Jump to content


Photo
* - - - - 1 votes

I pušači su ljudi!


  • Please log in to reply
6132 replies to this topic

#6046 Nicklord

Nicklord
  • Members
  • 5,290 posts

Posted 17 September 2016 - 21:05

Nadam se da jedes dovoljno secera i da samo sebi pravis problem. Nikako onima kojima si na grbaci kao dijabeticar, zdravstvenom sistemu koji svi placaju, onima koji se brinu o tebi bez naknade jer si redardiran da zaradis kintu da bi im platio, a da ne pricam o ako ti padne na pamet takvom gojaznom i znojavom da sjedis do mene u avionu. 

Jel ovo loš pokušaj vređenja ili loš pokušaj trola? :D 


  • 0

#6047 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 17 September 2016 - 21:12

...

 

... ne radi se o antipusackoj drljavini, nego o marihuani ... 

... isti qrac, druga biljka...

... "nije po zakonu", rece Dr Kostunica, poznati srBovski legalista ...

... pa nisi valjda od te fele?

 

 
Ovde si upravo ti iste fele kao dr.voshtunije - isti qrtz, druga biljka.
;)
 

... nadam se da jedes dovoljno secera i da samo sebi pravis problem. Nikako onima kojima si na grbaci kao dijabeticar, zdravstvenom sistemu koji svi placaju, onima koji se brinu o tebi bez naknade jer si redardiran da zaradis kintu da bi im platio, a da ne pricam o ako ti padne na pamet takvom gojaznom i znojavom da sjedis do mene u avionu ... 

 

Nemoj da ulazimo u neinteligentnu raspravu tipa - 'ko je kome na grbaci i o zdravstvenom sistemu koji svi placaju'.
To je poprilicno prevazidjeno.
 
Nisam ozenjen, nemam zhemsko u kuci, kcera mi zivi u inostranstvu - pa, zar da trazim povracaj para koje idu 'za specificne zhemske potrebe'?
 
Ne znam cemu tvoja tolika agresivnost - niti si me video, niti me poznajes, ne znas od cega zivim, no drombuljas o nekoj 'retardiranosti' i o nekom avionu?
 
Kad te citam - zaista pomislim kako se avionom voze svakojaki nadobudni vukojebinci.
Poprilicno neuki, pa i tvrdi u glavu.
:lol+:
Btw, a sto tako, ocigledno, uspesan ne kupis privatni aviJon?
Ne bi morao da 'sjedis pored gojaznog i znojavog'?
Doduse, mogao bi da ulozis komplein avio-prevozniku i zatrazis da me izbace iz aviJona?
;)
 
PS.
Za onu 'retardiranost' necu da te prijavljuem Moderaciji - samo skrati malo taj laprdavi jezik.
 
...

  • 0

#6048 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 17 September 2016 - 21:30

 

...

 

 

 
Ovde si upravo ti iste fele kao dr.voshtunije - isti qrtz, druga biljka.
;)
 

 

Nemoj da ulazimo u neinteligentnu raspravu tipa - 'ko je kome na grbaci i o zdravstvenom sistemu koji svi placaju'.
To je poprilicno prevazidjeno.
 
Nisam ozenjen, nemam zhemsko u kuci, kcera mi zivi u inostranstvu - pa, zar da trazim povracaj para koje idu 'za specificne zhemske potrebe'?
 
Ne znam cemu tvoja tolika agresivnost - niti si me video, niti me poznajes, ne znas od cega zivim, no drombuljas o nekoj 'retardiranosti' i o nekom avionu?
 
Kad te citam - zaista pomislim kako se avionom voze svakojaki nadobudni vukojebinci.
Poprilicno neuki, pa i tvrdi u glavu.
:lol+:
Btw, a sto tako, ocigledno, uspesan ne kupis privatni aviJon?
Ne bi morao da 'sjedis pored gojaznog i znojavog'?
Doduse, mogao bi da ulozis komplein avio-prevozniku i zatrazis da me izbace iz aviJona?
;)
 
PS.
Za onu 'retardiranost' necu da te prijavljuem Moderaciji - samo skrati malo taj laprdavi jezik.
 
