Jump to content


Photo
- - - - -

Nize lige Srbije


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
153 replies to this topic

#61 dali_man

dali_man
  • Members
  • 3,376 posts

Posted 26 September 2010 - 02:00

100 dinara...
a 200 za lozu


A kakav je onaj golman Sindjelica? Pretenduje da bude najbolji asistent u ligi :)

#62 gorance

gorance
  • Members
  • 2,209 posts

Posted 26 September 2010 - 10:44

covek ima odlican deganzman lopte....koristi drop kik kad izbacuje loptu + sto ima snaznu i preciznu nogu
skoro svaki izbacaj je moguca opasnost po protivnika
i juce je par puta dobro ispucao loptu, ali ne moze uvek da napravi sansu

#63 dali_man

dali_man
  • Members
  • 3,376 posts

Posted 28 September 2010 - 00:09

Ma ok, znam da ne moze. Nisam pratio Sindjelic do sada ali mi je upalo u oci kad je u kupu asistirao kod oba penala + jos kod jedne sanse. Nisam do sada zapazio ni jednog golmana sa takvim degazmanom u nasem fudbalu. Jedino je Randjelovic s vremena na vreme znao da dobrano prebaci polovinu terena.

#64 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 28 September 2010 - 07:38

Na snimku koji je emitovao SOS čuju se i neki navijači Sinđelića?
čitajući komentare cenjenih forumaša iz Niš došao sam do zaključka da malo ljudi navija za Sinđelić

#65 dali_man

dali_man
  • Members
  • 3,376 posts

Posted 28 September 2010 - 10:13

Na snimku koji je emitovao SOS čuju se i neki navijači Sinđelića?
čitajući komentare cenjenih forumaša iz Niš došao sam do zaključka da malo ljudi navija za Sinđelić


Sindjelic ima svoje "ime" i svoju tradiciju, ali je Radnicki daleko najpopularniji klub iz Nisa, sto je i normalno jer je decenijama bio stabilan prvoligas u bivsoj Jugi i najorganizovaniji je klub u Nisu.

#66 gorance

gorance
  • Members
  • 2,209 posts

Posted 28 September 2010 - 11:56

ima sindjelic navijace, bikovi se zovu valjda, protiv bezanije su cini mi se prevazisli sebe u pevanju...non stop pesma i podrska...samo mi se ne svidja sto koriste partizanove pesme (koriste druge reci naravno,ali ritam je isti), valjda zato sto su sindjeliceve boje crno bele ili su ti klinci navijaci partizana zarobljeni u telu navijaca sindjelica

a sto se tice posete na mecevima, vise ih ima na sindjelicevim mecevima nego na radnickovim....tj tu su negde....do 1000 maksimalno...mada zna i da predje preko te cifre ako je lepo vreme npr.....protiv kolubare ih je bio 4-5k u finisu prethodne sezone...kad malo bolje razmislim, kolubara stize sad neka kazna jer su nezasluzeno uzeli tad bod i izbacili radnicki....ko zna koliko su dobili pare od sloge ili ko ih je vec premirao da se onako radaju nakon meca, kad se znalo da ih super liga ne zanima.....

nislije vole fudbal pre svega tako da tu nema neke razlike....jeste radnicki vece ime, ali ovde nije situacija kao u kg sa metalcem i kragujevcanima

nakon ovih 7,8 kola imam jasniji uvid u kvalitet lige i sindjelic je sigurno medju 5 ekipa, da ne govorim da prakticno ne postoji razlika izmedju tih najboljih timova..u pocetku igracni nisu znali koliko vrede, kakva je liga, nisu bili uigrani....sad je sve drugacije...da nije bilo onog nezasluzenog poraza od big bula kuci, bili bi skoro na samom vrhu

#67 71:70

71:70
  • Members
  • 2,101 posts

Posted 30 September 2010 - 21:05

Dok je d.dj. na celu sindje,oni ce biti stabilan drugoligas,mozda cak i sa idejom napada na tsl.Kada on ode,sindjelic ce se brzo ponovo igrati u srpsku ligu pa nisku zonu!

#68 Torshavn

Torshavn
  • Members
  • 1,897 posts

Posted 02 October 2010 - 21:49

ima sindjelic navijace, bikovi se zovu valjda, protiv bezanije su cini mi se prevazisli sebe u pevanju...non stop pesma i podrska...samo mi se ne svidja sto koriste partizanove pesme (koriste druge reci naravno,ali ritam je isti), valjda zato sto su sindjeliceve boje crno bele ili su ti klinci navijaci partizana zarobljeni u telu navijaca sindjelica

a sto se tice posete na mecevima, vise ih ima na sindjelicevim mecevima nego na radnickovim....tj tu su negde....do 1000 maksimalno...mada zna i da predje preko te cifre ako je lepo vreme npr.....protiv kolubare ih je bio 4-5k u finisu prethodne sezone...kad malo bolje razmislim, kolubara stize sad neka kazna jer su nezasluzeno uzeli tad bod i izbacili radnicki....ko zna koliko su dobili pare od sloge ili ko ih je vec premirao da se onako radaju nakon meca, kad se znalo da ih super liga ne zanima.....

