeno i u dilu sa domacim kladionicama. Jedno je kad mozes otvoreno preko bankovnog racuna da prebacujes novac na strane racune pa jos i bez ikakve provizije, a sasvim drugo kad se krijes iza skrilla, netelera a jos te i oni lepo ljuste na svakoj transakciji. Ali, sad ce izbori pa da nagradimo drzavu sto nas usmerava na domace uglavnom losije proizvode   :lol+:


  • 1