Jump to content


Photo
- - - - -

Medjuljudski odnosi


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
323 replies to this topic

#301 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 16 December 2011 - 22:34

taj sto j epucao u Belgiji... verovatno je bio usamljeni ludak sa kojim niko nije razgovarao... to je zbo kapitalizma... stedi se na lekovima i medjuljudski odnosi su losi

poznavao sam coveka u Antverpenu... odlazio je na stanicu da bi io sa ljudima, da ne bude sam...

s tobom bas ne vrijedi. kako god, ti navodis vodu na svoj mlin. sto kazu stari ljudi, ti bi (s oprostenjem) i u govnetu nasao zdravo zrno kukuruza. samo je kod tebe obrnuto.

#302 honey

honey
  • Members
  • 1,277 posts

Posted 16 December 2011 - 22:54

ali generalno ljudi ne jebu vise takve vijesti, sve nas je vise koje takve vijesti ostavljaju hladnim, slusamo sa pola paznje ili kazemo nesto tek reda radi: jao strasno, ujbt, grozno i minut iza toga, ma ni minut pogled i misli nam odvuce nesto drugo. jedino nas zabrine ako mecka zaigra pred nasim vratima.

Nije to Rote. Ispisali smo se na norveskoj tragediji, pa smo se malo ispucali i ispraznili i sad ne znamo sta bi vise rekli. Pitali smo se zasto i kako, da li je imao saucesnike, analizirali njegov manifest i zakone, pitali se da li je lud...i na kraju ne bi nista, mentalno neuravnotezen i to je to. I od tad nemamo sta da kazemo, a pogotovo da analiziramo ovog novog monsturma koji vise nije ziv.

sto kazu stari ljudi, ti bi (s oprostenjem) i u govnetu nasao zdravo zrno kukuruza. samo je kod tebe obrnuto.

Ma da kod naseg Sapunara, taj sto je pucao on je u stvari jadan, njega treba zaliti <_<
Blame mom, blame dad, blame society, blame capitalism, just don't you dare blame poor nobody-wanted-to-talk-to-me...

Mnogo si se smracio sapunar od kad te pustise iz bajbokane.Ja bejah protiv, ali oni veruju da su bile vaspitne mere u pitanju.
Eto sad rezultata.cvrc.

Hoce to od gledanja crtanih filmova

http://www.youtube.com/watch?v=nzXKWKaxt3c

#303 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 16 December 2011 - 22:58

s tobom bas ne vrijedi. kako god, ti navodis vodu na svoj mlin. sto kazu stari ljudi, ti bi (s oprostenjem) i u govnetu nasao zdravo zrno kukuruza. samo je kod tebe obrnuto.


Da mu kazes napolju pada sneg on bi dosao sa "to je zbog kapitalizma, losi su medjuljudski odnosi pa vam je hladno, nemate s kim da se druzite" B-)

#304 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 16 December 2011 - 23:06

Nije to Rote. Ispisali smo se na norveskoj tragediji, pa smo se malo ispucali i ispraznili i sad ne znamo sta bi vise rekli. Pitali smo se zasto i kako, da li je imao saucesnike, analizirali njegov manifest i zakone, pitali se da li je lud...i na kraju ne bi nista, mentalno neuravnotezen i to je to. I od tad nemamo sta da kazemo, a pogotovo da analiziramo ovog novog monsturma koji vise nije ziv.

nekako sam znao da ces se ti javiti. haj dobro, ako je tako, manje me strah i tuga hvataju. :) zapravo i ovaj je ''lud'', ma sta to znacilo ustvari. i ja sam jbg, pa mi takve stvari ne padaju na pamet (da zlo ne cuje kuc, kuc, kuc....... ko je?) Pratio sam ovaj slucaj. Tip je dobio 58 mjeseci zatvora zbog posjedovanja enormne kolicine oruzja, izmedju ostalog i raketnih sistema tipa ''zolja'' kalasnjikova, eksploziva, 2800 biljki marihuane i ostalog. Proces ( da li zalba, jbm li ga) mu je bio jos u toku, ali policijski zvanicnici tvrde da nije u pitanju ni sudski proces (pa ni eventualna ''odmazda'') a ni teroristicki akt. sto ce reci ''samo'' lud. ejbg sad, sapunaru je to dovoljno da njega kao i razumije, a bebu koja je izmedju ostalih poginula shvata kao sta? to nam nije rekao.

#305 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 17 December 2011 - 00:45

nekako sam znao da ces se ti javiti. haj dobro, ako je tako, manje me strah i tuga hvataju. :) zapravo i ovaj je ''lud'', ma sta to znacilo ustvari. i ja sam jbg, pa mi takve stvari ne padaju na pamet (da zlo ne cuje kuc, kuc, kuc....... ko je?) ... ejbg sad, sapunaru je to dovoljno da njega kao i razumije, a bebu koja je izmedju ostalih poginula shvata kao sta? to nam nije rekao.


Znas kako Rott, sta vise reci na ovakvo ludilo, nekako procitas - uzasnes se i sta reci na to? Meni je bilo losije na decake od 17 i 15 godina, ne da ja nesto ocenjujem vrednost nego onaj detalj da su izasli sa ispita mi je bio tragican. Ali mi je zao a i ne prica mi se o tome. Mislim nesto mogao je i da se ubije a da nikog ne povredi.

Sapunar mi samo prlja citavu stvar sa svojim izjavama.

