Jump to content


Photo

Primitivac na forumu...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
165 replies to this topic

#16 Boogie Woogie

Boogie Woogie
  • Members
  • 564 posts

Posted 29 September 2009 - 20:28

ako išta ne bi trebalo da se politizuje, onda je to sport.

Masa navijača je bure baruta kratkog fitilja i svako manipulisanje u cilju ostvarivanja političkih ciljeva je, skoro pa zločin.

a primeri su svakodnevni

današnja vest iz Prištine

#17 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 29 September 2009 - 20:35

To pitanje je od krucijalng znacaja za funkcionisanje naseg svakodnevnog zivota :D :ph34r: :)


Ja bih dodao - i shire.

Bilateralni odnosi navijacha Partizana i Tuluza su u ovom trenutku od znachaja koji svetsku ekonomsku krizu baca u zapecak.

#18 Boogie Woogie

Boogie Woogie
  • Members
  • 564 posts

Posted 29 September 2009 - 20:39

aha, pa ako su samo bilateralni odnosi dva tima u pitanju, čemu onda šire okupljanje građana?

#19 conspiracy

conspiracy
  • Members
  • 344 posts

Posted 29 September 2009 - 20:41

aha, pa ako su samo bilateralni odnosi dva tima u pitanju, čemu onda šire okupljanje građana?

:) :D :ph34r:

#20 Boogie Woogie

Boogie Woogie
  • Members
  • 564 posts

Posted 29 September 2009 - 20:43

conspiracy, jel ti to dobiješ napad smeha kad god udariš glavom u zid ?

#21 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 29 September 2009 - 21:16

aha, pa ako su samo bilateralni odnosi dva tima u pitanju, čemu onda šire okupljanje građana?


Pishi postove ....... i ne okreci se sine.

Ako se okrenesh, videcesh .... prizore potresne, videcesh chemer, smrt i jad.

Edited by down with the sickness, 29 September 2009 - 21:19.


#22 Boogie Woogie

Boogie Woogie
  • Members
  • 564 posts

Posted 29 September 2009 - 21:18

kad se već ti okrećeš za mojim postovima, hoćeš reći..?

#23 primitivac

primitivac
  • Banned
  • 7 posts

Posted 29 September 2009 - 21:38

imam jedno pitanjce-gde ste svi bili kada je nekoliko simpatizera zvezde pre 3 godine bilo izbodeno u solunu na gostovanju protiv arisa?
to su bili najobicniji simpatizeri koji su dosli u licnoj reziji,pijuckali pice u kaficu i izbodeni su ni krivi ni duzni-zasto se tad niko nije oglasio,zasto ih ambasador nije posetio a drzava reagovala?ovim ne zelim da umanjim tragicnost Brisove smrti,nadam se da ce sud utvrditi prave krivce i nacin kako je doslo do smrtonosnih povreda
takodje bi da ukazem na vasu ideju da stadion partizana promeni ime i da preda sledeci mec tuluzu-ma hajte molim vas,liverpulovi navijaci su krivi za pogibiju 39 italijana na hejselu pa se njihov stadion ne zove juventus ili tako nesto niti je ikad neki klub u istoriju fudbala tako predao mec
ako moze normalan odgovor bez pljuvanja po meni
jos jednom-RIP Brice Tatou:-(

#24 Boogie Woogie

Boogie Woogie
  • Members
  • 564 posts

Posted 29 September 2009 - 21:46

imam jedno pitanjce-gde ste svi bili kada je nekoliko simpatizera zvezde pre 3 godine bilo izbodeno u solunu na gostovanju protiv arisa?
to su bili najobicniji simpatizeri koji su dosli u licnoj reziji,pijuckali pice u kaficu i izbodeni su ni krivi ni duzni-zasto se tad niko nije oglasio,zasto ih ambasador nije posetio a drzava reagovala?ovim ne zelim da umanjim tragicnost Brisove smrti,nadam se da ce sud utvrditi prave krivce i nacin kako je doslo do smrtonosnih povreda
takodje bi da ukazem na vasu ideju da stadion partizana promeni ime i da preda sledeci mec tuluzu-ma hajte molim vas,liverpulovi navijaci su krivi za pogibiju 39 italijana na hejselu pa se njihov stadion ne zove juventus ili tako nesto niti je ikad neki klub u istoriju fudbala tako predao mec
ako moze normalan odgovor bez pljuvanja po meni
jos jednom-RIP Brice Tatou:-(


dobro pitanje.
u toj situaciji se vidi sav kompleks i ako hoćeš, licemerje našeg društva.
Kada su naši izbodeni, onda je to huliganski incident, a kada mi nekoga izbodemo, onda se cela Srbija stidi i cela stvar dobija mnogo veću dimenziju.

Kao roditelj koji ne može i ne ume da zaštiti sopstveno dete kada ga silosi napadnu, ali kada njegovo dete napadne, onda ga on prebije od batina.
Skoro da tukne na ono "ko tebe kamenom ti njega hlebom"..

Ali, cela stvar sa huliganima je samo vrh ledenog brega, a Srbija bi se kao država ponela odgovorno i zrelo kada bi reagovala sistemski i znalački, a ne patetično i ad hoc.
U suprotnom, možemo samo i dalje da očekujemo ovakve tragedije.

#25 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 29 September 2009 - 21:56

Ajmo relativizatori. Go-go! :ph34r:

Kad neko pomene zlkovca Ratka, sledi genijalno pitanje "a šta ćemo sa onima koji su ubijali Srbe".

