Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Ostali sportovi - kladionica


  • Please log in to reply
2163 replies to this topic

#1861 lovac na glave

lovac na glave
  • Members
  • 1,950 posts

Posted 26 June 2015 - 12:11

danas na naše protiv talijana, dobra kvota za neki dubl
  • 0

#1862 lovac na glave

lovac na glave
  • Members
  • 1,950 posts

Posted 27 June 2015 - 12:32

naši rutinski 3-1

juče nisam smeo na amere protiv rusa, danas moram

Edited by lovac na glave, 27 June 2015 - 12:33.

  • 0

#1863 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 23 July 2015 - 17:47

Svratite do tour de france topika i citajte kako steva8lfc dominira a niko ne uzima pare.


  • 0

#1864 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 08 August 2015 - 09:14

Dve sigurice za danas, Moto GP dueli kvalifikacije, kvote su iz maxbeta, a iako su kvalifikacije tek veceras uplate primaju samo do 13:30:

 

1. Rosi-Ales Espargaro 1 (1.70) Suzuki je u ozbiljnom zaostatku u cistoj snazi za Hondom i Jamahom, a na ovoj stazi snaga je sve, tako da im ni mekse gume nece pomoci, oba vozaca Suzukija bi trebala biti van prvih 10 a najverovatnije i van Q2. Rosi ne briljira u kvalifikacijama, a nije ni juce na treningu, ali ima ogromu prednost po pitanju masinerije tako da je ovo veliki fiks.

 

2. Vinjales-Kraclou 2 (1.85) Isto vazi kao za prethodni par, s tim da je Kraclou poznat kao fenomenalan kvalifikacioni vozac, tako da i ovde nema dileme.


  • 0

#1865 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,837 posts

Posted 08 August 2015 - 09:25

Zna li neko, nosi li peto mesto na SP u vaterpolu nešto? Mislim na plasman na OI pre svega.


  • 0

#1866 calisthenics routine

calisthenics routine
  • Members
  • 8,407 posts

Posted 08 August 2015 - 09:40

Zna li neko, nosi li peto mesto na SP u vaterpolu nešto? Mislim na plasman na OI pre svega.

Plasman na OI samo prva dva mesta, u ovom slucju prva tri jer smo mi vec chekirali vizu.
E, sad, da l' peto mesto ima neki benefit u vidu nekog dodatnog kvalifikacionog turnira ... nem'pojma :)

Edit: slovo

Edited by cypress, 08 August 2015 - 09:41.

  • 0

#1867 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 08 August 2015 - 09:40

Zna li neko, nosi li peto mesto na SP u vaterpolu nešto? Mislim na plasman na OI pre svega.

ne donosi, trece mesto donosi OI


  • 0

#1868 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,837 posts

Posted 08 August 2015 - 09:54

Ok, hvala.

 

Naleteo na neki tip na netu Crna Gora - Mađarska više od 18.5 pa me zanimalo kakva je tu situacija.


  • 0

#1869 blokovionline

blokovionline
  • Members
  • 1,095 posts

Posted 26 August 2015 - 12:56

Neko igra atletiku? Vidim da je ima u ponudi u par kladza?


  • 0

#1870 blokovionline

blokovionline
  • Members
  • 1,095 posts

Posted 24 September 2015 - 14:56

Dugo pratim ragbi tj. volim da gledam, pa sam odlucio da se malo kladim na ovo Svetsko Prvenstvo. Nisam vrhunski poznavalac, ali cu ostavljati ovde neke tipove na manje i srednje uloge.

 

Za danas igram

 

Novi Zeland Namibija Hend I poluvreme (-40,5)  H2

 

Novi Zeland je definitivno jedan od favorita u grupi C, kao i za ulazak prvih cetiri te je jasno da je njegova uloga favorita u ovom mecu.  Namibija je totalni autsajder ovde, a to mozete videti ako izanalizirate njene rezultate sa prethodnih takmicenja koje je igrala, kao i sa proslog Svetskog prvenstva. Za ovaj hendikep sam se odlucio iz vise razloga. Prvi ovo je stvarno veliki broj poena za ragbi (da ne objasnjavam poene u istom), drugo Novi Zeland je vec odigrao jednu utakmicu (namucio se protiv Argentine koja je mnogo bolja od Namibije) i na kraju i meceve koje je Namibija na proslom svetskom kupu gubila za rezultati 87:0 81:7 ova granica nije predjena u prvom poluvremenu. Ukratko trenutno je Novi Zeland umorniji od Namibije i verovatno ce ih u potpunosti slomiti u drugom poluvremenu, mada se vec u prvom njihova pobeda nece dovoditi u pitanje. Poluvremena u ragbiju traju po 40 minuta, pa imajte i to u vidu zbog broja poena. Prenos tekme bice na SK4, a ovi kanali i prenose se utakmice sa Svetskog Prvenstva. Nadam se da ce mi se jos koji entuzijasta prikljuciti u ovom tipovanju. Pokusacu da dobijem i neke bolje info od drugara ragbista. :kece:


  • 0

#1871 Markovic_CZ

Markovic_CZ
  • Members
  • 2,353 posts

Posted 24 September 2015 - 17:58

Izraelski rukomet, prva liga, prvo kolo

MK Hulon - Bnei Herzliya  tip 2 kvota 1.75

Poklon kvota... 9/10 



p.s. Ima da se igra na bet365 ko ima nalog neka iskoristi ovaj poklon

 

 

 


 


  • 0

#1872 blokovionline

blokovionline
  • Members
  • 1,095 posts

Posted 24 September 2015 - 20:50

Dugo pratim ragbi tj. volim da gledam, pa sam odlucio da se malo kladim na ovo Svetsko Prvenstvo. Nisam vrhunski poznavalac, ali cu ostavljati ovde neke tipove na manje i srednje uloge.

