Jump to content


Photo
- - - - -

Krivična prijava za tinejdžerski sex


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
127 replies to this topic

#1 BlackDog

BlackDog
  • Members
  • 2,951 posts

Posted 28 May 2010 - 16:29

Krivična prijava za dečaka


Novi Sad -- PU u Novom Sadu podnela je krivičnu prijavu protiv dečaka od 14 godina, zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo obljube deteta.

Osnovano se sumnja da je dečak, 19. maja svojim mobilnim telefonom snimio seksualni odnos sa 13-godišnjom devojčicom, a snimak potom pokazivao i prosleđivao drugovima.

Policija kao i nadležni u Centru za socijalni rad i u novosadskoj Osnovnoj školi "Kosta Trifković" će u nastavku ispitivanja slučaja utvrditi da li je bilo još zloupotreba i ko sve snosi odgovornost za takvo ponašanje.

Nezvanično je u medijima objavljena pretpostavka da je snimak seksualnog čina dvoje dece nastao u školskoj svlačionici a među učenicima počeo da kruži prošle sedmice.
B92

Besmisleno. Imali su sex, pa šta? Jel sad treba njega na robiju a nju obeležiti kao "kurvu" za ceo život? Nije mi jasna poruka koja se želi poslati - "klinci nemojte se jebati jer ćete na robiju" :ph34r: Ko normalan u tim godinama ne misli o seksu sa bilo kim - nastavnicom, školskim drugaricama itd. - retki su oni srećnici kojima se to ostvari i sad - ajde da ga kaznimo jer bože moj to je greh, tako kažu policajci. A to što je snimao - to je nešto drugo i za to bi trebalo da odgovara ali zbog samog sex-a ne nikako.

#2 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 28 May 2010 - 16:44

Ja sam za robiju i za junacinu i za njegove roditelje. Zato sto su mu kupili mobilni a nisu mu objasnili zasto ta sprava sluzi i zato sto mu nisu objasnili da nije pristojno pa ni zakonom dozvoljeno upotrebljavati drugo ljudsko bice zarad zadovoljenja svojih potreba bilo koje vrste, da je momku bio vazan sex, ne bi mu palo na pamet da snima.

#3 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 28 May 2010 - 17:12

...

...



Ma kakva robija!
Mozda su mu pre kupovine mobilnog mogli objasniti - cemu "sprava" sluzi?

Robija za nesankcionisano sehanje?
Ovde se u pravednom gnevu zbog roditeljskog "gubitka kontrole" umislilo da je "njihovih 13-14 godina" = "nasih 13-14 godina", sto nema veze sa zivotnom logikom.

Kako se nekome sa 14 godina moze prebaciti da zloupotrebljava nekoga sa 13 godina?
To mi pre lici na njihov performans performans.

A oko snimanja / seha - pa koliko sam ih video na Netu - vise im je stalo do snimanja / zarade / produciranja nego do zdravog seha.
Pa cak i onoj Mancicki & Severini.

Losi primeri su tako zarazni.

...

#4 Hill Bill

Hill Bill
  • Banned
  • 7,389 posts

Posted 28 May 2010 - 18:26

Ja sam za robiju i za junacinu i za njegove roditelje. Zato sto su mu kupili mobilni a nisu mu objasnili zasto ta sprava sluzi i zato sto mu nisu objasnili da nije pristojno pa ni zakonom dozvoljeno upotrebljavati drugo ljudsko bice zarad zadovoljenja svojih potreba bilo koje vrste, da je momku bio vazan sex, ne bi mu palo na pamet da snima.

Hoćeš reći da devojčica ne zna šta je to dečak držao u ruci? Mislim, da ne zna šta je to mobilni telefon?

Ovo je samo deo terora nad maloletnicima inspirisan Amerikom u kojoj je diskriminacija maloletnih i najveća.

#5 stvorko

stvorko
  • Banned
  • 3,004 posts

Posted 28 May 2010 - 18:52

sto se tice snimanja, jadan je do koske. verovatno je neizivljen, jadno, jadno.

sto se toga tice, neka odgovara.

sto se samog sexa tice, ovo bi mi mozda bilo logicno da je on punoletan a ona maloletna. ovako, nije mi jasno kako mogu maloletnika da tuze za obljubu maloletnice i kako su oni provalili koji je maloletnik kog obljubio u ovoj obljubi.

Edited by stvorko, 28 May 2010 - 18:52.


#6 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 28 May 2010 - 18:59

Hoćeš reći da devojčica ne zna šta je to dečak držao u ruci? Mislim, da ne zna šta je to mobilni telefon?

Ovo je samo deo terora nad maloletnicima inspirisan Amerikom u kojoj je diskriminacija maloletnih i najveća.

