Jump to content


Photo
- - - - -

Odbrana i poslednji dani


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
219 replies to this topic

#121 maXa88

maXa88
  • Members
  • 4,711 posts

Posted 09 October 2009 - 01:34

:ph34r:
Нисам био ту цело вече и сада док сам прочитао све што је написано нисам стигао да дам свој глас.
Надам се да ће само да се опамети и да то што је једном писао својим, за већину форумаша ван спорта, не схватљивим стилом неће поновити.
Неко рече да бранимо друга кога познајемо, фора је у томе што мислим да га нико лично не познаје а да нам је постао свима драг.
У сваком случају хвала на испуњењу жеље великом делу форумаша са спортског дела


Ni ja takodje a cak sam i potpis zbog njega promenio.
Ako se vec krenulo sa ispunjavanjem zelja mogli bi i Trbovicu da smanjite kaznu. Sve je manje nas Zvazdasa pa se bojim da ne zavlada sportsko jednoumlje na forumu

#122 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 09 October 2009 - 01:34

da nije ovog topika nikad ne bih znao koliko mnogo forumasa ima u ovom forumu koje nikada nisam 'video' po forumu :ph34r:

#123 belpH

belpH
  • Banned
  • 4,597 posts

Posted 09 October 2009 - 01:36

da nije ovog topika nikad ne bih znao koliko mnogo forumasa ima u ovom forumu koje nikada nisam 'video' po forumu :D


svakim danom se nesto nauci :ph34r: :)

#124 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 09 October 2009 - 02:02

Iako je resena stvar i cook je dobio amnestiju (sa kojom inace nisam saglasan al' sta cu ja protiv vox populi-ja) tek da odgovorim.

Iz koje price sad ti ulete??

Iz price moderatora podforuma na kome se doticni najeo onoga sto se ne jede i osobe koja je trazila da se cook pridruzi ovom klubu istomisljenika. Da nije napravljena objedinjena tema uz blagoslov administracije, tek da se ne razjasnjava svaki slucaj posebno, ja bih ga zbog napisanog udaljio na 4096 dana (moderatori ne mogu da perm-ban-uju, al' 11+ godina mu dodje gotovo isto posto cisto sumnjam da ce ovo mesto i postojati za 11 godina). Iako je amnestiran, ako ponovo napise nesto tome slicno na podforumima za koje sam zaduzen, procice apsolutno isto kao sto bi prosao i svako drugi koji tako sta napise, bez obzira na broj postova, staz ili bilo sta drugo.

If you don't like it, mozes slobodno organizovati isti poll za skidanje mene sa moderacije kao sto ste pisali za amnestiju cook-a. Dok sam moderator takvi ispadi nece biti tolerisani na mestima za koje sam zaduzen.

Edited by incognito, 09 October 2009 - 02:02.


#125 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 09 October 2009 - 02:07

kladio bih se da je inco grobar, makar koef. bio 1.01 :ph34r:

#126 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 09 October 2009 - 02:21

ja glasam da se cook ne vrati :ph34r:

#127 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 09 October 2009 - 02:21

ja glasam da se cook ne vrati :)


jbg, zakasnio si. :ph34r:

#128 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 09 October 2009 - 02:26

Iz price moderatora podforuma .................


Nisi me razumeo uopste, znam ja da si ti moderator i takodje znam kako izgleda 1 jedini post na tom delu foruma onako srocen - automatski ban sasvim normalno. Ni meni taj post nije bio duhovit, ali da bi nekome dao trajni ban i udaljio ga za svagda sa foruma moras znati i siru pricu, koju smo mi danas izrekli. Ako se nesto slicno ponovo dogodi zna se koje su posledice.

Meni ono sto je napisao i zbog cega je banovan zvuci svakako samo ne duhovito :)

Jos mi je manje duhovito da se neko actually bez blama zalaze za osobu koja je u stanju da tako sta napise, bez obzira na prethodne `zasluge` :D

Just my 2¢


1. Gde sam ja napisao da je duhovito to zbog cega je banovan??
2. Gde sam ja pominjao njegove zasluge, ja sam samo pisao o tome da oni koji su od njega videli 3.000 postova (ukljucujuci i Vesnu, ona je videla cenim nekih 300-400) mogu malo bolje da sude od onih koji su videli 1. Jer kada se radi o trajnom banu nije sve u tom prestupu, ipak ima neke pozadine i sirine

