Jump to content


Photo

Reprezentacija


  • Please log in to reply
19541 replies to this topic

#14326 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 04 October 2014 - 14:32

Najbolje bi bilo da najvatreniji i Zvezde i Partizana ne budu na tekmi, ja i ovako nisam za to da oni posećuju utakmice reprezentacije ali u ovom slučaju posebno. 


  • 0

#14327 V_Electro

V_Electro
  • Members
  • 1,855 posts

Posted 04 October 2014 - 16:49

teren-1.jpg

 

Da je bilo iole razuma pa da se poseje krompir...

Avaj...


  • 1

#14328 dinamo minsk

dinamo minsk
  • Members
  • 2,256 posts

Posted 04 October 2014 - 17:02

Inače, Albanci renoviraju stadion u Elbasanu, taman će biti gotov ovih dana, imaće 12 500 sjedećih mjesta.


  • 0

#14329 Bojan_PFC

Bojan_PFC
  • Banned
  • 898 posts

Posted 04 October 2014 - 19:16

Inače, Albanci renoviraju stadion u Elbasanu, taman će biti gotov ovih dana, imaće 12 500 sjedećih mjesta.

 

Kakvi ti se cine Armenci bez njihovog najboljeg igraca i sta mislis o Albanezima, ovi zadnji nam prete preko medija da ocekuju pobedu u BG :kece:


  • 0

#14330 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 04 October 2014 - 19:42

Inače, Albanci renoviraju stadion u Elbasanu, taman će biti gotov ovih dana, imaće 12 500 sjedećih mjesta.

 

postoji najrealnija mogućnost da smestim svoju pozadinu na neko od tih mesta pošto ću tih dana biti u CG, pa da se spustim još malo niže :)


  • 0

#14331 dinamo minsk

dinamo minsk
  • Members
  • 2,256 posts

Posted 04 October 2014 - 20:10

Kakvi ti se cine Armenci bez njihovog najboljeg igraca i sta mislis o Albanezima, ovi zadnji nam prete preko medija da ocekuju pobedu u BG :kece:

Čudno mi je da su Armenci prosuli onih 0:1 u Danskoj.

Faliće im svakako puno, ekipa su koja voli brza otvaranja u kontru.

Igrački smo jači i očekujem da ćemo voditi igru na terenu i u Yerevanu, mislim da možemo do 3 boda, ali i njihova eventualna pobjeda ne bi za mene bila neki šokantan rezultat jbg.

 

Albancima je svakako krila dala neočekivana pobjeda u Aveiru.

Nikako se ne smiju podcijeniti, ni najmanje, ni očekivati neke petarde i slično, koliko god i ja smatram da smo realno puno puno bolji od njih.

Jer takve utakmice ipak nose sa sobom i onaj nefudbalski element, koji u biti i stvara onaj negativni grč u igračima kad znaš "da moraš pobijediti".

 

Albanci su dugi niz godina unazad nezgodna ekipa na svom terenu, gledao sam dosta mučenja Engleza i još nekih jakih ekipa u Tirani, atmosfera im je što se fanatizma i naboja tiče možda i top u Evropi, bez imalo pretjerivanja, treba čuti kako trešti kad se izvodi himna npr.

A od nedavno (što su i u Portugalu pokazali) polako izrastaju u ekipu koja barem fizički može da se i na strani postavi protiv favorita i ne dobije neki lagan šamar.

Teško će njima iko uzeti 6 bodova.

 

Ja bih  bio zadovoljan da uzmemo 4 u ove dvije, ispod toga bih iskreno bio razočaran.


  • 0

#14332 SonGoku

SonGoku
  • Members
  • 41 posts

Posted 04 October 2014 - 22:22

ma sta ocekivati od nas kad nam kriminal gospodari sportom. vidim da ni Diki nije imun na menadzere.
  • 0

#14333 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 05 October 2014 - 12:02

Basta i Rukavina su povređeni i neće biti na raspolaganju, valjalo bi da Advocaat pozove bar jednog novog da dopuni ekipu.


  • 0

#14334 deset

deset
  • Members
  • 909 posts

Posted 06 October 2014 - 00:29

Da budem iskren, od Advokaata nisam ništa ni očekivao, niti mislim da je ovdje problem nešto posebno u njemu, premda će nam i on, siguran sam, pružiti prilike da baš to pomislimo. Treneri se na klupi Srbije često mijenjaju, a oni koji ih postavljaju ostaju u svojim foteljama.

 

Već sam se osvrnuo na to kolika će greška biti ako ne ostave Drulovića na mjestu selektora, i već prvi spisak daje naslutiti da je to tako. Drulović sigurno ne bi tako lako prekrižio Subotića, koji je definitivno najbolji zadnji čovjek obrane koji ima pravo nastupa za reprezentaciju, a ne bi ni Ljajića, koji, kakav je da je, trenutno je uz Tadića, jedini naš igrač koji ima afinitet da primi loptu i stvori neku šansu. Ljajić ima svojih bitnih mana, ali je ko stvoren igrač za utakmice poput ove dvije koje su pred reprezentacijom Srbije. 

Đuričić i Marković se još nisu snašli u novim klubovima, kako da se očekuje od njih da se snađu u nekoliko dana okupljanja sa reprezentacijom, tako da ćemo vjerovatno još jednom da gledamo kako Bambi davi i gubi lopte, a za nevolju, neko lošiji od Subotića će biti zadužen za ispravljanje njegovih grešaka.