Nemoj ameriku...brate.... ovde da pominješ...u e-novine će Te daju...
Ja bih njih drastično kaznio ukoliko nisu koristili nikakvu zaštitu...(da su moja deca)
To što su radili....hebi ga....možda je malo rano ali sve je to polemično i ipak ne bih držao do stava da je prerano...
A drugara hebača bi kaznio...kao i roditelje (po komandnoj odgovornosti) zbog neovlašćenog rasturanja snimka...

Toliko o tome....

#7 Hill Bill

Hill Bill
  • Banned
  • 7,389 posts

Posted 28 May 2010 - 19:09

... ovako, nije mi jasno kako mogu maloletnika da tuze za obljubu maloletnice i kako su oni provalili koji je maloletnik kog obljubio u ovoj obljubi.

Neko nas sve ovde, maloletne i mnogoletne, obljubljuje u zdrav mozak. Uglavnom samo zbog toga da se skrene pažnja javnosti sa nekog rata, neke goleme pljačke ... nekog velikog zločina. Proizvodnja opsena.

#8 kapetanm

kapetanm
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 28 May 2010 - 23:09

sto se tice snimanja, jadan je do koske. verovatno je neizivljen, jadno, jadno.

sto se toga tice, neka odgovara.

sto se samog sexa tice, ovo bi mi mozda bilo logicno da je on punoletan a ona maloletna. ovako, nije mi jasno kako mogu maloletnika da tuze za obljubu maloletnice i kako su oni provalili koji je maloletnik kog obljubio u ovoj obljubi.

<14 godina -dete
<16 godina mladji maloletnik
< 18 godina maloletnik

Po nasem zakonu od 14 godine osoba je deliktno odgovorna i podleze krivicnoj odgovornosti. Obljubio je dete, a za dlaku je usao u uzrast u kome je odgovoran

#9 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 28 May 2010 - 23:21

svi kojima je dogadjaj "do jaja" neka na mestu snimane devojčice zamisle svoju 13-togodišnju ćerku. ako im i posle toga ceo dogadjaj bude cool, šta reći...

#10 stvorko

stvorko
  • Banned
  • 3,004 posts

Posted 28 May 2010 - 23:23

a kome je dogadjaj "do jaja" ?

#11 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 28 May 2010 - 23:33

a kome je dogadjaj "do jaja" ?


seks u 13 godina je cool? šta fali, eto malo, kresnula se deca? :ph34r:

#12 kapetanm

kapetanm
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 28 May 2010 - 23:38

Pa kome je ovde to cool ?

#13 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 28 May 2010 - 23:45

Pa kome je ovde to cool ?


Imali su sex, pa šta? Nije mi jasna poruka koja se želi poslati - "klinci nemojte se jebati jer ćete na robiju" :ph34r:

Robija za nesankcionisano sehanje?
Ovde se u pravednom gnevu zbog roditeljskog "gubitka kontrole" umislilo da je "njihovih 13-14 godina" = "nasih 13-14 godina", sto nema veze sa zivotnom logikom.

Hoćeš reći da devojčica ne zna šta je to dečak držao u ruci? Mislim, da ne zna šta je to mobilni telefon?
Ovo je samo deo terora nad maloletnicima inspirisan Amerikom u kojoj je diskriminacija maloletnih i najveća.

Ja bih njih drastično kaznio ukoliko nisu koristili nikakvu zaštitu...(da su moja deca)
To što su radili....hebi ga....možda je malo rano ali sve je to polemično i ipak ne bih držao do stava da je prerano...



#14 stvorko

stvorko
  • Banned
  • 3,004 posts

Posted 29 May 2010 - 00:25

necu da ti odgovorim, nervozna si :ph34r:

#15 Hill Bill

Hill Bill
  • Banned
  • 7,389 posts

Posted 29 May 2010 - 03:28

svi kojima je dogadjaj "do jaja" neka na mestu snimane devojčice zamisle svoju 13-togodišnju ćerku. ako im i posle toga ceo dogadjaj bude cool, šta reći...

Na osnovu kojih izvora ti ovo predstavljaš kao maltene silovanje? Po svemu što znamo (a nadam se da se tabloidi neće potruditi da saznamo sve) devojčica je barem ravnopravno učestvovala u performansu koji je bolestan samo utoliko što ta deca imaju potrebu da glume bolesne odrasle. Za nekog ko je vrlo tolerantan prema homoseksualizmu pokazuješ zavidnu dozu netolerancije za nešto bar jednako prirodno i normalno u tom, njihovom uzrastu. Biću zloban koliko i ti: da su u pitanju dva dečaka, tebi bi to valjda bilo cool?

Koje zlo je počinjeno osim te (od svih osuđene) potrebe za spektaklukom? Sad ste ti i hajlenderka kao brižne mame, a mi ostali šovinističke svinje? Odrastite! I pustite i decu da odrastaju slobodno od fobija iskompleksiranih matoraca koji bi da im produže detinjstvo zauvek ne bi li sopstvenim promašenim životima dali smisao.

Edited by Hill Bill, 29 May 2010 - 03:31.