Jump to content


Photo

Reprezentacija


  • Please log in to reply
19541 replies to this topic

#61 bekrinjo

bekrinjo
  • Members
  • 19,361 posts

Posted 29 July 2010 - 14:04

Problem sa klubom kao razlog za odluku
Vladimir Stojković nagovestio povlačenje iz reprezentacije
D.N. / Blic online | 29. 07. 2010. - 09:51h | Foto: AFP | Komentara: 37

Fudbalska reprezentacija Srbije mogla bi uskoro da potraži novog golmana pošto je Vladimir Stojković blizu odluke da ne brani za „orlove“ do daljnjeg.

U danu u kome je proslavio 27. rođendan Stojković je saopštio da će se najverovatnije privremeno povući iz nacionalne selekcije zbog nerešene klupske situacije.



„Ne mogu više, ne mogu da trpim pritisak zbog mog klupskog statusa. Ako uskoro ne pronađem klub mislim da je najpoštenije da se zahvalim selektoru Antiću i privremeno se povučem iz reprezentacije“, rekao je Stojković za „Sportski žurnal“.



On je dodao da, pored njega, „Srbija ima još dobrih golmana“:



„Nacionalnom timu je potrebna dobra atmosfera od samog starta (kvalifikacija za Evropsko prvenstvo), da svi budu usmereni ka jednom cilju. Ne treba da na bilo koji način stvaram atmosferu koja bi destabilizovala nacionalni tim“, istakao je Stojković, naglasivši da ovu odluku još uvek nije saopštio selektoru Antiću „ali će to učiniti uskoro“.



Vladimir Stojković je, međutim, istakao da će se odazvati pozivu za prijateljski meč sa Grčkom koji je na programu 11. avgusta.



„Odazvaću se, naravno, pogotovo što bi ta utakmica mogla da ima uticaj na eventualni transfer. Ali, ponavljam, ako se ne promene stvari do starta kvalifikacija, najbolje je da me ne bude na spisku“, rekao je Stojković.


Blic
  • 0

#62 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 29 July 2010 - 14:14

Moguće je da postanem selektor Srbije

http://sportal.rs/news.php?id=32450

...da ne budem zlurad ali "mirišem" podršku od i kuhinju....


  • 0

#63 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 29 July 2010 - 16:27

Kakvi su nasi mediji to ti je neverovatno, pogotovo ovaj sportal koji te naslovima prosto tera da orvoris vest a onda vidis da to nema veze savezom.
Mateus je rekao da bi moglo da se desi da postane nas selektor jer je radio ovde, bla bla truc, a oni stavili naslov ko da se pregovara sa njim i da se svaki cas ocekuje njegovo zvanicno predstavljanje..
  • 0

#64 Vule_1989

Vule_1989
  • Members
  • 639 posts

Posted 29 July 2010 - 16:30

Dosao je on kod Marijane... :ph34r:
  • 0

#65 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 30 July 2010 - 09:06

Los Cojones

Aura pobednika koja se raspala u Južnoj Africi je bila signal ajkulama...

Činilo se da će u partiju pokera sa iskusnim Toletom Karadžićem ući bez emocija, ali ne može se, mnogo toga je na stolu.

Pretpostavio sam na ovim stranama, da hajka kreće prvo od besposličara što im tuđi koverat uvek izgleda debelo, preko jagnjećih brigada što ne bi sa Radomirom da dele ni najlepšu srpsku planinu.

Dodajte na to nekoliko novinara što iskaju besplatan ručak i sitnu uslugu i dobićete odgovor na pitanje zbog čega će Radomir, najverovatnije, ostati bez klupe.

http://www.sportske....ones-25378.html
  • 0

#66 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 30 July 2010 - 09:09

Ja mogu samo da ponovim ono što sam rekao par dana posle ispadanja sa SP- mnogo sam kritikovao Antića, plašio sam se ovakvog ishoda, velika je njegova krivica u svemu ovome, ALI kada vidim ko ga napada 100% sam uz njega. Neprijatelji mojih neprijatelja su moji prijatelji!
  • 0

#67 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 30 July 2010 - 09:19

Ja mogu samo da ponovim ono što sam rekao par dana posle ispadanja sa SP- mnogo sam kritikovao Antića, plašio sam se ovakvog ishoda, velika je njegova krivica u svemu ovome, ALI kada vidim ko ga napada 100% sam uz njega. Neprijatelji mojih neprijatelja su moji prijatelji!

