Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Sve o kladionicama


  • Please log in to reply
1413 replies to this topic

#1006 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 28 March 2016 - 09:01

Nije to samo Mocart i nebitno je da li su igraci ili neka druga igra. Ko god krene da pravi konstantan plus, makar to bilo i 100-200e mesecno, vremenom biva limitiran ili skroz blokiran i na taj nacin prakticno nateran da zatvori racun. Ja licno sam preko racuna dobar oko 400e od pocetka godine (mahom u januaru) ali skoro sve uzivo pa me ne diraju a i mnogo vise igram na uplatnim mestima, zanimljivije mi je.. ali imam par poznanika koji peglaju preko racuna normalno, ne uzivo, i u svakoj kladionici dobijaju zabranu vec na 100-200 evra plusa, sa ulozima od pisljivih 1000din. Ko hoce opustenije da se igra i da mozda pravi neku konstantnu zaradu, makar i skromnu, mora u stranoj kladionici.. mada i oni umeju da zavrnu slavinu ali ne tako brzo..
  • 1

#1007 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 28 March 2016 - 10:34

Ajde da se stvarno dogovorimo, mislim mi koji vec nismo njihovi botovi pa da skupimo neki dobrotvorni prilog da im ga damo 

 

 

Ne daj se Milanče, ceo kladioničarki svet je u zaveri protiv tebe. Samo da bi nekako izbegli tvoje smrtonosne tikete, pomeraju se granice, špijuniraju se forumi, sajtovi se prepravljaju da budu nepregledni, a igrači malo malo pa namerno paze da ne pređu granicu. Ko zna šta još, jer uz dovoljno mašte, sve je moguće.


  • 0

#1008 Stojke1234

Stojke1234
  • Banned
  • 5,254 posts

Posted 28 March 2016 - 13:55

Ajde da se stvarno dogovorimo, mislim mi koji vec nismo njihovi botovi pa da skupimo neki dobrotvorni prilog da im ga damo  :rotflmao:

A ti potenciras da je neko ovde sa foruma njihov bot?!


  • 0

#1009 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 5,532 posts

Posted 28 March 2016 - 15:32

Mora 30 meceva ? 

mislim da mora jer se tek onda "dotera" do trazenog bonusa.. sad odograh za vikend promashih 8 od 26 utakmica... dobitak 360k din..


  • 0

#1010 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 28 March 2016 - 16:26

Ne daj se Milanče, ceo kladioničarki svet je u zaveri protiv tebe. Samo da bi nekako izbegli tvoje smrtonosne tikete, pomeraju se granice, špijuniraju se forumi, sajtovi se prepravljaju da budu nepregledni, a igrači malo malo pa namerno paze da ne pređu granicu. Ko zna šta još, jer uz dovoljno mašte, sve je moguće.

Znao sam ja da ima neki vic 

Ali magija ovih sto spijuniraju se skida tako sto drzis tiket u desnoj ruci podignutoj, u levoj kisobran i pustis Whitesnake (Majsneg)  :kece:

 

A ti potenciras da je neko ovde sa foruma njihov bot?!

 

Ma neeeee, pio sam lose vino, ne znam sta mi bi.

 

Salu na stranu, Zli je pogodio poentu, svaka kladionica ogranicava samo neki manje neki vise, svi se reklamiraju na razne nacine pa i po forumu, samo neke kladionice malo vise i previse napadno, a neke manje...


  • 0

#1011 Stojke1234

Stojke1234
  • Banned
  • 5,254 posts

Posted 28 March 2016 - 18:14

Ti stvarno mislis da neke kladionice kao sto je Mocart,da im treba reklama na ovom forumu,koji daj Boze da prati 50 ljudi maksimalno
  • 0

#1012 niko69

niko69
  • Members
  • 4,580 posts

Posted 28 March 2016 - 18:23

Ti stvarno mislis da neke kladionice kao sto je Mocart,da im treba reklama na ovom forumu,koji daj Boze da prati 50 ljudi maksimalno

Eee, ali kakvih 50?


  • 2

#1013 Stojke1234

Stojke1234
  • Banned
  • 5,254 posts

Posted 28 March 2016 - 18:41

Eee, ali kakvih 50?


Pa to i kazem,ni toiko ljudi ne prati,koja kladionica ima potrebu da se ovde reklamira
  • 0

#1014 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 29 March 2016 - 05:38

hah, stvarno je smesna prica da se kladionice reklamiraju preko foruma, a jos smesnije da to radi Mozzart.
Mozzart vise nema ni onu standardnu "glavnu" reklamu sto je imao na SK, sada prednjace planetwin365 i pinnbet, tu i tamo milenium.

Cinjenica je da igra preko naloga kod nas nije na vrhuncu - mada ja nikada nisam imao problema, za sada. Relativno skoro je taj trend i poceo a znamo kakvi su "ovi nasI" sto se tice sumnjivih uplata i osoba kojima je zabranjeno kladjenje u odredjenoj kladionici (a ima ih dosta, verujte).


