Jump to content


Photo

Primitivac na forumu...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
165 replies to this topic

#1 Boogie Woogie

Boogie Woogie
  • Members
  • 564 posts

Posted 29 September 2009 - 19:33

Sirota deca Srbije, nesrecnog detinjstva, zeleci samo da zive kao sav ostali "normalan svet", opet su zavedena.


neki su dabome bili zavedeni još žešće ali, ti su i pobegli odavde, upravo na Zapad..

#2 rory

rory
  • Members
  • 2,989 posts

Posted 29 September 2009 - 19:42

U čemu je razlika izmedju ovih i miladina? Uroš je dirao našeg organa pa je dobio sledovanje ali ovi su se sukobili sa mrskim iperijalistima i takodje imaju naklonost odgovarajućih službi. Sve zavisi od procene da li ih vredi žrtvovati.

#3 Boogie Woogie

Boogie Woogie
  • Members
  • 564 posts

Posted 29 September 2009 - 19:52

Drugim rečima, verovatno će biti mnogo nezadovoljnih kad se sankcije budu objavile, treba na to da budemo spremni.


kako se to biva spreman u društvu poremećenih vrednosti?
Pa taman da ih sve sad povešamo na Terazijama, misliš da će TO da reši stvar?

Kriminalistika kaže da neće..

#4 Massive_Attack

Massive_Attack
  • Members
  • 2,103 posts

Posted 29 September 2009 - 19:53

Ja sam gotovo siguran, da ta, sada već umno poremećena i bolesna balavurdija, ne oseća ni trenutak griže savesti za ono što su uradili.

Čak šta više, mislim da se ponose na ovo, jer se u tom čoporu tako stiče ugled i diže reputacija navijačke grupe.

Da ceo svet priča o tome, kako su to oni koji su SVIREPO ubili navijača Tuluza, Brisa Tatona.
Da drugima svirepim ubistvom uteraju strah i da ih se svi plaše.
To je poenta cele njihove priče.

#5 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 29 September 2009 - 19:54

recimo drustvo srpsko-francuskog prijateljstva...


Si Pagan, shto manje ljudi bude prisutno to bolje za nacionalne interese i Kosmet u srcu Srbije.

#6 Boogie Woogie

Boogie Woogie
  • Members
  • 564 posts

Posted 29 September 2009 - 19:56

Ja sam gotovo siguran, da ta, sada već umno poremećena i bolesna balavurdija, ne oseća ni trenutak griže savesti za ono što su uradili.

Čak šta više, mislim da se ponose na ovo, jer se u tom čoporu tako stiče ugled i diže reputacija navijačke grupe.

Da ceo svet priča o tome, kako su to oni koji su SVIREPO ubili navijača Tuluza, Brisa Tatona.
Da drugima svirepim ubistvom uteraju strah i da ih se svi plaše.
To je poenta cele njihove priče.


Upravo tako.
samko što bih ja dodao, da to uopšte nije balavurdija.
Mnogi likovi koji su menjali istoriju imali su upravo po ovoliko godina.

Nedavno sam gledao emisiju o bandama u brazilskim favelama.
Tamo "balavurdija" uopšte ne žali da da' svoj život tako što će koknuti nekog dilera kreka jer mu duguje lovu isl.

#7 serb_pagan

serb_pagan
  • Banned
  • 924 posts

Posted 29 September 2009 - 19:59

Si Pagan, shto manje ljudi bude prisutno to bolje za nacionalne interese i Kosmet u srcu Srbije.

`leba ti ne lupaj, ako mi okolnosti dozvole i ja cu ici, kazem opet da je najbolje da to organizuje neko poput drustva srpsko-francuskog prijateljstva, neka setnju podrze poznate i cenjene javne licnosti koje bi i mogle biti na celu kolone, a da se politikanti u to ne mesaju..nisu ni oni nevini u ovoj stvari, svi su imali prilike da se za svog vakta obracunaju sa oloshem, niko o tome nije vodio racuna i eto sta smo dobili...ti se ne setas ovim ulicama niti delis nasu sudbinu, poslednji si koji moze nekom da deli lekcije...shut the fuck up...

R.I.P. Brice

Edited by serb_pagan, 29 September 2009 - 20:04.


#8 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 29 September 2009 - 20:07

`leba ti ne lupaj, ako mi okolnosti dozvole i ja cu ici, kazem opet da je najbolje da to organizuje neko poput drustva srpsko-francuskog prijateljstva, a da se politikanti u to ne mesaju...


Politikanti su se vec umeshali. Posao je zavrshen. Sada treba sprechiti "izdajnichke stranke" da se umeshaju, majefikasnije je to uraditi maloumnim ponavljanjem sa dnevnika RTS-a iz devedesetih "NECEMO DOZVOLITI DA SE OVAJ PROBLEM ISPOLITIZUJE".

Ratko je na sigurnom, mrznja prema Evropi i svetu na zavidno-visokom nivou, ovce sve na broju u svojim torovima.

