Jump to content


Photo
- - - - -

Nize lige Srbije


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
153 replies to this topic

#31 Camay

Camay
  • Members
  • 3,480 posts

Posted 16 August 2010 - 19:55

QUOTE (Constantin Veliki @ 16.08.2010, 20:50) <{POST_SNAPBACK}>
Pa Tole bira ekipu...... laugh.gif
Ma nije....meni nije veruj mi...nego to ti je jedan mufljuz nevidjen...na Zoni ne smeju utakmicu da nameste bez njegovog znanja...
Inače jedan od njegovih bisera:



Ma znam , dzukela obicna ne ume 3 prosto prosirene recenice da sastavi yucky.gif

#32 Severna Armija

Severna Armija
  • Members
  • 6,465 posts

Posted 16 August 2010 - 20:00

QUOTE (gorance @ 16.08.2010, 20:51) <{POST_SNAPBACK}>
kad vec spomenuste aleksinac, steta sto rudap fahop ili alpos (sta vec) ne igra drugu ligu i nema ambicija da napreduje
ima odlican stadioncic, bar je pre 7,8 godina bio super sredjen....mada je i sad ok, ali bas lepo izgleda, bolji je i od mnogih prvoligasa i superligasa, lokacija idealna, odmah pored autoputa

prosle sezone su zahvaljuci bogiju ali i nekim drugim ljudima ostali u ligi...
svakakvih je namestaljki bilo, surdulica je zadnjih 7,8 kola sve ali bsa sve prodala,a mec rudar - timok 1:1 par kola pre kraja je posebna prica...gledao sam taj mec, na kraju zamalo da pogine neko iz uprave timoka kad je krenuo da se razracunava sa sudijom i pao na onu kucicu gde je delegat...

inace, posto sam rodom iz sokobanje (mada ne zivim tamo vec vise godina) ceo taj kraj mi je jako poznat
sad vidim da i ono selo subotinac na 10ak km od aleksinca ima klub u niskoj zoni....verovatno neki biznismen krenuo sa ulaganjima, vidim da su sredili teren, a milion puta sam u proslosti prosao tu i onaj teren je na sve licio samo ne na fudbalski

evo vidim da dobili juce bsk u bujanovcu..moravica subotinac, tako se zove klub
jos samo selo bovan da dobije klub i to je to


Kolega cool.gif
o tome mozemo da pricamo smile.gif

Ovako za Rudar alpos necu nista da kazem.
A sto se tice Subotinca ima najlepsu travu u regionu.Sjajno uradjen teren . Cujem da ce palma da im pomogne izgradice tribinu montaznu. I poslace im nekoliko igraca na pozajmicu.
A bruka naseg grada je iz zone ispao u seljacku- opstinsku ligu ph34r.gif

#33 gorance

gorance
  • Members
  • 2,209 posts

Posted 16 August 2010 - 20:04

rekoh ti ja, bas sam se iznenadio bio kad sam pre neki mesec video travnatu podlogu na onom terenu( prosle subote sam bio u sokobanji pa sam tu prosao i video da igraju neki prijateljski mec)..podsisano bre kao na stamford bridzu biggrin.gif
a ima mesta i za tribine, tako da sigurno su krenuli ti likovi ozbiljno i nebi me cudilo da za 2,3 godine dodju do druge lige

a napredak mu dodje kao kod nas niski radnicki....ima uslove (bar je nekada imao ) za drugu ligu, a tim NULA...stvrano bruka da su ispali iz zone
secam se da su pre 10ak godina i vise bili jak sproskoligas

uopste , steta za aleksinac sto nema bar jednog drugoligasa..ima 2 bas lepa fudblaska objekta, a nijedan klub da isprati to....cenim da bi mogli lako da se privatizuje kad dodje vreme...imaju sjajnu lokaciju...ako moze lucani (uz postovanje prema tom gradicu) onda aleksinac ima 1000x jace i bolje uslove za ozbiljan fk

Edited by gorance, 16 August 2010 - 20:08.


#34 Severna Armija

Severna Armija
  • Members
  • 6,465 posts

Posted 16 August 2010 - 20:14

Znas i sam kako je u Nisu , tako je i ovde. Nema Aleksinac(napredak) nekog jakog coveka kao Sindjelic koji ce da pogura sve to . Uslove imaju ali dzaba .
Privatizacija jedina nada.

Mladje kategorije koje su igrale Risovu ligu sada dobiju obavestenje da nema meca a posle mec registrovan 3 : 0 yucky.gif
e tako se radi ovde. Sve je unisteno ceo grad. Koga jos briga za sport.

