Jump to content


Photo

Najbolji srpski fudbaler 2010 (glasanje!)


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
190 replies to this topic

Poll: Najbolji srpski fudbaler 2010 (glasanje!) (166 member(s) have cast votes)

Najbolji srpski igrac 2010

  1. Zdravko Kuzmanović (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. Neven Subotić (5 votes [2.82%])

    Percentage of vote: 2.82%

  3. Dejan Stanković (20 votes [11.30%])

    Percentage of vote: 11.30%

  4. Miloš Krasić (48 votes [27.12%])

    Percentage of vote: 27.12%

  5. Milan Jovanović (2 votes [1.13%])

    Percentage of vote: 1.13%

  6. Nemanja Vidić (64 votes [36.16%])

    Percentage of vote: 36.16%

  7. Zoran Tošić (4 votes [2.26%])

    Percentage of vote: 2.26%

  8. Branislav Ivanović (15 votes [8.47%])

    Percentage of vote: 8.47%

  9. Andrija Kaluđerović (3 votes [1.69%])

    Percentage of vote: 1.69%

  10. Aleksandar Kolarov (1 votes [0.56%])

    Percentage of vote: 0.56%

  11. Dragan Mrđa (1 votes [0.56%])

    Percentage of vote: 0.56%

  12. Mladen Krstajić (14 votes [7.91%])

    Percentage of vote: 7.91%

Vote

#61 FCV NS

FCV NS
  • Members
  • 499 posts

Posted 21 December 2010 - 15:26

briga mi za warn-ove i za ban-ove, ali ja moram da kazem da je ovo sramno !!
Kako li vas nije sramota od samih vas, letos ste pljuvali tog Krasica kad vam je bila u pitanju reprezentacija sad vam je kao idealan samo zato da ne bude Vidic najbolji onda glasate... Je l' da da je Ivanovic bolji Vidica !?!?
A Stankovic (prvak evrope i sveta, izabran u najbolji tim u istoriji italijanske lige)...Krasic dao 3 gola za Juventus i sad je najbolji !!
Ne, mislim da gresim, onima kojima su glasali za Krasica nije bitno da on bude mnogo dobar ili najbolji, vazno je da bude bolji od Vidica (ZASTO !?), tj da Vidic ne bude najbolji..

Ovo je kao da je na glasanju Clyde Drexler bio bolji od Jordan-a...


Glasanje je lična i moralna stvar svakog pojedinca, a ne obaveza. Bez potrebe si sebe doveo u ćorsokak.

#62 Torshavn

Torshavn
  • Members
  • 1,897 posts

Posted 21 December 2010 - 16:17

Milos Krasic, naravno! Ne zato sto je nas, vec zato sto je najbolji. A da ne govorimo o tome da je mali broj stopera koji su dobili zlatnu loptu ... jednostavno, zanimljiviji su vezni igraci i napadaci ...

#63 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Posted 21 December 2010 - 16:34

Milos Krasic, naravno! Ne zato sto je nas, vec zato sto je najbolji. A da ne govorimo o tome da je mali broj stopera koji su dobili zlatnu loptu ... jednostavno, zanimljiviji su vezni igraci i napadaci ...


Ozbiljni argumenti zaista. :lol+: Nemam nista protiv Krase, naprotiv. jedan sam od retkih koji ga je "branio" tokom mondijalske groznice, ali nije jos uvek ni blizu Vidiceve klase. U poslednjih 12 meceva kada je Vidic igrao Mancester je na 10 ostao nesavladan iako su se njegovi partneri u odbrani menjali. Ne bih rekao da je to slucajnost.

#64 AleksandarSRB

AleksandarSRB
  • Members
  • 6,081 posts

Posted 21 December 2010 - 16:47

Ozbiljni argumenti zaista. :) Nemam nista protiv Krase, naprotiv. jedan sam od retkih koji ga je "branio" tokom mondijalske groznice, ali nije jos uvek ni blizu Vidiceve klase. U poslednjih 12 meceva kada je Vidic igrao Mancester je na 10 ostao nesavladan iako su se njegovi partneri u odbrani menjali. Ne bih rekao da je to slucajnost.


a vidic se proslavio na SP? :lol+:

#65 milan1988

milan1988
  • Members
  • 727 posts

Posted 21 December 2010 - 16:54

@AleksandarSRB
Auuu svaka ti cast za kometar druze :lol+:

#66 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Posted 21 December 2010 - 16:58

a vidic se proslavio na SP? :lol+:


Kakve sad to veze ima? "Pljuvalo" se po reprezentativcima na SP-u samo tako bez izuzetka. Vidic igra jaca takmicenja od Krasica (PL i LS) i igra u daleko jacoj ekipi. I Messi je podbacio u Africi pa se skoro svi slazemo da je najbolji na planeti.

Edited by ZvezdaIznadSvega, 21 December 2010 - 16:59.


#67 AleksandarSRB

AleksandarSRB
  • Members
  • 6,081 posts

Posted 21 December 2010 - 17:05

Kakve sad to veze ima? "Pljuvalo" se po reprezentativcima na SP-u samo tako bez izuzetka. Vidic igra jaca takmicenja od Krasica (PL i LS) i igra u daleko jacoj ekipi. I Messi je podbacio u Africi pa se skoro svi slazemo da je najbolji na planeti.


pa kako nema veze?
jel si ti spomenuo SP ili ja?
Krasic je bio los na SP,cinjenica.
Vidic-nista epohalnije nije odigrao,uostalom kao cela ekipa.Zato smo i prosli kako smo prosli.
Dalje,spominje odbranu MU na celu sa Vidicem u poslednjih 12 utakmica.Slazem se,odlican je.Glupo bi bilo osporavati.
Ali ne spominjes u isto vreme Krasicevu statistiku.
13 utakmica,4 gola,5 asistencija.
I to nakon sto je promenuo klub.
Ne secam se da se neki nas igrac tako brzlo prilagodio novoj sredini kao on...a da je pri tom otisao u velik klub,sto Juventus svakako jeste.