A ja mogu samo da se složim s Tobom a još više sa ovim autorom teksta..... :ph34r:
  • 0

#68 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 31 July 2010 - 13:57

Sad procitah na sportske. net koje to valjda prenose iz Pressa kako neki(naravno) anonimni a dobro obavesteni izvor kaze kako nasi razmisljaju da privremeno meste selektora daju Ljupku Petrovicu :) :ph34r:
Dobro o Dostanicu nisu razmisljali ionako je toj dvojici slicno sto ni sami ne znaju gde sve nisu bili i gde su se krace zadrzali.
Ko gura tu bagru Dostanica, Petrovica, Kosanovica, pa jos kad ni u Katru ne mogu da im nadju angazman onda ih vucaraju po strucnim odborima, omladinskim selekcijama, trenerskim skolama...
I posle nesto pricamo o struci.
Kakvoj struci, pa pogledajte ko nam je u odborima...
Samo jos i Zivadinovicu da nadju neku funkciju, ada on je u FSB.
  • 0

#69 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Posted 31 July 2010 - 14:04

Ja se nadam da je to patka kao i ona sa Tumbakovicem (Ljupko je bar nesto osvojio :ph34r: ). Ja sam za ono i posle Antica - Antic!
  • 0

#70 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 31 July 2010 - 14:05

Ja se nadam da je to patka kao i ona sa Tumbakovicem (Ljupko je bar nesto osvojio :ph34r: ). Ja sam za ono i posle Antica - Antic!

Ma verovatno je patka i verovatno ni ovi iz saveza nisu toliko ludi al te jednostavno podseti ko je nama sve u savezu i zgrozis se kada vidis da su ti likovi i dalje na sceni.
  • 0

#71 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Posted 31 July 2010 - 14:10

Ma verovatno je patka i verovatno ni ovi iz saveza nisu toliko ludi al te jednostavno podseti ko je nama sve u savezu i zgrozis se kada vidis da su ti likovi i dalje na sceni.


Dozivotni : Tole, Djoric, Zivadinovic, Curkovic....... :ph34r: Samo se menjaju fotelja. Da ne govorim o "struci" : Ljupko, Tumba, (AL)Kosan, Petkovic i co. :)
  • 0

#72 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 31 July 2010 - 14:15

Dozivotni : Tole, Djoric, Zivadinovic, Curkovic....... :ph34r: Samo se menjaju fotelja. Da ne govorim o "struci" : Ljupko, Tumba, (AL)Kosan, Petkovic i co. :)

Ovde bih stavio akcenat na Bata Djoru jer mi on ovde dodje najmaligniji....ukratko rečeno kancer srpskog fudbala.
  • 0

#73 Camay

Camay
  • Members
  • 3,480 posts

Posted 04 August 2010 - 10:14

Izgleda da je novi sukob na pomolu Djukovic vs Antic 2.deo ....


Dujkovic planira Obradovica i Petrovica za U21 i kljucni mec sa Slovacima tamo, a Antic ih ne pusta .... Tj. pusta ih ali dan pred polazak da se prikljuce U21 ...
  • 0

#74 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 04 August 2010 - 10:37

Dozivotni : Tole, Djoric, Zivadinovic, Curkovic....... :ph34r: Samo se menjaju fotelja. Da ne govorim o "struci" : Ljupko, Tumba, (AL)Kosan, Petkovic i co. :)


Živine bravurozne izjave možete gotovo redovno ispratiti na SOS kanalu u nihovim novim prostorijama na Lekinom brdu - što-šta interesantno može se čuti od ovog iskusnog fudbalskog maga, koji je između ostalog ostvario odlične rezultate na bliskom istoku i u dalekoj Kini!
A da, ne treba zaboraviti da je imao i stopostotan učinak na 3 meča na kojima je vodio reprezentaciju Jugoslavije (dve utakmice igrane sa Maltom) pre nego što se brže-bolje spakovao i otišao trbuhom za kruhom u Saudi Arabiju vođen sjajnim fudbalskim instinktom i kuražom koju poseduju samo izvanredni stručnjaci!!!
  • 0

#75 Camay

Camay
  • Members
  • 3,480 posts

Posted 04 August 2010 - 10:45

Dozivotni : Tole, Djoric, Zivadinovic, Curkovic....... :ph34r: Samo se menjaju fotelja. Da ne govorim o "struci" : Ljupko, Tumba, (AL)Kosan, Petkovic i co. :)




Zar ja kao Grobar da branim trenera koji je ostvario najveci uspeh u istoriji SFRJ ? Ljupka su stigle godine , ali ono sto je on napravio sa Zvezdom ce biti misaona imenica za sve nase trenere u narednih XX godina ....

Edited by Klaudinho, 04 August 2010 - 10:45.

  • 0