nislije vole fudbal pre svega tako da tu nema neke razlike....jeste radnicki vece ime, ali ovde nije situacija kao u kg sa metalcem i kragujevcanima

nakon ovih 7,8 kola imam jasniji uvid u kvalitet lige i sindjelic je sigurno medju 5 ekipa, da ne govorim da prakticno ne postoji razlika izmedju tih najboljih timova..u pocetku igracni nisu znali koliko vrede, kakva je liga, nisu bili uigrani....sad je sve drugacije...da nije bilo onog nezasluzenog poraza od big bula kuci, bili bi skoro na samom vrhu


Mafijasko - menadzerska liga


Bold: Kralju  :)

#69 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 02 October 2010 - 23:02

ima sindjelic navijace, bikovi se zovu valjda, protiv bezanije su cini mi se prevazisli sebe u pevanju...non stop pesma i podrska...samo mi se ne svidja sto koriste partizanove pesme (koriste druge reci naravno,ali ritam je isti), valjda zato sto su sindjeliceve boje crno bele ili su ti klinci navijaci partizana zarobljeni u telu navijaca sindjelica

Ма клинци најобичнији. Овај што им је један од вођа клинац ту из комшилука, '92 годиште чиними се :)
Смешни су, не могу да се пореде са Мераклијама. Мада са њима ни навијачи многих прволигаша не могу да се носе.

Dok je d.dj. na celu sindje,oni ce biti stabilan drugoligas,mozda cak i sa idejom napada na tsl.Kada on ode,sindjelic ce se brzo ponovo igrati u srpsku ligu pa nisku zonu!

Толетова десна рука тако да Синђелићеви резултати не треба уопште да чуде. Мислим није да немају квалитет, ал како да за све ове године нису могли да направе неки тим и сличне резултате него баш сад...

#70 gorance

gorance
  • Members
  • 2,209 posts

Posted 03 October 2010 - 10:59

sindjelic puko juce najstarasnije, 4:0 protiv baska....mora da je bio slab dan, sigurno nije tolika razlika u kvalitetu
a sto se tice djordjevica, i ako ode, nece se raspasti sindjelic....mozda nece igrati prvu ligu, ali srpska je zagarantovana...

radnicki dobio juce slogu sa 3:0....svi golovi pali u 1/2, jedan gol je bio evro jebeni gol...onakav se ne vidja ni na terenima 5tice....raketla u raslje i to iskosa sa leve strane....ipak je bastosos protiv hapoela prica za sebe,ali ni ovaj ne zaostaje mnogo..paunovic ga zabio....
u 2/2 otaljavanje posla

danas u 13h igraju omladinci radnickog protiv partizana na glavnom stadionu....idem da ih gledam jer ne secam se kad sam zadnji put gledao omladince
znam samo da je radnici drugi na tabeli

#71 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 03 October 2010 - 14:43

Mислиш на онај трећи? Јесте леп али претера га брате, није баш да се не виђа ни на теренима петице :)

#72 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 05 October 2010 - 12:28

Чаир добија ново рухо

Руинирани и деценијама запуштени Градски стадион, у Чаиру, коначно је дошао на ред за сређивање.
Oсим фудбалских, Чаир има и друге садржаје, атлетске посебно, јер је један од првих у Србији који је добио модерну тартан стазу. До сада су више пута организована врхунска атлетска такмичења попут купа и првенства наше земље. Сазнаје се да ће бити обезбеђено између осам и девет милиона евра и да ће Чаир бити за 19.000 покривених места.
- Желимо да се наш прослављени спортски колектив, Раднички, што пре врати, најпре, у Прву лигу, онда у елиту и да поново изађе на међународну сцену, па хоћемо да Чаир буде спреман да одговори захтевима и критеријумима врхунских такмичења. Све ће да буде урађено захтевима ФИФА и УЕФА – истакао је Милош Симоновић.

Осим трибина, предстоје велики радови на изградњи модерних свлачионица, а једна од лепих идеја је да се цео спортски објекат „споља” направи као велики рекреативно-тржни центар, са угоститељским и малопродајним објектима, агенцијама и другим садржајима…

Uzgred...igrači Radničkog nisu primili platu 4 meseca i stupaju u štraj uz podršku predsednika kluba dr Dragoslava Boškovića.

#73 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 05 October 2010 - 12:54

Posted Image

#74 blazha

blazha
  • Members
  • 536 posts

Posted 10 October 2010 - 15:28

Jel zna neko da li postoji livecore za Prvu Ligu Srbije(to jest nasu drugu ligu)?

#75 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 10 October 2010 - 15:40

Jel zna neko da li postoji livecore za Prvu Ligu Srbije(to jest nasu drugu ligu)?

http://www.mozzartbe...10-10-2010_0_1_