  • 0

#1015 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 29 March 2016 - 12:23

Pa to i kazem,ni toiko ljudi ne prati,koja kladionica ima potrebu da se ovde reklamira

 

 

Stojke mašta radi svašta, pa onda može čovek sam sebe da uveri da se možda i najveća kladionica u Srbiji reklamira ovde. Dobar deo ljudi koje znam, a koji se iole često klade, imaju nalog kod njih, a nijedan veze nema da ovaj forum postoji, a kamo li da dolazi vamo i skuplja informacije o tome koja je kladionica kakva. Komedija. 


  • 0

#1016 blokovionline

blokovionline
  • Members
  • 1,095 posts

Posted 29 March 2016 - 13:13

Ne bih da vam kvarim zabavu ili raspravu, shvatite kako vama vise odgovara ali imam jedno pitanje posto ovde ima i moderatora koji ucestvuju u diskusiji. :lala: Da li neko zna koliko ljudi posecuje forum na dnevnom/nedeljnom/mesecnom nivou. Cista radoznalost, nista vise od toga. Da ne otvaramo pandorinu kutiju paranoja. :krsta:  Usput sto se tice neki drugih foruma, na njima se reklamiraju neke druge kladionice tj. konkretno Maxbet, Mozzartu je valjda dovoljan njihov sajt i portal na netu.


  • 0

#1017 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 29 March 2016 - 13:24

Ne bih da vam kvarim zabavu ili raspravu, shvatite kako vama vise odgovara ali imam jedno pitanje posto ovde ima i moderatora koji ucestvuju u diskusiji. :lala: Da li neko zna koliko ljudi posecuje forum na dnevnom/nedeljnom/mesecnom nivou. Cista radoznalost, nista vise od toga. Da ne otvaramo pandorinu kutiju paranoja. :krsta:  Usput sto se tice neki drugih foruma, na njima se reklamiraju neke druge kladionice tj. konkretno Maxbet, Mozzartu je valjda dovoljan njihov sajt i portal na netu.

 

 

Kada uđeš na pdf "kladionica"  imaš desno od naziva teme broj postova i broj poseta. Ali to je ukupno od kako postoji tema, ne može se (bar da ja znam) razdeliti na mesece ili godine.

 

Jedino onako grubo ta dva podatka da podeliš, tema "košarkaška kladionica" je ubedljivo najveća sa nekih 10ak postova na dnevnom nivou u proseku, od kako postoji ista.

 

Fudbalska, sa tom računicom, ima oko 2 posta dnevno.

 

Ali to je dosta neprecizno, taj broj je dosta veći sada, odnosno bio je dosta manji na početku.


  • 1

#1018 blokovionline

blokovionline
  • Members
  • 1,095 posts

Posted 29 March 2016 - 13:36

Kada uđeš na pdf "kladionica"  imaš desno od naziva teme broj postova i broj poseta. Ali to je ukupno od kako postoji tema, ne može se (bar da ja znam) razdeliti na mesece ili godine.

 

Jedino onako grubo ta dva podatka da podeliš, tema "košarkaška kladionica" je ubedljivo najveća sa nekih 10ak postova na dnevnom nivou u proseku, od kako postoji ista.

 

Fudbalska, sa tom računicom, ima oko 2 posta dnevno.

 

Ali to je dosta neprecizno, taj broj je dosta veći sada, odnosno bio je dosta manji na početku.

Hvala ti. Pogledah sad ja svoj profil koji je pogledao 157 ljudi. Generalno Kosarka i jeste najaci deo foruma, mada vidim da je ok i na tenisu (ipak ja to ne igram). Fudbal je dosta slab i ima boljih foruma ili sajtova za njega. Steta zbog toga, ali je verovatno i do ljudi koji najvise pisu na istom (ukljucujuci i mene).  Usput mislim da veci broj ljudi posecuje, jer sam ja na pocetku imao par privatnih poruka od ljudi koji nikad nisu pisali na Kosarci, a zanimao ih je sigurnost mog tipa ili misljenje za koje pare treba da stave na taj tip. Tako da verujem da pored posetilaca koji pisu ima i veliki broj posmatraca. Nazalost do toga broja nije tako lako doci, mada ga sigurno imaju ljudi sa B92.


  • 0

#1019 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 29 March 2016 - 13:46

Kažem, imaš taj "views" podatak, recimo za "košarkaška klad." je on oko milion. Ali opet, to je grub podatak, jer svaki put kada rifrešuješ stranu, ili pređeš sa strane na stranu, on to registruje kao novu posetu.


Edited by realno *W, 29 March 2016 - 13:51.

  • 0

#1020 blokovionline

blokovionline
  • Members
  • 1,095 posts

Posted 29 March 2016 - 14:17

Kažem, imaš taj "views" podatak, recimo za "košarkaška klad." je on oko milion. Ali opet, to je grub podatak, jer svaki put kada rifrešuješ stranu, ili pređeš sa strane na stranu, on to registruje kao novu posetu.

Jasno razumeli smo se. Hvala jos jednom. Evo racunao sam i dosao da je dnevno na kosarci bilo 650 pregleda dnevno. Da cetvritna od toga bude stvarna poseta, sasvim ok za jedan forum.


Edited by blokovionline, 29 March 2016 - 23:13.

  • 0