Jump to content


Photo

Najbolji srpski fudbaler 2010 (glasanje!)


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
190 replies to this topic

Poll: Najbolji srpski fudbaler 2010 (glasanje!) (166 member(s) have cast votes)

Najbolji srpski igrac 2010

  1. Zdravko Kuzmanović (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. Neven Subotić (5 votes [2.82%])

    Percentage of vote: 2.82%

  3. Dejan Stanković (20 votes [11.30%])

    Percentage of vote: 11.30%

  4. Miloš Krasić (48 votes [27.12%])

    Percentage of vote: 27.12%

  5. Milan Jovanović (2 votes [1.13%])

    Percentage of vote: 1.13%

  6. Nemanja Vidić (64 votes [36.16%])

    Percentage of vote: 36.16%

  7. Zoran Tošić (4 votes [2.26%])

    Percentage of vote: 2.26%

  8. Branislav Ivanović (15 votes [8.47%])

    Percentage of vote: 8.47%

  9. Andrija Kaluđerović (3 votes [1.69%])

    Percentage of vote: 1.69%

  10. Aleksandar Kolarov (1 votes [0.56%])

    Percentage of vote: 0.56%

  11. Dragan Mrđa (1 votes [0.56%])

    Percentage of vote: 0.56%

  12. Mladen Krstajić (14 votes [7.91%])

    Percentage of vote: 7.91%

Vote

#31 milan1988

milan1988
  • Members
  • 727 posts

Posted 20 December 2010 - 20:58

Само један гробар за Видића, толико о објективности :D

pa ja sam grobar, pa pogledajte koje sam igrace stavio na listu :lol+:
osim Krstajica i Tosica nijedan Partizanovac
to je objektivnost :)

#32 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 20 December 2010 - 21:03

Vidic bez premca. Cini se da ga ljudi olako preskacu samo zato sto je odigrao na istom nivou kao i prethodnih godina (jedino sto mu se malo povecao broj kikseva u reprezentaciji), pa ispade nista posebno. Kad ga uporedim sa Krasicem, nebo i zemlja, pogotov sto je drugi odigrao pola godine u Rusiji. Cak i u ovoj drugoj polusezoni gde je fantasticno igrao, on je bio tu negde na Vidicevom nivou.

Jedini konkurent po meni je Dejan Stankovic, zbog osvojenih trofeja ove sezone. Medjutim, moje misljenje o njegovim igrackim kvalitetima znacajno odudara od onog sto brojke govore i treneri misle, tako da ja dileme nisam imao :lol+:

#33 mlatko

mlatko
  • Members
  • 1,159 posts

Posted 20 December 2010 - 21:04

Dvoumio sam se izmedju krasica i stankovica pa glasao za krstaju! :)
Zezam se,Bane Ivanovic!

I ja isto glasao za Nemanju Vidica!
























:lol+:



Al' ljudi, ozbiljno, kapiten u MU...!
samo ne znam jel redovno ili samo ponekad?

#34 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 20 December 2010 - 21:08

Al' ljudi, ozbiljno, kapiten u MU...!
samo ne znam jel redovno ili samo ponekad?


jel se sprdash?

#35 mlatko

mlatko
  • Members
  • 1,159 posts

Posted 20 December 2010 - 21:24

jel se sprdash?


Zasto bi se/kako bi se mogao sprdati?

#36 VMJunior

VMJunior
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 20 December 2010 - 21:33

Nemanja Vidic naravno..Daleko,daleko iznad ostalih...

Kakav crni Dejan Stankovic,prevara najobicnija..
Ne morate odmah da me napadate,to je moje misljenje i imam pravo na njega..Treneri Lacija,Intera i reprezentacije znaju bolje od mene,zato su i bili treneri takvih klubova i nacionalnog tima a ja sam obican ljubitelj fudbala..Oni vide to kod njega sto ja ne vidim.

