Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Ostali sportovi - kladionica


  • Please log in to reply
2163 replies to this topic

#2131 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 13 January 2019 - 02:33

Mem -

 

 

Šugavi Mocart mi odbije tiket, ja ni ne skontam. Odigrao dubl to i neku košarku koja je došla, stavim telefon u džep, posle pogledam, odbijen tiket.

Još mi kaže drug kako je njemu "verifikovao" 3 minuta, prošlo mu tek sa nekim ekstra parom. Nova babaroga za njih su igrači - rukomet. Wtf!?

 

A bio je odličan tip, čak i pored toga što je dao 3 gola vrlo brzo, iz 3 šuta bukvalno. Imaju brutalnu klupu, posebno desne bekove, i onaj drugi kada je ušao, dao je 4-5 velo brzo, a Mem se nije vraćao više.


Edited by realno *W, 13 January 2019 - 02:38.

  • 0

#2132 jcn

jcn
  • Members
  • 119 posts

Posted 13 January 2019 - 11:46

Šugavi Mocart mi odbije tiket, ja ni ne skontam. Odigrao dubl to i neku košarku koja je došla, stavim telefon u džep, posle pogledam, odbijen tiket.

Još mi kaže drug kako je njemu "verifikovao" 3 minuta, prošlo mu tek sa nekim ekstra parom. Nova babaroga za njih su igrači - rukomet. Wtf!?

 

A bio je odličan tip, čak i pored toga što je dao 3 gola vrlo brzo, iz 3 šuta bukvalno. Imaju brutalnu klupu, posebno desne bekove, i onaj drugi kada je ušao, dao je 4-5 velo brzo, a Mem se nije vraćao više.

 

mozzart najgora moguce kladionica. da ti ne pricam sto za isplatu stekaju se nikad nemaju para po lokalima, uvek su im prazni sefovi, skoro sam nesto cekao da mi neki smesan iznos za naloga isplate 2 dana , posto toboze nisu imali para u sefu. inace ta poslovnica im je jedna od vecih i radi bas dobro. iskreno u zadnje vreme bez neke reklame, po meni je maxbet najbolji , narocito za kosarku i pomeranje gore dole svih mogucih granica. soccer hvale ljudi koji masovno igraju fudbal, nisam medju njima pa nmg da potvrdim. 


  • 0

#2133 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 13 January 2019 - 12:20

Takve stvari mi se nikad nisu desile, znam i neke kockare koji su dizali po 100k, bez problema u istom danu. 

 

Meni je problem ova verifikacija, naročito kada igram nešto brzinski sa telefona, pa se ne setim da proverim da li je prošlo. Imam par rukometaša u društvu pa igramo malo ove igrače, naročito kada se gleda nešto, a oni su u stanju da 15 min verifikuju tiket tipa 500 din ulog, 2000 dobitak.

 

Inače sam igrao malo u Sokeru u poslednje vreme, odlični su za neke neobavezne tikete sa dosta košarke i igrača. Jedino priča o "stabilnijim" granicama ne pije vodu, u petak sam odigrao 4 igrača, 3 je bila pomerena granica za po poen.


  • 0

#2134 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 13 January 2019 - 12:39

Uopste ne razumem cemu ovakva prica kad svi dobro znamo da su sve kladionice nista drugo do kokosinjci;razlika je samo u nijansama.


  • 0

#2135 jcn

jcn
  • Members
  • 119 posts

Posted 13 January 2019 - 14:52

Uopste ne razumem cemu ovakva prica kad svi dobro znamo da su sve kladionice nista drugo do kokosinjci;razlika je samo u nijansama.

 

ma slazem se naravno, nego cisto da prokomentarisem sa aspekta mozzarta a i ovih ostalih sta se desava u zadnje vreme. jel igra danas neko neki rukomet, neke igrace ili ishode?


  • 0

#2136 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 13 January 2019 - 16:10

Dajte neki rukomet vi sto vise pratite.


  • 0

#2137 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 13 January 2019 - 16:38

Imas jos samo 3 meca, a nijesu nesto zanimljivi previse, osim Spanija-Island. Tu bih igrao 56.5 golova+, i dodao bih Solea 4.5+
  • 0

#2138 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 14 January 2019 - 15:14

De Toledo 5.5+(1.85)

Stepancic 4.5+(1.7)

Danska-S.Arabija -16.5 h1(1.55)
  • 0

#2139 jcn

jcn
  • Members
  • 119 posts

Posted 15 January 2019 - 12:36

marsenic over 2,5 1,85 mozzart, 1,7 maxbet... po meni promasena granica moralo bi biti bar 3,5... korejci svi mali lagani, fizicki nece moci da mu pariraju, covek igra u oba pravca, trci dobro kontre iako je pivot, cenim da moze ovo lagano da prebaci... dajte ljudi jos nesto za rukomet neke predloge za danas...


