Jump to content


Photo

Uzurpacija i unistavanje imovine na Kosovu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
310 replies to this topic

#271 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 15 September 2009 - 14:58

Neka bolje shto si na vreme napustio Kosovo..
..


inače bi ga stigla "božja kazna"kao mnoge Srbe koji nisu napustili Kosovo?

#272 PRESHEVARI

PRESHEVARI
  • Members
  • 6,122 posts

Posted 15 September 2009 - 15:03

inače bi ga stigla "božja kazna"kao mnoge Srbe koji nisu napustili Kosovo?


Mozhda to ne znamo ni ja ni ti..
Ali ono shto znam za sigurno jeste:
Da je covek koji ima slicno razmishljanje kao Pelivan se nebi mogao obuzdati da se na Kosovu nashao 1998-1999...pa ono "bolje da si napustio Kosovo na vreme" vishe se odnosi na neciji zhivot koje je eto mozhda bio spashen jer je jedan albanomrzac na vreme napustio Kosovo..eto zbog toga mi je drago.

Edited by PRESHEVARI, 15 September 2009 - 15:06.


#273 Pelivan

Pelivan
  • Banned
  • 162 posts

Posted 15 September 2009 - 15:14

Nemoj bre Pelivanu..sve gace mi se tresu..
Ne pokushavam da se izvlacim jer nemam razloga da se izvlacim.
Ali jedno mi je drago...da se Prishtina na vreme oslobodila tipova kao shto si ti..tebi i nije bilo mesto na Kosovu, ti si na Kosovu mogao da opstanesh samo kao komandir, nalogodavac,direktor ili tako neshto..ti si napustio Kosovo cim su se malo stvari promenile jer nisi mogao da podnesesh da pogledash u Albanca koji je bio ravnopravan tebi..
Neka bolje shto si na vreme napustio Kosovo..
Hej ja sam onaj sa narukvicom..ocesh da ti na PM poshaljem i moje pravo ime i prezime pa ti me optuzhuj za krivicno delo..


Za tebe su ove narukvice:
Mislim da bi ti ovakve najbolje stajale:
Ja sam iz Pristine orisao u vreme kada se nije mnogo gledalo ko je ko, nego ko je kakav!
I dobro kazes na vreme! Da ne gledam zlikovce i zlocince poput tebe, ako vec moram da slusam njihove tuzne price o "zauzimanju" malih punih stanova po "Kosovu"
Posalji, sto da ne, ja volim da se druzim za zlocincima, i oni su ljudi!

Attached Files


Edited by Pelivan, 15 September 2009 - 15:19.


#274 Lorenz

Lorenz
  • Banned
  • 5,827 posts

Posted 15 September 2009 - 15:18

Za tebe su ove narukvice:
Mislim da bi ti ovakve najbolje stajale:


Vuk dlaku menja, STIL nikada!

#275 Pelivan

Pelivan
  • Banned
  • 162 posts

Posted 15 September 2009 - 15:24

Da je covek koji ima slicno razmishljanje kao Pelivan se nebi mogao obuzdati da se na Kosovu nashao 1998-1999...pa ono "bolje da si napustio Kosovo na vreme" vishe se odnosi na neciji zhivot koje je eto mozhda bio spashen jer je jedan albanomrzac na vreme napustio Kosovo..eto zbog toga mi je drago.

Ja bi te pustio u moj stan, da sam ga imao, ne bi morao da "zauzimas" niciji.
Uzgred, tema je ne Pelivan nego Uzurpacija i unistavanje imovine na Kosovu

Ko kaze da ja mrzim neSrbe, tu ukljucujem i Albance, ja imam vise prijatelja Albanaca nego ti Srba!

Cekaj malo, znaci, ja mrzim Albance sto te ne podrzavam, i sto si zlikovac koji je uzurpirao Srpski stan........
A, ti volis Srbe zato sto si Srbinu uzurpirao stan????????????

Interesantno, misljenje!

