Jump to content


Photo
- - - - -

Top Gear!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
31 replies to this topic

#16 Keimaak

Keimaak
  • Members
  • 1,088 posts

Posted 30 November 2010 - 13:58

Prosle nedelje je zavrseno na ULTRA TV emitovanje poslednjeg serijala kojeg su otkupili. (mislim da je iz 2009) :lol+:

Edited by Keimaak, 30 November 2010 - 13:59.


#17 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 03 December 2010 - 19:29

Prosle nedelje je zavrseno na ULTRA TV emitovanje poslednjeg serijala kojeg su otkupili. (mislim da je iz 2009) :D


To je Season 14 emitovan od novembra 2009 do januara 2010, mislim spram UK-a nismo videli samo season 15 (koji je prikazan letos), sto je slozices se jako malo imajuci u vidu onih 12-13 funti mesecne pretplate za BBC koje Britanci placaju :) Sto se tice B92, ne znam sta im bi da prikazuju Top Gear tako kasno i to u noci izmedju subote i nedelje, al' ajde sto se tice programa B92 to je jos i najmanje sto mogu zameriti a tice se izbora filmskog, dokumentarnog i serijskog programa :lol+:

#18 Keimaak

Keimaak
  • Members
  • 1,088 posts

Posted 03 December 2010 - 20:08

To je Season 14 emitovan od novembra 2009 do januara 2010, mislim spram UK-a nismo videli samo season 15 (koji je prikazan letos), sto je slozices se jako malo imajuci u vidu onih 12-13 funti mesecne pretplate za BBC koje Britanci placaju :D Sto se tice B92, ne znam sta im bi da prikazuju Top Gear tako kasno i to u noci izmedju subote i nedelje, al' ajde sto se tice programa B92 to je jos i najmanje sto mogu zameriti a tice se izbora filmskog, dokumentarnog i serijskog programa :D

:D :) :lol+: :)

Vidoh da su opet krenuli reprizu poslednjeg serijala na Ultra TV! :D

#19 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 03 December 2010 - 20:20

:D :D :lol+: :)

Vidoh da su opet krenuli reprizu poslednjeg serijala na Ultra TV! :)

Juce sam uhvatio nesto kasno sinoc, i to nije bio poslednji serijal (kao sto rekoh poslednji emitovani je 15-ti), vec je to bila epizoda 11 Serijala, a to je leto 2008 :D , nebitno, drago mi je da je Ultra, kad vec nijedna druga tv, uzela da redovno emituje ovaj genijalan show

#20 Keimaak

Keimaak
  • Members
  • 1,088 posts

Posted 03 December 2010 - 20:30

Mislio sam na poslednjim emitovan kod nas...a nadam se da ce uskoro poceti sa emitovanjem i tog poslednjeg snimljenog, mada koliko sam naucuo..u tom poslednjem pocele su da im gostuju redovne zvezde iz Holivuda i da su malo popustili u doslednosti...ali to su samo rekla-kazala stvari!
Show je izvrstan, a bas me zanima posle svegas sta se desavalo sa Stigom da li ce ga zadrzati! Nekako mi Top Gear bez njega nije isto! :lol+:

Edited by Keimaak, 03 December 2010 - 20:32.


#21 autsajder

autsajder
  • Members
  • 3,607 posts

Posted 24 December 2010 - 17:23

u tom poslednjem pocele su da im gostuju redovne zvezde iz Holivuda i da su malo popustili u doslednosti...ali to su samo rekla-kazala stvari!
Show je izvrstan, a bas me zanima posle svegas sta se desavalo sa Stigom da li ce ga zadrzati! Nekako mi Top Gear bez njega nije isto! :lol+:


Nisu rekla-kazala, nego gledala-zaključila. Nažalost, prethodna sezona je bila jedna od najslabijih.

Ali to je već prošlost, jer su na BBC-ju krenuli božićni specijali. Prvi je bio prije par dana, sasvim korektan - bez neautomobilskih budalasanja, sa mnogo deranja guma i hemičnog humora među članovima omiljene trojke dok se vijaju po američkoj istočnoj obali. Nema Stiga, ali ne da su mu natrljali nos zbog nelojalnosti. Najblaže rečeno.