Ako i izadje nekoliko stotina i upali svecu, nije strashno, sve ide po planu.

Kosmet je i dalje srce Srbije. Indeed.

#9 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 29 September 2009 - 20:08

Si Pagan, shto manje ljudi bude prisutno to bolje za nacionalne interese i Kosmet u srcu Srbije.

Klasican primjer politizacije, kao i prije ono pominjanje da je Francuska bombardovala Srbiju. Yebote vise Kosmet i takvo pominjanje u svakoj mogucoj situaciji.

Ovo je tacno miniranje teme i zelja da se svakom loncu bude poklopac. 

Yebote i Ratko, as well.



Edit:Ratko

Edited by alek33, 29 September 2009 - 20:10.


#10 serb_pagan

serb_pagan
  • Banned
  • 924 posts

Posted 29 September 2009 - 20:10

Politikanti su se vec umeshali. Posao je zavrshen. Sada treba sprechiti "izdajnichke stranke" da se umeshaju, majefikasnije je to uraditi maloumnim ponavljanjem sa dnevnika RTS-a iz devedesetih "NECEMO DOZVOLITI DA SE OVAJ PROBLEM ISPOLITIZUJE".

Ratko je na sigurnom, mrznja prema Evropi i svetu na zavidno-visokom nivou, ovce sve na broju u svojim torovima.

kakav ratko, kakvo kosovo, o cemu ti pricas? nemas ti pojma kakvo je ovde stanje, gledas neke vesti i komentare po internet forumima i mislis da si stvorio realnu sliku o stanju u srbiji.. a jedino sto uspevas jeste da lupas ko maksim po diviziji i da spamujes ovu tuznu temu idiotskim konstatacijama koje sa njom nemaju nikakve veze..

Edited by serb_pagan, 29 September 2009 - 20:12.


#11 Anonimni Pojedinac

Anonimni Pojedinac
  • Members
  • 196 posts

Posted 29 September 2009 - 20:19

Evo nesto interesantno sa Facebook-a, izgleda kao prepucavanje nekog policajca i nekog od navijaca:

Otkad je nam je dopusteno da se konacno obracunamo sa huliganima, mnogo njih za koje imamo dokaze pristali su da drukaju da bi izbegli robiju, a medju njima ima vodja i sa severa i sa juga.


Dopusteno... :ph34r:

#12 Boogie Woogie

Boogie Woogie
  • Members
  • 564 posts

Posted 29 September 2009 - 20:19

može da izađe i nas milion na ulicu
i da to negde, kao human, iskren gest, zasita gane građane Francuske.

I to bi bilo više nego ok, ALI:

Pitanje je da li će to da gane i francuske navijače (čitaj: huligane) i da li je ovim počeo rat njihovih i naših huligana.
I pitanje je kako TO rešiti i eventualno sprečiti.
Koji su navijački kodeksi, KO to kontroliše i usmerava i zarad kojih interesa isl.

#13 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 29 September 2009 - 20:21

Ja nemam nishta protiv politizacije. Svaki politichar ima pravo da u svako doba pozove svoje pristalice i sve gradjane da iskazu svoj protest protiv nasilja kroz mirne proteste. kamo srece da su tako politizovali pochetkom devedesetih, umesto shto su hushkali ili cutali.

Evo, drago bi mi bilo da vidim ubedljivo najmrskiju njushku na svetskim politichkim prostorima posle Mahmuda Ahmedinedzada - Vojislava Koshtunicu kako ruku pod ruku sa Tomom Grobarom organizuje protest protiv nasilja i ubijanja stranaca po Beogradu.

Naravno, to ce se desiti kada se vas dvojica uchlanite u LDP ili dozovete pameti - znachi nikada. :ph34r:

Ovako ce se sve zavrshiti na "drushtvu srpsko-francuskog prijateljstva" i stotinak "slushajnih prolaznika".

Edited by down with the sickness, 29 September 2009 - 20:22.


#14 conspiracy

conspiracy
  • Members
  • 344 posts

Posted 29 September 2009 - 20:23

Pitanje je da li će to da gane i francuske navijače (čitaj: huligane) i da li je ovim počeo rat njihovih i naših huligana.
I pitanje je kako TO rešiti i eventualno sprečiti.
Koji su navijački kodeksi, KO to kontroliše i usmerava i zarad kojih interesa isl.


To pitanje je od krucijalng znacaja za funkcionisanje naseg svakodnevnog zivota :D :ph34r: :)

#15 serb_pagan

serb_pagan
  • Banned
  • 924 posts

Posted 29 September 2009 - 20:27

Naravno, to ce se desiti kada se vas dvojica uchlanite u LDP ili dozovete pameti

a mislis da su to sinonimi, clanstvo u LDP-u i dozivanje pameti? zanimljiva konstatacija, mozemo da nastavimo raspravu o tome na temi o cedi jovanovicu, ovde nije ni vreme ni mesto za to