Jump to content


Photo
- - - - -

Za neka dobra, dobra, dobra stara vremena


  • Please log in to reply
1028 replies to this topic

#121 pazi,valjak gazi

pazi,valjak gazi
  • Members
  • 15,856 posts

Posted 30 April 2010 - 12:40

Pa gdje ćeš jači dokaz da je baxuz: od rođenja živi u uvjerenju da Partizan delje Zvezdu čak i kada rezultat govori suprotno :D

Spoiler! --Click here to view--


:ph34r: ...e Ridji, Ridji :D
  • 0

#122 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 30 April 2010 - 12:41

moj slucaj - kevin cale bio partizanovac (jbg, jna je to) ...

I moj slučaj. :ph34r:

Stvar je jasna - svi kojima su matorci imali neke veze sa JNA ili sa Crnom Gorom (kod mene i jedno i drugo) navijaju za Partizan. :)
  • 0

#123 veteran1970

veteran1970
  • Members
  • 3,177 posts

Posted 30 April 2010 - 12:42

Доказ да сам ја невиђени баксуз јесте да сам се родио у време док се играо 70. вечити дерби који је Партизан добио


добро је да нису тражили да се утакмица понови,е онда би било "бежи Риђи одакле си дошао!" :ph34r: :) :D
  • 0

#124 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 30 April 2010 - 12:44

Jesi li siguran, google kaze:
"Fudbal- 70.Veciti derbi 1980/81: Partizan-Crvena zvezda 1:4"

Грешка, 75 је у питању :D

добро је да нису тражили да се утакмица понови,е онда би било "бежи Риђи одакле си дошао!" :ph34r: :) :D

:D

Ћути и овако сам једва изашао :D
А да не причамо и то што сам рођен наопачке :D

Edited by Ridjis, 30 April 2010 - 12:46.

  • 0

#125 MilosRS

MilosRS
  • Members
  • 626 posts

Posted 30 April 2010 - 12:46

Kakva je ovo gerijatrija od foruma :)
Otkako je otvoren ovaj topik, nikog nema ni na jednom drugom :ph34r:
  • 0

#126 daba 67

daba 67
  • Banned
  • 13,841 posts

Posted 30 April 2010 - 12:47

.....

sjajn post daj jos takvih dogodovstina i ti i ostali neka vide sadasnji klinci da nije sve u razbijanju glava drugima.
Da su nekad anavijaci posle utakmica zajedno isli u kafanu ili bilo gde uz obavezna peckanja pobednika ka porazenima.
  • 0

#127 daba 67

daba 67
  • Banned
  • 13,841 posts

Posted 30 April 2010 - 12:49

Kakva je ovo gerijatrija od foruma :)
Otkako je otvoren ovaj topik, nikog nema ni na jednom drugom :ph34r:


Sto znaci da smo uboli pravu stvar.
Bolje pricati o lepim stvarima nego o huliganima,mafijasima politicarima.
legende ostaju legende bez obzira u kom klubu si igrale.
  • 0

#128 aca04

aca04
  • Members
  • 4,650 posts

Posted 30 April 2010 - 12:50

Da su nekad anavijaci posle utakmica zajedno isli u kafanu ili bilo gde uz obavezna peckanja pobednika ka porazenima.

Pa i nema to bas veze sa vremenima nego sa ljudima. Ja sam na derbije isao devedesetih, u ona najgora vremena. Sa drugarima ciganima. Zajedno dodjemo u BG i onda jedni na Sever, drugi na Jug. I naravno, zajedno opet nazad.
  • 0

#129 daba 67

daba 67
  • Banned
  • 13,841 posts

Posted 30 April 2010 - 12:55

Youtube Video ->Original Video


LEGENDARNI SEKIJEV GOL BOROTI.
a imao je jos dva gola legendarna jedan protiv zelje u beogradu gde je bukvalno nosio loptu od gola do gola i dao gol.
drugi gol protiv osjeka takodje u beogradu kada je presevao tri igraca osjeka,golmana vratio se presevao jos jednog igraca i dao gol izmedju dva igraca osjeka koji su stajali na gol crti a lopta prosla izmedju njihovih glava.
  • 0

#130 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 30 April 2010 - 12:58

Evo, našao i snimak te famozne utakmice kad je, valjda prvi i poslednji put, Olimpija tako udesila Partizana..