Ono što je mene najviše uzbudilo svakako je kadar iz trejlera za novu sezonu..

Posted Image

u kome Klarkson drlja Stojadina o betonski zid. Nekako navijam da kec osvjetla obraz, al već vidim da mu se crrrrno piše. :)

Edited by autsajder, 24 December 2010 - 17:24.


#22 Mali Medved

Mali Medved
  • Members
  • 913 posts

Posted 14 January 2011 - 23:42

Nema Stiga, ali ne da su mu natrljali nos zbog nelojalnosti. Najblaže rečeno.


je l' na ovo misliš?

http://www.youtube.com/watch?v=shljGatNnU8

Edited by Mali Medved, 15 January 2011 - 10:32.


#23 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 09 February 2011 - 01:19

...


bentley :hail:

top_gear.16x03.hdtv_xvid-fov.avi.mp4 - 168.2 MB





don't use the C word :kece:

#24 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,647 posts

Posted 09 February 2011 - 15:08

Ono što je mene najviše uzbudilo svakako je kadar iz trejlera za novu sezonu..

Posted Image

u kome Klarkson drlja Stojadina o betonski zid. Nekako navijam da kec osvjetla obraz, al već vidim da mu se crrrrno piše. :)

Evo stojadina,Bentley,S 65 i RR u Albaniji??? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Pogledajte do kraja. :+1:

KEC

#25 nova vizija

nova vizija
  • Members
  • 146 posts

Posted 12 February 2011 - 08:24

Uuuu baš lepo što si okačio tu epizodu. Bez obzira na promene, Top Gear je sve bolja i bolja serija. Za mene daleko iznad svih ostalih. A podrazumeva se da imam svih 15 serijala u HD i ovaj zadnji specijal od pre dva meseca. I naravno, Jeremy Clarkson for president of the world!

#26 nova vizija

nova vizija
  • Members
  • 146 posts

Posted 22 February 2011 - 01:55

Briljantno.
http://www.topgear.c...Category=Celebs
http://www.topgear.c...Category=Celebs
http://www.topgear.c...Category=Celebs
http://www.topgear.c...Category=Celebs
http://www.topgear.c...Category=Celebs

#27 katamaran

katamaran
  • Banned
  • 2,805 posts

Posted 23 February 2011 - 23:55

Generalno imam odbojnost prema emisijama o kolima ali Top Gear :hail:

"Bentli" je genijalan :)

#28 Le petit piaf

Le petit piaf
  • Members
  • 43 posts

Posted 04 June 2011 - 19:48

Jao, Boze, sta je uradio jadnom Jugu, majko moja mila. Em mi se place, em mi se smeje. Smeje mi se sto je uopste dosao na tu ideju koju je sproveo u delo, a place, zao mi je jadnog Juga. :D Ne volim automobile, pogotovu ne skupe, koji puno trose, nabudjene i slicno. Ali jednostavno lucidnosti samih voditelja mene tera na gledanje. Gledala sam i na B92 i u na Ultri i mozda na jos jednom, ali nisam sigurna. Budale koje se dobro zabavljaju. Proputovali svet, zabavili se, radili svoj posao. Super.

#29 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,647 posts

Posted 03 October 2011 - 20:56

Vrlo težak izbor :o






#30 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 09 February 2012 - 07:20

Matt Le Blanc fastest celebrity driver on Top Gear

Posted Image

During the show Matt impressed the crew so much that they even asked him to add some wheelspins to his performance as he was so perfect in the drivers seat.
'Matt was so good that producers said to him, "Can you do some wheelspins to make it look more exciting?" He did extremely well,' an insider said.
According to a source, Matt had begged producers to let him appear on the motor show as he is such a big fan.

tzar, svo vreme je zvizduckao :D

Edited by st.maurice, 09 February 2012 - 07:21.