Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Ostali sportovi - kladionica


  • Please log in to reply
2163 replies to this topic

#2161 mister-no

mister-no
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 22 January 2019 - 23:55

win jedan razlike za nemacku... nisam gledao mec al po komentarima vidim da su pokrali hrvate tj da su nemci imali domacinsko sudjenje. steta za hrvate sjajno su igrali do brazila i bukvalno su u toj jednoj utakmici prosuli sav svoj trud i rad tokom celog turnira...

Gledao sam ja, bile su dve velike greške na štetu Hrvatske. Bio je jedan blok u golmanskom prostoru, to je sedmerac i to probijanje pred kraj na jedan razlike za Nemce, trebalo je faul za Hrvate ali po meni ne za sedmerac. Domaćinsko suđenje, karakteristicno za rukomet. Ipak, Nemačka je bila tada u naletu i ne verujem da su imali snage Hrvati da izvuku utakmicu. Pogotovo što su posle probijanja skočili svi na sudije a imalo je još da se igra. Iz te frustracije su primili još jedan gol a možda su mogli X da izvuku.
Sve u svemu, nisam impresioniran domaćinom. Francuzi, i Danci mi izgledaju dobro.
  • 0

#2162 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 27 January 2019 - 15:10

Na jednom tiketu moram da ispoštujem Dance, deluju mi kao veliki favoriti.


Edited by realno *W, 27 January 2019 - 15:10.

  • 0

#2163 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 03 April 2019 - 16:14

Da ne ispadne po onoj kako su posle bitke svi generali..

Danas dobijem dobar info za jedan mec rumunske rukometne lige. Konstanca - Turda. Utakmica nije namestena vec je gost doputovao sa puno juniora. Nazalost,dok sam ja pokusao da odreagujem,kladionice su vec reagovale i hendikep sa 6,5 podigle na 9,5.
Konstanca vec vodi 13-7.

Videcemo kako ce zavrsiti.

Edit: +12 na kraju. Najbolji igraci su oni koji koji hvataju najpovoljnije kvote/granice. I pogadjaju,naravno. Eto,ja sam danas propustio izuzetnu priliku da fino popunim budzet za kladjenje. :twak:


Edited by The(wizard of)O., 03 April 2019 - 17:20.

  • 0

#2164 KRAJ RADA FORUMA B92!

KRAJ RADA FORUMA B92!
  • Members
  • 1,316 posts

Posted 25 April 2019 - 22:16

Za sve one koji ne znaju, forum b92 prestaje sa radom.

 

https://forum.b92.ne...ada-foruma-b92/

 

To ne znaci i kraj naseg druzenja, posto se samo selimo na novu adresu.

 

https://forum.b92.ne...-za-novi-forum/

 

Forum smo mi i forum ostajemo mi. Za slucaj da nas ugase pre recenog roka, ostavite svoj kontakt (mejl, FB ili telefon) na PM

 

Zoe

Barakudi

Metalhedu

Zoltanu

i meni

 

da vam javimo novo mesto okupljanja, bez obzira na to da li ste u mogucnosti da pomognete novcano kreiranje novog foruma ili ne. Forum ostaje besplatan i ostaje nas.

Javite se svi.

 

Nadam se da ce svako bar jednom videti ovu poruku, a cilj je postignut ako se ona smuci svima posle 3 dana. :D


  • 0