#35 Lithium010

Lithium010
  • Banned
  • 54 posts

Posted 16 August 2010 - 22:16

pazi nislije kukaju Tole ovo Tole ono zavera krstipd4.gif a lepo vam bilo dok onaj sa pasje poljane ili sta vec "vedrio i oblacio" kad je zajebao carapane i kad se "Real sa Nisave" proslavio zadnjim boravkom u najvisem rangu sa rekordnim bodovnim saldom tongue.gif realno zbog svega toga niski klubovi bi trebali da igraju nisku zonu krstipd4.gif a ko vodi glavnu rec u srpskoj ligi istok njihove klubove kantaju u prvoj ligi srbije rolleyes.gif pazi koliko ste prsli kad marka mancica vidite kao vejna runija (kakav vic) kakvi li su antitalenti ostali unsure.gif

#36 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 16 August 2010 - 23:21

CITAT (Lithium010 @ 16.08.2010, 23:16) <{POST_SNAPBACK}>
pazi nislije kukaju Tole ovo Tole ono zavera krstipd4.gif a lepo vam bilo dok onaj sa pasje poljane ili sta vec "vedrio i oblacio" kad je zajebao carapane i kad se "Real sa Nisave" proslavio zadnjim boravkom u najvisem rangu sa rekordnim bodovnim saldom tongue.gif realno zbog svega toga niski klubovi bi trebali da igraju nisku zonu krstipd4.gif a ko vodi glavnu rec u srpskoj ligi istok njihove klubove kantaju u prvoj ligi srbije rolleyes.gif pazi koliko ste prsli kad marka mancica vidite kao vejna runija (kakav vic) kakvi li su antitalenti ostali unsure.gif

Da smo prsli...jesmo i to nevidjeno... huh.gif
Kao što reče za koparaciju Runi-Mančić....onda stvarno možeš da zamisliš... dry.gif
Za ovoga pomenutog iz Pasi Poljane...nisam u toku,ali pamtim one golove iz kornera na pašnjaku,sa pola terena,preko pola terena,sa leve i desne strane,driblinge
"pete-štikle",pa malo kroz noge.....slobodnjake od Simovića (Hajduk) do Zubizarete a i šire....
Dok za ovog mrskospomenutog Toleta...mogu da kažem da gde god je zagazio,zagadio je a to je zarazno..... yucky.gif

Edited by Constantin Veliki, 17 August 2010 - 01:05.


#37 Severna Armija

Severna Armija
  • Members
  • 6,465 posts

Posted 17 August 2010 - 00:19

Nema potrebe da pricas lose o Piksetu koji je igracki dovoljno ucionio za Radnicki a posle mnogo i za zvezdu (to je ono sto tebi smeta smile.gif )
A to sto je iz pasi poljane nema nikakve veze . Mozda je on seljace po lokaciji ali bolje i to neko da bude prozvan seljakom zbog svojeg ponasanja svega drugog.

Piksi je legenda u ovde i nemoj molim te da ga stavljas u isti kos sa Toletom yucky.gif

#38 Lithium010

Lithium010
  • Banned
  • 54 posts

Posted 17 August 2010 - 18:33

ovde nije rec o fudbalskom umecu doticnog vec o njegovom radu kad je dupe zavalio u fotelju dzaba njemu sto je u nagoji ikona kad je ovde sve zasrao rolleyes.gif a vi trazite krivce za stanje niskog fudbala na pogresnom mestu pogledajte u svoje dvoriste dry.gif i videcete da nemate ljudski stadion, da nis godinama nije stvorio nekog igraca, da ste kancer celog regiona i da se stalno muvate gde vam nije mesto rolleyes.gif

#39 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 17 August 2010 - 19:18

QUOTE (Lithium010 @ 17.08.2010, 19:33) <{POST_SNAPBACK}>
ovde nije rec o fudbalskom umecu doticnog vec o njegovom radu kad je dupe zavalio u fotelju dzaba njemu sto je u nagoji ikona kad je ovde sve zasrao rolleyes.gif a vi trazite krivce za stanje niskog fudbala na pogresnom mestu pogledajte u svoje dvoriste dry.gif i videcete da nemate ljudski stadion, da nis godinama nije stvorio nekog igraca, da ste kancer celog regiona i da se stalno muvate gde vam nije mesto rolleyes.gif

За део поста ван болда се апсолутно слажем, и писао сам нешто слично, а болд не да је ружна генерализација него је безобразно

#40 Severna Armija

Severna Armija
  • Members
  • 6,465 posts

Posted 17 August 2010 - 20:55

Auu , zasto vredjanje Nisa ???
Pa ni ja nisam iz Nisa , i znam situaciju na jugu srbije ali ovo sto je napisano je sramota.
Nis kao grad a i fudbal u Nisu su unistili ljudi , zato nam je i takav fudbal . Bas zato sto jedan Nis nema igraca za zvezdu , reprezentaciju ...
Ako krene Nis , krenuce i jug Srbije . Posto Nis propada propada i jug.
Inace kako je privreda u Nisu unistena m fabrike zatvorene tako je i Radnicki propao. Nema bez jakih sponzora ekipe.