#306 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 17 December 2011 - 01:14

Znas kako Rott, sta vise reci na ovakvo ludilo, nekako procitas - uzasnes se i sta reci na to? Meni je bilo losije na decake od 17 i 15 godina, ne da ja nesto ocenjujem vrednost nego onaj detalj da su izasli sa ispita mi je bio tragican. Ali mi je zao a i ne prica mi se o tome. Mislim nesto mogao je i da se ubije a da nikog ne povredi.




Ali to mu nije bila ideja Andjo...ideja je bila da druge povredi zato sto je njemu lose.
Jos jedan slucaj gde su socijalne sluzbe zakazale.
Neke ljude zaista ne treba spasavati...ali to se uvek kasno shvati.

#307 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 17 December 2011 - 01:24

Ali to mu nije bila ideja Andjo...ideja je bila da druge povredi zato sto je njemu lose.
Jos jedan slucaj gde su socijalne sluzbe zakazale.
Neke ljude zaista ne treba spasavati...ali to se uvek kasno shvati.


Znam, samo bi nekako volela da kad je neko lud bude lud za sebe. Na zalost obicno to nije slucaj.

#308 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 17 December 2011 - 01:28

Znam, samo bi nekako volela da kad je neko lud bude lud za sebe. Na zalost obicno to nije slucaj.



Takvi obicno stradaju negde u tisini, niko za njih ne zna...ima ih naravno mnogo vise .
Neko mrzi sebe, a neko citav svet-kao uostalom i na forumu, malom svetu. :D

#309 Rale 84

Rale 84
  • Members
  • 186 posts

Posted 17 December 2011 - 07:14

Znam, samo bi nekako volela da kad je neko lud bude lud za sebe. Na zalost obicno to nije slucaj.



Lude osobe su su neretko i ljute.Ljute na one za koje smatraju da su odgovorne za njihovo stanje.
Sve to vazi ako "luda" osoba ima samosvesti i osecaja za realno sagledavanje svog stanja .

Edited by Rale 84, 17 December 2011 - 08:39.


#310 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 18 December 2011 - 23:25

a sve je vise i onih sto umiru sami i na kraju nadju samo kostur....



#311 Rale 84

Rale 84
  • Members
  • 186 posts

Posted 19 December 2011 - 01:37

a sve je vise i onih sto umiru sami i na kraju nadju samo kostur....



e...nemoj da mrachish .Posted Image

Edited by Rale 84, 19 December 2011 - 07:39.


#312 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 25 December 2011 - 15:40

Ne znam da li je već negde bilo, ali mislim da se može ticati ove teme.

Kina: Dan kada je humanost umrla

Umrla pregažena devojčica u Kini

Tuga...



:o

jebeno neverovatno! jebeno, jebeno, jebeno neverovatno! :ph34r: :ph34r: :ph34r:

I kod nas ...

http://www.b92.net/i...6&nav_id=568592

#313 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 26 December 2011 - 20:11

Kako Freud tvrdi, kultura nam je nametnuta,

Mozda je Sigi tu pogresio? :o

#314 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 03 January 2012 - 10:33

tuzno je u sta se pretvorio ovaj topik, svi veruju da im medjuljudski odnosi u stvari i nisu vazni, da se isti mogu kupiti



vecina mladih danas kupuje te medjuljudske odnose. Jedan mladi kolega mi tvrdi da bez novca ne moze imati prijatelje, ako ne izlazi i ako ne trosi na sampanjac koji se sluzi u kibli i stavljaju se prskalice. To je, kazu situacija u elitnim klubovima i to je jedini nacin da upozna devojke izvan ravni narodne muzike



svi samo sednu u kola i idu negde. I zato ih nema vikendom, i zato se ne druze



#315 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 03 January 2012 - 11:57

tuzno je u sta se pretvorio ovaj topik, svi veruju da im medjuljudski odnosi u stvari i nisu vazni, da se isti mogu kupiti



vecina mladih danas kupuje te medjuljudske odnose. Jedan mladi kolega mi tvrdi da bez novca ne moze imati prijatelje, ako ne izlazi i ako ne trosi na sampanjac koji se sluzi u kibli i stavljaju se prskalice. To je, kazu situacija u elitnim klubovima i to je jedini nacin da upozna devojke izvan ravni narodne muzike



svi samo sednu u kola i idu negde. I zato ih nema vikendom, i zato se ne druze



Vecina mladih, a bogami i starijih, ni ne zna sta je druzenje. Danas ces pre videti klince kako lajkuju jedan drugom status na FB nego da pice fucu ili basket iza zgrade. Za novaka sam imao spontano okupljeno drustvo: dosli na vrata sa pricom "E, gde si, bre matori PTM ;)", odvalismo gitare do bola, hanume nas psovale zbog zahebavanja, u ponoc odvalili takticno-pokaznu vezbu "Nova Godina 2011" tako dobro da bi nam i Nato pozavideo :ph34r:, vratili se unutra i nastavili da pichimo po djitrama do jutra. Obzirom na popijenu kolicinu derivata srpskih vocnjaka i izedenih plodova tora, spremim im masan domaci burek - cisto da se resetujemo, pa udarimo opet :D. Ne znam samo sto su deca pizdela kad sam iskljucio internet od 01:00, ali su se vrlo brzo uklopila u stimung? ;) BTW. Bilo je uzivanje gledati decu kako pice basket na terenu u 5 ujutro, a matori navijaci navijaju :ajme: