Jump to content


Photo
- - - - -

Reprezentacija Srbije LIVE


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1448 replies to this topic

#1426 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 12 September 2010 - 19:08

Turska svojim nastupom nije samo ponizila, vec i debelo pokrala nase igrace. Veoma je tesko u javnim nastupima boriti se protiv kabadahija raznih vrsta i ne moze se uvek sklanjati, trpeti i cutati. Nekada je potrebno uzvratiti udarac. Na neki nacin poslati signal i njima i organizaciji pod cijim okriljem se takva svinjarija dogodila.

Ja sam prvi za to da prvo gledamo u svoje dvoriste i vec sam napisao da bi mi ono sinoc dobili da smo tim kakav zelimo da budemo. Ali nismo. Medjutim, to ne menja cinjenice o onome sto se nocas dogadjalo. I zato mislim da treba poslati poruku. Ona nece promeniti svet, ali bi bila primecena. Ne kazem da je ideja genijalna, sigurno ima boljih.

Ali da im treba uzvratiti, svakako. Jer to nije ponizenje koje se dogodilo u cetiri zida, nego na svetskoj pozornici nakon mnogo prolivenog znoja. A kada bi se moja virtuelna ideja ostvarila, siguran sam da bi bar malo promislili o sopstvenim postupcima pre nego sto ih ponove, mada me ni to naravno ne bi iznenadilo.


uzvratiti treba ali tako shto cemo protiv njih sledecu utakmicu odigrati sa 150 posto mogucnosti a ne bezhati sa postolja ili bacati im loptu u ruke,nije to nash fazon...vec sam rekao da su mene momci odushevili i ovo govno od utakmice za trece mesto i njihove medalje uopshte ne konstatujem...svetsko prvenstvo se zavrshilo sinoc,perfidnom kradjom sudija.

#1427 pazi,valjak gazi

pazi,valjak gazi
  • Members
  • 15,856 posts

Posted 12 September 2010 - 19:15

Moja baba ima uticaj taman toliki koliki ima i KSS, pa ti vidi.
A Turcima odlazi prva, poslednja i jedina generacija koja je ikad mogla da osvoji nešto. Zato su i uzeli da organizuju ovo prvenstvo, inače bi ih zabolelo da se akaju sa organizacijom ovako nečega. Zato su i uradili sve što su mogli, ne bi li njihovih "12 veličanstvenih" ili kako ih već zovu, najzad osvojili nešto. Ali osvojiće tuki i za 2-3 godine košarku niko pominjati neće u letnjim mesecima duž turske obale, sem kad tamo neki Srbi zatraže da se prebaci kanal dok igra njihova reporezentacija. Neka se raduju pobedama Efesa, Fenra i sl, reprezentacija im je završila karijeru.


Ne slazem se i ubedjen sam da ce Turci osvojiti medalju na EP sledece godine...Litvanci vrv zlato, nadam se mi bar srebro...Igrali smo losu odbranu citavo SP...i kad smo dobijali primali smo dosta poena, bez vrhunske odbrane se ne osvaja zlato (ispostavilo se ni medalja). Los skok je takodje bio primetan
Zanima me podatak za finale veceras, ko je koliko poena primio na svim utakmicama sampionata, ukupan broj...Turska-USA?

#1428 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 12 September 2010 - 19:19

Ja na sl. prvenstvu ocekujem zlato, spanija srebro a litvanci i slovenci se bore za bronzu.

#1429 feanorlfc

feanorlfc
  • Members
  • 9,648 posts

Posted 12 September 2010 - 19:20

Dok smo pobedjivali, lepo je bilo, ali sada mozemo da pogledamo unazad i da vidimo da smo previse zavisili od suta za tri poena. Litvanci su tako navikli da igraju, i za njih je normalno da im se igra na tome zasniva. Mi nismo takvi. Od svega sto smo videli na pripremama u eliminacijama, kada sam mislio da cemo izvuci nekog keca iz rukava, nesto nevidjeno, da cemo promeniti odbranu, nista se nije desilo... Teodosic, kao, IMO, najbolji plej Evrope, najbolji asistent, u eliminacijama nije opravdao ono sto smo ocekivali od njega. Svaka cast za onu trojku, svaka cast svima za fenomenalan sut, ali videli smo protiv Turske da kada sut stane, da smo bespomocni. Videli smo i veceras. Nismo odigrali dok sve nije bilo reseno niti jednom 2na2, a na tome treba da nam se najvise zasniva igra... razocaran sam, mnogo...

Teo je bas protiv Turske,pokazao kakav je plej,dvocifren broj asistencija je velika retkost za ovakva takmicenja. Dobro je vodio igru, imao je nekoliko preuranjenih suteva, ali to je ono sto se od njega ocekuje i sto Duda s namerom tolerise. Gusiti takvog igraca ravno je samoubistvu.

#1430 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 12 September 2010 - 19:20

Ja na sl. prvenstvu ocekujem zlato, spanija srebro a litvanci i slovenci se bore za bronzu.


Mozes da ocekujes i dijamante, ali nama trebaju bekovi...

Teodosic je malo...

#1431 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 12 September 2010 - 19:21

Svaka im chast svima. Jako sam tuzan. Mi, Srbi, smo kretenski narod. Neki od vashih komentara su za :) Litvanija je odlichna ekipa i zasluzili su medalju. Imamo buducnost, pamet u glavu. I da, Kapichkicu odlazi i povedi ostale nesposobnjakovice sa sobom!

#1432 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 12 September 2010 - 19:22

Teo je bas protiv Turske,pokazao kakav je plej,dvocifren broj asistencija je velika retkost za ovakva takmicenja. Dobro je vodio igru, imao je nekoliko preuranjenih suteva, ali to je ono sto se od njega ocekuje i sto Duda s namerom tolerise. Gusiti takvog igraca ravno je samoubistvu.


Slazem se da ga ne treba gusiti, treba mu dati slobodu. Ali oni sutevi su nas, izmedju ostalih stvari, kostali mnogo...

#1433 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 12 September 2010 - 19:22

Ne slazem se i ubedjen sam da ce Turci osvojiti medalju na EP sledece godine...



Ja sam spreman da se kladim da Turaka sada nema jedno 5-6 godina. Imaju dva ozbiljna rezultata u istoriji i to na oba takmičenja u Turskoj. Ko će da im igra sledeće godine Tunčeri i Onan po 33, Hido 34, a nema publike i sudija... Nema njih među 8.

#1434 aca04

aca04
  • Members
  • 4,650 posts

Posted 12 September 2010 - 19:23

Mozes da ocekujes i dijamante, ali nama trebaju bekovi...

Teodosic je malo...

Isto mislim! Pa pogledajte Litvance. Svaki njihov gadja bolje od naseg najboljeg. Da ne pricam o brzini. I svi su mladji od 25 godina. Najbolji suter im danas nije ni igrao ako se ne varam, a to niko nije ni spomenuo. :)

Sto je meni najgore, dva skoro najbolja spoljna igraca igraju u Zalgirisu -_- Onaj Pocius je strasan igrac! A i jos 2 igraca koji su medju 7-8 igraca su iz Zalgirisa. Uzas!

Edited by aca04, 12 September 2010 - 19:25.


#1435 pazi,valjak gazi

pazi,valjak gazi
  • Members
  • 15,856 posts

Posted 12 September 2010 - 19:29

Slazem se da ga ne treba gusiti, treba mu dati slobodu. Ali oni sutevi su nas, izmedju ostalih stvari, kostali mnogo...


+ 1

#1436 Severna Armija

Severna Armija
  • Members
  • 6,465 posts

Posted 12 September 2010 - 20:00

Teodosic koji je imao preko 10 asista protiv Turke nije opravdao ocekivanja u poslednjim mecevima ??
MCl ne zezaj nas .


Momci svaka cast , vi ste nasi heroji.

#1437 vukotaman

vukotaman
  • Members
  • 2,264 posts

Posted 12 September 2010 - 20:00

Ma, napraviste bauke od Litvanaca. Da smo malo stisnuli u odbrani, drugacija bi prica bila. Takvim ekipama samo ne treba dozvoliti sut za 3.

#1438 cele iz fotelje

cele iz fotelje
  • Members
  • 964 posts

Posted 12 September 2010 - 20:34

Isto mislim! Pa pogledajte Litvance. Svaki njihov gadja bolje od naseg najboljeg. Da ne pricam o brzini. I svi su mladji od 25 godina. Najbolji suter im danas nije ni igrao ako se ne varam, a to niko nije ni spomenuo. :)

Sto je meni najgore, dva skoro najbolja spoljna igraca igraju u Zalgirisu -_- Onaj Pocius je strasan igrac! A i jos 2 igraca koji su medju 7-8 igraca su iz Zalgirisa. Uzas!

Ovo je i meni palo napamet. Ali ovo je priča za neki drugi topik.

#1439 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 12 September 2010 - 22:07

Teo je bas protiv Turske,pokazao kakav je plej,dvocifren broj asistencija je velika retkost za ovakva takmicenja. Dobro je vodio igru, imao je nekoliko preuranjenih suteva, ali to je ono sto se od njega ocekuje i sto Duda s namerom tolerise. Gusiti takvog igraca ravno je samoubistvu.

da ... toliko retko da je rasic koliko 18h kasnije to ponovio ... :)
teo nam je dosta doneo ... i preskupo nas kostao. dalje je samo pitanje licnog hedonizma.

#1440 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 12 September 2010 - 22:13

da ... toliko retko da je rasic koliko 18h kasnije to ponovio ... :)
teo nam je dosta doneo ... i preskupo nas kostao. dalje je samo pitanje licnog hedonizma.



Zaista 2 utakmice za poredjenje. Jedna na krv i noz gde su Tea tukli ceo mec, a druga laksi suterski trening sa malo istrcavanja.

Teo je jedini bek kojeg smo mi imali u napadu na ovom prvenstvu (I Rasic na nekim mecevima)

Teo je jedini igrac koji nije ni na trenutak ostao sam u nasoj ekipi ni na jednom mecu. Rasic je recimo vecinu trojki dao dok je bio sam.

Juce je protiv Turaka odigrao skoro pa savrsenu partiju (imao je onaj ishitreni sut, pa zato skoro).

Edited by medobrundo, 12 September 2010 - 22:17.