Zašto bi mene boleo tuki šta se dogodilo u Grčkoj? Neka se o tome država brine, Ministarstvo spoljnih poslova. Šta mi možemo da uradimo Grčkoj osim da joj pošaljemo protesnu notu i zahtevamo oštre kazne?

Jel ako Grčka nije pohvatala ubice, znači da i mi ove naše morone trba da pustimo da šetaju slobodno gradom?

Ove ubice su naš šljam. Ovo je naša briga. Ovo je isti onaj šljam koji je hteo da isto ovo radi pederima. Ista banda debila, ista ideja, ista matrica, isti govna umesto mozga, samo što su u nedostatku pedera odlučili da polome stranca koji im se našao pri ruci.

Pa je nesretnik umro. Pa je Srbija tek onda počela lagano da shvata s kim ima posla. Tek onda kad je jedno nasmejano i drugo krvavo lice ovog nesretnika ušlo u svačiju dnevnu i spavaću sobu.

#26 dexxxter

dexxxter
  • Members
  • 1,185 posts

Posted 29 September 2009 - 21:57

Od 30 do 40 godina zatvora može da dobije samo lice koje je u trenutku učinjenog dela navršilo 21 godinu. Kao što vidite, ovo nije slučaj sa polovinom uhapšenih. Njima dolazi u obzir kazna od 10 (posebni minimum za delo teškog ubistva) do 20 godina zatvora (opšti maksimum kazne zatvora u Srbiji). I to u najboljem slučaju! Treba dokazati doprinos svakog od učinioca smrti Brisa Tatona. Ukoliko taj doprinos ne može da se utvrdi za svakog od njih, već se, npr., dokaže za dvojicu, samo će oni odgovarati za krivično delo teškog ubistva, ostali za krivično delo učestvovanje u tuči za šta je zaprećena novčana kazna ili do tri godine zatvora! Drugim rečima, verovatno će biti mnogo nezadovoljnih kad se sankcije budu objavile, treba na to da budemo spremni. Dodao bih, da žrtva nije strani državljanin, siguran sam da bi kazne bile još manje, jer bi tu mamice i tatice prodrmale svoje veze pa bi sinčić ubrzo ugledao svetlost dana. Ko zna, možda neko od ovih ,,junaka'' već ima razna dela na savesti, ali pošto nam je sudstvo efikasno, nije zbog toga mnogo patio i dobio je priliku da učini ovo zverstvo.


na zalost, ovo je sve tacno. nema sanse da svi dobiju iste kazne, a najteze osudjeni ce dobiti maximum 15 godina.

#27 Boogie Woogie

Boogie Woogie
  • Members
  • 564 posts

Posted 29 September 2009 - 22:00

Ajmo relativizatori. Go-go! :ph34r:

Pa je Srbija tek onda počela lagano da shvata s kim ima posla. Tek onda kad je jedno nasmejano i drugo krvavo lice ovog nesretnika ušlo u svačiju dnevnu i spavaću sobu.


u tome i jeste problem. Što je Srbija počela da shvata sa kim ima posla tek kada su njena deca počela da prave probleme drugima.
Drugi problem je možda još veći, a to je što je prvi problem počela da shvata "lagano".

#28 headhunter

headhunter
  • Members
  • 6,691 posts

Posted 29 September 2009 - 22:02

Kada su naši izbodeni, onda je to huliganski incident, a kada mi nekoga izbodemo, onda se cela Srbija stidi i cela stvar dobija mnogo veću dimenziju.


Jel' ti primećuješ šta pričaš ?

#29 Boogie Woogie

Boogie Woogie
  • Members
  • 564 posts

Posted 29 September 2009 - 22:03

Jel' ti primećuješ šta pričaš ?


a jel' ti to želiš da mi kažeš kako pričam gluposti samo nemaš mjuda..?

#30 primitivac

primitivac
  • Banned
  • 7 posts

Posted 29 September 2009 - 22:06

Ajmo relativizatori. Go-go! :ph34r:

Kad neko pomene zlkovca Ratka, sledi genijalno pitanje "a šta ćemo sa onima koji su ubijali Srbe".

Zašto bi mene boleo tuki šta se dogodilo u Grčkoj? Neka se o tome država brine, Ministarstvo spoljnih poslova. Šta mi možemo da uradimo Grčkoj osim da joj pošaljemo protesnu notu i zahtevamo oštre kazne?

Jel ako Grčka nije pohvatala ubice, znači da i mi ove naše morone trba da pustimo da šetaju slobodno gradom?

Ove ubice su naš šljam. Ovo je naša briga. Ovo je isti onaj šljam koji je hteo da isto ovo radi pederima. Ista banda debila, ista ideja, ista matrica, isti govna umesto mozga, samo što su u nedostatku pedera odlučili da polome stranca koji im se našao pri ruci.

Pa je nesretnik umro. Pa je Srbija tek onda počela lagano da shvata s kim ima posla. Tek onda kad je jedno nasmejano i drugo krvavo lice ovog nesretnika ušlo u svačiju dnevnu i spavaću sobu.


gde ti ovde vidis relativizovanje???slucaj treba temeljno prouciti,po mogucstvu bez uplitanja policije sto je nemoguce i osobe koje su to uradile kazniti po zakonu
posto te zabole tuki za nase po svetu onda mi reci koliko si se potreso zbog ubistva demonstranta na mitingu podrske za onog zlikovca,jel bila negde tema na forumu o njemu posto je ja nisam naso???