#276 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 15 September 2009 - 15:30

'PRESHEVARI' date='15.09.2009, 01:10' post='2442570']
Shta si konkretno razumeo kao pretnju...


CITAT (PRESHEVARI @ 11.09.2009, 19:19)
Albanci na Balkanu postaju sve jaci i jaci faktor i mislim da je bolje sa njima biti prijatelj nego neprijatelj.



to.....

#277 berti

berti
  • Members
  • 3,125 posts

Posted 15 September 2009 - 16:00

citaj bolje bertice. srbija je umesana s time sto je finansirala i dala logistiku (oruzje, hranu, plate) onima iz "RS" koji jesu umesani u genocid i koji su izvrsili taj genocid. to je hasku sud potvrdio svojom odlukom:



'ajd sad setaj.


Lupetaj slobodno, ali Srbija NIJE izvrsila genocid. Nesprecavanje genocida se ne smatra izvrsavanjem genocida.


Ajd sad guraj kamen dalje.

#278 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 15 September 2009 - 16:24

Nesprecavanje genocida se ne smatra izvrsavanjem genocida.


ti mora da si corav jer ja nisam rekao da je srbija osudjena za genocid, nego za nesprecavanje genocida.


hajde odjebeno setaj sada.

#279 berti

berti
  • Members
  • 3,125 posts

Posted 15 September 2009 - 16:36

ti mora da si corav jer ja nisam rekao da je srbija osudjena za genocid, nego za nesprecavanje genocida.


hajde odjebeno setaj sada.


Rekao si da Srbija ima breme genocida a to je budalastina.


Svoj zemljoorlovski recnik upotrebljavaj na drugom mestu i prema nekom drugom.

#280 redzebra

redzebra
  • Banned
  • 17 posts

Posted 15 September 2009 - 16:47

Rekao si da Srbija ima breme genocida a to je budalastina.



Pa Srbija de, a tko drugi? Njemacka (ref: Reparation agreement) josh dan danas placha debello prezhiviocima holokausta... Ne mislish valjda da to radi Hitlerova familija?

#281 Lorenz

Lorenz
  • Banned
  • 5,827 posts

Posted 15 September 2009 - 19:12

Sta bre ti lupetas? Kada je Srbija optuzena za genocid? Kako te nije sramota da lazes?



Tebe nije sramota sto si tako "neobavesten"?
Jednim klikom na Google, kad te vec Kostunica nije obavestio, mogao si doznati tacan datum zavrsetka dugotrajnog procesa po tuzbi Bosne (bez RSrpske) protiv Srbije za izvrseni genocid.
Znaci optuzena je!
Ko je sad lazov i koga treba da bude sramota?

No, tako nesto se moze ocekivati od coveka koji je navodno bio u Jasenovcu i odao pocast zrtvama. A kojim zrtvama si to odao pocast? Kazes da nisu svi narodi imali svoje Vukovare, pa sada kazi kome si to navodno tamo odao pocast?


Ja sam memorijal Jasenovac zaista posetio. I duboko se poklonio senima nevino nastradalih, bili oni Srbi, Hrvati, Jevreji, Muslimani...
Vukovar je pojam suludog razaranja jednog baroknog grada (reziser Aca Petrovic smatrao ga je najlepsim tog stila ) civilnog stanovnistva i ratnih zarobljenika u njemu. I Tribunal u Hagu, i Sud za ratne zlocine u Srbiji, procesuirali krivce za tragediju Vukovara.

Jasenovac nije paradigma kao sto je Vukovar, za razaranje! Jasenovac moze biti pojam masovnog smaknuca nevinih civila, Srba prvenstveno jer su apsolutno najbrojnije zrtve tog stratista.

Sledeci put, ako budem imao priliku posetiti bilo koji memorijalni kompleks, u kojem ce biti sahranjena, tvoja gluposti i neobavestenost. I umesto obaveznog buketa cveca poloziti naramak trnja da ti se ne povrati.

Sta ocekivati od coveka koji se hvali u kom svojstvu je onomad odlazio u Patrijarsiju, a ovde sebe predstavlja kao spasioca iste.


