Jump to content


Photo
- - - - -

Da li Hrvatska želi turiste iz Srbije?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1966 replies to this topic

#1936 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 11 September 2009 - 22:22

eto vidi se sad da su velikosrpske tendencije ka osvajanju i pustosenju vjekovnih hrvatskih ognjista bile prisutne jos i u Brozovoj drzavi! :)

Srboslavija,kompa, Zagreb radi, Beograd se gradi.:ph34r:

#1937 BUBI VW

BUBI VW
  • Members
  • 108 posts

Posted 14 September 2009 - 08:26

Ja zelim da budem turista u Hrvatskoj,ali mi Srbija ne da!
To je moj stav,i to je realna cinjenica.
Nisu Hrvati gadljivi na nase pare,ali njih nema,opet Srbija ne da.
Na posten nacin se ne mogu zaraditi.
A onaj drugi necu i ne umem,niti zelim nauciti. :ph34r:

#1938 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 14 September 2009 - 14:09

medicinske sestre nalupale matematičare!
Ajme bruke! :ph34r:



po svemu sudeci radi se IPAK o Pomorcima


- Takvo ponašanje je bilo neprikladno i ne može se opravdati, a učenici ne smiju zaboraviti da su u inozemstvu predstavljali i svoju školu i svoju zemlju. Kad utvrdim sve okolnosti, takvo ću ponašanje sankcionirati jer u ovakvoj situaciji ne zaslužuju pokroviteljski stav kakav inače imam prema svojim učenicima. Isto tako, ovome ne mislim pridavati dodatnu pozornost jer bi to, na žalost, neke moglo ohrabriti na ovakvo ponašanje - rekao nam je ravnatelj Pomorske škole, Svetko Perković.

Problematično ponašanje učenika na maturalnim ekskurzijama, poput slučaja od prije nekoliko godina kad je jedan od njih izazvao neugodan incident sa španjolskim "bajkerima", Pomorska škola do sada je kažnjavala opomenom pred isključenje.


cijeli clanak

Spoiler! --Click here to view--


#1939 tiger0605

tiger0605
  • Members
  • 267 posts

Posted 14 September 2009 - 16:01

Ja samo neznam zasto se tolika pozornost daje tim ispadima u Pragu, kada je takvog cackanja uvijek postojalo... Ova buka oko maturanata je se digla na nivo koji uopce ne zasluzuje ali to nekome u Srbiji valjda odgovara, inace ne mogu da razumijem ovoliku galamu oko toga da se svakodnevno pise o ovoj temi.

#1940 Milivolt

Milivolt
  • Banned
  • 996 posts

Posted 14 September 2009 - 16:12

dze si Milvolte? :ph34r:

i sto kazes nista otiskanog nisi pronasao, a nema ni jedne relevantne tiskovine od Jutarnjeg, Vecernjeg, Novog lista ..
preko svih internet hr. portala a da vijest nisu - otiskali.

nego vid' sto sam ja pronasao .. kaze Dragun: Srpski profesori napuhali su cijeli slučaj

Spoiler! --Click here to view--


edit:

a paz' sto kaze

- Naši učenici nisu sudjelovali u nikakvom incidentu, rezolutan je bio ravnatelj Medicinske škole Davor Vidaković.

- Čuo sam se sa profesorima u Pragu koji me uvjeravaju kako se ništa nije dogodilo. Nikad se u mojih 16 godina ravnateljstva u ovoj školi nije dogodio niti jedan incident niti na matruralnim ekskurzijama, matruralnim zabavama ili slično.

Kažu da su ih naši učenici verbalno napali i pokušali fizički obračun? To je smiješno, pa većina naših maturanata su djevojke, kaže o incidentu ravnatelj Vidaković.

Ma da !
Lažu srpski matematičari. Od njih se to moglo i očekivati. Ipak su to, iako su matematičari, Srbi !

#1941 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 14 September 2009 - 17:02

Ma da !
Lažu srpski matematičari. Od njih se to moglo i očekivati. Ipak su to, iako su matematičari, Srbi !


Tako je, 1 i 1 nisu 2, vec 11!

#1942 DUX MEA LUX

DUX MEA LUX
  • Banned
  • 52 posts

Posted 15 September 2009 - 09:21

Dali Hrvatska zheli ove ili one turiste, na to pitanje bi trebali sami da nadju odgovor...ipak turisti sami odlucuju kada i kuda ce da putuju, bez nekog veceg osvrtaja ne necije tamo zelje.

Ja licno bih zeleo da jedna od mojih turistickih destinacija bude Slovenija, obzirom da su mi od svih tih naroda i narodnosti bivse SFRJ, Slovenci najomiljeniji i nekako najsimpaticniji narod. Tamo sam bio i ranije i uvek cu se rado vratiti.

Sad sto se Hrvatske tice, tamo sigurno vise necu upraznjavati neke ozbiljnije turisticke aktivnosti...a kao odgovor na pitanje topika smatram, cak sam i apsolutno siguran, da Hrvatska zeli turiste iz Srbije. To je u neku ruku i logicno, obzirom da su Hrvati u toku 20. veka silnim naporima i zalaganjem uspeli da "potrose" vecu kolicinu svojih srpskih sugradjana, pa nije naodmet da im se sad ponovo pojave neki noviji i sveziji Srbi s one strane Dunava i Drine... Diljem Hrvatske ima jos dovoljno jama, koje triba popunit', a cime, ako odnekud ne banu neki novi Srbi..)))