#37 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 20 December 2010 - 21:39

Zasto bi se/kako bi se mogao sprdati?


pa to..ponekad kapiten

#38 teoNS

teoNS
  • Members
  • 4,663 posts

Posted 20 December 2010 - 23:22

Само један гробар за Видића, толико о објективности :D

Nije nista osvojio. :D Mozda da ga izglasamo zato sto je od "coveka sa ruznom prosloscu" napravio heroja u meca sa Nemcima. :lol+:
Bane ( vazan sraf u osvajacu PL i FA Cupa) ,mada su na SP svi pokazali svoju klasu. :) Lako je u timu sa Rooneyem, Drogbom, Sneijderom, Eto'om... :D
Nije ni Deki bio za bacanje, Specijalni ga je pametno koristio, a i sve je osvojio.

#39 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 21 December 2010 - 00:35

Vidic bez premca. Cini se da ga ljudi olako preskacu samo zato sto je odigrao na istom nivou kao i prethodnih godina (jedino sto mu se malo povecao broj kikseva u reprezentaciji), pa ispade nista posebno. Kad ga uporedim sa Krasicem, nebo i zemlja, pogotov sto je drugi odigrao pola godine u Rusiji. Cak i u ovoj drugoj polusezoni gde je fantasticno igrao, on je bio tu negde na Vidicevom nivou.

Jedini konkurent po meni je Dejan Stankovic, zbog osvojenih trofeja ove sezone. Medjutim, moje misljenje o njegovim igrackim kvalitetima znacajno odudara od onog sto brojke govore i treneri misle, tako da ja dileme nisam imao :lol+:

Arsenije Pešić

#40 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 21 December 2010 - 01:08

Nije nista osvojio. :D Mozda da ga izglasamo zato sto je od "coveka sa ruznom prosloscu" napravio heroja u meca sa Nemcima. :lol+:
Bane ( vazan sraf u osvajacu PL i FA Cupa) ,mada su na SP svi pokazali svoju klasu. :) Lako je u timu sa Rooneyem, Drogbom, Sneijderom, Eto'om... :D
Nije ni Deki bio za bacanje, Specijalni ga je pametno koristio, a i sve je osvojio.


Vidic je za par klasa bolji stoper od Ivanovica..

Da li sam ja jedini koji misli da Bane uopste nije koristan kao bek? Slab u ofanzivi, a tesko moze da se nosi sa brzim krilima..

Vidic vec najmanje godinu dana krpi odbranu, igra sa kim stigne (Ferdinand, Brown, O'shea, Evans, ovaj sto ne mogu da se setim kako se zove), odbrana izgleda odlicno, sto je iskljucivo njegova zasluga.

#41 Vlax

Vlax
  • Members
  • 3,869 posts

Posted 21 December 2010 - 02:40

A gde je novopeceni Srbin na listi?! :lol+:

#42 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 21 December 2010 - 09:01

Vidić je definitivno najbolji bio u prethodnih godinu dana, ali kada se glasa uvek se u obzir uzimaju i trofeji, a onda je Deki bez premca. Ja se ne sećam da je nekad za najboljeg igrača Evrope npr. bio izabran neki igrač koji nije uzeo neki ozbiljan trofej.

#43 FCV NS

FCV NS
  • Members
  • 499 posts

Posted 21 December 2010 - 10:27

Vidić je definitivno najbolji bio u prethodnih godinu dana, ali kada se glasa uvek se u obzir uzimaju i trofeji, a onda je Deki bez premca. Ja se ne sećam da je nekad za najboljeg igrača Evrope npr. bio izabran neki igrač koji nije uzeo neki ozbiljan trofej.


Kako se ne sećaš Diego Forlán na poslednjem Svetskom Prvenstvu je uzeo trofej za najboljeg igrača iako je reprezentacija Urugvaja bila 4.

#44 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 21 December 2010 - 10:54

Kako se ne sećaš Diego Forlán na poslednjem Svetskom Prvenstvu je uzeo trofej za najboljeg igrača iako je reprezentacija Urugvaja bila 4.

Namerno sam rekao "Evrope npr", jer se turniri gledaju drugačije. Pričam o najboljem igraču u jednoj godini, da li na Svetu, u Evropi ili sl.

#45 Astor

Astor
  • Members
  • 192 posts

Posted 21 December 2010 - 11:14

Glas za Dekija samo zbog titula osvojenih ove godine...
Mada realno najbolji srpski fudbaler već duže je Nemanja Vidić, a ove polusezone Krasić razbija...