Jump to content


Photo
- - - - -

Žitije Brajanovo


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
62 replies to this topic

#1 CowBoy

CowBoy
  • Members
  • 4,206 posts

Posted 09 November 2009 - 12:07

... kad smo kod asocijacija na topik:


Youtube Video ->Original Video


#2 serb_pagan

serb_pagan
  • Banned
  • 924 posts

Posted 09 November 2009 - 13:00

brate, smorili ste vise sa tim odlomkom iz zitja brajanovog, ne znam ko ga je uopste provalio ovde na forumu, ali nema teme u kojoj se ta smaracina bar jednom ne postavi, dal imala dal nemala veze sa onim o cemu se govori... sto kazu na jugu "usraste se vise"...


„Hajde, stari pokvarenjače, daj mi to bezvrijedno žuto kamenje za ove predivne staklene perle!”

reklamokratija...

Edited by serb_pagan, 09 November 2009 - 13:12.


#3 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 09 November 2009 - 13:27

...ne znam ko ga je uopste provalio ovde na forumu...

Puzigaća :ph34r:


(Istina!)

#4 CowBoy

CowBoy
  • Members
  • 4,206 posts

Posted 09 November 2009 - 16:08

...ne znam ko ga je uopste provalio ovde na forumu,



... kako - ko je provalio?

Pa ovo su Pajtonovci, for krajst sejk.

A ovaj ulomak je antologijski u svakom smislu i potpuno odgovara ovoj prici o tome sta nam je donela "reklamokratija".

#5 serb_pagan

serb_pagan
  • Banned
  • 924 posts

Posted 09 November 2009 - 16:47

... kako - ko je provalio?
Pa ovo su Pajtonovci, for krajst sejk.

for krajst sejk, taj odlomak se ovde rabi na svakoj temi, imalo to mnogo veze ili ne sa onim o cemu se prica...'usraste se vise', ima valjda nesto drugo smesno ili pametno da se stavi...

A ovaj ulomak je antologijski u svakom smislu i potpuno odgovara ovoj prici o tome [i]sta nam je donela "reklamokratija".

jes, bas nam je reklamokratija to donela, to sto imamo doneli su nam ljudi pronalazaci koji su omogucili razvoj nauke i tehnike, radnici, sposobni upravljaci i pojedine mudre politicke elite, a ne tamo neki likovi u lister odelima koji u principu prodaju maglu..sta su oni kome doneli, nemojmo se zaebavat..osim smaranja naravno..nenormalno smaraju, oduvek su smarali ali su svakim danom sve gori i gori..smaraci prve klase, nenadjebivi u smaranju

Edited by serb_pagan, 09 November 2009 - 16:52.


#6 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 09 November 2009 - 19:17

for krajst sejk, taj odlomak se ovde rabi na svakoj temi, imalo to mnogo veze ili ne sa onim o cemu se prica...'usraste se vise', ima valjda nesto drugo smesno ili pametno da se stavi...

Ima. Sve je smjesnije od jebeno dosadnih pajtonovaca koje ako ne gotivis onda ih kao ne kontash. Jebo me sav svijet ako sam ikad nesto smornije gledao podvedeno pod komediju ili kako vec. Pa jedna ckaljina epizoda ili nadrealisti su smjesniji od cijelog opusa pajtonovaca, for krajst sejk. Doduse ja sam bosanac pa mozda ne kontam. Mada sam i u Bosni sreo jedno 2-3 covjeka kojima su oni bili kul. Sori za trol, ne izdrzah.

#7 Hromi Daba

Hromi Daba
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 09 November 2009 - 19:30

Ima. Sve je smjesnije od jebeno dosadnih pajtonovaca koje ako ne gotivis onda ih kao ne kontash. Jebo me sav svijet ako sam ikad nesto smornije gledao podvedeno pod komediju ili kako vec. Pa jedna ckaljina epizoda ili nadrealisti su smjesniji od cijelog opusa pajtonovaca, for krajst sejk. Doduse ja sam bosanac pa mozda ne kontam. Mada sam i u Bosni sreo jedno 2-3 covjeka kojima su oni bili kul. Sori za trol, ne izdrzah.

To je donekle cudno, jer su Nadrealisti direktno kopirali pajtonovce ...

#8 nonick

nonick
  • Members
  • 1,843 posts

Posted 09 November 2009 - 19:34

To je donekle cudno, jer su Nadrealisti direktno kopirali pajtonovce ...


pa nije gledao te epizode :ph34r:

#9 serb_pagan

serb_pagan
  • Banned
  • 924 posts

Posted 09 November 2009 - 19:35

To je donekle cudno, jer su Nadrealisti direktno kopirali pajtonovce ...

koji su dosadniji i od pajtonovaca..nego eto, bili reklamirani u to vreme kao neka najbolja jugoslovenska humoristicka serija, pa se stvorio njihov kult, iako je to bila i ostala obicna glupost, na koju se niko ziv niti mogao niti moze nasmejati...hrkljush, aaaa, hrkljush, aaaa...kome to moze biti smesno??!!??

Edited by serb_pagan, 09 November 2009 - 19:36.


#10 CowBoy

CowBoy
  • Members
  • 4,206 posts

Posted 09 November 2009 - 19:39

jebo vas monti pajton.



Dobro.

#11 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 09 November 2009 - 19:46

To je donekle cudno, jer su Nadrealisti direktno kopirali pajtonovce ...

Da, ali sto se kaze kod nas: bolje od originala.
btw. smijesan je bio samo Djuro. A on je smijesan u svakoj situaciji, cak i kad je ozbiljan. A najmanje pola je bilo obicno popunjavanje emisije.

Edited by Rotterdamac, 09 November 2009 - 20:25.


#12 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 09 November 2009 - 19:59

sori na trolu, al moram:

Sve je smjesnije od jebeno dosadnih pajtonovaca koje ako ne gotivis onda ih kao ne kontash. Jebo me sav svijet ako sam ikad nesto smornije gledao podvedeno pod komediju ili kako vec.


počev od špice pa nadalje. al jbg, ako kažeš da ti nisu smešni, onda si glup u društvu.


britanski humor... ništa gluplje u životu nisam gledala. :ph34r:

/off

#13 Frankie Wilde

Frankie Wilde
  • Members
  • 650 posts

Posted 09 November 2009 - 20:02

počev od špice pa nadalje. al jbg, ako kažeš da ti nisu smešni, onda si glup u društvu.


britanski humor... ništa gluplje u životu nisam gledala. :ph34r:


Snimak Dnevnika iz 93ce mi je interesantniji od Johna Cleesa...

#14 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 09 November 2009 - 20:28

Dobro.

Ima nas raznih, da nije foruma ne bih ni znao da ima antipajtonovaca.

#15 Hill Bill

Hill Bill
  • Banned
  • 7,389 posts

Posted 09 November 2009 - 20:28

A da neko pokuša barem da poveže pajtonovce sa temom?

Ne ide?

Say no more!