Salu nastranu...Svim Srbima kojima je Hrvatska sledeca turisticka destinacija, zelim ugodan i prijatan odmor...

#1943 tiger0605

tiger0605
  • Members
  • 267 posts

Posted 15 September 2009 - 11:05

Upravo kako Dux Mea Lux kaze, turisti biraju destinaciju gdje hoce da idu...

Srbi pokazuju da im i nije tako lose u Hrvatskoj jer svake godine raste broj turista koji upravo dolaze iz Srbije. To znaci da se situacija u svakom slucaju poboljsava sto za Hrvate koji primaju i nemaju probleme da su im Srbi gosti a isto tako za Srbe koji se u sve vecem broju provode u Hrvatskoj....

Znaci: Da, Hrvati zele Srbe kao turiste a Srbi zele Hrvatsku kao turisticku destinaciju...

O Incidentu u Pragu:

Zadarski učenici vrijeđali beogradske zbog utakmice Engleska-Hrvatska

Zadarske srednjoškolce ravnatelj škole kaznit će zbog sukoba s beogradskim srednjoškolcima koji se dogodio u Pragu.

14.09.2009 16:21
Zadarski učenici vrijeđali beogradske zbog utakmice Engleska-Hrvatska


ZADAR – Povod prošlotjednom vrijeđanju na nacionalnoj osnovi i naguravanju maturanata zadarske Pomorske škole i beogradske Matematičke gimnazije na ekskurziji u Pragu bio je televizijski prijenos nogometne utakmice Engleska-Hrvatska, odnosno jer su Beograđani glasno navijali za Engleze pa i provocirali Zadrane, potvrdio nam je danas ravnatelj Pomorske škole Svetko Perković. Ravnatelj je najavio kako će razgovarati sa svih dvadesetak maturanata koji su bili u Pragu te ih kazniti jer im želi pokazati kako takvo ponašanje nije primjereno.

izvor: vecernji.hr

#1944 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 17 September 2009 - 20:27

zamro topik, evo malo svjeze krvi (i u Jugi su jebali majku stranim turistima, zar ne?)

Woody Harrelson: Na odmoru u Hrvatskoj me napala džudo banda!

AMERIČKI glumac Woody Harrelson novom izdanju ondašnjeg Playboya otvorio je srce i dušu i ispričao poneke nepoznate sitnice iz svojeg privatnog života. Ono što je nama posebno zanimljivo je anegdota s Woodyjevog odmora tijekom osamdesetih godina prošlog stoljeća koji je proveo ni manje, ni više, u Dubrovniku! Woodyja je ondje, nakon što je šarmirao nekoliko lokalnih ljepotica, napala banda ljubomornih muškaraca, a goli život mu je, kaže, spasila kultna uloga smušenog barmena u izuzetno poznatoj i gledanoj televizijskoj seriji "Kafić Uzdravlje".

"Ti su momci silazili s brda. Izgledali su kao najopakiji gadovi koje sam ikada vidio, neka vrsta hrvatske džudo bande ili tako nešto, i dolazili su dolje da me ubiju, jer sam bio s tim superzgodnim curama. Bili su me spremni rastrgati i bilo je napeto za poluditi. A onda me jedan od tih gadnih momaka prepoznao s televizije i na kraju smo išli zajedno na piće. Kunem se, da nisam bio u 'Kafiću', ja bih poginuo baš tamo na toj plaži u Hrvatskoj", ispričao je Harrelson, koji je Hrvatsku i Dubrovnik posjetio i nekoliko puta nakon "mladenačkog" incidenta i uvijek isticao kako je fasciniram njezinim ljepotama.

:ph34r:

Posted Image

u prijevodu se "izgubio" vremenski okvir, Woody kaze da je to bilo nakon rata, dakle ipak smo krivi mi Hrvati :)

Edited by Cro-boy, 17 September 2009 - 20:58.


#1945 Macha

Macha
  • Members
  • 1,618 posts

Posted 17 September 2009 - 20:53

po svemu sudeci radi se IPAK o Pomorcima



Onda su beogradski matematičari dobro i prošli. Više nego dobro, poznavajući "pomorce". :ph34r:

#1946 Kit Louch

Kit Louch
  • Members
  • 3,226 posts

Posted 17 September 2009 - 21:45

zamro topik...


Završila sezona. Ko se okupo - okupo.

#1947 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 18 September 2009 - 03:30

Vreme da se otvori nova teme.Da li Srbija zeli turiste iz GB i FR.Jednog upucali a dvojicu pretukli....

#1948 Macha

Macha
  • Members
  • 1,618 posts

Posted 18 September 2009 - 11:25

Vreme da se otvori nova teme.Da li Srbija zeli turiste iz GB i FR.Jednog upucali a dvojicu pretukli....



Jesu li im demolirali aute? Ako nisu, onda ništa.

#1949 Alien Girl

Alien Girl
  • Members
  • 82 posts

Posted 18 September 2009 - 14:06

Nisu polupali automobile, ali su polupali glave. Jel se to racuna?

#1950 Macha

Macha
  • Members
  • 1,618 posts

Posted 18 September 2009 - 21:41

Nisu polupali automobile, ali su polupali glave. Jel se to racuna?


Ih, kod nas svako malo nekoga prebiju pa nikome ništa, ali pravi zločin iz međunacionalne netrpeljivosti je demoliranje limenog ljubimca.