#68 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 21 December 2010 - 17:11

13 utakmica,4 gola,5 asistencija.
I to nakon sto je promenuo klub.
Ne secam se da se neki nas igrac tako brzlo prilagodio novoj sredini kao on...a da je pri tom otisao u velik klub,sto Juventus svakako jeste.

Да aли није се баш прославио у првом делу 2010 у ЦСКА...

#69 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 21 December 2010 - 17:13

Jednostavno - razlicita klasa.

Vidic - vrhunski stoper, u jednom od najjacih klubova u najjacoj ligi

Krasic - prosecno krilo u dobroj formi, u trenutno prosecnom klubu, u nikad slabijoj italijanskoj ligi.

Kao sto neko rece, ovo je glasanje i svako ima pravo na svoj izbor.

#70 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Posted 21 December 2010 - 17:21

Да aли није се баш прославио у првом делу 2010 у ЦСКА...


Nije ni Nemanja zbog povrede. Ali nije ni bitno, sto kaze Meda razlicita klasa u ovom momentu, sto ne znaci da ne zelim Krasicu da jednog dana bude u toj "eliti" pa i prevazidje Nemanju sto da ne.

#71 AleksandarSRB

AleksandarSRB
  • Members
  • 6,081 posts

Posted 21 December 2010 - 17:32

Jednostavno - razlicita klasa.

Vidic - vrhunski stoper, u jednom od najjacih klubova u najjacoj ligi

Krasic - prosecno krilo u dobroj formi, u trenutno prosecnom klubu, u nikad slabijoj italijanskoj ligi.

Kao sto neko rece, ovo je glasanje i svako ima pravo na svoj izbor.


italijanska liga jeste slabija od premijer lige,tu nema zbora.
ali da je juve prosecan klub :lol+: :) :D
uz to,tim iz nikad slabije ita lige osvoji LS.
ako je krasic prosecno krilo,reci mi ko je top krilo u svetu ove godine?
ji sung park,ronaldo,ili?
nije lepo braniti svoju tezu da je vidic najbolji(stvar izbora),tako sto ces popljuvati drugog igraca

#72 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 21 December 2010 - 17:34

Nije ni Nemanja zbog povrede. Ali nije ni bitno, sto kaze Meda razlicita klasa u ovom momentu, sto ne znaci da ne zelim Krasicu da jednog dana bude u toj "eliti" pa i prevazidje Nemanju sto da ne.


Ma kakva elita.. Ovo je vrhunac njegove karijere i bolje od ovog, da se ne lazemo, ne moze. Ja sam, iskreno, ocekivao vise od njega, pre par godina.

Predvidjao sam mu istu sudbinu kao Lanetu u L'poolu. Pogresio sam, ali je ipak jedan od glavnih faktora nikad slabija liga..

#73 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 21 December 2010 - 17:38

italijanska liga jeste slabija od premijer lige,tu nema zbora.
ali da je juve prosecan klub :lol+: :) :D
uz to,tim iz nikad slabije ita lige osvoji LS.
ako je krasic prosecno krilo,reci mi ko je top krilo u svetu ove godine?
ji sung park,ronaldo,ili?
nije lepo braniti svoju tezu da je vidic najbolji(stvar izbora),tako sto ces popljuvati drugog igraca


Ne citas - trenutno prosecan klub. Ne osvajaju nista vec godinama, malo, malo pa se raspadnu, nisu konkurentni..

Ja ne pljujem Krasica, vec sam realan. On je (da ne kazem prosecno) solidno krilo i nikad nece moci da bude vrhunski igrac.

Top krila su - Messi, Ronaldo, Bale, Ribery, Robben..

I igraci kao sto su Malouda, Nani i slicnog kvaliteta su ipak klasa za njega, a kamoli gore pomenuti.

Budi realniji - Tosic igra fantasticno, ne moze se reci da je Krasic nesto puno bolji igrac od njega, a Bambi nije mogao da se izbori ni da bude medju 20 u Man Utd-u (pored krila kao sto su Park, Valencia, koji ipak nisu svetska klasa)

Edited by medobrundo, 21 December 2010 - 17:41.


#74 AleksandarSRB

AleksandarSRB
  • Members
  • 6,081 posts

Posted 21 December 2010 - 17:48

Ne citas - trenutno prosecan klub. Ne osvajaju nista vec godinama, malo, malo pa se raspadnu, nisu konkurentni..

Ja ne pljujem Krasica, vec sam realan. On je (da ne kazem prosecno) solidno krilo i nikad nece moci da bude vrhunski igrac.

Top krila su - Messi, Ronaldo, Bale, Ribery, Robben..

I igraci kao sto su Malouda, Nani i slicnog kvaliteta su ipak klasa za njega, a kamoli gore pomenuti


mozda je juve trenutno prosecan TIM,ali klub,nikako.
ne osvajaju nista zato sto su izbaceni iz lige u koju su se vratili 2007.

Osim Bejla i Mesija,ostale spominju samo u nekim aferama za kurvetine,vanbracnu decu,i povrede.
Pri tom ne kazem da je Milos bolji od njih,ali svakako pripada vrhu evro fudbala.

sve u svemu stvar ukusa.meni je krasic nas najbolji igrac ove godine i to je to.

#75 AlexDrago

AlexDrago
  • Members
  • 20 posts

Posted 21 December 2010 - 23:24

Pratim samo PL tako da je Bane logičan izbor. Verovatno dobro igraju i Krasić i Subotić ali slabija su to takmičenja.