...

 

 

Izvini, sta ti pokusavas da kazes?

 

Ko je spomenuo tvoje bracno stanje, gdje ti djeca zive i sve ostalo sto si pobrojao?

 

Sta ti je?


  • 0

#6049 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 18 September 2016 - 15:19

Izvini, sta ti pokusavas da kazes?

 

Ko je spomenuo tvoje bracno stanje, gdje ti djeca zive i sve ostalo sto si pobrojao?

 

Sta ti je?

 

Drombuljas mnogo, eto to je ! I izigravas moralnu superiornost.kao nepusac...


  • 1

#6050 babyW

babyW
  • Members
  • 4,672 posts

Posted 19 September 2016 - 23:26

Govori tiho i nosi psa sa sobom... 


  • 0

#6051 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 20 September 2016 - 01:04

...
 
«PLUS JE VOIS LES HOMMES, PLUS J’ADMIRE LES CHIENS. »
 
Madame de Sévigné (1626-1696)
 
 
« Je besser ich die Menschen kennenlerne, 
desto mehr bewundere ich Hunde. »
 
Christian Johann Heinrich Heine  (1797— 1856)
 
...

  • 0

#6052 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 15 December 2016 - 19:29

...

 

Iako je 404 stranica, da se podsetimo

 

jedino je Broski dozvoljavao da se pusi na njegovim predavanjima u Uniju

 

 

...


  • 0

#6053 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 21 February 2017 - 09:15

Pusace bi trebalo naterati da pojedu sav pepeo iz pepeljara i onda bi se lako odvikli od tog poroka.

Ne budi osvetljiv, i ne nosi srdnju na sinove naroda svog; nego ljubi bližnjeg svog kao sebe samog.

– Knjiga Levitska, 19:18

:lala:


  • 1

#6054 fulleren

fulleren
  • Members
  • 555 posts

Posted 23 February 2017 - 21:48

Covjek se mora za nesto uhvatit, cigara je jeftina a usput funkcionise kao droga... neke studije jasno pokazuju da je pusenje blisko povezano sa mentalnim poremecajima. U nekoj kontemplaciji moze da izgleda kao fakticko sagorijavanje zivota.


  • 0

#6055 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 23 February 2017 - 21:52

Covjek se mora za nesto uhvatit, cigara je jeftina a usput funkcionise kao droga... neke studije jasno pokazuju da je pusenje blisko povezano sa mentalnim poremecajima. U nekoj kontemplaciji moze da izgleda kao fakticko sagorijavanje zivota.

 

Sreca pa ti ne pusis i ne sagorijevas, nego ces, blago nama da ostanes za navijek. ;)


  • 0

#6056 fulleren

fulleren
  • Members
  • 555 posts

Posted 23 February 2017 - 22:35

Sreca pa ti ne pusis i ne sagorijevas, nego ces, blago nama da ostanes za navijek. ;)

 

Eh, navijek.. rekao sam sebi da se necu ljutit ako bude buduceg vijeka, tog finalnog pristanista u uobrazilji mnogih, ali dok sam ovdje zasto da se ne ljutim pomalo na bliznje koji duvaju i udisu te izazivace raznih bolesti jer prosto zelim da budu sto duze i u dobroj formi u mom okruzenju, trazim li mnogo? 


  • 0

#6057 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 23 February 2017 - 22:36

Eh, navijek.. rekao sam sebi da se necu ljutit ako bude buduceg vijeka, tog finalnog pristanista u uobrazilji mnogih, ali dok sam ovdje zasto da se ne ljutim pomalo na bliznje koji duvaju i udisu te izazivace raznih bolesti jer prosto zelim da budu sto duze i u dobroj formi u mom okruzenju, trazim li mnogo? 