Youtube Video ->Original Video


I valjda najteža utakmica u istoriji.. 11.11.1989 protiv Zvezde. Osećala se politička neizvesnost. Tada je došlo bezbroj Delija, stariji će se sećati, kako su po teveu išli snimci 'zatvorenih delija' na stadionu, gde su im delili vodu i sendviče, dok nije počela utakmica.. I onda ono famozno, legendarno penjanje zvezdinog navijača na reflektor... :ph34r: Mislim, da je tada pao i rekord - cirka 20 hiljada ljudi za Bežigradom...

Ko je bio u Ljubljani za Bežigradom, zna, da je za taj poduhvat trebalo imati 'cojones', ko što bi rekli naša braća mehikanci.

Youtube Video ->Original Video

Edited by Gogy, 30 April 2010 - 13:05.

  • 0

#131 daba 67

daba 67
  • Banned
  • 13,841 posts

Posted 30 April 2010 - 12:58

Youtube Video ->Original Video

SjAJNO FINALE U MANILI.
nASI ZLATNI MMCI POBEDILI RUSKU ZBORNAJU.
  • 0

#132 pazi,valjak gazi

pazi,valjak gazi
  • Members
  • 15,856 posts

Posted 30 April 2010 - 12:59

Kakva je ovo gerijatrija od foruma :D
Otkako je otvoren ovaj topik, nikog nema ni na jednom drugom :)

:ph34r:

sjajn post daj jos takvih dogodovstina i ti i ostali neka vide sadasnji klinci da nije sve u razbijanju glava drugima.
Da su nekad anavijaci posle utakmica zajedno isli u kafanu ili bilo gde uz obavezna peckanja pobednika ka porazenima.

+ 1000

Pa i nema to bas veze sa vremenima nego sa ljudima. Ja sam na derbije isao devedesetih, u ona najgora vremena. Sa drugarima ciganima. Zajedno dodjemo u BG i onda jedni na Sever, drugi na Jug. I naravno, zajedno opet nazad.

A ja tih godina(nakon povlacenja sa Juga) sa ortakom ortodoxnim Delijom na istok, pa peckanja dok mec traje...a onda lagano kucama..
  • 0

#133 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 30 April 2010 - 13:02

I valjda najteža utakmica u istoriji.. 11.11.1989 protiv Zvezde. Osećala se politička neizvesnost. Tada je došlo bezbroj Delija, stariji će se sećati, kako su po teveu išli snimci 'zatvorenih delija' na stadionu, gde su im delili vodu i sendviče, dok nije počela utakmica.. I onda ono famozno, legendarno penjanje zvezdinog navijača na reflektor... :ph34r:

Ko je bio u Ljubljani za Bežigradom, zna, da je za taj poduhvat trebalo imati 'cojones', ko što bi rekli naša braća mehikanci.

Youtube Video ->Original Video

Oво опет на мој рођендан, немој ми рећи да смо и ово изгубили :)

Јесмо на пенале Attached File  car.gif   1.08KB   6 downloads

Можда да се ја нисам родио би Звезда била првак Европе још који пут :D

Edited by Ridjis, 30 April 2010 - 13:08.

  • 0

#134 daba 67

daba 67
  • Banned
  • 13,841 posts

Posted 30 April 2010 - 13:06

Youtube Video ->Original Video

Evo jos jednog sjajnog meca.
Ovog puta tenis je u pitanju 1987 godina us open.
Zivojinovic -mekinro 3-0.

Nezaboravno kada se mekinro svadja sa sudijama a boba smeker ladno ode u jednu od loza sedne pored coveka i jede sendvic dok se ovaj raspravlja,
neprocenljivo i neponovljivo.
A da li se neko seca utakmica u pioniru i splitu nasih tenisera u dejvis kupu protiv francusa i australijanaca.
Pun pionir kljucalo na sve strane a brena je tada bodrila bobu.
Zivojinovic,prpic,oresar dejvis kup reprezentacija jugoslavije.
  • 0

#135 pazi,valjak gazi

pazi,valjak gazi
  • Members
  • 15,856 posts

Posted 30 April 2010 - 13:08

Dinko Vrabac ubijao i Partizan i Zvezdu....cudi me da ga niko od vecetih nije kupio posle...mi smo uzeli Dzonija Novaka :ph34r:
  • 0