3. Nemoj da mi izvrces reci :ph34r:

#129 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 09 October 2009 - 02:26

Evo i moj glas za, iako je bitna dobijena, jelte. Posto sam zaista covek sa mnogo slobodnog vremena, jemcim da na celom forumu ukupno ima poprilicno likova kao sto je Cook. Ne postujem na svim, jer nisam "strucan", od politike sam digao ruke, na drustvu sam ponekad, na sportu uvek. Uglavnom, takvi forumasi dizu tenziju, kako pozitivnu tako i negativnu, i mislim da je dobro da su sa nama, jer razbijaju ucmalost... a to mnogi moderatori, zajedno sa mnom, znaju, cak i ako su kratko modovi, da ne kazem moodovi :) :ph34r:

#130 Socket7

Socket7
  • Banned
  • 125 posts

Posted 09 October 2009 - 08:06

ok, zahvaljujući načinu na koji ste razgovarali o cook-ovom banu, dobili ste drugara natrag.

dobro ga čuvajte i objasnite mu da su neke stvari suviše ozbiljne za zajebanciju.


Pustili ste to retardirano govno nazad posle onog posta pod pritiskom ove navijačke gamadi, umesto da ih pobanujete sve?? Znači princip "prava za Uroša" pobeđuje na svakoj instanci u ovoj zemlji? Izgleda da je tadićizam zahvatio i ovaj forum. Šteta :ph34r:

Kako god ako se ovakvom šljamu ovde gleda kroz prste, onda ovo nije mesto za normalan svet. Pozdrav.

#131 dhx

dhx
  • Members
  • 7,032 posts

Posted 09 October 2009 - 08:09

Pustili ste to retardirano govno nazad posle onog posta pod pritiskom ove navijačke gamadi, umesto da ih pobanujete sve?? Znači princip "prava za Uroša" pobeđuje na svakoj instanci u ovoj zemlji? Izgleda da je tadićizam zahvatio i ovaj forum. Šteta :ph34r:

Kako god ako se ovakvom šljamu ovde gleda kroz prste, onda ovo nije mesto za normalan svet. Pozdrav.

Hajde nadoveži se malo koga si to sve mislio pod boldom?

#132 stvorko

stvorko
  • Banned
  • 3,004 posts

Posted 09 October 2009 - 08:11

ih, ma vratices se ti, u to niko ne sumnja... :ph34r:

cim toliko lajes posle nepunih godinu dana staza a gleda ti se kroz prste, znaci da si jos jedan u nizu profesionalaca...

#133 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 09 October 2009 - 08:12

Pustili ste to retardirano govno nazad posle onog posta pod pritiskom ove navijačke gamadi, umesto da ih pobanujete sve?? Znači princip "prava za Uroša" pobeđuje na svakoj instanci u ovoj zemlji? Izgleda da je tadićizam zahvatio i ovaj forum. Šteta :)

Kako god ako se ovakvom šljamu ovde gleda kroz prste, onda ovo nije mesto za normalan svet. Pozdrav.


... i sve biju bez koncepcije... :ph34r:

Kako kardinalan primjer teškog buđenja. Hvala!

#134 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 09 October 2009 - 08:20

Pustili ste to retardirano govno nazad posle onog posta pod pritiskom ove navijačke gamadi, umesto da ih pobanujete sve?? Znači princip "prava za Uroša" pobeđuje na svakoj instanci u ovoj zemlji? Izgleda da je tadićizam zahvatio i ovaj forum. Šteta :)

Kako god ako se ovakvom šljamu ovde gleda kroz prste, onda ovo nije mesto za normalan svet. Pozdrav.

Baš tako. Svako ko je gledao neku utakmicu- ban, tj. u RL- svako ko je gledao neku utakmicu- zatvor. Ko se bavi sportom- teška robija sa tucanjem kamena! :ph34r:

reason for edit: slovo

Edited by Contractor, 09 October 2009 - 08:20.


#135 Sprite

Sprite
  • Banned
  • 40 posts

Posted 09 October 2009 - 09:27

a sto je milosdragan popio ban,kad ste vec tako pametni?
kladim se da niko nema nimalo valjano objasnjenje!dajte taj post da vidim(o) na osnovu cega je dobio ban!ps:nisam klon!