DA. :P


  • 1

#6058 fulleren

fulleren
  • Members
  • 555 posts

Posted 23 February 2017 - 22:58

DA. :P

 

i sestri sam rekao da bi trebalo da smrsa malo... doduse preko viber-a, emotcion koji sam dobio nazad je bio nesto kao...  <_< mislim, dobra vijest za vas pusace je ta, da vi zapravo jeste ljudi (jeee), samo neka vrsta ljudi sa velikim rizikom da postane kancerogena... e, to mora da nije bas najsrecnija vijest, ali vi birate. :P

 

The_Smoking_Man_(X-Files).jpg


Edited by fulleren, 23 February 2017 - 23:01.

  • 0

#6059 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 23 February 2017 - 23:19

...

 

... covjek se mora za nesto uhvatit, cigara je jeftina a usput funkcionise kao droga ... neke studije jasno pokazuju da je pusenje blisko povezano sa mentalnim poremecajima. ... u nekoj kontemplaciji moze da izgleda kao fakticko sagorijavanje zivota ...

 

 

Cigare su jako skupe. Nije to za svakoga.

 

 

Nisi pratio fabulu radnje na tredu.

 

1. pusenje nije droga. Ta tvrdnja je isprazno laprdanje

 

2. nema tih 'jasnih studija'. To je laz antipusackih histericara

 

3. pusenje nije 'blisko povezano sa mentalnim poremecajima'. To je budalastina neznalica.

 

4. nikoga se ne tice kako neko trosi svoj zivot.

 

Pa cak ni ako ga 'mentalno poremecen, sagoreva na hip-hopu' - zar ne?

:wicked:

 

PS.

Beware of Mod - taj ume da ekspresno sutne nekontrolisane likove koji navru sa propovedima!

;)

 

...


Edited by Kinik, 23 February 2017 - 23:23.

  • 0

#6060 fulleren

fulleren
  • Members
  • 555 posts

Posted 23 February 2017 - 23:51

...

 

 

 

Cigare su jako skupe. Nije to za svakoga.

 

attachicon.gifla flor dominicano tubo.png

 

Nisi pratio fabulu radnje na tredu.

 

1. pusenje nije droga. Ta tvrdnja je isprazno laprdanje

 

2. nema tih 'jasnih studija'. To je laz antipusackih histericara

 

3. pusenje nije 'blisko povezano sa mentalnim poremecajima'. To je budalastina neznalica.

 

4. nikoga se ne tice kako neko trosi svoj zivot.

 

Pa cak ni ako ga 'mentalno poremecen, sagoreva na hip-hopu' - zar ne?

:wicked:

 

PS.

Beware of Mod - taj ume da ekspresno sutne nekontrolisane likove koji navru sa propovedima!

;)

...

 

Pa sad, nauka zna da bude histericna za mnoge kada se ne slaze sa njihovim navikama i zivotnim stilovima... provjereno u mnogim segmentima zivota.

 

1. Funkcionise na isti nacin kao heorin, kokain i dr. droge kada je u pitanju zavisnost. To je na biohemijskom nivou odavno elaborirana cinjenica. Povecava nivo neurotransmitera dopamina, koji afektuje mozdane djelvoe odgovorne za kontrolu zadovoljstva i nagrade.

2 - 3. Neke studije su pokazale jer su uzele u obzir populaciju sa registrovanim mentalnim poremecajima. And quess what? Ljudi sa dijagnozama, imaju 2x vece sanse da pocnu da puse, sa tim sto imaju i znacajno vece sanse da ostave pusenje. Dakle ankcioznost, stres, manicna depresija itd.

4. Kako se ne tice? To je moralna obaveza. Ako je pusenje vodeci uzrocnik smrti u USA, od bolesti koje se mogu efikasno tretirati i lijeciti, to ne treba da se tice nikog? Sorry ali to mozda u tvom neodgovornom svijetu. 


  • 1