Ja u Patrijarsiju idem u svojstvu Lorenza. Drugi put mogu te voditi na pricesce i rukoljub! Mozda ce ti to pomoci da sazres iako si dobrano zakasnio.

Sta ocekivati od coveka koji je onako lupetao o pobijenim Srbima u Peci, Gorazdevcu...

E ovu tesku optuzbu moraces da dokazes. Sada je na ovom forumu uvedena stvarna odgovornost koja ne dopusta optuzbe bez pokrica!

Verujem da i moderator misli isto!

Edited by Lorenz, 15 September 2009 - 19:46.


#282 berti

berti
  • Members
  • 3,125 posts

Posted 15 September 2009 - 20:55

Tebe nije sramota sto si tako "neobavesten"?
Jednim klikom na Google, kad te vec Kostunica nije obavestio, mogao si doznati tacan datum zavrsetka dugotrajnog procesa po tuzbi Bosne (bez RSrpske) protiv Srbije za izvrseni genocid.
Znaci optuzena je!
Ko je sad lazov i koga treba da bude sramota?



Ja sam memorijal Jasenovac zaista posetio. I duboko se poklonio senima nevino nastradalih, bili oni Srbi, Hrvati, Jevreji, Muslimani...
Vukovar je pojam suludog razaranja jednog baroknog grada (reziser Aca Petrovic smatrao ga je najlepsim tog stila ) civilnog stanovnistva i ratnih zarobljenika u njemu. I Tribunal u Hagu, i Sud za ratne zlocine u Srbiji, procesuirali krivce za tragediju Vukovara.

Jasenovac nije paradigma kao sto je Vukovar, za razaranje! Jasenovac moze biti pojam masovnog smaknuca nevinih civila, Srba prvenstveno jer su apsolutno najbrojnije zrtve tog stratista.

Sledeci put, ako budem imao priliku posetiti bilo koji memorijalni kompleks, u kojem ce biti sahranjena, tvoja gluposti i neobavestenost. I umesto obaveznog buketa cveca poloziti naramak trnja da ti se ne povrati.



Ja u Patrijarsiju idem u svojstvu Lorenza. Drugi put mogu te voditi na pricesce i rukoljub! Mozda ce ti to pomoci da sazres iako si dobrano zakasnio.


E ovu tesku optuzbu moraces da dokazes. Sada je na ovom forumu uvedena stvarna odgovornost koja ne dopusta optuzbe bez pokrica!

Verujem da i moderator misli isto!

1. ovde se peni da je Srbija optuzena da je izvrsila genocid. Srbija NIJE izvrsila genocid. Odgovorna je sto niije sprecila. Pa i onaj nesrecni bataljon holandski je stosta mogao da spreci. Diskutabilno je to koliko je mogla da spreci, ali to je druga prica. Isto je diskutabilna oslobadjajuca presuda nevinim liderima tvog naroda, ali i to je druga prica.

2. Ovde si rekao da samo Srbi imaju breme Vukovara. Ja sam ti naveo Jasenovac koji ti sada mistifikujes, izdvajas. Zar to nije pojam razaranja i unistavanja celog jednog naroda, a ne samo pojam masovnog smaknuca civila? Ja sam taj kompleks posetio u praskozorje rata, 1989. godine i nemoj samo ti da mi pricas o tome. Veliki deo rodbine moje supruge je tamo nestao i nemoj da mi o tome solis pamet ti.


3. Jesi li ti pominjao sebe kao DUREX trgovackog putnika koji obilazi kaludjerice? Ako je to svojstveno coveku koji ovde mantra o sebi kao spasiocu srpskih verskih objekata, onda svaka cast. Izvini, ovako nesto ne bi rekao ko ima miligram postovanja prema Bogu.

