Jump to content


Photo
- - - - -

Žitije Brajanovo


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
62 replies to this topic

#16 Ointagru Unartan

Ointagru Unartan
  • Members
  • 2,583 posts

Posted 09 November 2009 - 20:32

Pajtinofobiju bi trebalo zakonom zabraniti, ili makar regulisati.

#17 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 09 November 2009 - 20:33

A da neko pokuša barem da poveže pajtonovce sa temom?

Meni je visestruko izrazeno zgrazanje tipa "kako to nekom moze da bude smesno" jedno 20x interesantnije od teme (= fantaziranje levih intelektualaca bez ikakve veze sa zivotom).

(I naravno to nije prvi put da srecem taj sentiment na ovom forumu, posle skoro deceniju vise nista ne moze da bude prvi put).

#18 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 09 November 2009 - 20:36

sori na trolu, al moram:



počev od špice pa nadalje. al jbg, ako kažeš da ti nisu smešni, onda si glup u društvu.


britanski humor... ništa gluplje u životu nisam gledala. :ph34r:

/off


Nije vam (tebi i jaranu) palo na pamet da gledate humor nastao polovinom/krajem sezdesetih godina? Pravljen za ljude koji su tada imali 20 godina?

Isto je i sa ovim Sarajlijama, ovoj top listi nadreaslista. Nadjite me nekog ko ima dvadeset godina i kome je smesan onaj intervju u fabrici gde radnik pokusava da obori svetski rekord u neprimanju plate? Ili onaj gde radnika kaze kako radi svaki dan po 12 sati, nedeljom zato samo osam, al' zato svakog prvog mesecu "osamsto keka udjep"?

Nije u pitanju (samo) engleski humor, u pitanju je humor generacije koja nije nasa generacija.

#19 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 09 November 2009 - 20:44

Nadjite me nekog ko ima dvadeset godina i kome je smesan onaj intervju u fabrici gde radnik pokusava da obori svetski rekord

Nasao sam i ja njih par kojima je bio film: Leteci cirkus Monti Pajtona (prvi i zadnji koji sam u kinu pogledao) bio smijesan. Dva puta isti uvod filma kao neka fora, sta li? Mislim halo ba, nema se tu sta razumjeti, meni je eto smorno. Kome je smijesno ok, meni nije. Ali ok Hill Bill je vec s pravom upozorio, pa se opet ispricavam, najstrasnije.

#20 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 09 November 2009 - 20:50

Nije vam (tebi i jaranu) palo na pamet da gledate humor nastao polovinom/krajem sezdesetih godina? Pravljen za ljude koji su tada imali 20 godina?


pa sad, obzirom na moje godine (koje verovatno nisu i tvoje) bilo bi logično da mi taj "humor" bude prilično blizak. a nije. ni blizu.


izvinjavam se, hill bill, ali ne razumem insistiranje na čistoti teme... toliko je toga već obrnuto da skretanje u još jedan off neće mnogo poremetiti razgovor onih koji su zainteresovani.


edit: pobrkala teme. :ph34r:

Edited by Vesna, 09 November 2009 - 21:15.


#21 Hromi Daba

Hromi Daba
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 09 November 2009 - 21:15

počev od špice pa nadalje. al jbg, ako kažeš da ti nisu smešni, onda si glup u društvu.

britanski humor... ništa gluplje u životu nisam gledala. :ph34r:

Ne cenis teski cinizam i podjebavanje svega zivog, ukljucujuci i sebe? Mnogi od njihovih skeceva su direktan politicki komentar na dogadjaje iz njihovog doba pa mogu biti kripticni i nerazumljivi, ali je ostalo dovoljno univerzalnih za moje radovanje ... bas pre neko vece je bila retorspektiva najboljih od najboljih, sedeo sa mojim klincima (18 i 20) koje se presamitise od kliberenja, a ja ih gledam i uzivam u njima bar koliko i u skecevima, ako ne i vise ...

Edited by Hromi Daba, 09 November 2009 - 21:17.