Basta i Fejsa, dva stvarno čvrsta fajtera na sredini su ozljeđeni, a i da nisu, nisam siguran da bi ih Advokaat stavio na teren, Bastu je ostavio na klupi protiv Francuza.

 

Vjerovatno će na teren nekom zgodom i Danko Lazović, čiji je karakter pohvalio novi selektor. Dobro, možda je dosad trenirao sve redom narkomane, siledžije, kockare i patološke lažljivce, pa mu se Lazović čini neki fin lik, ne znam.

 

Jedino što je dobro u cijeloj priči je zavidna forma Filipa Đorđevića, mislim da je u pitanju ona vrsta forme koju  obično zovemo životna. Ne samo što dečko daje golove, nego se odlično kreće, postavlja, i radi cijelu utakmicu. Nisam ga nikad doživljavao kao prvog napadača reprezentacije, ali, on to trenutno jeste. Pored njega, Srbija ima top u ljevici Kolarova, i Baneta u skoku kad je korner, i šta oni naprave.

 

Dakle, sa novim selektorom, napravili smo korak unazad i prije nego što su počele kvalifikacije. Drulović bi barem nazvao Subotića i Ljajića, popričao sa njima. Advokaat je slao mejlove Subotiću, valjda da mu ne dođe velik račun za telefon, jer ga Tole slabo plaća, ili možda Subotić ne govori dobro engleski, nije imao prilike da nauči u onih 7 godina što je živio u Americi.


  • 2

#14335 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 06 October 2014 - 00:48

Pa da to je to trenutno u koje igrače sam ja siguran da će dobro odigrati i da je realno da se od njih očekuju dobre partije. Kolarov, Ivanović, iako nije odigrao ja očekujem i od Matije da odigra dobro, potom Matić, Tadić i sada Đorđević pošto je u životnoj formi kako reče. Sve ostalo je nepredvidivo i zavisi kako se uklope u tim. Mislim da je po profilu i Gudelj blizu ovima gore ali ostaje to da igra slabije takmičenje pa da ga vidimo.

 

Ako sve klikne kako treba sa našim najboljima i najiskusnijima nije to loša podloga za dobre rezultate protiv Jermenije i Albanije. A posle za dalje ćemo videti.

 

Ljajić je pored Tadića za sada još uvek jedini naš igrač u ofanzivi koji može da primi loptu, zadrži je i napravi nešto sa njom. Nije u formi, ne igra bitne utakmice u Romi jer su Iturbe i Florenzi ispred njega u izboru Garcie ali to ne znači da nije dobar ni za našu reprezentaciju pogotovo kad nam treba takav igrač. I ja bih eto voleo da je Advocaat malo specifičniji bio kad je obrazložio njegov izostanak. Subotić isto tako, pored svih problema sa odbranom moralo je tu da se uloži više truda i razgovora oko njega. I da nije bilo ovih problema sa odbranom a pogotovo ovako.

 

Videćemo kako ćemo proći u ove dve tekme i koji nivo kvaliteta pokazati.  Ja se nadam da ćemo protiv Danaca imati i Subotića i Ljajića.


  • 0

#14336 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 06 October 2014 - 14:55

Evo I centralnog beka da odmeni desnog beka, nije mogao Advokat da nadje nikog drugog kao zamenu...

Ko li mu je suflirao?...


  • 0

#14337 Mile1

Mile1
  • Members
  • 15,320 posts

Posted 06 October 2014 - 15:31

Reprezentacija Ramadanija ocekujem jos Veseljka Trivunovica


Edited by Mile1, 06 October 2014 - 15:36.

  • 0

#14338 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 06 October 2014 - 15:40

b92 komentari:

Cisto da ukompletira Dik, sve fudbalere kojima je menadzer Falji Ramadani. Mislim da ce u prvoj 11 protiv Jermenije biti apsolutno svi fudbaleri kojima je Falji menadzer...To ce biti svojevrsni kuriozitet... 
Maksimovic je u zadnje 3 godine odigrao 7 meceva...
(Ja bre, 6. oktobar 2014 15:25)

 

:lol+:

 

Blago nama sa ovakvim navijačima  :+1:


  • 0

#14339 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 06 October 2014 - 17:54

Reprezentacija Ramadanija ocekujem jos Veseljka Trivunovica

 

Kakve veze Veseljko ima sa Ramadanijem? Jel nije bezveze da napišeš ovako nešto kad je nas nekoliko ovde fino nabrojalo Ramadanijeve igrače? 3 od 23, ako je to po tebi većina, onda super.

 

Jebote, vama je Ramadani kao neki zlikovac, a vas 90 posto ni ne zna kako čovek izgleda, ne bi ga prepoznali na ulici, ni njega, ni Damjanca, al da je on zlotvor našeg fudbala- jeste, zašto- nemamo pojma.

 

Maksimovića ne podnosim, i ne sviđa mi se što je pozvan.


Edited by Markoss, 06 October 2014 - 17:55.

  • 0

#14340 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 06 October 2014 - 18:12

Realno treba stoper i pored toga sto je otpao desni bek, tu poziciju ce moci da pokriju Bane i Tomovic.Stavise sada sam siguran da ce obojica da budu starteti, samo je pitanje ko ce igrati desnog beka a ko stopera.


  • 0