4. Mrzi me da sada trazim tvoje postove o pobijenim Srbima u Peci. Ti znas sta si pisao o tome.

5. Da, srpski sud itekako ceslja Vukovar i zveri koje su tamo ubijale i unistavale. A ceslja li kosovski sud ko je naredio 17. mart? Ako ceslja, jel isceslja nesto za sve ove godine? Ne pojedince, nego NAREDBODAVCE?

6. Idi tuzi svakog ko govori nesto sto se ne uklapa u tvoju dirigentsku zamisao. Idi tuzi samog sebe jer druge zoves glupavim, jer vredjas.

#283 brass

brass
  • Members
  • 339 posts

Posted 15 September 2009 - 22:27

1. ovde se peni da je Srbija optuzena da je izvrsila genocid. Srbija NIJE izvrsila genocid. Odgovorna je sto niije sprecila. Pa i onaj nesrecni bataljon holandski je stosta mogao da spreci. Diskutabilno je to koliko je mogla da spreci, ali to je druga prica. Isto je diskutabilna oslobadjajuca presuda nevinim liderima tvog naroda, ali i to je druga prica.

2. Ovde si rekao da samo Srbi imaju breme Vukovara. Ja sam ti naveo Jasenovac koji ti sada mistifikujes, izdvajas. Zar to nije pojam razaranja i unistavanja celog jednog naroda, a ne samo pojam masovnog smaknuca civila? Ja sam taj kompleks posetio u praskozorje rata, 1989. godine i nemoj samo ti da mi pricas o tome. Veliki deo rodbine moje supruge je tamo nestao i nemoj da mi o tome solis pamet ti.


3. Jesi li ti pominjao sebe kao DUREX trgovackog putnika koji obilazi kaludjerice? Ako je to svojstveno coveku koji ovde mantra o sebi kao spasiocu srpskih verskih objekata, onda svaka cast. Izvini, ovako nesto ne bi rekao ko ima miligram postovanja prema Bogu.

4. Mrzi me da sada trazim tvoje postove o pobijenim Srbima u Peci. Ti znas sta si pisao o tome.

5. Da, srpski sud itekako ceslja Vukovar i zveri koje su tamo ubijale i unistavale. A ceslja li kosovski sud ko je naredio 17. mart? Ako ceslja, jel isceslja nesto za sve ove godine? Ne pojedince, nego NAREDBODAVCE?

6. Idi tuzi svakog ko govori nesto sto se ne uklapa u tvoju dirigentsku zamisao. Idi tuzi samog sebe jer druge zoves glupavim, jer vredjas.



Savet
kad veq izigravash branioca Srbije i Srpskog naroda onda prelistaj pazhljivo ovaj forum, svesno ili nesvesno si upao u klasichnu shemu meshanja uzroka i posledica.

Pametnome dovoljno

#284 PRESHEVARI

PRESHEVARI
  • Members
  • 6,122 posts

Posted 16 September 2009 - 00:15

to.....


Da postaju sve jaci i vazhniji faktor..to je zhiva istina..
"da je bolje sa njima biti prijatelj nego neprijatelj" nije nikakva pretnja..

Edited by PRESHEVARI, 16 September 2009 - 00:25.


#285 PRESHEVARI

PRESHEVARI
  • Members
  • 6,122 posts

Posted 16 September 2009 - 00:24

Za tebe su ove narukvice:
Mislim da bi ti ovakve najbolje stajale:
Ja sam iz Pristine orisao u vreme kada se nije mnogo gledalo ko je ko, nego ko je kakav!
I dobro kazes na vreme! Da ne gledam zlikovce i zlocince poput tebe, ako vec moram da slusam njihove tuzne price o "zauzimanju" malih punih stanova po "Kosovu"
Posalji, sto da ne, ja volim da se druzim za zlocincima, i oni su ljudi!


Ti si potpuno odlepio od mrzhnje...
Lazhesh! U Prishtini su ljudi poput tebe uvek gledali ko je shta je.
Zashto si onda napustio Prishtinu?
Objasni!
Za publiku, jer ja znam zashto.

Edited by PRESHEVARI, 16 September 2009 - 00:25.