#22 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 09 November 2009 - 21:19

Ne cenis teski cinizam i podjebavanje svega zivog, ukljucujuci i sebe? Mnogi od njihovih skeceva su direktan politicki komentar na dogadjaje iz njihovog doba pa mogu biti kripticni i nerazumljivi, ali je ostalo dovoljno univerzalnih za moje radovanje ... bas pre neko vece je bila retorspektiva najboljih od najboljih, sedeo sa mojim klincima (18 i 20) koje se presamitise od kliberenja, a ja ih gledam i uzivam u njima bar koliko i u skecevima, ako ne i vise ...



odlično, drago mi je zbog tebe. meni je i dalje potpuno dosadno i nadasve glupavo.

#23 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 09 November 2009 - 21:25

odlično, drago mi je zbog tebe. meni je i dalje potpuno dosadno i nadasve glupavo.

Pa da, ne kontas, eto to je. :ph34r:

#24 Hromi Daba

Hromi Daba
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 09 November 2009 - 21:30

Pa da, ne kontas, eto to je. :ph34r:

Ja ne kontam da su nekom Nadrealisti smesni a pajtonovci nisu ... al dobro, ja sam uvek bio fan svega britanskog ...

#25 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 09 November 2009 - 21:43

Ja ne kontam da su nekom Nadrealisti smesni a pajtonovci nisu ... al dobro, ja sam uvek bio fan svega britanskog ...

Da nije bilo Djure bili bi i nadrealisti smijesni al u qurtzu. A ja sam fan svega sto mi se svidja, oni ne. Vecina britanskih filmova, muzika, da. Stvarno se izvinjavam za trol, sad ce bata sickness da prica o temi. :ph34r: Voila.

#26 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 09 November 2009 - 22:00

Da nije bilo Djure bili bi i nadrealisti smijesni al u qurtzu. A ja sam fan svega sto mi se svidja, oni ne. Vecina britanskih filmova, muzika, da. Stvarno se izvinjavam za trol, sad ce bata sikness da prica o temi. :ph34r: Voila.


Ma jok bre, meni ne smeta trolla, ja to volim :) . Ono jes' Pajtonovce ne mogu da smislim, teshko brate dolaze do poente, Del Boy to razyebe dok si rek'o keks, u dve rechi i to na frncuskom. E sad, Pajtonovci pretenduju da budu neshto vishe od Mucki, kao shto i ove nashe antireklamokrate pretenduju da budu neshto vishe od Kim Il Dzonga, Fidel Kastro Sunga ili bilo kojeg drugog zabranjivacha glupavih reklama.

Ziveo Derek Edward Trotter!

#27 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 09 November 2009 - 22:04

Ziveo Derek Edward Trotter!

Reklamiras, a? Ziveo, sto se mene tiche.

#28 serb_pagan

serb_pagan
  • Banned
  • 924 posts

Posted 09 November 2009 - 22:09

Ja ne kontam da su nekom Nadrealisti smesni a pajtonovci nisu ... al dobro, ja sam uvek bio fan svega britanskog ...

jedno su mucke, a drugo smaracki monti pajton ili nas surogat nadrealisti..roterdamac je u pravu, ni monti ni nadrealisti nisu ni do kolena jednom chkalji...

#29 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 09 November 2009 - 22:17

Reklamiras, a? Ziveo, sto se mene tiche.


Ajde onda ...... da ne kvarimo bilateralne odnose :ph34r: , necu ti reci shta mislim o Chkalji, Miji, Nadrealistima i slichnim paja patkovima.

#30 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 09 November 2009 - 22:57

Nije u pitanju (samo) engleski humor, u pitanju je humor generacije koja nije nasa generacija.

Nema to veze sa godinama, vec sa neophodnoscu da vasa macka bude zbunjena. Ti si ObiW skroz na pogresnom tragu... Nisam ja bas deda k'o John Cleese, a ne bi nas razlikovala ni rodjena macka...

Ali, nista za to ako se nekom ne svidja britanski humor, uvek preostaje nemacki. (Bilif it or not, ali nastupao sam s ze ovom dvojicom na sceni u Melburnu, kao "dobrofoljac" iz publike :ph34r: )