 

Za danas igram

 

Novi Zeland Namibija Hend I poluvreme (-40,5)  H2

 

Novi Zeland je definitivno jedan od favorita u grupi C, kao i za ulazak prvih cetiri te je jasno da je njegova uloga favorita u ovom mecu.  Namibija je totalni autsajder ovde, a to mozete videti ako izanalizirate njene rezultate sa prethodnih takmicenja koje je igrala, kao i sa proslog Svetskog prvenstva. Za ovaj hendikep sam se odlucio iz vise razloga. Prvi ovo je stvarno veliki broj poena za ragbi (da ne objasnjavam poene u istom), drugo Novi Zeland je vec odigrao jednu utakmicu (namucio se protiv Argentine koja je mnogo bolja od Namibije) i na kraju i meceve koje je Namibija na proslom svetskom kupu gubila za rezultati 87:0 81:7 ova granica nije predjena u prvom poluvremenu. Ukratko trenutno je Novi Zeland umorniji od Namibije i verovatno ce ih u potpunosti slomiti u drugom poluvremenu, mada se vec u prvom njihova pobeda nece dovoditi u pitanje. Poluvremena u ragbiju traju po 40 minuta, pa imajte i to u vidu zbog broja poena. Prenos tekme bice na SK4, a ovi kanali i prenose se utakmice sa Svetskog Prvenstva. Nadam se da ce mi se jos koji entuzijasta prikljuciti u ovom tipovanju. Pokusacu da dobijem i neke bolje info od drugara ragbista. :kece:

Kasa.  :kece: 


  • 0

#1873 blokovionline

blokovionline
  • Members
  • 1,095 posts

Posted 02 October 2015 - 15:04

Zao mi je sto diskusija na temu Svetskog kupa u ragbiju nije zazivela. Meni je trenutno skor 3/4, sve sam igrao singlove, dakle u plusu sam. Nazalost nisam stizao da ovde ostavljam analize svih tekmi koje sam igrao.

 

Za danas igram

 

Novi Zeland Gruzija (-64.5) H2 kvota 1,80

 

NZ je top tim i jedan od favorita za osvajanje Svetskog Kupa, ali nemojte da vas zavara Gruzija. Oni su evropska nacija u usponu sto se tice ragbija. Argentina ih je pregazila u zadnjem mecu 50:7, ali ko je gledao tekmu zna da se to desilo tek u drugom poluvremenu kad im je najbolji igrac dobio zuti karton (10 minuta van igre) i tada su primili tri eseja (tj. Argentina je postigla tri eseja i realizovala tri poena). NZ ce ovo odrati lagano, postici ce i cetiri eseja kako bi imali i bonus poen, ali zbog povreda nece gurati da dobiju sa recimo 70 razlike. Gruzija ce gledati da ostavi sto bolji utisak i sto skuplje proda svoju kozu. Oni nemaju sta da kalkulisu, tesko ce proci 1/4 finala dakle ne moraju da se stede zbog povreda. Bas zbog svega navedenog Meridian je izbacio hendikepe na I poluvreme i ostavio ogranicen broj igara za ovu tekmu. Mislim da ce NZ dobiti za 40ak razlike. Ukupan broj poena ne bih prognozirao, mada imate solidnu analizu na jednom od poznatih kladionicarskih foruma. Tekma pocinje u 21:00h, pa srecno ko gleda i prati.


  • 0

#1874 blokovionline

blokovionline
  • Members
  • 1,095 posts

Posted 02 October 2015 - 23:30

Zao mi je sto diskusija na temu Svetskog kupa u ragbiju nije zazivela. Meni je trenutno skor 3/4, sve sam igrao singlove, dakle u plusu sam. Nazalost nisam stizao da ovde ostavljam analize svih tekmi koje sam igrao.

 

Za danas igram

 

Novi Zeland Gruzija (-64.5) H2 kvota 1,80

 

NZ je top tim i jedan od favorita za osvajanje Svetskog Kupa, ali nemojte da vas zavara Gruzija. Oni su evropska nacija u usponu sto se tice ragbija. Argentina ih je pregazila u zadnjem mecu 50:7, ali ko je gledao tekmu zna da se to desilo tek u drugom poluvremenu kad im je najbolji igrac dobio zuti karton (10 minuta van igre) i tada su primili tri eseja (tj. Argentina je postigla tri eseja i realizovala tri poena). NZ ce ovo odrati lagano, postici ce i cetiri eseja kako bi imali i bonus poen, ali zbog povreda nece gurati da dobiju sa recimo 70 razlike. Gruzija ce gledati da ostavi sto bolji utisak i sto skuplje proda svoju kozu. Oni nemaju sta da kalkulisu, tesko ce proci 1/4 finala dakle ne moraju da se stede zbog povreda. Bas zbog svega navedenog Meridian je izbacio hendikepe na I poluvreme i ostavio ogranicen broj igara za ovu tekmu. Mislim da ce NZ dobiti za 40ak razlike. Ukupan broj poena ne bih prognozirao, mada imate solidnu analizu na jednom od poznatih kladionicarskih foruma. Tekma pocinje u 21:00h, pa srecno ko gleda i prati.

Kasa. :krsta:


  • 1

#1875 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 07 October 2015 - 13:10

Na manji ulog Lowen-Kiel 1 1.40

 

Nije neka kvota, ali zaista Kiel ima najslabiju ekipu u zadnjih xy godinama, plus im se povredio glavni odbrambeni igrač.

 

 

24-20 kraj.


Edited by realno *W, 08 October 2015 - 12:37.

  • 0