#41 Lithium010

Lithium010
  • Banned
  • 54 posts

Posted 17 August 2010 - 23:05

to boldovano jesam zeznuo unsure.gif ali vidi se da shvatate sustinu da su problem ljudi koji vode niski fudbal ali oni daju i kadrove koji kontrolisu region tako da su niski klubovi uvek favorizovani u odnosu na druge iz regiona mad.gif ali oni time daju laznu sliku i prave jos vecu stetu rolleyes.gif i ono iz bold-a Nis po svemu zasluzuje da ima jakog "superligasa" ali to u ovom trenutku nije realno i mora sve da se od korena menja wink.gif sad cu da vam opisem tipican primer lokalnog mentaliteta "s' juga" FK Radnicki Pirot nekada deo uspesne tekstilne firme 1. Maj puno para ima se moze se (stadion sasvim solidan za grad od 40k sa najboljim pomocnim terenima a tek trava na stadionu ma kakav old traford obicnan pasnjak za pirotsku tavu krstipd4.gif ) kantanje petokrake u kupu 1975/76 i zavestanje miljana miljanica da dok je on ziv Pirot nece videti prvu ligu ohmy.gif naravno i pored velikih ulaganja Pirod nevide prvu ligu :S naravno 1. Maj je propao ali idalje je za Radnicki bilo kinte ali jbg dalje morali uvek da idu neke pristine,zvezdare,palilulci... tako da je na kraju klub spao da igra protiv pukovca (btw opasni seljaci kad bi igrali ls ne bi niko odneo sva tri boda iz tog sela xD ) na celo kluba dolazili lokalni politicari koji su pre politickih voda bili obicni konobari i dupeuvlakaci u javnim preduzecima rolleyes.gif narano i pored 3 odlicna pomocna terena pirotski "fudbalski strucnjaci" nisu napravili nijednog fudbalera jer su naravno u prvi tim upadala deca bivsih fudbalera i trenera dry.gif npr. trener kaze jednom decku koji je izmislio fudbal za sve iz te generacije ali nije tatin sin vec "goloigra" ti decko neigras za sebe vec za tog tamo rolleyes.gif i tako talenat propadne ovaj sa vezom stigne do prvog tima i na kraju dostigne vrhunac karijere u balkanski tongue.gif a talenat zavrsi mesajuci beton na gradilistu rolleyes.gif doduse pre neku godinu bio zadnji pokusaj da klub stane na noge na celnu funkciju dosao Pirocanac koji je uspeo u Bg biggrin.gif doduse lik je muvator onaj pravi pljunuo kes povukao neke veze doveo kvalitetne fudbalere povukao veze rezultati do jaja na svakoj utakmici 6-7 hiljada ljudi a na kup utakmicama protiv Rada i Vojvodine i preko 10k ulazak u razigravanje za super ligu i onda lokalni pilicari (politicari) namirisu kintu najure "biznismena" naravno ispadanje u srpsku ligu i preprosle sezone ni manje ni vise nego borba za opstanak u istoj laugh.gif i pored svega verujem da ce pirotski beli da razbucaju boraniju ove sezone tongue.gif

#42 milan_l

milan_l
  • Members
  • 7,534 posts

Posted 18 August 2010 - 07:15

Konacno je resena dilema:na sednici Odbora za hitna pitanja FSRZS,koje je odrzana danas popodne u Kragujevcu,odluceno je da mesto Autoprevoza koji je istupio iz Zone Morava zauzme ekipa Mladosti iz Oplanica.To znaci da ekipa Hajduka iz Jarcujka ostaje u Okruznoj ligi,i da preuzima raspored po kojem su Oplanici trebali da igraju rasku okruznu ligu.



#43 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 18 August 2010 - 09:48

QUOTE (Lithium010 @ 17.08.2010, 22:05) <{POST_SNAPBACK}>
1. Maj je propao ali idalje je za Radnicki bilo kinte ali jbg dalje morali uvek da idu neke pristine,zvezdare,palilulci...


Ne znam za zvezdare i palilulce ali Priština je za Radnički Pirot ovuk bila Barsa,nisu pomagala ni pojačanja iz Beograda u vidu kežmana,grozdanovića itd jedino je trava u Pirotu uvek bila bolja a imaju i dobre devojke priznajem
o SFRJ vremenu tek da ne pišem jer je i dalje najveće legenda pirota ramiz krasniqi pojačanje iz Pr.

#44 gorance

gorance
  • Members
  • 2,209 posts

Posted 19 August 2010 - 00:07

sindjelic danas u paracinu dobio timok nakon penala i osvojio kup istocne srbije i plasirao se u glavni zreb
dakle, radnicki i sindjelic su u glavnom zrebu kupa pa ne bi bilo lose da se padne zvezda nekom od ova dva kluba i da gostuju u nisu

inace, danas je bilo 1:1, na penale 5:3

radnicki izgubio u prijateljskom mecu od car konstantina 1:0

#45 VMJunior

VMJunior
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 19 August 2010 - 00:15

^

Kad je zreb za Kup?