  • 0

#2140 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 15 January 2019 - 13:04

Pretpostavljam da je dobar izbor igrati kontra-hendikep na Koreju?
Koga nasi mogu da nabiju?


  • 1

#2141 MTD

MTD
  • Members
  • 273 posts

Posted 15 January 2019 - 22:00

Koja je max uplata na igrace u mozzartu? U maxbetu svega 5000 din.


  • 0

#2142 jcn

jcn
  • Members
  • 119 posts

Posted 16 January 2019 - 16:50

marsenic over 2,5 1,85 mozzart, 1,7 maxbet... po meni promasena granica moralo bi biti bar 3,5... korejci svi mali lagani, fizicki nece moci da mu pariraju, covek igra u oba pravca, trci dobro kontre iako je pivot, cenim da moze ovo lagano da prebaci... dajte ljudi jos nesto za rukomet neke predloge za danas...

 

 

marsenic win, dajte neke predloge za dns :)...


  • 0

#2143 jcn

jcn
  • Members
  • 119 posts

Posted 16 January 2019 - 17:04

e evo jedan singl od mene za sada 

iskreno od igraca za danas me nista ne privlaci za sada.

a singl je madjarska -egipat

tip : 1 ili za hrabrije h1 (2,5)

kvota : 1,4 ili 1,8

kladionica: mozzart

analiza: rast kvote na madjarsku prouzrokovan time sto je egipat jos u igri, po meni je madjarska daleko kvalitetnija, dobila je katar koji je savladao ovaj egipat, za hendikep ne znam dal ce proci moze da bude tvrd mec ali ono savetujem kec na madjare, ne verujem da moze da ne dodje...


  • 0

#2144 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 16 January 2019 - 21:41

marsenic over 2,5 1,85 mozzart, 1,7 maxbet... po meni promasena granica moralo bi biti bar 3,5... korejci svi mali lagani, fizicki nece moci da mu pariraju, covek igra u oba pravca, trci dobro kontre iako je pivot, cenim da moze ovo lagano da prebaci... dajte ljudi jos nesto za rukomet neke predloge za danas...

 

Jedini dobar predlog je ne igrati!  Evo mene u 5 dana, cetvrti put obara rukomet, a samo jednom sam imao dva rukometnapara, sve ostalo samo po jedan i taj jedan mi presudi. Prvo Austrija u onom senzacionalno porazu od Cilea, pa nezainteresovan Hrvati koji nisu pokrili hendikep, sad se vise i ne secam protiv koga, pa juce Rusi i kao so na ranu danas najgori od svih, Svedjani. Ovo me je nateralo da zamrzim sport za sva vremena.


  • 0

#2145 jcn

jcn
  • Members
  • 119 posts

Posted 17 January 2019 - 11:29

Jedini dobar predlog je ne igrati!  Evo mene u 5 dana, cetvrti put obara rukomet, a samo jednom sam imao dva rukometnapara, sve ostalo samo po jedan i taj jedan mi presudi. Prvo Austrija u onom senzacionalno porazu od Cilea, pa nezainteresovan Hrvati koji nisu pokrili hendikep, sad se vise i ne secam protiv koga, pa juce Rusi i kao so na ranu danas najgori od svih, Svedjani. Ovo me je nateralo da zamrzim sport za sva vremena.

 

slazem se da su dosta nepredvidivi rezultati, ali meni uopste nije strasno pre ove madjarske sam mozda imao samo jedan pad... danas milion meceva zadnje kolo dosta stvari moze da se igra... od mene prvo sto bi moralo

nemacka-srbija h1 6.5 ... ne vidim ovi nasi kako mogu da izbegnu debakl, cak i da ne bude rezultatski znacaj ako brazil dobije koreju, nemci ima da igraju za publiku da nas nabiju sto vise, jako svih 60minuta da razigraju sve igrace... inace nemci su me prijatno iznenadili preko francuza mislio sam da padaju nakon onog iksa sa rusima ali su nesrecno otisli u x u zadnjem minutu... po meni je ovo promasena granica, ja da  namestam kvote ja bi stavio 8.5...


  • 1